Jump to content
Reborn fórum

Valentýn 2012


Guest Jamie

Recommended Posts

Program Valentýnského týdne:

 

11. 2. v 17:00: Otevírací event. SoutÄže párů proti párům.

 

12.2. od rána spuštÄny:

 

Valentýnské hunty
u Zamilovaného Vaana: snižte řady amorků střílejících do zamilovaných chlapců a sleÄen ve mÄstech. Dostat se k zamilovanému Vaanovi vám pomůže malá Valentýnka potloukající se v Pronteře.

 

Valentýnský quest
:
Příjde vám osud Romea a Julie příliš tragický? Pokuste se ho zmÄnit a získat tak Valentine hat! Osudem ztrápena NPC hledejte nad pronterským námÄstím a připravte si zásobu krásných vlastnoruÄnÄ trhaných kvÄtin. Nejrychlejší záchranci budou vyhlášeni a odmÄnÄni. S Äepicí zacházejte opatrnÄ, rychle se opotřebovává a je pravdÄpodobné, že do mÄsíce ztratí svou funkci.

 

Posílání Valentýnek
:
Toužíte vyjádřit své city? S tím vám rozhodnÄ pomůže Cupid. Malá sleÄna Valentýnka z Prontery ví kde ho hledat. Valentýnské překvapení můžete otevírat až přesnÄ na Valentýna, tedy od 14. února.

 

14.2. 21:00 Kvíz na téma slavné, historické, fiktivní a Ro páry.

Vyhlášení vítÄzů RO lásky a zveřejnÄní jejich povídek

http://forum.reborn....?showtopic=1696

 

17.2. Párový event: dokážete najít svoji drahou poloviÄku?

 

18.2. 17.00 ZávÄreÄný event: Valentýnský fotbal

22.2. Zhodnocení, vyhlášení lidí, kteří bÄhem Valentýnského týdne nejvíce zabodovali.

 

Celý týden také budou probíhat drobné eventy pro získání Zlatého prstenu sv. Valentýna.

+ Každou dvojici, která se předemnou políbí promÄním na požádání v moba, nebo zmenším či zvÄtším.

Link to comment
Share on other sites

v prvom rade dakujem, ze aspon nejaky event bol. v druhom rade mi neda nenapisat par pripomienok...

hunty@ v pohode, ale aspon zaverecna odmena mohla byt napaditejsia

quest@ machnut romea krumpacom bolo zabavne, ale mydlit stenatka na valentina? ...really? a chytat petov v geffenii a alice napr v kiel hyre? zaujimalo by ma, ci to dal aj ten uber swordik co machal romea po hlave.

a pytat si item od gm pri queste? to sme uz kam dopracovali....takze eventit sa moze len ked je gm online...

 

a zaver....capka z minuleho roka? to uz vazne dosli napady?...oh come on guys...

 

viete to robit aj lepsie

 

edit:

zabudla som pochvalit "gramaticku truhlu" za verziu aj pre slovakov. najprv som sa totiz dost zlakla, ze tam bude len ceska gramatika.

Edited by Freesia
Link to comment
Share on other sites

- Za hunty je zaverecna odmena az za vsechny hotovy

- Nevim proc si stezujete na to, ze se da ring ziskavat jenom kdyz je online gm, pritom sem byla online celou dobu (krome bg) a to nejsem jedina, kdo to muze rozdavat. Event neni spusteny na tyden proto, aby byl hotovy za jedno odpoledne. A je to proste jiny druh ziskavani itemu, nemuzeme porad dokola delat to stejne.

- Za ty succubusky se omlouvam, prvne sem to resila eventove, ze sem je summonila. Tedka je muzete chytat na mape pod Veinsem. Budou tam 3 succubusky a 1 alice.

- A co cekat za cepici z valentynskeho questu nez Valentine hat, loni davala na tyden expy, letos dava na mesic puvodni funkci 7% hp a sp.

Link to comment
Share on other sites

Diky za event jen par napadu pro vylepseni...

