Jump to content

Photo

Sage - buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
171 replies to this topic

#161 fartesik

fartesik

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 27 March 2010 - 10:44 PM

docela škoda, i s 1 dex to jde hezky a ušetřených bodů nebudeš imho litovat

no zatim to byl jen navrh :wub: neni problem to upravit :D
Posted Image

#162 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 31 March 2010 - 08:53 AM

Do 10 dex včetně dostaneš víc aspd než z agi :D Takže 10.
"The purpose of life is to end."

#163 Deidr

Deidr

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 04 April 2010 - 10:39 PM

Sage se siromama 99dex,99int clasic xD

#164 Lukrejad

Lukrejad

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 03 May 2010 - 08:26 AM

cauky chtel bych se zeptat na vas nazor na tohoto sage je to exp build ale i neco abych si mohl zaradit v PvP. Hl priorita je ale byt rychle prof.

Skily: Mage
7 napalm beat
5 soul strike
5 safety wall
10 FB = 2x imp card
10 CB = 2x siroma card
10 Stone curse
1 sight
1 LB = na endow tornado
Sage
5 study
1 cast cancel
10 free cast
4 magic rod
3 spel breaker
5 dispel
2 endow blaze,tsunami,tornado
3 deluge,whirlwind
4 volcano
5 magnetic earth
1 sense

Staty: s eq a boosty
91+19int
92+18dex
45+14vit bohuzel nvm kde najit tu 1vit :D
EQ: Feather beret bo magic eyes
pozdeji snad red glasses :D
evolved pipe
silk robe s pestem/marc
dex surv rod s dropsem
valk stit s tharou
surv. mantak
high quality sandals s veritem
2x clip s imp bo siroma

budu rad když se vyjádříte :-)
Ve hre pm Lemanael :-)

#165 Mukotsu

Mukotsu

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 48 posts

Posted 09 May 2010 - 03:56 PM

Planuju neco trochu podobnyho, staty pojedu spis takhle: 99dex a 99int (mozna trochu vit na ukor int)
skilly: Napalm Beat 7, Soul Strike 5, Safety Wall 7, Fire Bolt 10, Sight 1,
Lightning Bolt 10, Thunder Storm 10, Cold Bolt 10, Frost Diver 10,
Study 4, Magic Rod 5, Spell Breaker 3, Dispell 5, Cast Cancel 1,
Free Cast 10.
Jen si nejsem jistej u ty Safetky jestli by se nevyplatilo odebrat neco z Magic rodu, dispellu nebo Free castu abych mel SW lv 10. Co by jste doporucovali vy?
Jinak by to mel byt PvM/PvP, na GW nepachnu.
The End

#166 Utgard

Utgard

Poring

• Supporters
  • 9 posts

Posted 22 September 2010 - 10:42 AM

Ahoj, :)
rád bych nějaký komentář k budildu swmiwizny, který jsem vydumal primárně pro rychlé expení bez drahé výbavy.
Bonusem proti nudě budiž občasné zablbnutí v PvP.

s blessem
Int 99 +21 (silver tiara nebo něco podobného)
Dex 97 +23 (2xglove, dexterous survivors rod)
Vit 12 +3 (zbylé body)

mage
FB 10
LB 10
TS 10
SS 5
NB 7
SW 7

sage
study 5
rod 5
SB 3
dispel 5
CC 1
FC 10
EQ 1
ES 1
HD 5

SC 10
SW 10

Prosím o kritiku, sage jsem nikdy nedělal. :)
Díky moc :blink:

#167 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 22 September 2010 - 12:01 PM

s blessem
Int 99 +21 (silver tiara nebo něco podobného)
Dex 97 +23 (2xglove, dexterous survivors rod)
Vit 12 +3 (zbylé body)

mage
FB 10
LB 10
TS 10
SS 5
NB 7
SW 7

sage
study 5
rod 5
SB 3
dispel 5
CC 1
FC 10
EQ 1
ES 1
HD 5

SC 10
SW 10

Sage co se expí sám? V dnešní době celkem vzácná myšlenka, ale budiž. V takovém případě ti ale chybí jeden zásadní skill - firewall. Určitě bych zvážil i FD. Naproti tomu je dost nanic dispell, SC (teda pokud nechceš tahat spoustu gemů), HD lvl 5.

Naproti tomu, pokud to má být i na PvP, tak 12 vit tě nevytrhne (s tím HP násobičem...) a pokud budeš mít dex equip, tak tu dex navíc oceníš. Na blbnutí v PvP ti chybí magnet, deluge a firewall, přebývá lvl 5 HD (stačí lvl 1 - dmg je minimální tak jak tak a s tou intou trefíš vše i když je to lvl 1 - navíc čím menší lvl, tím rychlejší cast - což je pro účely tohoto skillu rozhodující). Klidně bych osekal Thunderstorm a magic rod, případně i free cast.

Stejně si myslím, že dělat hybrida je nanic. Sage jako takovej je proti profovi hrozně osekanej. Na PvP/GvG bych určitě nemyslel, pokud by to nebylo potřeba pro gildu (ve které by nebyl k dispozici profa)...

