Jump to content
Reborn fórum

Sage - buildy


Gildor

Recommended Posts

Guest jirkan
Uvedu zde svůj build sage abych dokázal že jsem lamka a vůbec tomu nerozumí­m :)

Je to bez blessu, jediným equipem je Dagger of Counter:

STR 1+5

Prvni chyba - DoC ti pridava criticaly, coz bude sice hezke na pohled, ale damage kterou das bude naprosto zanedbatelna, navic pri te AGI s tou aspd.

 

INT 80+9

Lightening Bolt 4

Fire Bolt 10

Thunderstorm 1

Cold Bolt 1

Hmm hmm, nenapada me co s tim chces delat. Jediny pouzitelny bolt = firebolt, s tou INTkou tak sotva na jednoho geo (tech davat 60k do aury urcite nechces).

Nejsi miliardar, takze kombinace Stone Curse + FB nepripada v uvahu (zere gem).

 

Safety Wall 10 ( +prekvizity = 22 skill pointu dohromady )

Tohle prakticky nevyuzijes (maximalne na blbnuti v PvP, a tam zase s tou intou stejne malokoho zabijes), spis bych ozelel oboje a dal body do damage skillu, kteryma ostatne budes expit.

 

IMHO: Pokud to chces expit, tak jednoznacne vyjet INT na max, equip bud INT+MATKovej nebo DEXovej (podle lokace apod., vidim ze nepocitas boosty takze predpokladam ze to chces expit solo, bez stringu and/or priesta na duale), pridat bolty/plosnaky podle toho kde vsude chces expit.

 

Pokud to chces nekde vysedet, je build uplne jedno :P deluge tam uz mas jako prerekvizitu na magnet, a nicim jinym stejne parte moc nepomuzes takze budes na jine postave supportit.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply
Guest jirkan
A kde se ti ztratil HS sage? Tak to mu to rozeberes a o HS se ani nezminis :)

No s tim buildem to vypada spis na neco odvozene z boltera, a navic zminil jsi ho uz ty :P (no, kdyz nepocita a+b do statu, tak bych s linkou na duale a tim padem HS nepocital uz vubec...)

Link to comment
Share on other sites

Takže:

ano, FB je jediny cim se da obcas zabit, pripadne na dva LB

SW.. ano, PvP,GW, extremne vyjimecne i jinde ( za mage an leshijich v moscovii )

SC: nejsem bohac...no to sice ne ale na jobu 40 jde udelal skill na meneni elemtu MOBa.. prekvapive budu menit na earth typ... navic v PvP je SC vyuzitelnejsi precejen pocet marcu+pocet ED > pocet ED

xpit? mno tak geo, soili... a sezeni kdekoliv jakkoliv

ab nepocitam... dual priesta mam ale vzhledem k sezeni to nezminuju...

tenhle char mam spis jako odreagovani.. na zabavu pri delani nekterych huntu ( typu Golem, Caramel,.. ne angeling bo treba goblin leader hunt )

Proste je to takovy PvP srac...

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
SC: nejsem bohac...no to sice ne ale na jobu 40 jde udelal skill na meneni elemtu MOBa.. prekvapive budu menit na earth typ... navic v PvP je SC

No zere Green Live, vaha 5....

tenhle char mam spis jako odreagovani.. na zabavu pri delani nekterych huntu ( typu Golem, Caramel,.. ne angeling bo treba goblin leader hunt )

Proste je to takovy PvP srac...

Jestli je to 4fun, tak je to neco jineho :) ale mel bys to napsat hned. le i tak, PvP s tou intou?

Link to comment
Share on other sites

No zere Green Live, vaha 5....

njn a SC zase red gemy to si nevyberes :P

Jestli je to 4fun, tak je to neco jineho :) ale mel bys to napsat hned. le i tak, PvP s tou intou?

jj i s tou intou...

aspon se neco da zabit ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Stone curse ze safetky, pak FB ... a wizny, expandedi 80-, sageove, TU priesti, ... , lezi a kdyz ne tak po prvnim FB zatvrdnou do full stone kde casto staci dalsi FB :)

 

ChtÄl bych vidÄt nÄkoho kdo padne na 1 firebolt od sage s 80 int. Tharu a poopoo má snad každej a Valk Ätí­t už skoro taky.

Link to comment
Share on other sites

Nechci byt nejak kruty ale kdyz se budes drzet tohoto:

Uvedu zde svůj build sage abych dokázal že jsem lamka a vůbec tomu nerozumí­m :)

 

a nasich postu, tak te to snad donuti se nad tim buildem jeste jednou zamyslet :P

Proto jsi ho tady postoval, aby jsme ho zkritizovali (pozitivne/negativne) a pokud by bylo potreba tak nejak vylepsili, nebo ne?

