Jump to content
Reborn fórum

Assasin(Cross) - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply
Guest Ashitaka

Na lidi je podle mnÄ specialited jur se 3x hydra 1 sw. :D

No podle toho kolik planujes str.

On totiz specialized jur ma svoje vyuziti az od str110+

Koukal jsem na tvuj build a pro tebe by mel bejt idealni over upgradet infiltrator.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Tiez som premyslal o takotmto equipu, akurat neviem ake karty do nich dat... Hybrid/katar sin ...

 

Hybrid katar sin člověku moc neřekne, záleží­ na buildu, jestli je to crit sin nebo agi sin atd. atd. Naví­c jakmile vidí­m ve tvém inventáři infí­ka tak to vypadá, že polezeÄ na GW takže bych ti doporučil expit a expit na transcendent class protože klasický sin kromÄ roznáÄení­ poisonu pomocí­ venom dustu nebo roznáÄení­ statů pomocí­ grimu toho na GW moc nesvede :flirt: prakticky budeÄ jen potravou pro transcendenty. Emp nerozmlátí­Ä tak rychle jako třeba omniknecht nebo sinX s edp... NicménÄ zkusit si to můžeÄ, možná s crit lockem...

 

btw. jestli nemáÄ slot infí­k tak na nÄj build radči neplánuj

Link to comment
Share on other sites

Je to AGI sin tak by sa hodilo, keby niekto napisal jake karty najlepsie dat do toho equipu vyssie.

 

 

Do slot infí­ku určitě skel worker, do brnÄa nejspí­Ä marc nebo pecopeco, do botek firelock (musí­Ä je mí­t vyplusované na 9 jinak nedostaneÄ bonus do str), brooch nevim k Äemu ti bude... do ringu mantis, nemáÄ slot na hlavÄ takže cramp s tarou jaksi nemůžeÄ nosit... pí­Äu to na GW build a celkovÄ je to takové podivné, přijde mi, že tu helmu máÄ jenom na vizáž :flirt: Naví­c stavÄt build na jednu zbrař je krátkozraké, kde máÄ Ätí­t? Kde máÄ nějakou daggeru na tankování­? Pokud to máÄ na pvm a exping tak je to něco úplně jiného a nejspí­Ä by jsi užil i naprosto jiný equip a daleko levnÄjÄí­...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

...musí­š je mí­t vyplusované na 9 jinak nedostaneš bonus do str...

+2 STR bude mat vzdy, tych +10% hp/sp sa vztahuje na +9-10 refine rate.

Link to comment
Share on other sites

Do slot infí­ku určitě skel worker, do brnča nejspí­š marc nebo pecopeco, do botek firelock (musí­š je mí­t vyplusované na 9 jinak nedostaneš bonus do str), brooch nevim k čemu ti bude... do ringu mantis, nemáš slot na hlavě takže cramp s tarou jaksi nemůžeš nosit... pí­šu to na GW build a celkově je to takové podivné, přijde mi, že tu helmu máš jenom na vizáž :D Naví­c stavět build na jednu zbraň je krátkozraké, kde máš ští­t? Kde máš nějakou daggeru na tankování­? Pokud to máš na pvm a exping tak je to něco íşplně jiného a nejspí­š by jsi užil i naprosto jiný equip a daleko levnější­...

 

Equip je aj na GW, ale skor neskor ked budem cross lebo za sina ist na GW = samovrazda... Inak som to upravil a celkom sa mi to paci. :wub:

 

Hot-blooded Headband

Evil Wing Ears

Gangster Mask

Ninja suit [1] ~ [Peco Peco Card]

Infiltrator [1] ~ [skeleton Worker Card]

Ancient cape [1] ~ [Raydric Card]

Boots [1] ~ [Matyr Card]

Ring [1] ~ [Mantis Card]

Ring [1] ~ [Mantis Card]

 

Mohol by som si daj aj na hlavu Marionette Doll [1] s Cramp a do jedneho ringu Tarou a da mi to viac STR o 1.

Link to comment
Share on other sites

Evil Wing Ears - Maskarada (3% jsou pri EDP sonicu dost)

Ninja suit [1] ~ [Peco Peco Card] - Zmrzlej Sin je mrtvej Sin, tzn. Marc nebo Evil Druid

Boots [1] ~ [Matyr Card] - Firelock je mnohem lepsi volba

 

Dal bych pocital STR tak aby mi ti vyslo 130 STR bez jednoho Accessory, abych moh The Sign(+5% ATK je znat).

Link to comment
Share on other sites

Evil Wing Ears - Maskarada (3% jsou pri EDP sonicu dost)

Ninja suit [1] ~ [Peco Peco Card] - Zmrzlej Sin je mrtvej Sin, tzn. Marc nebo Evil Druid

Boots [1] ~ [Matyr Card] - Firelock je mnohem lepsi volba

 

Dal bych pocital STR tak aby mi ti vyslo 130 STR bez jednoho Accessory, abych moh The Sign(+5% ATK je znat).

