Jump to content
Reborn fórum

Archer - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Trochu mimo mí­su, ale zkouÄeli jste už okolo lvlu 25-30+ expit na bigfootech a sohee? Myslí­m trik vystřel a uteÄ, sedni, vystřel, utí­kej... .p

16596[/snapback]

Hmm... a proc myslis, ze by to melo byt lepsi, jak strilet zdalky do greatest generala?

Link to comment
Share on other sites

No, pokud jsi tam jeste s nekym tak si u toho uzijes vic a nemusis zdrhat pred horongy ,resp. pred liskou, zvlast kdyz ti dojdou fly wingy .)

 

Potom taky jde o to, ze to jde delat skoro na kazdym lvlu... navic se ti nestane, že okolo tebe jde arch, ty ÄekáÄ na SP, za chví­li přitáhne s horongem za zády kterej se povÄsí­ na tebe a když se vrátí­Ä, už tam není­ ani generál, ani loot, a samozřejmÄ ani expy :)

 

Jen tak mimo, neřekla jsem, že je to lepÄí­, jen jsem nadhodila mnou použí­vanou variantu x3

Link to comment
Share on other sites

Jen tak mimo, neřekla jsem, že je to lepÄí­, jen jsem nadhodila mnou použí­vanou variantu x3

16600[/snapback]

No ja myslel mapu, kde jsou GG a eggyry a elder willow, pak zdrhas jen pred jednim vagabundem :) Stejne jakmile das porceliu 1400 pomoci 1 DS, tak sou potom asi nej ty porcelia.

 

Edit: projdi se od yuna na jih

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archer se dobre expi v payon cave 1 do 25lvl base to leze docela slusne a pak rovnou na GG(prvnich 5 lvl budete sice GG zabijet asi 5min. ale da se to vydrzet ;) ).A pak uz jen expit expit atd.. az do lvl 40 job to jde vydrzet a do jobu 50 asi gargy a stingy to uz je na vas :)

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------

Alzheimer -9x/50 FS Priest-Kazatel Domu Assagy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archer se skoro vsude expi rychle. Nejlepsi je zacit v payon forestu (pupa, lunatic, poring, willow, poporing). Pak jit do pyon dungeonu (skeleton, zombie, familiar). Dale do

a) Payon forest (wolf, snike, spore)

b) Gefenn dungeon (1f)

No a pak 45+ do

a) Ork willage (ork lady, ork baby, ork warrior). Padaj zajimavejsi veci, vice zpenezitelne.

b) Payon dungeon ( ..1f.. Archer skeleton, Draniliar, Kaho, Skeleton Soldier; .. 2f..Skeleton Soldier,Archer skeleton, Draniliar, Bon gun, Munak, Hydra ) rychlejsi expy, vetsi spotreba sp,

A pak už jdete z 50 jobu na huntera ne?

Tak sem chdodil ja. Jel sem dex a agi. Pomohla vypomoc wise hat (hat + illow card) :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Fisch
Zdarek, vim ze to sem asi moc nepatri, ale na tohle tema neni otevrena zadna mistnost.. :) Nuze. Moje otazka je kde se asi nejlip expi Bard.. :) Pokud budete nekdo opravdu hooodny :) poradte prosim. diky moc!  :)

23060[/snapback]

 

skus to showerem na sealech

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

mam nove poznatky...

lvl archer-lvl 25 payon cave f1

dale:

Hit-and-run

metaling, da se az do 40

aligator, da se i do vyssich lvl (70, poslednich 10 lvl neni treba hit run)

 

Kytky

flora-az do 40

gg-az do 55

geo-az do 60

ench. peach tree-prilis adrenalinova varianta, nejmin 60lvl a HODNE fly wingu

 

DS

payon, dvakrat doleva-do 45

payon, doleva dolu-az do hunta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za archera je to nejlehÄí­. Hned co vyjdete z novice zony můžete jí­t do Payon dungu, pokud máte pupu a tuny masa :) . Tam se dá expit cca do 30 lvl, potom na Poison spore asi do 40 lvl a zbytek třeba na soilech až do 50 job. :) Když jdete ze 40 job lvl, dá se to stihnou do jednoho dne. :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

heh... nejlepsi je to takhle :

 

10-20 - payon cave f1

20-33 - metaling (stone arrow) , od 33 lvl mate gakkung

33-xx - geographer...

 

geo davaj na 50 lvlu stale 5% do base takze tam muzete vydrzet pomerne dloho, hlavne si nezapomente fire arrow.. celkem se sikne skill Improve Concentration a awakening potiony... ale hlavni je DS ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kde expite sveho archera? Ja ho hraju prvne (kdyz nepocitam par minut pred [ /omg ]em).

Zatim jsem low level (14) a expim na willowech a obcas DSkem sejmu nejakou houbicku (Spore). Mate lepsi mista nez obligatni willow - poison spore (geff1, culverts 2-3) - geff 2, geffen 3?

