Jump to content
Reborn fórum

Autobiography


Zereges

Recommended Posts

"Co to hrajeÄ za hru?" I přesto, že odpovÄdí­ na tuto otázku nebylo "Ragnarok Online", mÄ tato otázka k Ragnaroku dostala. Už ani neví­m kdy to bylo, něco přes deset let zpÄt určitě v dobách kdy jsme se k internetu připojovali prostřednictví­m vytáÄeného připojení­ jednou za dlouho. Tato otázka taky nebyla položená kamarádovi, nýbrž mému tátovi a odpovÄdí­ na ní­ mi bylo "Red Dragon". O pár let pozdÄji sem se o tu hru zaÄal zají­mat a zaujala mÄ. Jako nováÄek sem vůbec nevěděl jak funguje a co mám dÄlat a na Ätení­ návodu sem byl lí­ný. Přesto sem mÄl pocit že to u mÄ v gubernátu (zemÄ) funguje. LidiÄci tam pracovali, stavÄli baráÄky, pracovali na farmách, v dolech, vyrábÄli zbranÄ, kamení­, manu. Až pak si se mnou táta sedl a vysvÄtlil mi, že se to hraje trochu jinak. Což mÄ nakoplo abych si přeÄetl ten manuál. Táta mi řekl co dÄlám ÄpatnÄ a manuál mi řekl proÄ to dÄlám ÄpatnÄ. Následují­cí­ vÄk (jedno herní­ období­) sem se už snažil ví­ce a naÄel si alianci (guildu) ve které dÄlal imperátora (GuM) pří­jemný člověk BrouÄí­ Pohroma (Brouci jsou jedna hratelná rasa RD). V guildÄ nás bylo mnoho, nÄkteří­ lepÄí­, nÄkteří­ horÄí­, nÄkteří­ noví­, nÄkteří­ staří­, nÄkteří­ stálí­ a nÄkoho jsme občas vymÄnili. Na jména svých snad první­ch "online" přátel si už moc nevzpomí­nám, jen snad Shitek a Mithril, kteří­ s náma hráli po celou dobu. I přesto, že naÄe aliance Svobodné Království­ nebyla na první­m mí­stÄ v žebří­Äku, se nám hrálo dobře. Války jsme stří­davÄ vyhrávali a prohrávali a íşzemí­ jsme přicházeli, pak ho u jiné aliance zase vybojovali. Nači generálové zí­skávali zkuÄenosti a my také. Postupem vÄků se naÄe dovednosti zlepÄovali. Jednoho dne aliance mého táty ukončila své působení­ ve hře. Pár lidí­ ale nepřestalo a přidali se k nám což nám dodalo nové zkuÄenosti a taky schopné vojevůdce, dí­ky Äemuž jsme se párkrát dostali i na vrchní­ pozice žebří­Äku nejlepÄí­ch hráÄů. V té dobÄ jsme si s BrouÄí­ Pohromou vymÄnili funkce, já jsem dÄlal imperátora a on spolu s dalÄí­mi vojevůdce. Ke konci tohoto íşspÄÄného vÄku jsme se ale dostali do obrovské nekontrolovatelné "svÄtové" války, ve které se bojovalo o absolutní­ ví­tÄzství­ nad hrou. Vzhledem k velkému množství­ nepřátel jsme tuto válku prohráli, dalÄí­ vÄk jsme se opÄt ukázali v plné sí­le a přispÄli jsme naÄí­m spojencům ve stavbÄ Paláce Poslední­ho Soudu (ten, kdo postaví­ tuto stavbu, ukonÄí­ vÄk a stane se ví­tÄzem). DalÄí­ vÄky jsme byli občas nahoře, občas dole. Tuto hru jsme včichni zbožnovali. Jednoho dne, po nÄkolika letech pří­jemného hraní­ jsme ukončili své působení­ ve hře a Svobodné Království­ se rozpadlo. Pak jsem jednou napsal hráči BrouÄí­ Pohroma co hraje a až tady padlo to "Ragnarok Online".