Link to comment
Share on other sites

Takze taky jsem se rozhodl udelat si SAGE ^^ a tak jsem vymyslel tohle (ma to byt SemiWizard nebo jak se to psalo na Reborn Wiki) :

 

 

Za Mage:

colt bolt 10

frost diver 10

lightening bolt 10

fire bolt 10

SP recovery 5

Stone Curse 1 (kvuli Earth vetvi)

a dal uz ani nevim co bych dal... snad vse :-)

 

Na wiki se pise ze by mel mit Thunder Storm (pry na Sealy), ale nechapu na co, protoze 10sec casteni je luxus, ktery si nejspis nemuzu moc dovolit a asi tezko mi mobove postoji na miste a budou se koukat na hvezdy.... to jsem mrtvy ani nemrknu.

 

Za Sage:

study 5

cast canel 1

free cast 10

endow quake 1

earth spike 5

sense 1

dragonlogy 5

to mame na expeni

 

magic rod 5

spell breaker 5

dispel 5

at muzu otravovat na GW Wizardy :-)

 

43 bodu...

 

Mozna jeste Heavens Drive jako plosnak...ale porad mi vrta hlavou k cemu ma Sage plosnaky...

 

A Staty jsou jasne hodne INT,DEX, a nejspis VIT (i kdyz jsem uvazoval o AGI kvuli FLEE :wub:)

 

 

 

Nejvic mi porad vrta hlavou, zda se vyplati ucit se Thunder Storm a Heavens Drive ..... zkritizujte aporadte prosim. ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Na wiki se pise ze by mel mit Thunder Storm (pry na Sealy), ale nechapu na co, protoze 10sec casteni je luxus, ktery si nejspis nemuzu moc dovolit a asi tezko mi mobove postoji na miste a budou se koukat na hvezdy.... to jsem mrtvy ani nemrknu.

Dex a equip (a bardik) ti to dokazou dost podstatne zredukovat :wub: a treba diky Freecastu potvoru uchodis (Seala nevim z vlastni zkusenosti, ale treba Ice Titana uchodis i kdyz mas jen s agi)

To vubec nemluvim kdyz expis ve dvou, s HPckem das ThunderStormem 4-5 Ice Titanu v klidu najednou najednou (edit: to jako ze dostanou spolecne damage, ne ze lehnou na 1TS :wub: ), pripadne vlacky mermanu (chce to ale vic int abys sundal i stroufa)

 

Mozna jeste Heavens Drive jako plosnak...ale porad mi vrta hlavou k cemu ma Sage plosnaky...

K tomu samemu k cenu wizne - abys mohl zabijet potvory po vlackach. HD je prima treba na Dragintaily (v kombinaci s wiznou s SG pak muzes i na lisky), Galion ho taky nema rad... i kdyz uznavam ze ten wind ma vic pouziti.

A Staty jsou jasne hodne INT,DEX, a nejspis VIT (i kdyz jsem uvazoval o AGI kvuli FLEE :))

na Agi u semiwizarda zapomen.

 

Zadna expove rozumna potvore nema flee mensi nez cca 210 (no dobre, merman ma tusim 175, vyjimka), takze bud dej agi plnou a pojedes autocastem, nebo nedavej AGI vubec, zbytecne ti sezere body a potvory te stejne budou kousat, navic moc nemas kde brat, dexu potrebujes co nejvyssi (cast time), intu taky co nejvyssi (potrebujes ty potvory zabit) a nez budes mit tyhle dva staty v poradku, tak stejne budes mit level 96-97 a jedine co budes resit je jak dat rychle auru :)

 

 

Nejvic mi porad vrta hlavou, zda se vyplati ucit se Thunder Storm a Heavens Drive ..... zkritizujte aporadte prosim. ^^

Kdyz jsme expili profa, tak jsme ho z vetsi casti expili za saga prave temahle skillama... :)

 

Edit: na otravovani a GW by se hodil spis magnet, ale to spis 4Fun, na GW budes zajimavejsi az za profu takze kdyz body nezbydou, nic se nedeje.

Link to comment
Share on other sites

diky Freecastu potvoru uchodis (Seala nevim z vlastni zkusenosti, ale treba Ice Titana uchodis i kdyz mas jen s agi)
Mám pocit, že od tý doby, co se mÄnil způsob sÄí­tání­ rychlostí­, ti nastaví­ freecast napevno % ze základní­ rychlosti - nezáleží­ na tom, co vÄechno máÄ nahozený.
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Magic Rod a Spell breaker se ale budou hodit ne ? :-)

Me teda stacily tyhle dva skilly na minimu (kdyz te neco honi tak to svedla rodka i na lvl1 a ziskane SP te nezajimaly, stejne jako breaker), nevim jestli se neco nezmenilo.

 

A co se tyce Mage skilu vyplati se investovat do Colt Boltu ?

budes pak mit vic moznosti expeni, ale zase ... tezko rict. Jako na vyexpeni se bez nej obejdes, ale zas tech fire potvor je celkem dost (treba plna magma) a kdybys pak mel 2 Siromy v klipu tak mnam mnam :)

Link to comment
Share on other sites

Tak diky za rady, ja ten Thunder Storm teda skusim a kdyztak dodam i Heavens Drive.

