Jump to content
Reborn fórum

Knight - Buildy


Kamome

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply
  • 5 weeks later...

Zdravim, chcel by som sa spytat na vase nazory ohladom mojho knighta (teda zatial len sworda ale vsetko maj svoj cas). Chcel by som z neho mat 2H agi knighta, nechcem ho na GW, staci PvM a farmenie.

 

Staty zatial takto:

STR 30

AGI 50

VIT 1

INT 1

DEX 20

LUK 1

 

Skilly:

1H mastery 1

2H mastery 10

IRP 10

Bash 5

MB 3

 

to je zatial vsetko, budem rad za kazdy nazor :laughing1: vdaka

 

PS: kludne pridajte aj par slov k equipu ked vas nieco napadne

Link to comment
Share on other sites

Zdravim

 

Knight 99/50 mel by byt PvM

 

str 73+11

agi 98+8

dex 50+6

int 20

vit 20+10

luk 1+4

 

je tendle build k necemu nebo ne :confused1:

 

dik za odpoved :bye:

Dex by mel byt *5 a uplne staci 44+6, kdyztak uz 49+6. Jinak esi chces PvM knighta, Str musis pocitat i s EQ(ringy s mantisama, alice doll apod.), aby bylo *10. Kdyz das tech 44 dex tk by ti meli stacit stat pointy na 30 base vit).Int bych nechal, pokud nemas Earth Deletera nb nechces davat sileny prachy za SP zradlo)

Link to comment
Share on other sites

Int 1,

mas dost agi, tim se predpoklada ze budes expit pres thq, takze dex uber, jak psal samuraj, ma byt idealne delitelna 5ti, ikdyz u knighta to tolik nevadi :) stejne de o to co nejrychleji preklopit na lk :)

pripadne zvaz moznost pierce a expit na HO, vim ze jsem na czechru daval kolem 5m exp/hod :) coz byl luxus, jen je musis dat na pierce(na to taky nepotrebujes moc dex, protoze pierce ma +50% hit, ikdyz obcas ta dex muze hrat roli v min dmg a jestli je das na one_hit, chce to spocitst)

Link to comment
Share on other sites

Int 1,

mas dost agi, tim se predpoklada ze budes expit pres thq, takze dex uber, jak psal samuraj, ma byt idealne delitelna 5ti, ikdyz u knighta to tolik nevadi :) stejne de o to co nejrychleji preklopit na lk :)

pripadne zvaz moznost pierce a expit na HO, vim ze jsem na czechru daval kolem 5m exp/hod :) coz byl luxus, jen je musis dat na pierce(na to taky nepotrebujes moc dex, protoze pierce ma +50% hit, ikdyz obcas ta dex muze hrat roli v min dmg a jestli je das na one_hit, chce to spocitst)

Prave ze knight je jen takova prechodna faze nez jsi lk. Proto si das ten int 20(pokud nemas earth deletera) a des do clocku na HO. +10 Pika (2orc lady vadon hydra) a pokud mas alicku tak 3 orc lady vadon + water endow. A exp piercama. 9M/hodina bez problemu. s battle manualem a ammutem to vychazi na 14M/hodina. Stylem pierce-wing-pierce-wing. Pokud je HO vic jak 4 a neni tam moc brouku tk brandishem. Za 4 min(1 bless) spotrebuju +- 100 wingu a 10 potu.

Link to comment
Share on other sites

Prave ze knight je jen takova prechodna faze nez jsi lk. Proto si das ten int 20(pokud nemas earth deletera) a des do clocku na HO. +10 Pika (2orc lady vadon hydra) a pokud mas alicku tak 3 orc lady vadon + water endow. A exp piercama. 9M/hodina bez problemu. s battle manualem a ammutem to vychazi na 14M/hodina. Stylem pierce-wing-pierce-wing. Pokud je HO vic jak 4 a neni tam moc brouku tk brandishem. Za 4 min(1 bless) spotrebuju +- 100 wingu a 10 potu.

 

ta int ti je stejne na nic, skoda bodu, expival sem stejne, ED neni problem, SP se nevyplati hnat pres int ale pres eq :)

Link to comment
Share on other sites

ta int ti je stejne na nic, skoda bodu, expival sem stejne, ED neni problem, SP se nevyplati hnat pres int ale pres eq :)

No, kdyz vis ze budes mit 10 M navic na earth deletera pak jo) Ja ho treba nemuzu sehnat. Nikdo nema na prodej. Jinak ja s 30 int(s blessem), kdy ze zacatku mam magni a na sobe mam boty s eggyrou, tak mi sp nekonci ani bez ED. Akorat tim ztracim trochu cas pri kastovani magni a ze nemuzu mit ammuta v botech)

Link to comment
Share on other sites

No, kdyz vis ze budes mit 10 M navic na earth deletera pak jo) Ja ho treba nemuzu sehnat. Nikdo nema na prodej.

