Jump to content
Reborn fórum

Assasin(Cross) - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

katar sin equip ideal podla mna :unsure:

(dodavam gw equip)

 

head :

 

angel helm or hovinko (poopoo hat)

wing of daemon or angel alebo masqerada

dole hocico

 

brnenie:

 

thief clothes with

marc, swordfish, rozne elementy (dokebi ghoustik :))

 

zbran :

infik proti ludiom

taky obcas jur

a cold icicle vie obcas nasrat ludi ktory nemaju marca a ponahlaju sa k empu :lol:

na lamky je dobry aj fire

 

boty :

 

boots s matyrom

 

plast :

ryadrick

(mars dustines)

 

a do acesory by som dal ringy s coboldami alebo rosary (ulric rada)

 

tot vse

Link to comment
Share on other sites

Hej az na t oze ma cca polovicnu sancu na crit (no dobre zasa az tak polovicnu nie, ale aj tak je nizsia) ako s katarom :)

5134[/snapback]

 

crit 55% je dostatecny na to aby fungoval :o) a pochybuju ze s jurem dosahnes lepsiho vysledku :o) ale treba se pletu :o) stejne ho brzo prestanu hrat a vratim se domu :o)

Link to comment
Share on other sites

crit 55% je dostatecny na to aby fungoval :rolleyes:) a pochybuju ze s jurem dosahnes lepsiho vysledku :)) ale treba se pletu :)) stejne ho brzo prestanu hrat a vratim se domu ;))

5137[/snapback]

 

 

Můj ssin a pred [ /omg ]e testovaný Crit assassin cros, mel 66% critical se vsemi katary (i elementarnimi) a to nemel ani jednoho soldier skeletona ve zbrani.

 

Já jedu ciste natural ssiny a nemohu si je vynachvalit. A sloty v Juru tak mohu vyuzí­t mnohem lepsí­mi a potrebnejsimi kartami nez jsou karty zvysují­cí­ procenta. Ono udelat si pak tripl critical JUR by byla nuda, protoze bych mel vice jak 100% na crit. To uz je zbytecne, to si z JURu radeji udelam specializovanou zbran na demi-human, ci nejakou potvoru atd.

Link to comment
Share on other sites

Můj ssin a pred [ /omg ]e testovaný Crit assassin cros, mel 66% critical se vsemi katary (i elementarnimi) a to nemel ani jednoho soldier skeletona ve zbrani.

 

Já jedu ciste natural ssiny a nemohu si je vynachvalit. A sloty v Juru tak mohu vyuzí­t mnohem lepsí­mi a potrebnejsimi kartami nez jsou karty zvysují­cí­ procenta. Ono udelat si pak tripl critical JUR by byla nuda, protoze bych mel vice jak 100% na crit. To uz je zbytecne, to si z JURu radeji udelam specializovanou zbran na demi-human, ci nejakou potvoru atd.

5141[/snapback]

 

 

jo to jo ale ja nemluvim o katarech :o) a daggery muzu mit dva takze muzu mit jeden na critikal a druhej na specializaci, stim ze mam dost agi a aspd a dost str na silu... :o)

Link to comment
Share on other sites

jo to jo ale ja nemluvim o katarech :)) a daggery muzu mit dva takze muzu mit jeden na critikal a druhej na specializaci, stim ze mam dost agi a aspd a dost str na silu... :lol:)

5181[/snapback]

 

OK ja jsem nevedel ze ve vÄtÄ:

 

pochybuju ze s jurem dosahnes lepsiho vysledku :lol:)

 

neÄlo o katar :)

Link to comment
Share on other sites

FK: nebyl by lepsi 4s main gauch na jednu ruku, kdyz uz takhle?

 

btw se me zda ze na nektery potvory s malou def se vic vyplati ten DA, na nektery asi ten krit ( coz stejne nelze skombinovat ). ale zobecnovat to asi moc dobre nejde :).

Link to comment
Share on other sites

FK: nebyl by lepsi 4s main gauch na jednu ruku, kdyz uz takhle?

 

btw se me zda ze na nektery potvory s malou def se vic vyplati ten DA, na nektery asi ten krit ( coz stejne nelze skombinovat ). ale zobecnovat to asi moc dobre nejde :).

5260[/snapback]

 

nebyl ma malej atk a jelikoz se atk obou dyk scita tak urcite ne :o)tam uz tech 7% crit nebude hrat roli a sehnat 4 ss karty je o dost horsi jak sehnat 3 :o) i kdyz i to asi nebude snadny :o) (ale kdyz sme mohl za 2 dny sehnat 3x kobolda tak proc by to neslo :o))

Link to comment
Share on other sites

nn, nerozumis me :)

nemyslel sem SS kartu - myslel sem treba tu hydru pri velke str by to melo bohate mensi atk nahradit.

