Jump to content
Reborn fórum

Archer - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

Ahoj.

 

PrepáÄte, že to pí­Äem sem, ale zakladaÂť nové topicy nemí´žem a vhodný topic som nenačiel..

 

Som lv 58/44 Archer (a mám aj 58/44 acolyte..)..

 

..ale neviem sa rozhodníşÂť, Äo mám í­sÂť. Neviete mi prosí­m povedaÂť také hlavné + a - oboch charov?

(hunter a bard).

 

U huntera ma Ätve, že ich je na serveri veÂľmi veÂľa.. U bardov zase to, že je to buffersky char, ako acolyte..

 

či? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Záleží­ na co chceš jí­t... RO je týmová hra, solo najdeÄ podstatnÄ lepÄí­ a byla by Äkoda tohoto potenciálu Ragnaroku nevyuží­t.

 

Hunter - dmg maker, dobrý na slabé až střednÄ slabé moby. Nemá žádný silnÄjÄí­ ploÄný dmg -> do party se moc nehodí­, na solo huntÄní­ je to jeden z nejlepÄí­ch charů.

Bard - oproti hunterovi nemá falcona (tzn blitz beat, detect), nemůže použí­vat awak -> menÄí­ ASPD. Aby mÄl solidní­ dmg out, musí­ mí­t hodnÄ dex/agi, tzn jeho stringy budou pomÄrnÄ Äpatné. A přitom bard je cenÄnej hlavnÄ kvůli jeho pí­sniÄkám.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

12-20 - pay dung - klasika, je tu moznost delat zombie hunt coz neni na zacatek nic spatnyho:)

20+ - mandragory - leze to tam krasne + dobry loot (stem), wolf ( krasne to tu leze a hlavne padaji jahudky coz je krasna na sp), siroma/geographer (na obou mistech to leze krasne do 50jobu + siromy maji dobry loot)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

12-20 - pay dung - klasika, je tu moznost delat zombie hunt coz neni na zacatek nic spatnyho:)

20+ - mandragory - leze to tam krasne + dobry loot (stem), wolf ( krasne to tu leze a hlavne padaji jahudky coz je krasna na sp), siroma/geographer (na obou mistech to leze krasne do 50jobu + siromy maji dobry loot)

 

Pay dung bych vynechal a sel rovnou na mandragory, tak po hodce expeni na flory (einbroch dolu, 2ípravo do zelene casti mapy) obcas se tam najde i 1-2 geo, na kterych testuju, jestli uz ma cenu jit na gea (jestli se trefim), pak gea...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...