 

Magic Rod a Spell breaker se ale budou hodit ne ? :-)

 

A co se tyce Mage skilu vyplati se investovat do Colt Boltu ?

 

Jestli pojedes hand sight + bolty a budes chtit chodit na HO tak asi ano. :)

 

Ja osobne bych bolty pouzival jen na dorazku - a soustredil se na plosnacky.

 

Ohledne int 80 a zabijeni v pvp pres SC+FB.

Ja se svoji wizardkou mam intu cca 115-120 podle eq. Postavy co maj mdef 0 a redukce na demihuman 0. Zabijes v pohode i bez toho SC.

Ale hodne postav vydrzi bez problemu SC jupitela nez zkameni a FB. Nehlede na to ze ti asi kazdej nasadi stun a pak nazdar...

 

Sage/Profa je dle meho nazoru proste hodne o skilu a hodne o znalostech RO a pro zacatecnika je naprosto nevhodny.

Precti si poradne tenhle topic a mozna i topic na czechro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Semi-wiz

Fire Bolt 10, Fire Ball 5, Sight 1, Fire Wall 10, Lightning Bolt 10,

Thunder Storm 10, Cold Bolt 10, Frost Diver 10, Stone Curse 1,

Study 5, Cast Cancel 1, Free Cast 10, Endow Quake 1, Earth Spike 1,

Heavens Drive 5.

Ale nevim kam tech zbylych 8 bodu. Dragonology + 3int by se hodilo ale vyhazovat za to 9 bodu(ktere ani nemam) no nevim. Pak je jeste moznost do magic rod ale to spis jen do PvP a nebo stone curse ale to v PvM taky asi moc nevyuziju. Nebo celej skill build pozmenit abych mel SW se kterym jde pry slusne expit i solo v ice cave.

Link to comment
Share on other sites

 

Takže :) :

Navrhoval bych spí­Ä takhle:

Napalm Beat 7 Soul Strike 5 Safety Wall 10 Fire Bolt 10 Fire Ball 5 Sight 1 Fire Wall 10 Lightning Bolt 10 Cold Bolt 10 Frost Diver 10 Study 4 Magic Rod 1 Spell Breaker 3Cast Cancel 1 Free Cast 10 Sight 1

OhlednÄ Study: lvl 4bohatÄ staÄí­, obÄtace 8sage skill pointu kvuli heavens drive s cast-timem tahanym z paty ( na nizsim lvlu ) +1 mage skill point za Stone Curse což je mimochodem prekvizita Endow Quake mi připadne zbyteÄné...

OhlednÄ Magic Rodu.. se SW ( muj oblibeny skill ) bude jedine ( na ranged chod s pneuma sluhou ) co te trefi kouzla a magic rod opravdu vyuzijes... NEJEN v PvP

Safety Wall... co dodat nejlepÄí­ obranný skill hned po Healu a Assu

Link to comment
Share on other sites

Mno nevim zase tam neni thunderstorm a ten gem z SW taky neni moc prijemnej.

 

Thunderstorm? nevyuzijes prakticky vubec ... teda thunderstormovat napr. sealy ... to uz je rychlejsi po jednom...

jeden gem... mno neni to zas tolik aby ses zblaznil :) a porad lepsi prezit a pak prodat loot nez nezit a nemit nic

 

EDIT: Mno je mi to jedno, thunderstorm si tam klidnÄ Äupni, i když já osobnÄ bych přidal dispell na 5 a hindsight 10 a vykopl Fire Wall

Link to comment
Share on other sites

Thunderstorm? nevyuzijes prakticky vubec ... teda thunderstormovat napr. sealy ... to uz je rychlejsi po jednom...

Nechci ti do toho kecat, ale my takhle vyexpili saga na profu a to docela rychle :) 80% Thunderstorm, 10% Heavens Drive, 10% bolty, a i ve vetsi parte se hodi na rozmrazovani vlacku kdyz to wizna neda na jedno SG...

 

Seal (solo), Ice Titan, vsechno se da navlackovat a sundavat po 5+ kusech

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

U skillu Hindsight mam na 4 lvlu bolty ktery maji jen 13% sanci na autocast. Na 10 lvlu frost diver ma sanci 25% na autocast. Ovlivnuje lvl Hindsightu sanci i na bolty (lv 4) nebo sance je furt stejna, plati jen pro urcitej lvl. Proste Ma cenu jet Hindsight vys jak na 4lvl? Diky.

Link to comment
Share on other sites

Proste Ma cenu jet Hindsight vys jak na 4lvl? Diky.

Už porot že s linkou bys mohl jen 4kový bolty tÄ možná napadne odpovÄÄ tak nějak hned :) aspoř doufám, kdyby něco s 10kovou HS a linkou můžeÄ nahodit auto-cast desí­tkových boltů, oproti tvým souÄasným Ätyřkovým boltům, takže HS je skoro jako safetka.. buÄ vůbec nebo 10

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...