5263[/snapback]

 

 

jo tak to nevim, nikdy me nebavilo pocitat a proste hraju podle intuice, takze si myslim ze ten rozdil v dmg je prilis velkej nez aby to jedna hydra nahradila ale mozna jo. pokud vim ma atk necelych 50 gladius neco pres 100 no mysleim ze 4 hydry nebudou mit vetsi efekt nez 3 v gladiusu, a opet plati ze 3 jsou lespi na sehnani nez 4 :o) ale je fakt ze privelke str by to mohlo byt lepsi :o) ale to ja nechci ja chci gladius :o)

Link to comment
Share on other sites

jo tak to nevim, nikdy me nebavilo pocitat a proste hraju podle intuice, takze si myslim ze ten rozdil v dmg je prilis velkej nez aby to jedna hydra nahradila ale mozna jo. pokud vim ma atk necelych 50 gladius neco pres 100 no mysleim ze 4 hydry nebudou mit vetsi efekt nez 3 v gladiusu, a opet plati ze 3 jsou lespi na sehnani nez 4 :)) ale je fakt ze privelke str by to mohlo byt lepsi :lol:) ale to ja nechci ja chci gladius :lol:)

5269[/snapback]

Bonusy z kariet myslim neovplyvnuju dmg lavej ruky a ten je aj pri mastery len 80% takze ten main gauche a +1 20% dmg karta bude lepsia skoro vzdy. (ak nemas 1 str a v pravej ruke knife[3] :) )

Link to comment
Share on other sites

Bonusy z kariet myslim neovplyvnuju dmg lavej ruky a ten je aj pri mastery len 80% takze ten main gauche a +1 20% dmg karta bude lepsia skoro vzdy. (ak nemas 1 str a v pravej ruke knife[3] :) )

5271[/snapback]

 

ale ja mluvim o tom ze v jedne ruce budu mit ss karty a v druhe hydry.

pokud sem se koukal tak atk obou zbrani se scita a pak ma jedna ruka 100% toho a druhe dostane 80%

 

takze ja nevidim problem dat hydry tam kde se to bude pocitat a skeletonky do te druhe

 

ale jak rikam jen si stim hraju, takze je mozne ze se pletu :o)

Link to comment
Share on other sites

pokud sem se koukal tak atk obou zbrani se scita a pak ma jedna ruka 100% toho a druhe dostane 80%

5293[/snapback]

Atk pravej ruky je ovplyvneny kartami, atk lavej ruky nie takze to nie je 100% ku 80%. Aspon som si to doteraz myslel .. opravte ma ak sa mylim :)

Link to comment
Share on other sites

Ono je to takto, v pravej ruke je vhodne mat bud gladius 3s alebo damascus elementalny, lebo do utoku pravou rukou sa zapocitavaju aj bonusy za lavu ruku (ale iba karty nie element). Lava ruka dostava bonusy iba z toho co drzis v lavej ruke, cize ak tam sam 4s stilleto tak dostanes bonus za tie styri sloty, ak tam mas elem dyku tak dostanes bonus za elem. Ale ako som uz pisal, karty z lavej rky sa prenasaju na pravu ale element nie...

Link to comment
Share on other sites

zatim nemam velke zkusenosti stim jak to funguje ale muzu rict ze zatim to vypada ze jedna ma 100% druha 80% ale je to tim ze mam v obou rukach +8 3x keen sticela... takze atk mam neco kolem 240

do zenorku davam ranu za 220+- a druhou za 175+- takze si opravdu nemuzu stezovat :o) pri aspd 171 na mem malem lvl :o)

Link to comment
Share on other sites

Stejnak nejlepsi Pro Critical sina je +9 Critical Jamadhar nebo +9 Triple Critical Jur Lepsi neni.

 

Z mého pohledu je vložení­ jakékoliv karty na zváÄení­ criticalu do zbranÄ (kataru), velká chyba. Ty procenta se dají­ nahnat jinde. Do zbranÄ jedinÄ karty, které mne zvýhodní­ jinak, ale ne že mi zvednou critical, který je už základní­ vlastností­ ssina s katary. Pro Dagger Assasina který chce jet na critical, je to zase naopak nutností­ mí­t aspon v jedne dyce kartu na critical.

 

Ale Triple Critical Jur podle mne použí­vají­ jen lamy. protože tí­m zahodily vÄechny tři sloty kvůli criticalu. Jenomže už nemají­ dostateÄnÄ vysoký critical s elementarnimi katary, což je obzvláÄtÄ při MvP mnohem důležitÄjÄí­.

 

Pro mnÄ je lepÄí­, že už nyní­ na lvl 70 má muj ssin Äanci na critical 40% a to se vÄemi katary, i elementarnimi. A samozřejmÄ bez jediné podpůrné karty, která by mne zvýhodřovala a zvyÄovala mi critical. Než Triple Critical Jur, který nakonec stejnÄ tolik nevyužiji.

 

Ale jak známo, vÄechno je to jen vÄc názoru a ty se mezi lidmi od pradávna liÄí­...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...