Jump to content
Reborn fórum

Assasin(Cross) - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

pred [ /omg ]em sem si hral ze sinem mel sem 120 str s bonusama 50 luk a nejlepsi zbran kterou sem zkousel byl Triple Critical Jur v pvp jasne nejlepsi pri expeni zalezelo na flee monstra i df ( nekde se pravda vyplatil spis element katar ), ale stejne sem hlavne nosil ten jur :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

tuax.... neznam tvuj build, ale moc luck (60-70+) muze spis uskodit...

bohate staci mit tak 30-50 luck, zbytek muzes narvat jinam...

 

a az pozdeji budes jako sin X vetsi lvl a bude plno endow sagu, budes ten 3x ss jur hyckat v perinkach... ted je moc jednoduche rikat ze je to naprosto zbytecna zbran a ze ji pouzivaj jenom lamy...

Link to comment
Share on other sites

hmm ss-ky sux :D nikto z vas nepocita s novymi kartami (napr. assaulter - crit je o 10% vyssi na demihumanov a +7crit) u ktorych ak sa ten +10% efekt scita(zda sa mi ze sa pred [ /omg ]om sa nescital) su ovela vyhodnejsie a ak nie tak sa moze doplnit 2 ss-kami :P

Link to comment
Share on other sites

hmm ss-ky sux :) nikto z vas nepocita s novymi kartami (napr. assaulter - crit je o 10% vyssi na demihumanov a +7crit) u ktorych ak sa ten +10% efekt scita(zda sa mi ze sa pred [ /omg ]om sa nescital) su ovela vyhodnejsie a ak nie tak sa moze doplnit 2 ss-kami :)

5427[/snapback]

 

jo jenze kdyz neplanuju Gw build ale jen na potvory tak je pro me lepsi gladius se ss kartama a pak damaskus s elementem

je fakt ze ty nove karty jsou zajimave ale nejsou moc univerzalni :o) ja uz nektere mam ale nejak neplanuju je pouzit, mozna kdybych se hodne nudil a nevedel co s gladiusama :o)

 

jinak u kataru je to jine, ale me katary neberou ja chci jen daggery :o))) a tam si muzu dovolit karet 6 :o)

Link to comment
Share on other sites

jo jenze kdyz neplanuju Gw build ale jen na potvory tak je pro me lepsi gladius se ss kartama a pak damaskus s elementem

je fakt ze ty nove karty jsou zajimave ale nejsou moc univerzalni :o) ja uz nektere mam ale nejak neplanuju je pouzit, mozna kdybych se hodne nudil a nevedel co s gladiusama :o)

 

jinak u kataru je to jine, ale me katary neberou ja chci jen daggery :o))) a tam si muzu dovolit karet 6 :o)

5439[/snapback]

assaultery boli len priklad existuju tusim +10% dmg u crit na vsetky rasy, a bola to reakcia skor na crit sinov

inac tu su assaultery snad este horsi ako na czro(maju snap :D )ale nikto netvrdi ze si ich mas huntit so sinom sam :P

Link to comment
Share on other sites

assaultery boli len priklad existuju tusim +10% dmg u crit na vsetky rasy, a bola to reakcia skor na crit sinov

inac tu su assaultery snad este horsi ako na czro(maju snap :D )ale nikto netvrdi ze si ich mas huntit so sinom sam :P

5441[/snapback]

 

Tyhle race crit karty jsou dobre nastupkyne kombinovanych race/SS juru. Ale taky maji jinou nevyhodu, zvysuji dmg JEN pro critical, ne pro normalni ranu nebo skill utok.

Link to comment
Share on other sites

Tuax: Zalezi na statech potvory/bosse/hrace. Jak maji vysoke flee, nedejboze vysoky luk, SS karty zvysuji dmg rychleji nez +20% karty.

5402[/snapback]

 

Neboj ja vim, že LUK potvory se deli 5 a vysledek se ti odecte od tve sance na critical a tim ti ho snizi. V tomto smeru ma napr prednosti Angeling, nevyhodu Deviling :P A když už by mi nemÄl vyjí­t critical, tak bych se spokojil se tremi mummy card, ktere by zase zvedly normalni zasah. Testovano pred [ /omg ]e. Nedjboze, kdyby se vsechno stesti a nahody a sprahly a mohl si dat clovek do kataru Phreeoni a tí­m +100 HIT. :D

 

Ale hlavne jsem drive psal, ze ne kazdy JUR ci katar použí­vam na vÄechno, prostě dle potřeby si Äasem připravuji potřebnou vyzbroj vystroj. A to, že to není­ hned je na tomto rate celkem pochopitelne.

