Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

Guest a.ndre.w

Dneska bodujes :):):) , chci vic postu od tebe :):):)

 

Jinak co se tyce eventu, tak napad je to vybornej. Skvela prace. Aspon deti na rebornu co o prazdninach nebudou mit co na praci se krasne zabavi :)

ty bodujes neustale :) tak se nad tim ani nerozplyvam :):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Navrh s kontrolou pouheho kliknuti na NPC byl prijat :-), neco s tim udelame, takze, prosim, vsichni behem tydne potvrdte svou ucast na tabore. Heslo je jednoduse: Rebornicka

 

Po overovacim tydnu uvidime, jestli nastal odliv neinformovanych hracu. Pote, co jsem videla, jak rychle se naplnily stavy, jsem sama uznala, ze 5 oddilu bude asi malo, doufam, ze 7 bude akorat - elfove byli davno zamitnuti - rasy jsou podle race v ragnaroku ;-). Uz byli taci, co chteli prejmenovat oddil :-).

Link to comment
Share on other sites

Jeste k tomu overeni:

Behem dneska (nejspis az vecer) se zacne Robert ptat na uvedene heslo. Proto si k nemu vsichni behem tydne skocte, jinak budete z tymu vyrazeni. Dale tu bude (taky pozdeji) seznam tech, kteri maji u registrovanych postav stejnou IP adresu, takze budeme potrebovat vysvetleni.

Link to comment
Share on other sites

 

asi tak:) dufal sem ze budu v oddile s nekym jinym) Nic Proti andelum, ale radsi bych draky.

 

Njn draci best :clap: a to o nás řilali že zbyde z nás jenom Dragon Skull :vava:

 

K tÄm týmům: Já myslim že to docela jde, je sice pravda že nÄkde je ví­c HP ale zase jinde se ty HP postradaj. Každá parta má své mouchy :)

Link to comment
Share on other sites

Sice jsem se ptal na mainu i pres PM tady na foru, ale nejak jsem nebyl vyslysen... tak verejne :vava:

 

Bylo by mozne si prohodit char v letnim tabore? Ptal jsem se uz na mainu pred tim, nez byly ty party hotove (jen pro rypali, ze to chci vymenit abych tak zvyhodnil svoji skupinu). O eventu jsem vedel dopredu tady z fora, ale prihlasil jsem se s HP... melo me napadnout ze HP bude nejpocetnejsi charakter, ale ja do tabora chtel a bal jsem se o misto (HP jsem mel jako jedine lognute)...moje chyba. No ale presto, slo by to?

Link to comment
Share on other sites

Tak, hotovo. Vsichni ted mate tyden na to, abyste si potvrdili registraci, jinak budete vylouceni. Heslo najdete v prvnim postu. Overeni provadi Robert. V Control Panelu muzete videt, kdo jiz potvrdil registraci (jmeno je zeleny) a kdo ne (jmeno je cerveny).

 

Kdo se bude chtit odhlasit z tabora, at se nahlasi nejakemu GM, ktere je zrovna po ruce :vava: (odhlaseni se provadi pres NPC, odhlasuje i offline postavy). Po odhlaseni vam zmizi odznak a uz se nebude mozne s zadnou postavou na danym uctu prihlasit do tabora.

 

Tote: Mozna, jako vyjimecnou zalezitost v ramci vyvazeni tymu, protoze jich mate fakt hodne :clap: V zadnym pripade to ale nebude nejaky pravidlo a nikoho dalsiho menit nebudem. Zitra behem dne se mi ozvi a ja ti to predelam.

 

PS: U Demonu je jedno misto, sup sup spechejte :)

Link to comment
Share on other sites

Lidi na stejnych IP adresach:

 

drous & maximus

kazatel & Fleuriste

Mayumi & Volunteer

 

U nekterych to bude pravdepodobne neverejna IP adresa u stejnyho poskytovatele, ale presto - prosim vsechny zminene, aby se tu nahlasili a vysvetlili, diky :vava:

Link to comment
Share on other sites

Lidi na stejnych IP adresach:

 

drous & maximus

 

U nekterych to bude pravdepodobne neverejna IP adresa u stejnyho poskytovatele, ale presto - prosim vsechny zminene, aby se tu nahlasili a vysvetlili, diky :vava:

 

Pochybuju, že tihle dva chodí­ na fórum, takže to sem hodim já... Pokud ví­m, tak to jsou bráchové a mají­ doma 2 kompy, aspoř jsem je teda vidÄl hrát najednou :clap: a mÄl jsem je v gildÄ...

