Jump to content
Reborn fórum
Sign in to follow this  
k3dT

Mate doma, ve skole nebo jinde blokovane porty?

Recommended Posts

Chtel bych vedet kolik lidi z vas ma takovej problem... pokud jich bude dostatecnej pocet, zridil bych na serveru SOCKS proxy nebo VPN pripadne L2TP/PPTP tunel. Abyste mohli hrat odkudkoliv.

tyjo to ti ted z hlavy nereknu... vim ze vsecky komunikacni (icq, irc, msn, jabber) vcetne http, https, ftp, ssh a tyhle rezervovany jsou v pohode. Nejaky nestandardni netusim... zkusim pohledat na felackym foru nebo nekde v informacich

blokované porty na koleji (jirkan ví­ podrobnosti :laughing1: ) a pří­Ätí­ rok nás tu z RO bude možná ví­c ^^

Chtel bych vedet kolik lidi z vas ma takovej problem... pokud jich bude dostatecnej pocet, zridil bych na serveru SOCKS proxy nebo VPN pripadne L2TP/PPTP tunel. Abyste mohli hrat odkudkoliv.

To by bylo super. Protoze mi v praci taky blokujou porty.

Idealni by bylo abys ten tunel zprovoznil prostrednictvim portu pro dns komunikaci - to prochazi vsude.

Guest a.ndre.w

Take se hlasim.. jedu na podobnem pripojeni jako eduroamu.. zakladni protokoly fakci

nasli jsme problem ze na VSCHT je moznost mit net jen pres proxy (fungujou tak jen nektery stranky ktery na ty proxy nejsou blokovany)... a bohuzel tunel pres proxy nefunguje... chce to mit aspon nejakej otevrenej port...

Ve Äkole (matfyz) máme eduroam a povolené jen nÄkteré porty. O volných hodinách bych si klidnÄ rád RO zahrál, kdyby to Älo.

Seznam portů by mÄl být zde: http://uvt.cuni.cz/UVT-86.html

Ahoj na TUL jsem pres eduroam v pohode hral na prednaskach a nemusel sem nic upravovat. Nevim jestli bylo omezeni portu nebo ne ale reb beha na tehle portech:

Q: Jaké porty využí­vá hra?

A: 6900 (přihláÄení­), 7000 (výbÄr postavy) , 4501 (samotná hra) Protokol TCP/IP.

btw staci trochu hledat je to primo na strankach rebu :omg:

Ahoj na TUL jsem pres eduroam v pohode hral na prednaskach a nemusel sem nic upravovat. Nevim jestli bylo omezeni portu nebo ne ale reb beha na tehle portech:

Q: Jaké porty využí­vá hra?

A: 6900 (přihláÄení­), 7000 (výbÄr postavy) , 4501 (samotná hra) Protokol TCP/IP.

btw staci trochu hledat je to primo na strankach rebu :)

Ví­m, na jakých bÄží­ a ty tu máme bloklé (i test portů mi to potvrzuje). Ale co jsem pochoopil, tak téma tohohle vlákna je, že by se s tí­m dalo něco dÄlat a přes porty, které mám k dispozici (ty jsou na tom mém seznamu) by to mohlo jí­t nějak obejí­t...?

Ahoj lidi, mám taky pdoobnej problém, u nás ve Äkole to prostě nejde, pí­Äe m ito že server je odpojen či co, neví­ nÄkdo jak můžu tohle obejí­t, jaký mstylem ej to bloklý neví­m, mco se v tom nevyznám, každou radu uví­tám. :lookaround:

Guest betr
Ahoj lidi, mám taky pdoobnej problém, u nás ve Äkole to prostě nejde, pí­Äe m ito že server je odpojen či co, neví­ nÄkdo jak můžu tohle obejí­t, jaký mstylem ej to bloklý neví­m, mco se v tom nevyznám, každou radu uví­tám. :)

Pro zacatek to muzes zkusit resit pres Nastaveni - Reseni problemu.

Pro zacatek to muzes zkusit resit pres Nastaveni - Reseni problemu.

No to není­ spí­Ä problém toho poÄí­taÄe, ale spí­Ä fakt ež to máme bloklý. :) Máme ejdnoho debilní­ho učitele. :P Nefunguje nám vÄtčina stránek na netu. :P

Guest betr
No to není­ spí­Ä problém toho poÄí­taÄe, ale spí­Ä fakt ež to máme bloklý. :) Máme ejdnoho debilní­ho učitele. :P Nefunguje nám vÄtčina stránek na netu. :P

Hmm, kdybys napsal misto te predesle sifry co a jak presne mas blokly, tak by ti tu asi nekdo poradil vic nez ja.

Pokud ale mate ve skole na (proxy)serveru nastaveno ze se muzete pripojovat jen na stranky v seznamu a pouzivat jen porty ten a ten a vsechno ostatni je zakazany, tak mas smulu.

Hmm, kdybys napsal misto te predesle sifry co a jak presne mas blokly, tak by ti tu asi nekdo poradil vic nez ja.

Pokud ale mate ve skole na (proxy)serveru nastaveno ze se muzete pripojovat jen na stranky v seznamu a pouzivat jen porty ten a ten a vsechno ostatni je zakazany, tak mas smulu.

No já bycjhc to tak naspal, kdybych tomu rozumÄl jako ty, ale fakt neví­m jak to ří­ct. :)

Je to jednoduchy, pust si patcher a tam nastaveni a reseni problemu a click on test portu a melo by to dopadnout takhle.

Kdyz ne, mas smulu, leda bys presvedcil nekoho kdo se tam u vas o to stara aby porty povolil.

patcher.jpg

Edited by Tracy