Osobně bych jel na PvM
všechny bolty, FW, SW, HD lvl 1, sense (případně osekat FD a FW a narvat tam ten free cast, pokud ho potřebuješ)
99 dex / 99int
(nebo hindsight sage int/agi)

Na GW
mage: FW (7), SC (10), SW (10) + prerequisity
sage: magnet (5), dispel (5), HD (1), wind a earth endow (5), deluge (5), cast cancel (1)
99 dex, 74 vit, 50 int, 27 str
Glove (zerom), Glove (smokie), Survivor`s manteau + rod (s fabre), silka s ED, green ferus v botách, evolved pipe -> 70 int, 122 dex (+ jídlo), 90 vit, nějaká menší nosnost...
Asi by se dala osekat int (se 77 trefíš všechno lvl 1 HD i s combatem, s rodkou máš 15% matk navíc... takže by mělo stačit méně)...
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#168 Utgard

Utgard

Poring

• Supporters
  • 9 posts

Posted 22 September 2010 - 12:26 PM

Sage co se expí sám? Chybí jeden zásadní skill - firewall. Určitě bych zvážil i FD. Naproti tomu je dost nanic dispell, SC (teda pokud nechceš tahat spoustu gemů), HD lvl 5.

Naproti tomu, pokud to má být i na PvP, tak 12 vit tě nevytrhne (s tím HP násobičem...) a pokud budeš mít dex equip, tak tu dex navíc oceníš. Na blbnutí v PvP ti chybí magnet, deluge a firewall, přebývá lvl 5 HD (stačí lvl 1 - dmg je minimální tak jak tak a s tou intou trefíš vše i když je to lvl 1 - navíc čím menší lvl, tím rychlejší cast - což je pro účely tohoto skillu rozhodující). Klidně bych osekal Thunderstorm a magic rod, případně i free cast.

Stejně si myslím, že dělat hybrida je nanic.

Osobně bych jel na PvM
všechny bolty, FW, SW, HD lvl 1, sense (případně osekat FD a FW a narvat tam ten free cast, pokud ho potřebuješ)
99 dex / 99int

Díky moc za cenné rady.
Jen ještě doplním pár věcí, které jsem zřejmě opomněl.

1.) Povětšinou nebude expit sám, ale na v partě a to majoritně pomocí wind kouzel (titáni).
2.) Není to myšleno jako hybrid, ale primárně pro expení a až co zbylo jsem nacpal do SC, SW, dispelu, VIT a podobně, což na MvP moc nevyužiju.
3.) PvP opravdu jen 4fun na blbnutí, převážně nevážně, proto tam není ten magnet a deluge.

Někdo tu psal, že přes HD se dobře expí, proto jsem tam dal 5. Je to nanic?
Opravdu je Firewall tak zásadním skillem? Měl bys nějaký příklad využití v MvP na vyšších levelech?
Ještě zvážím tu variantu 99/99, mít nějakou minimální vit se mi ale zdálo jako dobrej nápad a zaokrouhlené to mám.

EDIT: Jo a s tim FC 10 jsem chtěl uzdrhávat ty titány a spol, stačí méně?

Dík moc

Edited by Utgard, 22 September 2010 - 12:27 PM.

#169 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 22 September 2010 - 02:35 PM

Osobně bych jel na PvM
99 dex / 99int
(nebo hindsight sage int/agi)

Imo je semiwizard sage jen o trochu silnejsi mage, kterej ma jako jedinej plosnak thunder storm pres kterej se i vetsinou expi(dokonce i on sam pise, ze to ma v planu expit hlavne na titanech v IDcku) a freecast je asi jedinej uzitecnej skill za sage pro tenhle build, takze bych ho urcite neosekaval. Teoreticky bych i naklikal dragonology, preci jen +3 za 8 skill pointu kterych ma spoustu se hodi(spiritual ring+slot earing se zeromem a ma 126 int, coz je pro min i max matak). Safetku bych asi ani neklikal a spolehal na firewall, stejne ho vetsina silnejsich mobu zabije plosnakama, kdyz uz k nemu dojdou.
Takze neco na tenhle zpusob: 10 FB, CB, LB, FD, TS, FW, 5 Dragonology, 10 Free cast, 1 Magic rod a spell break(obcas se to muze hodit a lvl u tech spellu nema nejak zvlastni vliv na jejich funkci)+prerequsity. Zbyde 5 bodu, ktere bych dal do nejakeho endowu, ktery pomuze lidem s kteryma budes expit v parte a nebo treba do deluge/whirlindu/volcana. Kdyz bys chtel tech spellu vic, tak bych osekal frost diver a dragonology,

#170 Utgard

Utgard

Poring

• Supporters
  • 9 posts

Posted 23 September 2010 - 07:13 AM

...

OK, takže ve finále to bude asi takto:

http://irowiki.org/~...IOekaCgFdBbn1Jy

Poměr INT/DEX si ještě rozmyslím. Asi to bude 99/99, ale bude mě štvát jak mě všechno dá na ránu :D

Dík všem za pomoc. ;)

Edited by Utgard, 25 August 2011 - 10:53 AM.

#171 Utgard

Utgard

Poring

• Supporters
  • 9 posts

Posted 09 September 2011 - 02:09 PM

Ahoj,

chci se zeptat, jestli je dobrá postava sage s AGI99/INT99.
Tady si všichni dávají nějakou STR a VIT, mě to přijde zbytečné.

Díky moc

#172 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 09 September 2011 - 02:51 PM

Ahoj,

chci se zeptat, jestli je dobrá postava sage s AGI99/INT99.
Tady si všichni dávají nějakou STR a VIT, mě to přijde zbytečné.

Díky moc

str mozna kvuli sages diary... taky sem nad ni uvazoval kdyz sem si delal hindsightera
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