Jump to content
Reborn fórum

Knihovnicka pribehu


Lambisko

Recommended Posts

Na zadost nekterych hracu tedy i tu upozornuji, ze zitra do pulnoci mi posilejte na mail: Ellianna@reborn.cz vase pribehy nebo videa.

 

Tema: vase guilda, jak jste se k nim dostali, co jste spolu dokazali, co si predstavujete pod slovem guilda atd.

Pokud nemate zadnou guildu, muzete napsat, co jste jiz dokazali, jak jste potkali sve pratele, co pod slovem guilda predstavujete a jak by podle vas mela vypadat :rolleyes:

Neni to nijak omezene - ani delkou :)

 

Nejlepsi z nejlepsich zverejnim v tomto topicu :)

Link to comment
Share on other sites

Napad urcite dobry,chvalim,ac nechci rypat tak musim,zda se mi to tak trochu pozde a myslim ze cenu rovnou muzes predat jimbovcum :) Nebo se najde nekdo jiny,kdo neco vytvori ? I tak preju GL a az bude tema "amaterska domaci videa" tak ti nejaky poslu :)

Link to comment
Share on other sites

Mno take bych neco poslal ze sve tvorby, bohuzel jsem uz 8 - 9 let nic nenapsal a me stare prace uz jso nekde v panu.. ale byly dobre! napr. Pohadka o intoxikovane princezne v zamku bez oken ktery neni zamkem.. Kniha skazek o D.T.K... Nocni rozhovor (ne)pratel v mistni hospe.. zbyva pouze tvorba hudebni a tuto kategorii zde nevidim.. http://www.myspace.com/schizorjad

Link to comment
Share on other sites

TeÄ jsem se docela naÄtval. RP přeci není­ o mluvÄ.

Je :sadbye: Teda - mluva a jednani ma odpovidat postave. Tudiz pokud lici wizna setkani s Mistresskou, tak jiste podoba projevu

Byli jsme pomerit nase sily s mocnou vladkyni rise vcel, ctihodnou Mistress....

je odpovidajici, ale jestli to same pise plechovka str > dex > vit tak je primerene spis neco jako

Tak du, smrdej kytky, hele, blba velka vosa, sem ji majznul mecem po papuli"
Link to comment
Share on other sites

.. mluva a jednani ma odpovidat postave ..

VÄechno je jenom o jednání­, mluva je důsledek jednání­. Vůbec se mi termí­n "RP mluva", zejména když je použitej takhle samostatnÄ, nelí­bí­.

(A radči toho necháme, nepatří­ to sem, a omlouvám se, ale poprvé jsem se nedokázal ovládnout a musel zareagovat.)

Link to comment
Share on other sites

Vazeni ctenari, mame tu vyhlaseni vitezu nasi Knihovnicky pribehu!

V kategorii video zvitezil SilenaWizna.

V kategorii psany pribeh zvitezili: Taibur, Freesia, Liero a akrim.elf.

 

Vyhercum gratuluji a vsichni zucastneni si u me muzou vyzvednout odmenu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...