 

Je to multiplayer hra :) tak si ho bez dropnout, jinak s knightem se da vydelat dobre, staci vzit ip a jit na GNka :)

 

taky jsem na knightovi mival int, ale to bylo tim ze sem nevedel jak to jet, ted bych int nejel, imo uz neni problem si naexpit/pujcit profu, ozenit si manzelku a nebo pri expeni zrat BP/berry :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Je to multiplayer hra :) tak si ho bez dropnout, jinak s knightem se da vydelat dobre, staci vzit ip a jit na GNka :)

 

taky jsem na knightovi mival int, ale to bylo tim ze sem nevedel jak to jet, ted bych int nejel, imo uz neni problem si naexpit/pujcit profu, ozenit si manzelku a nebo pri expeni zrat BP/berry :)

Na to sem moc linej) Moc dobre si to popsal pro zacinajici hrace, vzit ip a jit na GNka, naexpit profu) Kdyz prijde nekdo novej na server, kde nikoho nezna, tak to tak lehky neni, ip neni tky zrovna nejlevnejsi) Vyexpit profu, to celkem potrva bez prachu na EQ) Vetsinou sem pisou lidi co nemaj 100M na uctu a 10 advancu). Proto rikam, ze je lepsi vzit si 20 int, neni to zas takova ztrata stat pointu ;)! Samozrejme pokud nemas Earth Deletera/profu/sileny prachy na BP,YB.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

je to proste skoda bodu si myslim, ikdyz za knighta ne tolik jako za LK, navic urcite si kazdej udela priesta, takze manzelka je na svete(ta nestoji tolik), podle me je za knighta je nejlepsi jet str/agi/vit/dex build (dost str na one hit HO, agi aby mel na 90 s whisprem cca 190-200 flee, vit aby se dostal kolem 12k+ hp a dex aby trefil(na piercu je vyhoda 50% hit bonus))

 

 

OT: sage ma snad jeden z nejlevnejsich eq na exp, kdyz jedes agi/int build

Link to comment
Share on other sites

je to proste skoda bodu si myslim, ikdyz za knighta ne tolik jako za LK, navic urcite si kazdej udela priesta, takze manzelka je na svete(ta nestoji tolik), podle me je za knighta je nejlepsi jet str/agi/vit/dex build (dost str na one hit HO, agi aby mel na 90 s whisprem cca 190-200 flee, vit aby se dostal kolem 12k+ hp a dex aby trefil(na piercu je vyhoda 50% hit bonus))

 

 

OT: sage ma snad jeden z nejlevnejsich eq na exp, kdyz jedes agi/int build

Take ze solo vyexpit profu je strasne na dlouho). Yop, mas pravdu max str(aby padal HO uz i bez blessu), 44 dex, 30 nb 40 vit(myslim bez job bonusu) a ostatni v agi(pokud vis, ze nebudes mit extra prachy na Earth Deletera, neustaly zrani berryn) tak 20 do int. A to flee 190-200 vychazi i kdyz mas 20 int). Poradi statu si muze udelat kazdej jak chce, dobry by bylo aby k 75-80 uz ten HO na 1 pierce padal. A vydelavat si je lepsi ne na sleeperech, ale udelat si raydric hunt a jestli karta nepadne, tak pokracovat v zabijeni dokud nepadne). Maji slusny drop elu a EQ, kterej se da rychle prodat. A Taming gift sety mi taky vynesly par M. 2. Moznost sou bathory, tuny pisku + old broomy.

Link to comment
Share on other sites

ono si vetsinou to HO kouslo a kdyz jich je vic(rozumej dokud ti nezredukujou flee tak aby bylo marny)tak at to ustojis v poho, a ono kdyz k priestovi chodis jednou za ctvrt hodinky, tak je to fajn , navic kdyz uz jdes neco huntit tak agi na thq a i tak pierce je redukovanej aspd kdyz jich je vic, agi je fajn :)

Link to comment
Share on other sites

Když ale knecht da HO an 1pierce tak na co potřebuje flee, když se k nÄmu ten mob ani nedostane a na Orc Archera bys potřeboval tak 240

Flee potrebujes na arclouzy. Kdyz mas EQ proti demi-human tak HO ani orc archer te vetsinou ani nestihne zasahnout a i kdyby jo, tak to moc neboli. Nejneprijemnejsi mob tam je prave Arclouze, je rychlej a saje dost. A kdyz se objevis mezi 3mi HO a 2mi Arclouzy tak ti stihnou ubrat slusne HP nez zabijes HO a wingnes se. K tomu je flee). Ale samozrejme je agi hlavne na zrychleni piercovani.