 

nez rental na mesic bych rekl ze lidi by ocenili rental na expy napr na tyden / zehnani od romea a julie na 24h zvysenyh expu ingame / nejakou ktera jim jako pamatka zustane po prolevani krve stenatek a nervovani se v gefenii. Ptz i kdyz event byl o nervy v gefenii (za alici diky obore) tak na mesic je ta cepka v podstate na "okrasu" a nervy ze sucubusek mi to nespravi.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím

Za celý tento event jsem rád, i když čepice má sice stejný skin jako minulý rok, ale například mě se ta čepice hodí na profesora, protože kombinace HP a SP 7%je dobrá, jenom je škoda,že je jenom na měsíc. V průběhu toho eventu na tuto čepici jsem osobně neměl problém sehnat veškeré věci co jsem potřeboval. Co se týče toho, že by to někdo nemohl sehnat nebo pochytat pety, tak od toho jsme tu MY, abychom jim pomohli. Sice zabíjení 1000 štěňátek dalo fušku, ale lepší než zabíjet něco jiného, třeba zabíjet 1000 Peco Peco Egg to by bylo jiné kafe. Hlavně mě potěšil konec, protože nikdo neumřel ani Romeo, ani Julie.

Podle mého názoru jsou ty valentýnské hunty originální, protože jsou ve městě. Popravdě řečeno, dlouho jsem nedělal hunty ve městě :shades: a také mě baví, Dobré jsou i hunt body co se za to dostávají.

Posílání valentýnek se mi zamlouvají, protože minulý rok o Vánocích nebylo žádné posílání dárků ;)

A co se týče těch prstýnku na tu eventovou čepici tak podle mě jsou GM aktivní a není problém to sehnat.

To bude asi vše co jsem chtěl napsat, pokud si na něco vzpomenu tak to sem jestě dopíši ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak tohle... ehm. Přiznávám dobrovolně, po dlouhé době jsem neměla sílu a nervy nějaký event dodělat.

 

Pozitiva:

- body za hunty

- pokus propašovat gramatiku (a taky dík za dvoujazyčnou verzi)

- plesknutí chlapa krumpáčem po hlavě

 

Negativa:

- slabší postavy a low lvly byly naprosto bez šancí... (ať už hunty, nebo i shánění itemů)

- odměny za hunty teda síla... rachejtlí se spíš chtěl každý zbavit ještě od Vánoc, než si natahat nové

- jak sakra souvisí Valentýn a zabíjený štěňat? (Čokly taky nemám ráda, ale v téhle souvislosti je to minimálně na palici.)

- kvíz - kapitola sama pro sebe... otázky, jejichž původ původ se nejlépe najde na stránce pro znuděné ženské na mateřské, mi přijde trochu mimo, obzvlášť když je k tématu milion mnohem zajímavějších věcí - třeba historie samotného svátku, nebo googlitelné otázky ze Shakespeara

- žebrání itemů od GM mě dorazilo... nemám sebemenší chuť někde někoho nahánět, doufat, že zrovna nebude afkovat, nebo to protahovat, protože jsem mu někdy v minulosti vlezla na nervy. NPC, třeba fungující jen v určité časy, by bylo mnohem lepší.

- a samotný skin hatky, který už byl vloni..? Copak RO nemá hromady čepek, které by šly o Valentýnu použít..? Pakliže po měsíci přestane fungovat, mohla by být alespoň vizuálně zajímavá.

 

Celkově prostě nevyvážené, bez hlavy a paty, evidentně splácané na poslední chvíli... fakt jde i líp. O dost.

Link to comment
Share on other sites

Mne se to celkem libilo ...