Link to comment
Share on other sites

tuax.... neznam tvuj build, ale moc luck (60-70+) muze spis uskodit...

bohate staci mit tak 30-50 luck, zbytek muzes narvat jinam...

 

a az pozdeji budes jako sin X vetsi lvl a bude plno endow sagu, budes ten 3x ss jur hyckat v perinkach... ted je moc jednoduche rikat ze je to naprosto zbytecna zbran a ze ji pouzivaj jenom lamy...

5411[/snapback]

 

Můj build ma ve finale 75 LUK. Testoval sjem to drive nemohu si to vynachvalit. Ale jsem zvykly na to, ze obecne je Natural crit asasin povazovan za spatneho, protoze ty body by kazdy venoval radeji jinam a taky je tam venuji. Ja to nikomu nevymlouvam, jsou to jejich Buildy jejich postavy. Ja jsem si proste casem vykonstruoval a otestoval v podstate cisteho Natural crit assassina, ktery je asi svym zpusobem unikat. Stejne jako bude unikat pokud se mi povede s merchem bez prestupu dosahnout nejvyssich met, na coz ma taky nakroceno. Jsem takovy trochu blazen a fanousek RO :P

 

A propo muj Build neuverejnuji v kompletnim zneni, jen sem tam zminim jednu jeho polozku. Stejne by za to nikdo nechtel hrat. :D

 

Jinak kdybych s mym buildem mel Triple Critical JUR mel bych ve finale 114% na critical a to v tom nemam zapocitany equip, ktery bych jeste mohl mit k navyseni teto vlastnosti... Vpodstate cokoliv na zvyseni LUK jako treba tahat sebou Lunatica, ktery dava +3 LUK coz je 1% a to jsou pro ssina dalsi 2%, nehlede na to ze by to mohl jeste podporit stestim Priest, ale to uz by byly na mne moc divoka cisla. Drzim se radeji dole, mne staci mych finalnich 66% criticalu , ktere se muze menit v zavislosti na equipu, casem ziskanem.

 

 

Na druhou stranu, zadny build, zadne povolaní­ a nic na svete není­ a nebude nikdy naprosto dokonale...

 

P.S.

A pak vysoky LUK ma i vyhodu pri loveni petu, viz tento vzorec, ktery kdysi uminil K3dt v jednom topicu:

 

pet_catch_rate = (zakladni_sance + (level_hrace - level_monstra*30 + luk_hrace*20)*(200 - hp_monstra*100/maxhp_monstra)/100;

Link to comment
Share on other sites

hmm ss-ky sux :D nikto z vas nepocita s novymi kartami (napr. assaulter - crit je o 10% vyssi na demihumanov a +7crit) u ktorych ak sa ten +10% efekt scita(zda sa mi ze sa pred [ /omg ]om sa nescital) su ovela vyhodnejsie a ak nie tak sa moze doplnit 2 ss-kami :P

5427[/snapback]

 

tyhle karty se mi nelibi co pridavaj na crit... je jich fakt moc a prepinat... 4 elemnt katary staci, natoz nosit 10 juru...

 

apropo by mel uplne stacit the paper card... i kdyz nvm jak je tady nastaveny... kdysi sem tu cetl ze dava +15% dmg kdyz das crit, a pokud ses sin nebo sinX tak ti jeste prida 4% do critu... s timhle by se dalo resit dost veci... ale nedavno sem se potkal se zvlastnim nastavenim tehle karty... +20% dmg pri critu, ale pri kazdem zasahu ubere 1 SP... zvlastni co? :o

 

Tuax- jo s petama sboris svet (sry nemoh sem si odpustit)... ale na druhou stranu, sem rad ze aspon rikas ze te to bavi... a nenechas si do toho kecat... male bezvyznamne plus si poznamenavam .))

 

EDIT- The Paper Card

To: Weapon

Effect: When you do a CRIT attack, that damage will be increased by 15%. If an Assassin or Assassin Cross is using this card, they receive CRIT + 4 bonus.