ZaÄal jsem zkoumat co to je a jak se to stahuje a co se má dÄlat. Byl jsem straÄnÄ zmatený už při instalaci hry, ale pak se mi to nějak podařilo a hra mi fungovala. Vůbec sem nemÄl představu o herní­ mechanice, ani o tom co můžu být a co pro to musí­m udÄlat. Po dlouhém vybí­rání­ vlasů a napsání­ jména "Nekac1" do kolonky pro jméno jsem potvrdil vytvoření­ postavy a poprvé se přihlásil do hry. Tohle mohlo být tak před pÄti lety. Ve hře jsem chodil po zaÄáteÄní­ lokaci zkouÄel jak to funguje a hledal něco co mi řekne co mám dÄlat. Po pár minutách neuspÄchu sem se rozhodl si přeÄí­st návod pro nováÄky kdy sem se dozvěděl Äí­m můžu být a co mám dÄlat. BÄžel sem ihned do prava do hradu kde jsem prokecal vÄechny npc a dozvěděl se něco málo a herní­ mechanice. Pak jsem se dostal do zaÄáteÄní­ lokace a zaÄal expit, zabil sem Poringa a mÄl jsem z toho straÄnou radost. Tak jsem praÄtil Lunatica, ten mi to ovÄem vrátil a já tak poprvé okusil smrt. Ale protože lunatic už mÄl ubrané životy, rozhodl jsem se pomstí­t a vrazil mu nůž do zad když byl otoÄený zády. Tí­m sem naexpil svůj level a hned si dal vÄechny body do sí­ly (i přesto že už před založení­m postavy jsem věděl že chci kouzlit). Vydal jsem se na dalÄí­ho poringa a po jeho zabití­ se objevil modrý nápis "Z monstra poring padl cenný předmÄt [Poring card] (Äance 0,02%)". Karty jsem ihned sebral a expil dál. Po nÄkolika hodinách (:D) jsem koneÄnÄ doexpil 10job level a vydal se smÄrem nahoru kde jsem byl podroben testu osobnosti, kde my vyÄlo že bych se mÄl stát Magem a byl jsem portnut do geffenu. MÄsto mÄ zaujalo a tak jsem po nÄm chvilku bÄhal nevěděl jsem ale vůbec jak se mám magem stát a tak jsem se vydal nÄkam zabí­jet potvůrky, to mÄ ale celkem rychle přestalo bavit, protože jsem nemÄl žádné skilly. Ale narazil jsem tam na Mage jménem Aquic, který mi poradil jak se stát magem. Při dÄlání­ questu jsem myslel že umřu, protože to bylo naprosto otřesné. Byl jsem ale rad ze je to za mnou a sel sem zabijet zase housenky, prvni hulkou, dalsi uz mocnym kouzlem Fire Bolt, takhle jsem naexpil nÄkolik job levelu a base levelu. Ihned jsem to muzel oznamit BrouÄí­ PohromÄ, který mi ironicky pogratuloval. Pak jsme se nějak potkali v geffenu a ho poprvé vidÄl i ve hře. Nepří­liÄ výrazný, lvl 96 High Priest v Äerném pláÄti a bí­lem triku, s Opera maskou a Angeling hatkou na hlavÄ, Pod postaviÄkou bylo napsáno Elleshar ... Od nÄj můj mage dostal Wizard Hat, dvou-slotovou Arc Wand a 100.000 zeny. Nový "equip" sem musel hned vyzkouÄet a tak jsem Äel zase na Fabre, které proti mÄ už nemÄli žádnou Äanci. Proto jsem se Äel porozhlédnout dál od mÄsta na dalÄí­ mapy. KonkrétnÄ jeÄtÄ jednou doprava na mapu Geffen Field 8 kde na mÄ hned za warpem Äekal osamocený obří­ Golem na kterého jsem ihned zaÄal kouzlit můj mocný Fire Bolt. On si toho ale všiml a rozbÄhl se po mÄ. já se svojí­ dex asi 20 a životy okolo 150 jsem už nemohl nic udÄlat a jen jsem smutnÄ koukal jak golem napřahuje ruku a jediným silným íşderem mÄ posí­lá k zemi. Do liÄty jsem si nastavil nižÄí­ level boltu a vydal se na nÄj znovu, až odeÄel na dost velkou dálku zaÄal jsem kouzlit a po dokonÄení­ kouzlí­cí­ho rituálu se golem oklepal a já utekl zpÄt do warp portálu. Nevzdal jsem se a vrátil jsem se hned zpátky a znova jsem mu ukázal sí­lu mého ohnÄ a znova se před ní­m schoval. Tohle jsem nÄkolikrát zopakoval a po nÄkolika desí­tkách minut se golem rozložil a odmenil mÄ zkuÄenostmi. Tohle bylo moje první­ bugování­. Pár dní­ sem se takhle potuloval po mÄstÄ a jeho okolí­ a hledal mí­sto kde bych mohl expit. Pak jsem znova potkal Aquica o mnoho levelů nademnou. Bavili jsme se a on mi ukázal geographery kde jsem strávil zbytek svého mageského života - až do job levelu 50. Pak jsem se vydal zase zpÄt do geffenu kde jsem se mÄl stát wizardem. Lehce se to řekne, tÄžko se to udÄlá. Myslel jsem že umřu když jsem přestupoval, ale po nÄkolika hodinách a nezdařených pokusech se mi to koneÄnÄ povedlo a já se stal wizardem. Hned sem Äel expit na gea, abych si mohl naklikat nějaké nové fajné skilly. Naexpil jsem job level asi 30 a naklikal si jeden bod do každého skillu protože se mi lí­bili efekty jaké dÄlaly. Už jsem ale pomalu zjí­ÄÂťoval že můj Wizard není­ tak mocný jak by mÄl být a proto jsem se rozhodl že si udÄlám jinou postavu a založil jsem postavu Zereges. Zase jsem mlátil vÄe co mi přiÄlo pod ruku a po doexpení­ 10job levelu a podstoupení­ testu osobnosti jsem odmí­tl stát se magem a vybral si akolytu. Přestup nebyl tak tÄžký, dostal jsem lehké npc a bÄhem chví­le jsem se stal acolytou. Jako první­ vÄc jsem se naučil heal a Äel jsem healovat do payon cavu o kterém mi nÄkdo řekl (na jméno si bohužel nevzpomenu). Lezlo to dost pÄknÄ, skilly jsem bohužel zase