- slabší postavy a low lvly byly naprosto bez šancí... (ať už hunty, nebo i shánění itemů)

-- ano, tak uz to byva, ze s novicem toho clovek moc nenadela .. jeden z duvodu proc expit a shanet lepsi equip, andelickove byli pro priesty trosku tezsi, ale pres mercenary zadnej problem, itemy se daj koupit a chytani petu je mozny i ve vice lidech (jeden tankuje, druhej mlati, treti chyta, ctvrtej hazi warp od kostela k mobovi)

- odměny za hunty teda síla... rachejtlí se spíš chtěl každý zbavit ještě od Vánoc, než si natahat nové

-- ne za vsechny hunty musej bejt uber odmeny, mne stacej prave ty body a kdo je nesbira, aspon se mohl venovat necemu jinymu

- jak sakra souvisí Valentýn a zabíjený štěňat?

-- jak souvisi valentyn a hrabani se v rakvich ? .. vsechno souvisi se vsim .. a mne aspon padla ne uplne useless karta

- kvíz - kapitola sama pro sebe..

-- vse googlitelne, s tematem to souviselo, tak proc ne ..

- žebrání itemů od GM mě dorazilo

-- jaky zebrani, proste oslovis gm ze potrebujes jeden item, novy originalni prvek, rozhodne lepsi nez even "obehnete par npc a kazdemu doneste nejaky itemy" co vim tak gmka byli pres den online temer neustale a tech par minut cekani se dalo vyplnit huntama ... navic se dal ten item ziskat i poslanim valentynky

- a samotný skin hatky, který už byl vloni..?

-- a co lidi kteri loni nehrali, nebo z jineho duvodu tuto cepku neziskali .. tak meli moznost letos, to mi prijde v poradku

 

Ano lip se to dalo udelat, ale taky se dal pouzit jiz nejaky hotovy stary event, nebo vubec nic.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm co se týká Eventu je pravdou že nemuselo být nic. Nechtěl jsem nic psát ale docela mě některé ty názory dožraly.

Hláška typu : "Co se týče toho, že by to někdo nemohl sehnat nebo pochytat pety, tak od toho jsme tu MY" mě docela hodně rozesmála jelikož hodně lidí kteří už mají lvl a věnují se RO mají více postů ve fóru než jen jeden aby bylo vědět kdo je to "MY" Jinak už vidím jak hodně hráčů pomáhá jen tak s chytáním petů ostaním low lvlům nebo něco dávaly zadarmo :-D .

Zase je blbost aby ten takzvaný Novic neměl možnost dělat Event a nebo hunt jen proto že začíná. Tak by měl krom toho nešťastného chytání petů a nedostatku financi (problém začátečníků) docela úspěch. V jakémkoliv pokračování i s tím zabíjení Baby desert wolfů až na to že když už dělá něco tak z toho chce mít každý člověk prospěch a né dělat to s tím že prodělá a bude ztrátný. (Do zaměstnání taky nechodíš jen tak ale pro plat a zábavu (když tě práce baví) a nejen tak s bůhdarma).

Dále nechápu jak je to myšleno s těmi partami co jeden nedokáže chytnout už vidím jak parta 1st classu ve složení (Sword naTankovani, Thief na mlacení a Acolita na warp) killujou Succubu :-D větší hráčí těm slabším dneska nejsou ani trošku ochotní pomoct.

Co se týká huntu ano je pravdou že je mnoho huntů co nemají lukrativní odměnu ale lidé je dělají pro body a nebo kvůli navazujícím huntům s lepší odměnou. v Těch problém nevidím a 60 krásných huntbodů je fajn.

Oslovení GM je v klidu ale na počátku se ringy rozdávaly spíše z Oblíbenosti a není to tak jen v mých očích. Dále né každý se mohl trefit do doby kdy tu GM je a pak čekat jakou bude mít náladu. :-( Nesmysl! Je to sice originální ale docela neférové tím že jeden ho získá lehce a druhý si ho musí koupit (Valentynka pro GM Jamie za ring) nebo získat složitým, či nesmyslným, úkolem.

Hatka je pěkná ale názor co ti co loni nehrály tak jak jí mají získat tak řekněme že jsem nehrál 6 let z5 a tak chci hatku co byla v tu dobu za jakýkoliv event. Taky nemám možnost jí získat a nikoho to netrápí a ohledně Rental schopností té čepky si myslím že díky růstu cen věcí které byly spojené s Eventem tak ten kdo neměl vše tak Rental za 1M (zhruba) je docela k ..........