 

takze pocitam ze je na reborne porad stejne ==))) jasna volba

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

17058[/snapback]

 

mno chybi ti v tom vyctu jeste cranial, empbreak zbran a status daggery na MA )

 

Mno a potom me jeste pripadne zvlastni kombinace kataru a mustle ringu, pro crit sina by se imo asi hodili vic ring of counter bo rosary of counter a pro dagger sina ti v tom vyctu komplet chybi jakykoliv daggery ) hmm jeste je mozny ze ses SB build a pak by to asi bylo fajn

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

/gawi Takze jak to vypada/bude vypadat :)

 

<Hot blooded hear beand (mam)

 

<Angel wings ears (snad nekdy budu mit :) )

 

<Angel helm (mam)

 

<Gangster mask (mam)

 

<Chain Mail (peco peco card) .. (mam)

 

<Katar [2] (2x Andre) ... (mam)

 

<Manteau (Whisper card) .. (manteau mam,whisperku zatim ne :) )

 

<Boots (Matyr card:) (Zatim mam jen boots,ale ted pouzivam Shoes s eggyrou)

 

< 2x Clip(kobold) ... (mam)

Celkove se mi to zda jako "slusnej" equip :)

Link to comment
Share on other sites

chci se zeptat jaky je nelepsi katar na empo ? dik

/?

19489[/snapback]

zalezi na buildu :bruce_h4h: na boostech pri breakovani atd. chce to trosku vic upresnit )

 

edit:lancelot: item DB, ID 1263 /... , i kdyz netvrdim ze je nejlepsi

nevypada to na to ze se ptal na pvm

na high def/vit potovry budou mozna lepsi +7 crit +10% dmg kartovany katary

Link to comment
Share on other sites

zalezi na buildu :bruce_h4h: na boostech pri breakovani atd.  chce to trosku vic upresnit )

19491[/snapback]

no na empo primo katar neexistuje, musis si ho okartovat

 

 

jinak pro sina je nejlepsi na expeni = na hig def-vit prisery elemnt katary na low def prisery elementarni damaskus +do druhe ruky okartovana dyka (3-4 slotova)

napriklad wind damaskus (bez very) + druha ruka triple saharic a str80= se napriklad tharam za 1600-1700 bez boostov, seal 1200.

akorat to zabere dost casu sehnat na kazdy typ priser vsechny karty.

Link to comment
Share on other sites

podle me idealni equip na gw :)

 

aplikovane pro muj build aneb vysneny equip:

 

headgear: hot blooded bandana +2 str

upper : evil ears wing

lower: romantic flower :flirt:

armor: +7 unfrozen mink coat

weapon: +8 triple bloody boned various jur

shoes: +7 strengerous boots

garment: +7 mantau s marsem :thumsup4:

accesory: 2x ring of mustle

 

equip neni nerealny zadne +10 godlike equipy :)

Link to comment
Share on other sites

hmm na pvm to ujde ) i kdyz fakt dunno proc si raci nevezmes jur(3) misto kataru )

 

coud: ze by 2 katary ? :P

18312[/snapback]

 

Ono JUR ma ATK 125 + 3x andre = 185 ATk

Katar [2] ATK 148 + 2x andre= 188 :P a rekl bych ze zbytecny utracet penize nebo ztracet cas huntenim kdyz takhle budu mit o 3 vetsi ATK /heh

a ted stejne pracuju na SS ;)

Link to comment
Share on other sites

Ono JUR ma ATK 125 + 3x andre = 185 ATk

Katar [2] ATK 148 + 2x andre= 188 ;) a rekl bych ze zbytecny utracet penize nebo ztracet cas huntenim kdyz takhle budu mit o 3 vetsi ATK  /heh

a ted stejne pracuju na SS ;)

20707[/snapback]

Ale JUR ma TRI sloty, kdezto Katar jen DVA :P To je o JEDNU kartu min(treba SS).

Proc myslis ze Hunti pouzivaj Composite Bows? Urcite ne proto ze by meli tak super utok, ze? :P

Link to comment
Share on other sites

jenze pchat do kataru Andre karty je naprosta zbytecnost. to lepsi je tam napchat karty vs typ,element. +60% celkovyho dmg je mnohem vic jako +40 +60 dmg za andre.

 

nejlepsi je vopchat do juru ss na cisty critikal, nebo na low luck prisery elementarni katar. jeste lepsi je tam napchat karty +10% dmg critikal +6% critikal vs dany typ. jeste nemam sice plne osadeny , ale uz to dela mobom paseku. takze napriklad s trema dullahanma mas +30%dmg critikalu a +24%(48%s katar) critikal na dragon moster skoro 100% critikal. jen napriklad tech dragon type je jen par monster, proto se tam ty karty vecne vali po 500k a malo kdo to chce.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...