Jump to content
Reborn fórum

Rogue - Equip


ulo

Recommended Posts

Kombo luky su s DS (a spravnym sipom a spravnou kartou) lepsie ako double gakkungy . Navyse pri nizkej DEX (to znamena prave u rogua, ktory viac ako 130 dex neda) su dokonca LEPSIE ako quadruple bloody,

orc archers bow je so steel arrowmi dokonca lepsi ako triple bloody boned pri 130 dex,

+5 elementalny je lepsi ako triple bloody boned este pri 120 dex

Najlepsi luk pre rogua na GW je co najviac naplusovany orc archers bow + steel arrow + elementalny konvertor

Alebo lacnejsia verzia (presnejsie netreba konvertor) je co najviac naplusovany bloody earthen bow (na earth je malo redukcii)

Link to comment
Share on other sites

 

Když už jsme u tÄch ele luků, není­ v tom pří­padÄ Äpatný i wind ele luk... který ovÄem není­ tak dostupný jako eath. A pokud chce mermomocí­ vytáhnout dmg přes EDÄko s tou dex se vyplatí­ ví­c 2x2 než 3x1- compost se silver Äí­pama :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

samozrejme ze sa vanberk oplati - str+2 je urcite fajn aj ked je ti ten crit nanic :laughing1:

a hlavne - cramp+tarou da rovnako vela str, ako vanberk+mantis. S tym, ze pri vanberkovi ti to nejaku str prida aj ked toho mantisa nasadeneho nemas :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mno nevim ty crity u dagger rogueho jsou opravdu na nic a kdyz da cramp+tarou stejne str jako vanberk + mantis nevidim duvod proc nemit crampa + tarou...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zdravim . ja mmam problem, neviem, co mam robit pri queste na rogue . Zozaciatku mi to slo dobre , ale potom ked som mal odovzdavat predmety pri druhej casti questu tak mi dal uplne iny zoznam veci ..... ziskal som ich a isiel spet za tym chlapikom .... dal som mu predmety a on mi dal worn out page , potom mi povedal aby som siel za Hollgrehen juniorom co som aj siel .... dvere sli otvorit ale ked som s nim zacal hovorit ze ja niesom z rogue guild .... No tk som skusil za ostatnymi chlapikmi ist ale taktiez mi napisali ze niesom z rogue guildy ..... Neskor som aj skusal ist spet za chlapikom ktoremu som niesol predmety ..... Ale stale nic ..... Co mam robit :?: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

zdravim . ja mmam problem, neviem, co mam robit pri queste na rogue . Zozaciatku mi to slo dobre , ale potom ked som mal odovzdavat predmety pri druhej casti questu tak mi dal uplne iny zoznam veci ..... ziskal som ich a isiel spet za tym chlapikom .... dal som mu predmety a on mi dal worn out page , potom mi povedal aby som siel za Hollgrehen juniorom co som aj siel .... dvere sli otvorit ale ked som s nim zacal hovorit ze ja niesom z rogue guild .... No tk som skusil za ostatnymi chlapikmi ist ale taktiez mi napisali ze niesom z rogue guildy ..... Neskor som aj skusal ist spet za chlapikom ktoremu som niesol predmety ..... Ale stale nic ..... Co mam robit :?: :)

ehm... hochu piÄ stejnou vÄc do různých fór? Špatný nápad.. přes View new posts se vsem zobrazi zes psal do fora "Prestupovy quest" a tam už jsem ti odpovedel

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...