nezvládl a mÄl jsem nábÄh na takového priesto/monka. Na nějakém levelu zombí­ci už ale nedávali moc zkuÄeností­ a hloub do dungu jsem se bál jí­t. NaÄtÄstí­ jsem se dozvěděl o glast heimu kde sem si uložil warp (což bylo tenkrát taky docela problematické). Healoval jsem zombí­ky, pak si troufnul i na Evil Druidy a Wraithy, expilo to nádhernÄ, ale pořád jsem nemÄl manu, takže jsem sedÄl ví­ce Äasu než sem expil. Po doexpení­ job levelu asi 40 sem ztratil trpÄlivost a Äel hrát zase za Wizarda. Vraždil jsem gea co to Älo, ale i tam to pak přestalo expit a já nevěděl co mám dÄlat. Nějakou náhodou jsem se dostal do party na niff a tam mÄ to zase bavilo, expilo to straÄnÄ moc a já si uží­val takového jednoduchého expení­, asi až do levelu 75. Dí­ky expení­ v niffu jsem se dostal do guildy, na jejiž jméno si nevzpomenu, ale ví­m že jsem toho využil a hned Äel (sám) do pronterského hradu, kde jsem umí­ral na úplně vÄechno, ale bavil jsem se. Pak jsem to přestal hrát, protože jsem byl nalákal na WoWko. Hrál sem na druhém nejvÄtÄí­m Äeském serveru (v tehdejÄí­ dobÄ). Po pár letech jsem se tam také stal GameMasterem. Což byl první­ krok k cestÄ zpÄt k Ragnaroku. Pár mÄsí­ců dÄlání­ GM mÄ hodnÄ naučilo. Už ani neví­m proÄ, ale nějak jsem s tí­m vÄí­m přestal. Pár týdnu na to jsem na foru wowresource, které bylo zamÄřené na wow emulátory a takové tyhle vÄci jsem potkal člověka Chechtula, kterému jsem pomohl s nÄkterýma vÄcma a on mi poté nabí­dnul mí­sto GM na jeho serveru které jsem přijal. Byl to malý skromný server s asi 40hráči online, což mi ale vyhovovalo, protože se včichni navzájem znali a utvořila se taková pří­jemná komunita. Server se po nějaké dobÄ zručil a já s Chechtulou a s jeho kamarádem Davidem zaÄal hrát Warcraft 3, předevÄí­m custom mapy. Nic ale nevydrží­ vÄÄnÄ a Chechtula nám zmizel. S Davidem jsem dál hráli a při kecání­ jsme zí­stili že jsme oba hráli Ragnarok a nebyl důvod se k nÄmu zase nevrátit. V té dobÄ na GW byli jen RNR. Mohl za to holocaus v prosinci roku 2008 když byla jejich nepřátelská guilda Templars spolu s jejich Guild masterem a dalÄí­mi hráči smazána z povrchu zemského. OdpoÄí­vejte v pokoji Rodix, Mirri, Rimer, Chorad, Nayumi, Zanpaktou, Jekyll, Elric, Lednacek, Raymond Jachta Luxusni, kenjiro, Darn, SaqAta, flex, Izumi, Kimidori. V té dobÄ jsem ale jeÄtÄ ani nemÄl ponetí­ kdo ti hráči jsou. My spolu s Davidem jsme expili. Jeho mage a můj akolyta byli pro Lesavky moc silní­ a po dlouhé dobÄ trápení­ nám naskočil job level 50 a my Äli přestoupit. Byl jsem Priest, mÄl jsem dokonce normální­ staty, sice jen lvl 6agi ale to nám jako casterum nevadilo. Expili jsme, dÄlali jsme questy a jednoho dne jsme se spolu s dalÄí­mi hráči rozhodli že založí­me guildu. Nebylo to úplně lehké, neví­m už ani jaké jsme mÄli složení­ ale po pár nezdarech se nám to koneÄnÄ povedlo a guilda Legendary Porings byla na svÄtÄ. Už po nÄkolika dnech mi bylo ale jasné že tato guilda nebude mí­t dlouhého trvání­ a guildu jsme s Davidem opustili. JeÄtÄ tentýž den nám byla nabí­dnuta guilda Soul of Darkness od Guild Mastera ThiefCz. Tam už to bylo lepÄí­, chodili jsme spoleÄnÄ expit progressovali jsme MVP jako Eddga a spoleÄnÄ huntili. Pak nÄkoho napadlo že bychom mohli zaÄí­t chodit na GW a uzavřeli jsme alianci s guildou Ordo Sicarii Draconis. Lidi v té guildÄ mÄli ví­ce zkuÄeností­ než my, takže nám poradili že si musí­me obstarat na GW equip. já a David jsme do toho byli zapálení­ takže jsme Äli hned huntit tharu jako první­ kartu. Tenkrát jsme jeÄtÄ nevěděli že existuje poÄí­tadlo mobů, takže jsme moby poÄí­tali podle dropu. MÄli jsme celkem výdrž, takže nás ani desetitisí­cé hoví­nko sebrané z mrté žáby neodradilo - naÄtÄstí­. Protože pár set mobů na to padly hned 2 karty. ObÄ sice davidovi, ale jako správný kamarád mi jednu dal. Hned sem si jí­ dal do naplusovaného +6 Buckleru. Takhle nějak podobnÄ to vypadalo i s ostatní­ma kartama a ostatní­m equipem. Následují­cí­ týden jsme vyrazili na "zaÄáteÄnické GW" vedli jsme si, no, zaÄáteÄnicky. poty mÄlo asi jen 5lidí­. Equip jen 10. Nikdo ani nevěděl co se má pořádnÄ dÄlat. Ale bavili jsme se. Už sem mÄl level něco přes 90 když jsem se rozhodl, že si půjdu udÄlat quest na Ktullanuxe, alespoř kvůli expům. Po dostání­ odmÄny jsem se chtÄl jí­t podí­vat jak to vypadá jeÄtÄ o patro ní­ž a naportil jsem do středu. kde jsem potkal kemp nÄkolika charů, což si myslí­m že naprosto zmÄnilo můj budoucí­ život. Po pár vteřinách se do kempu vrátil modrý high priest Harbinger a modrá championka Nita Sajuri. Tak jsem poznal Marwela a Oasis. Marwel mi v té dobÄ dost pomáhal, věděl jsem že se ho můžu zeptat na cokoli, protože vÄechno věděl. PostupnÄ jsem zaÄal chápat herní­ mechaniku což výraznÄ ulehÄovalo moje hraní­.

