Jump to content
Reborn fórum

Mate doma, ve skole nebo jinde blokovane porty?


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Zdravím, vracím se na Reborn po dlouhé době neaktivity a při spuštění jsem zjistil, že se nepřihlásím(chyba připojení k serveru). Po chvilce hledání jsem zkonstatoval, že by to mohlo být zakázanými porty(máme síť společnou pro celý barák a nejsem si jistý žádnými síťovými nastaveními mimo můj vlastní počítač).

 

Zkusil jsem se proto připojit přes HTTP tunel a SockCap - po dlouhém hledání se mi podařilo najít server, přes který jsem RO spustil - naneštěstí neměl dlouhého trvání a už se mi nic free nedaří najít.

 

Takže: plánuje se s touhle openVPN věcičkou nějak pokračovat? Funguje momentálně? Protože jinak se bojím, že mám asi smůlu...

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Takže: plánuje se s touhle openVPN vÄciÄkou nějak pokraÄovat? Funguje momentálnÄ? Protože jinak se bojí­m, že mám asi smůlu...

 

</p>Neni to jak driv (nemame dalsi volne IP), ale jestli mas tu adresu pevnou a/nebo z nejakeho rozumneho rozsahu, pripadne ses schopnej CONNECT na nejakej nestandardni port, tak by to presto slo.Ale jeste predtim - mas k dispozici proxy? Pokud ano, zkousels pustit reexe s parametrem /proxy=1.2.3.4:8080 (podle tvojho proxy serveru)?

Link to comment
Share on other sites

Zdar, tak radil som sa s Baalom a odporucil mi po dlhsom dohadovani aby som to hodil na forum.

Mam tu taky problem ze v robote su bloknute nejake porty...Firefox nastavenia na proxy su :

SOCKS Host: 127.0.0.1 Port: 9050 SOCKSv5

No proxy for: 127.0.0.1

 

skusal som spustat reexe z odkazu s nastavenim E:\Hry\RO\reexe.exe /proxy=127.0.0.1:9050 a aj cez cmd no pri spusteni hry mi to hodilo Chyba pripojenia na server

 

Pri testovani portov cez nastavenia mi hodi: Map v poriadku, Char/Login chyba

Dufam ze sa to nejak da vyriesit

Dakujem za rady xD

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...