Jump to content
Reborn fórum

Sage - buildy


Gildor

Recommended Posts

ciste PvM to byt nemuze, protoze moje postava ciste PvM nebyla :P

btw Mage:

Firebolt 10

Lightningbolt 10

Coolbolt 10

FD 10

Šight 1

SC 1

Sp regenerace zbytek

 

*ale priste bych asi namisto regenerace dal SC na 8 ...nvm

 

Endow Tornado 4

Endow Quake 4

Endow Blaze 4

Endow Tsunami 4

Cast Cancel 1

Hindsight 10

Freecast 10

Mag Rod1

Spell Breaker3

DiÄpel 2

Sence 1

 

*Ted bych ale namisto toho nedaval Blaze a Quake vubec, ale Deluge max a DiÄpel max, krasne to vyjde a pri braneni na gw bude aspon sranda :P i kdyz nebudete moci davat kamaradum endow kdyz jdou na mayu :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

No, myslel jsem, potom co si psal, že battle sage se na GW nehodí­, že dáÄ tady build, který je čistÄ na PvM :lol: . Já totiž nikdy za sage nehrál a moc mÄ láká představa battle sage na PvM. Tak nÄkdo, kdo má nějaké zkuÄenosti s tí­mto a nechodil s ní­m na GW hoÄte tady svůj build i se staty :unsure: . Dí­k

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

asi pojdem saga cisto gw version, ale neviem ci bude prestupovy quest zhovievavy k buildu s malou int. poradte niekto kto uz robil prestup, dalo by sa to urobit aj s int malickou? tak do 20. a je aj pre neutocneho vit dex duolezity pohib pri kuzleni? asi budem hadzat len SC a FD a dispel a ME, taze neviem. a este poradte ako rozdelit body do spel braker a magic rod, braker asi neni potrebne nahodit na 5, nie?

vyjadrite sa k tomu....

Link to comment
Share on other sites

kuzdo: no kdyz te bude porad nekdo tahat tak klidne int skoro nedavej ale nato bych se nespolehal .. muj nazor... jako sage nejit uplne GW build snazit se udelat profesora a pak klidne hodit slusny GW build zamereny hlavne na dex a vit

Link to comment
Share on other sites

kuzdo > V prestupovym questu je jediny zadrhel, a to v casti, kde zabijis v casovem limitu potvory. Na konci je jeden ghostring a toho bez SC nebo SS nejspis nedas. Pokud pocitas se SC tak si s sebou vezmi na quest par red gemu a nemel bys mit problem.

Link to comment
Share on other sites

Slibil jsem pure pvm build takze tady je jeho prvni cast - skilly:

 

Fire Bolt 10

Lightning Bolt 10

Cold Bolt 5

Frost Diver 10

Napalm Beat 4

Soul Strike 10

 

Free Cast 10

Hindsight 10

Earth Spike 1

Heaven's Drive 5

Study 5

Endowy 4 (celkem 16)

Cast Cancel 1

Stone Curse 1

 

to be continued... :)

 

edit: Sight v Sage Skillech nahrazeno Stone Curse 1 (je to prekvizita pro EQ, ES a HD)

Link to comment
Share on other sites

nemam rad Äoul Ätrike  <_<

6127[/snapback]

Docela te chapu, nicmene mi ten build takhle prisel nejidealnejsi. Je tam moznost vynechat SS, takze by to pak vypadalo takhle:

 

Fire Bolt 10

Lightning Bolt 10

Cold Bolt 5

Frost Diver 10

Stone Curse 10

SP Recovery 4 / SPR 3 a Sight / CB 9

 

Pak jeste muzeme vymyslet build:

 

Fire Bolt 10

Lightening Bolt 10

Cold Bolt 10

Frost Diver 10

Thunderstorm 9

 

S tim ale nevim, jak kdo bude zabijet whispera v prestupovym ukolu. (Asi pres svitky.)

 

PS: Upravil jsem jednu chybku v poslednim svem postu se skill buildem...

Link to comment
Share on other sites

jedine co nechapu je proc zrovna 78INT, coz samo od sebe neni nijak zaokrouhlene na matk, a v tvem equipu sem si taky nevsiml niceho, co by ti 2 INT pridavalo (jestli sem to prehledl, tak se omlouvam), takze bych bud z te int ubral, a dal to do str (mohlo by to vyjit na +10str) a nebo lepsi moznost nekde to o ty 2 body osidit, a dat int na 80

6328[/snapback]

 

78:6=13,0 :)

Equip je orientovany na AGI, protoze mi prijde logicke mit bonusy z equipu ve vlastnosti, ktera bude nejvyssi, tudiz jeji zvyseni stoji nejvice stat points.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Už po nÄkolikátý jedu svůj PvP anti Wizz build a zatim sem pokaždý wizzny zaskocil :P))

tak sem zvÄdam co mi na to řeknete vy:

 

Normální­o papí­ráka int/dex

___________________________________________________________

 

MAGE:

__________________________________

 

Napalm Beat 4

Soul Strike 10 / nezaplatitelna vec na expeni do zacatku a i zachrařuje život

Cold bolt 5

Frost Drive 10/Smrt wizzum

Lighting Bolt 10/ - ||-

thunder storm 10/ nej na expy

 

-----------------------------------------------

 

SAGE:

__________________________________

 

Sense 1/ na bosse (vetsinou sem tam jako pří­živní­k)

Study 5/ ví­c asi neni potřeba když nemam knihy

Cast Cancel 5/ ani nevim proc myslim ze 3 bohate staci ale 5 je 5

Free Cast 10/ prevazne expy

Magic Roc 5/ proti wizzum

Spell Breaker 5/ na SG (pristy hrozne s*re kdyz jim rusite agi :P) )

Dispell 5/ nas*re hlavne pr GW

Endow Tsunami 5/ abych nebyl uplná pří­tÄž

Deluge5 / a wizzove vam libaj nohy :)

Endow Tornado zbytek bodiku/ :))

 

-----------------------------------------------

 

 

ME nemam z důvodu že sem to nikdy předtim moc nevyužil

Link to comment
Share on other sites

Ehh, to si fakt pomuzes, kdyz do vlastniho hradu hodis magnet, a vasi wizzove nebudou moct SGckama zmrazovat utocniky ....

To ste na tom finalu asi meli nejake specialni gw ....

7898[/snapback]

ME ve vlastnim hradu je dobrej, ale musí­ do nÄj být znemožnÄnej pří­stup íştoÄní­kům, třeba pastma

Link to comment
Share on other sites

potrebujem poradit skusenych WOE borcov... kolko je potreba VIT? dokopy 80 postaci, alebo radsej to vytiahnut na 90, alebo az 100? ja sa este GW nezucastnujem, a este som nebol poriadne, taze neviem posudit kolko treba na GW sage build ist VIT, viem ze DEX by trebalo co najviac, nech sa kasti rychlo rychlo. a int by ani netrebalo vela, ale zase aby sa mi neukazovalo "miss" ked hodim FD na wizznu[kuoli vysokejMDEF]. takze minimaln hranica int je kolko na GW? a tiez otazocka ME 3 alebo 5? vopred dakujem za pripadne postrehy.

 

EDIT: Dakujem ensik, ale kolko VIT? tych 80/90/100? a idem s bratom, co ma potiahne taze planujem INT na takych 25, [bless>35]... to postaci na zmrazenie hiMDEF svinstva?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...