Guild master naÄí­ guildy nějak přestal s hraní­m a naÄe guilda se vecpala do naÄí­ aliance a já se stal Älenem Ordo Sicarii Draconis kde jsem blí­že poznal lidi jako je napří­klad Fruti. Na zaÄáteÄnických GW jsme bojovali proti guildÄ jejichž guild masterem byla Baromi. O zábavu bylo postaráno do doby než se k načim protivní­kům připojimi hráči Aesch a Dart Red, coz byli 2 crossove s asi o 3urovne vyssim equipem nez my. Par dni na to se k nam nastesti pridalo WSko Snuff (Knot), který vyrovnal 2crosse. GW mÄ v tu dobu netáhly tolik jako pozdÄji takže jsem se ví­ce soustředil na expení­. V tu dobu jsem nemÄl úplně Äpatný equip a dí­ky tomu že jsem znal Marwela tak jsem i věděl jak equip využit. Takže jsem dost expil na Kasách, které jsem byl schopný i bez assu utankovat. Když zrovna nebyl žádný hunter nebo sniper tak jsme byli s Davidem v Ice Dungeonu kde to taky lezlo. Po nÄkolika letech jsem koneÄnÄ dosáhl svojí­ první­ non advanced aury a pár dní­ nato jsem mÄl už high acolytu. Přestupovali jsem naÄtÄstí­ ve 3, Wizard, Priest a Crusader což nám zrychlilo zaÄátky. Okolo levelu 60 jsem poznal hráÄe Reito, který si taky něco expil a včichni jsme Äli do thoru. Lezlo to rychleji než gea nebo lesavky a po dosáhnutí­ levelu 65 a zí­skání­ možnosti oblí­knout dalÄí­ equip jsem Äel s acolytou co, mÄl asi 2500 životů, tahat kasy. S assu to Älo lehce. Job 50 byl hned, věděl jsem jaké skilly chci a věděl sem že mi to výjde, už to nebylo tak pokažené jako obyÄejný Priest. Pak jsme expili dál, krize přiÄla nÄkdy okolo levelu 75 kdy to přestalo lézt úplně vÄude a expení­ straÄné trápení­. Pár dní­ na to byl nějakej event na expí­cí­ Äepici což mÄ lehce zachránilo ale když event skončil tak noÄní­ můra pokraÄovala. Takže jsem si ho zpří­jeřoval GWÄkama Ordo Sicarii Draconis + Flash of Emperium vs. RNR + RiC. V tu dobu jsem se nějak dostal k TK Rankerovi Forsaken a chodil jsem na GWÄka za nÄj. Do Ordo Sicarii Draconis přiÄli hráči od Lemonu - Tadeas, Crage a Blahsen od kterych jsem se taky neco naucil a taky s nima expil kde to Älo. Když jsem koneÄnÄ doexpil level 90 a mohl jsem do labu, byla to íşleva. Chodil jsem tam převážnÄ s partou Scousers - Dart Red, Ramosek, Ragnar. DÄlali jsme vÄechno co se dalo, expili, gw, mvp, blbosti (jako třeba kdo utáhne co nejví­c íşÄtů. To sem lognul za celý svůj život nejví­ce - 17 a od té doby jsem se jeÄtÄ nepřekonal) ale hlavnÄ jsme se bavili. Pak Const udÄlal event "Reborn Council", který se nám podařilo vyprogressovat hlavnÄ s lidmi od Verni Bile Ruzi, hlavnÄ Akki a Liero se kterýma jsme se skamarádili a organizovali spoleÄnÄ i vÄtči akce než jen expení­.