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

vasafix a jiricek jsou brachove.. znam je :-)

 

jimbo se shootym bydli v jednom panelaku..

 

myslim ze asi jimbo sem jedinej chodi.. tak sry ze to sem pisu xD

Link to comment
Share on other sites

ChtÄla bych se zeptat, jestli se můžu jeÄtÄ nahlásit jako náhradnice na tábor. Bohužel jsem mÄla zkouÄkové a na reborn jsem se tak často nelogovala, ale moc ráda bych se tábora jeÄtÄ zíşÄastnila.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, staci rict ze jsou brachove, ono to tak nejspis bude. To jen pro jistotu.

 

Torri: jasne, urcite. Nejspis pribudou jeste tak 2 tymy, tak se pak budes moci registrovat. Jeste se uvidi, jak to dopadne s overenim hesla, zatim to moc lidi neoklikalo :vava:

Link to comment
Share on other sites

Lidi na stejnych IP adresach:

 

drous & maximus

kazatel & Fleuriste

Mayumi & Volunteer

 

U nekterych to bude pravdepodobne neverejna IP adresa u stejnyho poskytovatele, ale presto - prosim vsechny zminene, aby se tu nahlasili a vysvetlili, diky :)

 

 

Mayumi a Volunteer hraji na ruznych pc na domaci siti za routerem, proto stejna IP adresa. Btw. dcera a otec

Edited by chivay
Link to comment
Share on other sites

Parada, diky :) Tak to nam zbyvaji jen:

 

kazatel & Fleuriste

 

Prosim o kohokoliv, kdo je zna (nebo je samotne), at se ozvou. Diky.

 

 

Taky pripominam vsem, kteri jeste nepotvrdili svou ucast, at tak udelaji. Cas je do nedele.

A ti, kteri se do tabora zatim nedostali, tak neveste hlavu. Po nedeli se urcite nejaka mista uvolni a pravdepodobne pribudou i nove oddily, protoze zajem je veliky :)

Link to comment
Share on other sites

taky bych se rad přihlasil jako nahradní­k registraci jsem zaspal v dobÄ zapisu jsem byl mimo a po cele prazdniny jsem ragnaroku k dispozici takže ma uÄast na vÄech eventech je takřka jista tak doufam že se pro mÄ misteÄko najde...

Link to comment
Share on other sites

Jen mne tak napadlo, ze by nebylo spatny, kdyby dostali tymy nejaky barevny rozlisovaky - treba barvu, kterou by si mohli zvolit na obleceni, nebo na vlasy, po celou dobu eventu. Pak by se hned poznali lidi ze stejneho tabora.

Dalo by se to udelat treba u toho NPC na registraci, ktery by proste hodil na postavu "tymove" barvy.

Mozna jen blbost, ale vypadalo by to dobre, kdyby tam cast lidi chodila v "tymovych" barvach. :)

Link to comment
Share on other sites

no ohladne drousa a maximusa tu uz pisal Ulric:

 

Pochybuju, že tihle dva chodí­ na fórum, takže to sem hodim já... Pokud ví­m, tak to jsou bráchové a mají­ doma 2 kompy, aspoř jsem je teda vidÄl hrát najednou :) a mÄl jsem je v gildÄ...

Link to comment
Share on other sites

Freesia: jasne, diky :)

 

Coud: A Tonda je v pronte jen pro okrasu? :)

 

EDIT: Zeptejte se Aiwerila, ten umi delat barevny palety. Ve skutecnosti udelal uz par novych barevnych palet (ktere budou pristupne pro supportery) + prvnich 60 barev bude mit cernyho peca i pro holky... v pristim updatu klienta. Kdyz ho pekne poprosite, treba vam udela i rozlisovaky :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...