 

Naco mi bude maskarada v GW? Dam tam Marc Card (armor). A s tymi botami... Neni to tak ze firelock funguje iba vtedy ked su boty +9? Tolko STR?? Hmm to mi nevide :wub: Mozno sa crossa ale za sina ne.

Link to comment
Share on other sites

Naco mi bude maskarada v GW?

3% dmg pri Sonicu za 10k(takovej podprumernej SB) je 300 dmg navic.

A s tymi botami... Neni to tak ze firelock funguje iba vtedy ked su boty +9?

+2 STR dava vzdy, +10% k HP/SP jen kdyz jsou boty +9 a vyssi. Ale jelikoz pocitas se slotovym Infikem, slotovym Ninja Suit a slotovym Ancient Cape, coz sou dost nesehnatelny vecicky, tak by nejaky +9 boty nemeli bejt problem.

Tolko STR?? Hmm to mi nevide :wub: Mozno sa crossa ale za sina ne.

No jasne ze za SinXe, proc bych tam jinak psal "EDP Sonic"?

Link to comment
Share on other sites

Takze final equip, dufam ze ten uz ostane, a tie itemy niesu uz take tazko zohnatelne...

 

Hot-blooded Headband

Masquerade

Gangster Mask

Chain Mail [1] ~ [Marc Card]

Infiltrator [1] ~ [skeleton Worker Card]

Manteau [1] ~ [Raydric Card]

Boots [1] ~ [Firelock]

Ring [1] ~ [Mantis Card]

Ring [1] ~ [Mantis Card]

Link to comment
Share on other sites

Takze final equip, dufam ze ten uz ostane, a tie itemy niesu uz take tazko zohnatelne...

 

Hot-blooded Headband

Masquerade

Gangster Mask

Chain Mail [1] ~ [Marc Card]

Infiltrator [1] ~ [skeleton Worker Card]

Manteau [1] ~ [Raydric Card]

Boots [1] ~ [Firelock]

Ring [1] ~ [Mantis Card]

Ring [1] ~ [Mantis Card]

no nevim ale ja osobne bych si misto Hot-blooded Headband vzal na hlavu alice doll[1] a dal do ni crampa a s polu s ringem [1] + mantis a ring[1]+tarou ziskas vice str (celkove +10str...coz se podle me vyplati:)) a taky dmg na lidi protoze samotna alice doll dava +10% na demi-human takze mozna by si to mel jeste trosku ten svuj equip promyslet:))

Link to comment
Share on other sites

Takze vlastne equip zmenit asi takto:

 

Alice Doll [1] ~ [Cramp Card]

Masquerade

Gangster Mask

Chain Mail [1] ~ [Marc Card]

Infiltrator [1] ~ [skeleton Worker Card]

Manteau [1] ~ [Raydric Card]

Boots [1] ~ [Firelock]

Ring [1] ~ [Mantis Card]

Ring [1] ~ [Tarou Card]

Link to comment
Share on other sites

jj tohle je podle me idealni equip na gw tak aby sis nedelal ostudu:)) mozna by se jeste hodilo mit evil druida k empu aby si nedostaval aspersio pri jeho dobyvani ono to pak docela zdrzuje kdyz tu zbran porad prehazujes mno a pak jeste nejakou zbran na empo ....treba ice pick :) ale to uz bych chtel asi moc:))

Link to comment
Share on other sites

jj tohle je podle me idealni equip na gw tak aby sis nedelal ostudu:)) mozna by se jeste hodilo mit evil druida k empu aby si nedostaval aspersio pri jeho dobyvani ono to pak docela zdrzuje kdyz tu zbran porad prehazujes mno a pak jeste nejakou zbran na empo ....treba ice pick :) ale to uz bych chtel asi moc:))

 

Armor neni az tak tazke zohnat, myslim vsetko ako Alice doll, chain mail [1], ... Skor tie karty... Kym zozeniem Marc, Raydrick, Firelock... :)

Link to comment
Share on other sites

Nezapomeň, že na alice doll je poměrně humáč quest a to i když si dáš výkup tak utratí­š plno zenů a bude ti to trvat nějaký ten pátek...

 

To teda hej. Som si prestudoval ten quest... :P

To mi fakt potrva, nevadi, mna to celkom bavi robit pre zmenu questy ;)

 

Edit:

 

Co je lespi Speciality Jur [4] ~ 3x hydra, 1x worker alebo Jamadhar [1] ~ 1x worker, mainly na GW ale aj na nejake to expenie. Asi neviem ratat, ale ked som to vyratal tak to nejak vyxadzalo ze jamadhar ma nakoniec vacsi dmg... Neviem si pomoct

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Reinard

Co je lespi Speciality Jur [4] ~ 3x hydra, 1x worker alebo Jamadhar [1] ~ 1x worker, mainly na GW ale aj na nejake to expenie. Asi neviem ratat, ale ked som to vyratal tak to nejak vyxadzalo ze jamadhar ma nakoniec vacsi dmg... Neviem si pomoct

trochu pozde..ale .. urcite ten jur ! :D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...