Po prázdninách roku 2009 zaÄal Phoenix vstávat z popela se v tabulce alchemistů objevilo jméno Nicholas Flamel, který zaÄí­nal dohánÄt naÄeho creatora Elegancii. V guildÄ byly plány jak si rankera udržet, ovÄem nikdo nemÄl vůli je skuteÄnÄ vykonat a tak jsme po nÄkolika dnech boj vzdali. Dostali jsme nabí­dku od Elleshara že si poty můžeme vařit u nÄj a mi to tak přiÄlo jednoduÄÄí­. Pár mÄsí­ců na to se na rebornu znovu otevřely GW:SE, jejichž mechanika dala za vnik mojému novému charu - Ydienn. PFka postupnÄ zaÄali chodit na GW a pár lidí­ od nás, co mÄli GW rádi, chodili s nimi proti RNR. Guilda Ordo Sicarii Draconis zanikla a ja se stal clenem novodobych Phoenix Fury, kde jsem poznal skvÄlé hráÄe jako je nezapomenutelná dvojice Rodix a Miltank, Elleshar, Thorgrin, Kenjiro a dalÄí­. Nebylo nás mnoho a proto jsme na GW chodili s hráči z Czechra. Progressovali jsme Endless Tower a pak jsme zabili i Satana. Na reborn foru bylo vždy po GW co Äí­st což mi vyhovovalo.