A opravdu by se za to vyplatilo třeba rate exp 3/3/2 než jen 7%HP a SP

Link to comment
Share on other sites

větší hráčí těm slabším dneska nejsou ani trošku ochotní pomoct.

To dost záleží na tom jakou formou se to podá.

Nedávno mi napsal jeden člověk (nick nevím), chtěl poradit s nějakýma věcma a napsal ty stylem : "Promiň že tě obtěžuji, ale jsem tu nový, nemohl bys mi poradit." a já neměl jedinný důvod mu těch pár minut objetovat.

Pak je něco jiného když mi chodí pmky typu : "viexpis me?" nebo "das mi nejaki ekvip?" tak takové hráče buď ignoruju a nebo, pokud mám víc času tak si neodpustím ironickou poznámku.

Většina dnešních, jak říkáš, velkých hráčů i při slušné žádosti o radu/pomoc utrousí jen hehe, noob, kšááá. Kdysi tu bývali i ochotní hráči.

Link to comment
Share on other sites

O tom taky mluvím taky nedavno někdo prosil na mainu o Fireblend na půjčení že je Nový a že nemá peníze na koupí si ho a jeden nejmenovaný vzal a řekl to víš že ti ho nikdo nepůjčí když ti Nový hráčí nedostanou šanci se ukázat tak nvm proč by někdo měl být vůči němu Arogantní a jak se tu maji nalákat novy lidi když se k nim ti starší chovají hnusně.Já mu ho půjčil vrátil mi ho poštou + mi poslal nějaký drobáky které jsem mu poslal z5 ale nebyl jsem Arogantní ale těch Arogantních je tu více než těch slušných a blbých Jako Já tím že klidně půjčí nebo třeba pomužou. Je pravdou že záleží na formě podání

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Jamie

Závěrečné vyhlášení

 

První tři lidé, kteří splnili valentýnský quest:

Chidori, VaiKy, Chrissie

 

Valentýnky

Kategorie Nejvíce odeslal/a: betr 39, Enia 30

Kategorie Nejvíce dostal/a od ostatních: Anynka 15, Enia 10 Morgaine 10, Roland z Gileadu 9

Kategorie Narcis valentynskeho tydne: Jackal, poslal si sám sobě 20 valentýnek přestože to bylo celkem neziskové.

Kategorie Socka valentýnského týdne: Martasek, nejvíc přijatých od různých lidí na žádné odeslané.

 

Každý z výherců získá symbolicky dukát.

 

Nevyzvedlé valentýnky:

Jesika

Muj to neni

Whistie

Bloody

Atte

Aither

Vittek

Cloudian

Sphilky

Arye

AugusttiiinO

MAcek

Lord Excalibur

Carly

Mirri

Dilina Dan

P3t1k

Lupen

Hurwitz

Viktorie

Sir of Darkness

Zouii

 

Valentýnky s mizivou šancí na doručení:

Blaabol betrovi (od Crage)

Howlink (od betra)

 

Nejzajímavější vzkazy:

Jsi dummy :) Ale mne to ani nevadi :*

ani jsem je necet, ale posilam :)

to je ale blblej nick ....

dalsi obet :)

ja te videl :)

Som rada ze som Ta spoznala, aj Ta nepoznam:-)

Roses are red, violets are blue, your home is blessed, because of YOU.

Radeji site v chate nez-li mleko v hrade ~ Bazen, Buldog, Bizuterie ~

V praci se pracuje a nechodi na valentynky :-D

JA tady neci nic psat :D

Nic za tim nehledej :D

chcipni

Kazdy den je Valentina kdyz mas nekoho rad

Moc te miluji. Sem tva a ty si muj :-***¨

jsem dev*a a vim to

neco pro 4%

Peknyho Valentyna ty moje obludko :D

Tam jsou tak idiocký texty, ale me desne baví to posílat xD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...