Jump to content
Reborn fórum

Co takto spravit zraz v Brne?


Tinka

Kedy chcete zraz?  

64 members have voted

  1. 1. Vyberte datum.

    • 5./6. 12. 2008
      4
    • 12./13. 12. 2008
      3
    • 9./10. 1. 2009
      2
    • 16.1./17. 1. 2009
      24
    • neskorsi datum
      6
    • je mi to uplne jedno
      25


Recommended Posts

Datum: 17.1.2009 zatial som za jeden den-sobota vecer aby mali vsetci cas na cestovanie.

miesto este neurcene :)

 

Kto pride:

1-10: Ar.Ulric, Arek, Avery, Baal, Coud, Crowley, Desto, Edrexa, Ensi, Fisch,

11-20: Frost, Frozt, Gell!, Glorf, Gwindol, HAF, k3dT, kočiÄák, Argus Kos, kuzmicz,

21-30: Leontinka, Luke, mat33gh, Myjka, Nagi, Nessa, Perth?, Pharaoh, President, Rodix?,

31-40: safi, Shealla, sway, Taibur, Tidus, Tracy, Weex, Muffa, Crage a Tadeas

41-50: ren, Gilga

+zoznam dalsich brnakov dodam neskor

 

pertha a rodixa mam s otaznikom pac si myslim ze aj tak len vymyslaju :) a nakoniec pridu

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ÂŽjuuu abych zaÄal Äetřit, jestli mnÄ tam jeÄtÄ vůbec kdo chce.

Jinak Vačice je cca 2x blí­že nádru, než A2. Ale jeÄtÄ jsem tam nebyl tak nemůžu posoudit (a lézt ráno do tÄch schodů... :) )

... Na mráz nás vyhodí­ ve dvÄ, ale to je asi vÄude stejné a jestli bude sní­h, můžem se koulovat :)

Link to comment
Share on other sites

 

varia tam je tam slusne pivo a vela miesta kde sa vsetci vidia nevyhody to ma ze tam nie je fotbalek. este mozem zarezervovat hospu kde mi robi spoluziacka je to Rockpub K2 tam neni problem zobrat to cele bez platenia a je ta aj futbal aj sipky. tu to je

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

2x blí­že řadru? Omg? :)

 

Cca 700m , což se dá dojí­t i v noci kdy spousta lidí­ vychodí­ opici a nemusí­ Äekat na Äalinku, stresovat s lí­stkama (u nefungují­cí­ch automatů :)) ...

Ale stejnÄ se jeÄtÄ neví­ kde to bude, tak piÄte, jestli pří­jdete, aÂť se může dát dohromady co nejdří­ve seznam lidí­.

 

btw: proÄ má vždycky nejví­c hlasů poslední­ termí­n? ;) ... já bych radči bližÄí­

Link to comment
Share on other sites

No já bohužel nedorazim jelikož na to zkrátka nejsou finance ;) tak snad až na dalčim :)

 

frozt za mesiac a pol nenasetris 300 korun na cestu byvanie mas zadarmo u niekoho plus 500 korun na chlast (co ti musi stacit na jeden vecer aj keby si sa velmi nachlastal)? to si zo mna robis srandu ze? :) sup na brigadu

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

frozt za mesiac a pol nenasetris 300 korun na cestu byvanie mas zadarmo u niekoho plus 500 korun na chlast (co ti musi stacit na jeden vecer aj keby si sa velmi nachlastal)? to si zo mna robis srandu ze? :) sup na brigadu

No tak fajn :) ale jedinÄ mužu až ten poslední­ datum ;) Dřiv to fakt nepujde ;)

Link to comment
Share on other sites

Ragnarok Online

 

1. Frozenka - High Wizard 93 lvl DELETED

2. Samassinka - Assasin 86 lvl DELETED

3. Snehulka - High Priest 8x lvl DELETED

nebol si dosledny, este ti chyba zmazat account na fore a bude to dokonale inteligentne riesenie.

Link to comment
Share on other sites

Když už to tyrex naÄal... proÄ? :)

Psát duvod by bylo OT ;)

to Tyrex : neznamená že když už nehraju že nemužu sledovat co se tu dÄje nemyslí­Ä ? :) Forum mi zas tak moc Äasu nežere ;) Naví­c člověk se tu kolikrát výbornÄ zasmÄje ;)

Edited by Frozt
Link to comment
Share on other sites

takze po dohode a zisteni ze pf te maju zraz v decembri a dark ma nejaku chatu neviem kedy to dame na januar blizsi datum mame cas dohodnut. ti co daju skusky na prvy krat uz budu mat po nich a ti co nie budu mat par dni na to aby sa zotavili pred opravakmi (aspon u nas to tak je)

 

 

The Pub je moja oblubena hospa len je problem ze tam maju drahe pivo (33 Kc) ktore si tocis sam na sposob Mamuta

Zacnem pisat zoznam :)

Link to comment
Share on other sites

keby ma Miri v meste nestopol,nepozdravil tak by som nevedela ze sa ja nieco organizuje:DD Mne nevyhovuje jediny datum a to je cez Mikulasa:)) som sama doma tak naco sa budem niekde trepat?? Inak mi je to vazne jedno :)) najlepsie by bol prvy weekend po Silvestri:D ale inak mi je to fakt jedno..tak mozno dojdem..samozrejme,uz s lepsou naladou :)

Ale zalezi to este do toho,kedy robim pohovor na Cyprus :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...