Takhle to pokraÄovalo nÄkolik mÄsí­ců. OvÄem nic netrvá vÄÄnÄ a po Äase to lidi přestane bavit a zjí­stí­, že z té hry už nic nemají­, protože mají­ vÄechno a už je nebaví­ grindit pořád dokola ty samé moby aby si mohli Äas od Äasu zají­t na hodinové GW. A když na reborn foru padl ze strany czechro nápad na gw server, kde by hráli guildy z rebornu i z czro, tak si to hráči chválili, ale reborn GM team to odsoudil a nikdy se na to tedy nedostalo. Až v březnu následují­cí­ho roku byl spuÄtÄn server GWRO, kde dÄlal admina Kotel. Tam jsme taky chtÄli jí­t, ale věděli jsme, že neposkládáme 24+ lidí­ a proto jsme odložili váleÄnou sekeru a spojili se s RNR a dali za vznik guildÄ Pestilence. GWRO bylo íşžasné, nikdo nemusel nic huntit, nikdo nemusel nic expit a jen se bojovalo, hodinu a půl. Old school equip přilákal i zahraniÄní­ guildy a jeden den bylo online přes 200 lidí­ a každý z nich hrál jen GW, spousta guild proti sobě, Äeské i zahraniÄní­. VÄdÄl jsem že takhle si na rebornu uží­t nemůžu, protože tam hráči o GW nemÄli zájem. GWRO ale postupnÄ upadalo až upadlo úplně. Takže jsme opÄt hráli GW jen na rebornu, zase "proti sobě". Tohle ovÄem také moc dlouho nevydrželo a spousta hráÄů jak z PF tak z RNR skončila. Na rebornu jsme zůstali aktivní­ pouze já a Elleshar a hráli jsme teda primárnÄ ve dvou. V Období­ draků jsme si naexpili pure GW char (narozdí­l od ostatní­ch guild, které v té dobÄ GW hráli). Po pár mÄsí­cí­ch jsme se ze srandy logli na GWRO v dobÄ GW a zjí­stili že tam není­ úplně mrtvo, ale že tam hrajou LoNi asi v 10-15lidech. Poskládali jsme asi 8lidí­, převážnÄ z PF do guildy Pestilence a hráli proti nim. Když rodix zjí­stil že takhle "roflí­me" tak nás z guildy Pestilence vyházel, zmÄnil heslo na GuM se slovy že roflit se nebude. Jako by nás to mohlo omezit. pří­kazem /createguild ihned vznikla nová guilda s názvem Ekirei do které jsme se naskládali a hráli. LoNu přibývalo, nás taky a hráli jsme pří­jemné, klidné GW 15-20 VS 20-25. Vzhledem ke známostem které mÄla Oasis z různých high rate serverů nám občas zaří­dila dalÄí­ soupeře. O GWRO se dozvědělo ví­ce lidí­ a opÄt se to rozjelo, v novém kabátu, s novým equipem, novým stylem hry a novou guildou - Ekirei, která již nebyla kombinací­ 2 nejlepÄí­ch guild rebornu, nýbrž složeninou nejlepÄí­ch hráÄů rebornu a czechra. Bylo nás přes 25 což bylo tak akorát na GW. Soupeřů přibývalo a já zaÄal blí­že poznávat hráÄe ze zahraniÄní­ch guild, protože občas hráli s náma a na jiných serverech zase my s nima. GWRO byl jedinný server kde se dali hrát pořádné GW zadarmo a já si tam taky nÄkolik desí­tek íşžasných GW odehrál. Nic ale nevtrvá vÄÄnÄ, ani GWRO. Na rebornu v té dobÄ hráli jen RNR, Xenogears a guilda která mÄla na každé GW jiný název, známá jako Quinta. Hrál jsem GW za RNR, za jejich Älena jsem se ale nikdy nepovažoval, aÂť už proto, že jsem byl srdcem i duÄí­ PF, tak protože z původní­ch Älenů RNR tam zůstalo jen pár lidí­, ani ne třetina. ObÄas jsme s Ellesharem zaÄli i za Xena nebo quinta. Äasem quinta odpadli a zůstali jen Xeno za které chodil i Cedrik. ObÄas přibrali i dalÄí­ lidi z Ekirei a bojovali proti RNR. Tyhle GW byly taky fajn, občas. 15.6.2011 Älo za Xeno nejví­c lidí­ z Ekirei, vÄetnÄ mÄ proti RNR. Uplunyla doba delÄí­ než 2 mÄsí­ce a na rebornu se nic nezmÄnilo a já přestal vÄřit že by nějaké GW jeÄtÄ mohly být. Ví­m že s ragnarokem se skončit nedá, protože ta hra jsou jednoduchostí­ překonává vÄechny ostatní­. Ale protože je to MMO a MMO = lidi a bez nich to nejde tak si musí­m dát pauzu. Tohle je můj pří­bÄh, od zaÄátku, do konce. Naexpil jsem si nÄkolik charů, vyhuntil spoustu equipu a splnil si spoustu snů. NevÄří­m že se u téhle hry jeÄtÄ nÄkdy pobaví­m tak jako kdysi, ale třeba mÄ reborn jednou překvapí­ a aspoř jednou za Äas bude důvod se lognout jiný než polikat na bankovní­ íşřední­ky a íşročit dál pení­ze.