 

 

 

 

nejepsi kdyz si sezenes nejaky obycejny luk :) pak fire sipy a sup na madragory naplnis si dex aspon 30 :D a pak kline na flory na ty taky fire. Po florach jak rika terka :) generalove samozrejme dex50 aspon ana ne wind:)po nich ti doporucuju jit na geographery de se einbroch dolu dolu a pak napravo tam si vem fire sipy a aspon nejakej lepci luk treba arbalest ale gakkung best:-D :):) ale mezitim muzes s acolytem na gargy nebo geff 3 :) tak hodne stesti :D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

IMHO nejrychlejsi je asi tohle (pro NB, ktery nema support postavu):

 

Zacatek: INT9, DEX9, AGI9 (pokud neni build jinak)

 

Novice zona: davat JEN do DEXu

 

NB - obyc sipy, dotahnout na pupach/poringach/willovech job 6 (Owls Eye 3, Vulture 2)

 

Mandragory - obyc luk, obyc sipy, dotahnout base 18.

 

Prodat Vykupcimu Stemy, za ne si koupit Great Bow, upgradnout tak na +5 (neni nutne, ale urychli to), a sup na Flory.

 

Po dosazeni base 33 prodat stemy a blosoomy, koupit Arbaleist/Gakkung, nakoupit v Einbechu hodne fire sipu (*) (po 2 zeny, jinde jsou v toulcich drahe) a sup na Geographery, na nich dodelat job 42-50.

 

(*) Varianta pro sporive: na lvl 35 si v Morrocu udelat quest na Arrow crafting, sipy delat se zabitych Metalingu, krome luku to vyjde na zadarmo

 

Staty: Dokud nedavate dobre Geo, tak DEX DEX DEX, pak AGI.

Skilly: Owl3 - Vult 2 (kvuli dosahu mandragory)- Owl 10 (zvysuje agi+dex), Vult 10 (zvysuje hit), DS tusim 5 (na sundani looteru, ale hlavne prerekvizita na shower), Arrow shower 1 na oddelovani potvor od sebe, jinak se geo lecej kdyz jsou moc u sebe), dojet DS10, dojet IC10, pak otazka jestli jit z 42 nebo dojet Arrow Shower na 9 .

 

Tohle je samozrejme pro solo, moc zabava to neni.

Pro expeni v parte - zalezi asi s kym chodite, tam bych vyjel nejdriv Vulture, DS, asi bych dal dost brzo do INTu kvuli SP na DS. Varianta je naopak davat DEX+AGI a chodit s acolytou normalnim utokem (bez DS)..

-----

na 2nd classu bych chodil ne ciste exp, ale tam kde padaji veci co potrebuju, expy pritom lezou taky - pro AGI/DEX buildy asi:

Sohee (Muffler[1]), Geffen 2 (Whisperka (nutnost), Tights[1]), Amatsu 1 (s aco s pneumou - dobre joby a pada tam AoA), High Orky, Stingy, zajimavi jsou clockove treba... tech moznosti uz jsou miliony a je lepsi si je otukat co komu vyhovuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ehm, tak ako som ja naexpila svojho archa, ktoreho som nutne potrebovala ako tahaca.

Takze po novice arene a obstarani dreva som sa vybrala do einbrochu.

Chvilku som sa hrala s poringami, dropsami a thief bugami.

Secko davala do dex.

Potom som sa zacala nahanant s poporingami.

Prisli na radu metalingi, celu dobu som si davala iba do pasivou, aby bola medzera medzi mojim archom a nimi co najvecsia.

Nakoniec DS.

Ked som mala DS na 10 a zvladala na jednu ranu porcelia, vykutrala som z kapri ohnive sipy a sla na geo.

Flory a spol som velmi rada vynechala.

Je to sice o nervy, hlavne, ked mate position lag a neviete, de ten metaling je.

Ale ak mate cas a nevadi vam, ze budete zo zaciatku utekat, tak je to docela dobry sposob, ako naexpit co najrychlejsie v co najkratsom case.

 

None Hope - guild blacksmith

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Takze asi takhle 0-9 novice zona, 9-25 mandragory prontera na vzchod a sever, 25-65 geographer..¨ze zacatku je to na geo spatny ale da se to prezit.. :in_love: Tak takhle asi expim ja ..me to vyhovuje a lezt nekam do Gh je strasny...jo geo mapka je einbroch na sever..

:D:megalol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Podle mÄ je pro ty co zaÄí­naj s RO nejlehÄí­ jí­t:

1-12lvl výcvik/když výcvik projdete tak přestup na archera a prontera doprava udÄlat pár job lvl.

12-cca20lvl prontera doprava a nahoru na mandragory.

20-30+lvl z mandragor dÄte o jednu mapu nahoru na flóry.

Tady je nejlepÄí­ asi udÄlat pár lvlů na geo-einbroch nahoru.cca do 60lvl

Potom se přesuřte na Hill windy kde si krásnÄ vydÄláte do budoucna na eq=sbí­rejte loot, udÄlejte si mercha a skill na dražÄí­ prodávání­ itemů.

Tady můžete bejt až do huntera a i jako hunter zde můžete dost dlouho expit.

 

Nakonec chci dodat, že na vÄechna monstra krom Hill windů vám staÄí­ fire Äí­py....na Hill windy si naopak vemte stone Äí­py.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...