Link to comment
Share on other sites

Flee potrebujes na arclouzy. Kdyz mas EQ proti demi-human tak HO ani orc archer te vetsinou ani nestihne zasahnout a i kdyby jo, tak to moc neboli. Nejneprijemnejsi mob tam je prave Arclouze, je rychlej a saje dost. A kdyz se objevis mezi 3mi HO a 2mi Arclouzy tak ti stihnou ubrat slusne HP nez zabijes HO a wingnes se. K tomu je flee). Ale samozrejme je agi hlavne na zrychleni piercovani.

No nemusis chodit do clock toweru, z pronty se portnes pres kapru do orc village a pak jdes doleva, tam je HOcek taky spousta :) jen si clovek musi davat pozor na OH, ale to je v klidu.

Link to comment
Share on other sites

No nemusis chodit do clock toweru, z pronty se portnes pres kapru do orc village a pak jdes doleva, tam je HOcek taky spousta :) jen si clovek musi davat pozor na OH, ale to je v klidu.

No to je pro me novinka teda))! V clocku je o hodne vic HO v pomeru s velikosti mapy. A v clocku das minimalne tak 2x vic expu/hod nez v Orc Village. V orc village se expi knighti, co si jeste nedavaj HO na 1 pierce, protoze by clock jeste nezvladali.

Link to comment
Share on other sites

No to je pro me novinka teda))! V clocku je o hodne vic HO v pomeru s velikosti mapy. A v clocku das minimalne tak 2x vic expu/hod nez v Orc Village. V orc village se expi knighti, co si jeste nedavaj HO na 1 pierce, protoze by clock jeste nezvladali.

Ja sem treba s knightem na HOckach neexpil vubec a taky se nic nestalo :) a za LKcko sem pobihal na HOckach u OH a ne v clock toweru, kde bych musel resit jiny moby :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sem treba s knightem na HOckach neexpil vubec a taky se nic nestalo :) a za LKcko sem pobihal na HOckach u OH a ne v clock toweru, kde bych musel resit jiny moby :)

Vsak jasny, je hodne mist na expeni, zkusit se ma vsechno) Ale dovolim si rict, ze vyjma Thoru jsou HO nejrychlejsi exp). No a rozdil expu mezi clockem a OV je celkem velkej, v OV nemas sanci dat 9M exp/hodinu. A ti ostatni mobi nejsou zas tak hrozni). Pri 200 Flee uz si ani neberu poty.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Zdravim vsechny,

rozhodl jsem se udelat cisle pro zabavu PvM agi knechta a rad bych se zeptal, jake jsou ted posledni trendy?

Moc se nevyznam v soucasne vybave, jelikoz jsem se vratil po letech.

Muze nekdo doporucit build s nejakym levnejsich equipem? (tzn. zadne karty a itemy za desetimiliony prosim, protoze na ne stejne mym rekreacnim hranim nevydelam :))

 

ja mam nejakou takovouhle predstavu (uplne bez equipu):

 

99/50:

str 92+8

agi 88+2

vit 20+10

int 18

dex 37+6

luk 1

 

ted mi poradte ceho je moc, ceho malo a co se jak v soucasne dobe koriguje jakym equipem.

 

Dalsi vec, docela me zaujala 1HQ linka... cili me napadlo dat si 1h mastery na 10 na ukor Endure (misto 10 jen 7). co vy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

cafa, chtel bych prokunzultovat svuj build na expeni :) str 87+23, agi 47+14, vit 70+10, int 14+10, dex 54+16, flee 160; v eq pocitam s neslot ringy, awe, zbytek muzu obmenovat dle situace...

zamyslim to jet jako hybrida s BB na HO, pierce na single target, zbrane pike bud elementalni nebo s kartama + shield

podle kalkulatoru to vychazi na 2x BB pro 1 HO s element pike (s endow a orc lady 1 BB), dex mam vetsi kdybych chtel na nejakyho minibosse

 

edit: pocitam s manzelkou, a+b zahrnuto ve statech

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...