ChtÄl bych podÄkovat vÄem, které jsem potkal, se kterýma jsem expil, které jsem zabí­jel a kteří­ zabí­jeli mÄ. Taktéž bych chtÄl podÄkovat GM Teamu za to že jsem mÄl kde hrát. A pak bych chtÄl jeÄtÄ podÄkovat vÄem, kteří­ mÄ něco naučili a dí­ky kterým sem se dostal až tak vysoko hlavnÄ Elleshar, Marwel, Rodix, Miltank, Cedrik a celé guildÄ Ekirei.

Link to comment
Share on other sites

Poprvy sem slysel o ro od kamose este na zakladce z jeho vypraveni sem si prestavoval ro jako naprostou kravinu koukal sem se na yooutube na videa na gw a jen kvuli nim sem zacal hrat pac me hrozne lakali a este se me rozpad v tej dobe zrovna cs klan takze sem nemel co hrat.Kdyz sem si zalozil prvniho novica a spustil hru zdesil sem se hnedka grafikou.S vyexpenim sem od zacatku nemel problem protoze me ten kamos ze tridy(Konfo) pomahal

s priestem expil sem postupne na sporech wolfech geach do asi 70lvlu kdy me to prestalo bavit a huntra sem smazal a hned sem zalozil sworda Fruti Konfo me poradil build a pomoh me trochu vyexpit pak sem zacal expit sam na wolfech vlackama a magnumem.Chvilku po prestupu na cruse sem psal kirate jestli by me nevzala do orda psal sem ji ze rychle expim a bla bla tak me vzala.

Cruse sem expil na lesavkach az do 90 s moji prvni ro girlfriend(s kterou sem se seznamil zrovna v ordu)tahanim wiznam.Eq sem si postupne huntil ani si neumite prestavit jakou sem mel radost kdyz sem mel neco novyho do eqipu.Na gw sem chodil uz asi od 70lvlu protoze me to na nich nehorazne bavilo i kdyz sem furt umiral v tej dobe chodily ordo a vbr proti lemonum a dackam tusim.

Pak se zavedlo naky divny gw pravidlo ze na gw muzou jen 2 adv a dart za sinxe vzdy zabijel vsechny orda sam.V ordach sem poznal j3ta(wizna) s kterym sem od 90tky expil asi do 95tky v rachelu.Do aury sem expil furt prez gc v rachelu za pomoci pucenyho HPcka od me prvni ro pritelkyne ktera uz v tu dobu nehrala.Auru sem dodelaval o pulnoci(dalsi den sem brzo vstaval do skoly) kdyz me asi poslednich 10% pomahal zereges(byli sme dobri pratele z orda) tahat.Rikal sem si ze si nejdriv nahuntim eq na pala ale byl sem tak nateseny na pala ze sem hned prestoupil a nic nehuntil.Samozrejme sem jel parodii na build(sacri do pvp)ani sem este nevedel co jaky stat dela presne.High sworda sem mel za 2 dny vyexpenyho a pala sem expil na lesavkach prez bratrovyho sina ktery zacal hrat asi na 95lvlu cruse,vyexpil sem si asi 80 lvl kdy to prestalo totalne list.Na gw sem chodil za orda furt s palem ale totalne sem ho roflil a nevedel co delat za nej.Potom se uzavrela aliance s foe,chodili sme proti rnr a ric branili sme gef na prvnim warpu s cp pokazdy,mel sem pucenyho na kazdy gw champa a eq od Jimba.

Za delsi dobu se obevili na gw shinsengumi za ktery sem byl asi 2krat na gw za pala.Kdyz uz sem mel doexpenyho s bratrem sina na sinxe asi na 80lvl zacal sem zas expit pala snim a nako sem to dotah na 90lvl.Mezitim se rozpadlo ordo po tom co si aisenil vzal zpatky guildu a samozrejme se na ni opet vysral.Zatim co sem doexpoval aury v labu prez grim s expicima cepicema z eventu sem si zakladal alcha toho sem vyexpil prez homuna hned.Kdyz se pak ukazali pf tak sem snima sel na gw za crea jelikoz to bylo na moje finance driv moc tak sem sel jen 2 krat.Potom sem sel do guildy k unicornum kde sem chodil zas za pala(na prvnich par gw za ne sme chodili proti equblabla).Casem me dart pozval do rnr tak sem neodmit.

Cekal sem ze me hned vyhodi ale nestalo se chodil sem na gw za pala proti pf.Po nakych par gw sem cet na forum od eleshara at stim low dex palem nechodim roflit na gw atpd. neco v tom smyslu.To me nasralo a vybudilo.V tej dobe byl instant draku takze sem se prekonal a vyexpil sem s bratrem normalniho gw pala na 96ku,HPcko,Champa.Joby sem pak doexpoval s ramoskem a dartem v labu.PF prestali casem zas hrat a na gw sme uz jen wipovali qinta.Pri chozeni na satana a jiny mvp sem nabral celkem uz normalni eq na gw pala,Na gw se obevili xena ktery byli stejne slaby jako qinta.Za naky cas se knim zacli pridavat lidi od ekirei (ktery nas predtim prisli asi 2-3 wipnout) a gw byli tezsi a tezsi az bylo vic ekirei nez xen a to uz byli zase wipy za wipem.

Mezitim sem si doexpil gw pala na auru a sehnal eq na instant protoze sem nemoh pernamentne vycastit devo.

A gw konci roflicima farmerama truhel.

 

 

Nwm jestli vsechno presne sedi mam kratkou pamet a vsechno se me nechtelo tak rozepisovat ;)

 

Este nedavno sem mel vsechny stary screeny ale jelikoz sem nedavno smazal ro a zapomel si je prekopirovat tak mam prd ;)

 

Vetsinu postav a vsechen eq sem dal raiginovi

 

A myslim ze pala na gw sem hral na slusny urovni posledni rok.

 

A nejlepsi sou pvp hadky a nervy ktery sou nezapomenutelny

 

A reknete nekdo tanothovy ze holka se muze udelat me to nechtel verit

 

A na zaver: rnr smrdi,at zije wow

 

<3 Dart,Ragnar,Ramosek,Raigin,Tanoth,Morgi,Xerox,Anielik,Bios <3

zZzZZzZZZZZZzzZZzzzZZZzzzzZZZZzzZZZzzZZZzzzzZZzzzZZZzzzzzzzzzzZZZZZzzzzzzzzzZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzZZZZZzzzz

Edited by Fruti
Link to comment
Share on other sites

Ja si nemuzu pomoct... prvni post by mne tahl k tomu rozepsat se, ale druhy ton zabil, takze ve zkratce o mne:

 

Ragnarok positive: 2006

Ragnarok played: 1 yr

OnLine games played: UO, RO, Conan, WoW, DnD, LotR, GW, WH, EoB, EVE, AvM, Perfect World, ROSE a par dalsich ktere nikdo nezna ... to by mohlo byt snad vse

?: protoze neni momentalne na trhu hra, co by mne uspokojovala a RO me PvM choutky ukaji dostatecne

proc GW: protoze ne, jsem PvM a guild teamate... PvP mne nikdy nebavilo...

 

motto: born to buy, eager to sell :P

Edited by Kitsu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Na biografii uz neni nalada, kazdopadne konecne dochazi k necemu, co uz zapoclo toto leto :-) ackoliv jsem v te dobe mel velice dobry duvod proc zustav, tak ted uz je ten duvod pryc a dokud se nevrati, tak neni motivace v necem pokracovat. Preji vsem spoluhracum a lidem mne blizkym hodne stesti ve hre a mnoho dropu ^^ mozna se obcas ukazu na bg nebo tsku, ale jinak bude ma cinnost na rebornu nulova ;-) mozna se jednoho dne vratim, mozna ne..clovek nikdy nevi :-X docu a vitto, dnes odpoledne se jeste ukazu na tsku a domluvim s vami podrobnosti :-|

 

PS: ackoliv je hodne hodin a neco malo jsem popil, toto neni planovane z hodiny na hodinu, ale radne promysleno. Hodne stesti a pevne nervy baalbiku ^=^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...