Jump to content
Reborn fórum

kRO Patch - 8/16/05 - Expanded Classes


ZeroX

Recommended Posts

Jeste by me zajimalo, kdy budou tyto skilly i u nas a jak se to projevi na skilltree (jedna se skilly 2nd classu ne 3rd classu, takze me to docela dost zajima).

EDIT: To se asi tyka skillu pro ty nove postavy - uz sem to pochopil ;-) Takze cim pozdeji, tim lip :)

 

Edit2: Ja chci nejqkej quest skill i pro aco/monka - holy light me moc nebere :)

Link to comment
Share on other sites

Jeste by me zajimalo, kdy budou tyto skilly i u nas a jak se to projevi na skilltree (jedna se skilly 2nd classu ne 3rd classu, takze me to docela dost zajima).

EDIT: To se asi tyka skillu pro ty nove postavy - uz sem to pochopil ;-) Takze cim pozdeji, tim lip :)

 

Edit2: Ja chci nejqkej quest skill i pro aco/monka - holy light me moc nebere :)

6482[/snapback]

 

a uz si proboha uvedomte ze zadnej 3rd class neni.... jmenuje se to advanced 2nd class

Link to comment
Share on other sites

http://www.ragnainfo.net/forums/viewtopic.php?t=85903

 

rekl bych ze bude veselo. z toho skillu pro smitha se fakla asi bude dlouho radovat :)

6468[/snapback]

 

koukam ze je to cim dal lepsi, vsem akorat zvysujou atk, snizujou ceny, zvysujou presnost... fakt nuda...

 

nejvic se mi libi popisek u "magorova" sipu.

jestli sem to pochopil spravne, tak pak budou chodit hunteri bez sipu a jediny co budou pouzivat je tohle... protoze 150% dmg na vsechno se opravdu vyplati za nizsi cenu nez DS a jeste kombinovany s arrow repel.... cool

 

 

hlavne ze se pak delaj redukce na gw

Link to comment
Share on other sites

nejvic se mi libi popisek u "magorova" sipu.

jestli sem to pochopil spravne, tak pak budou chodit hunteri bez sipu a jediny co budou pouzivat je tohle... protoze 150% dmg na vsechno se opravdu vyplati za nizsi cenu nez DS a jeste kombinovany s arrow repel.... cool

6498[/snapback]

Možná by to chtÄlo občas myslet než něco napí­ÄeÄ

Tohle dá za 10 SP 150% DMG ale DS dá 2x 190% DMG a jeÄtÄ za element dalÄí­ch až 200%, tedy až 2x 380% B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak a je tu sprite pro star knighta :confused1:

Takze patchujeme a nekdo si ho vyexpete, at vydim jak vypada v akci :blink:

edit: no a este by ho mohli GM povolit :drool:

Link to comment
Share on other sites

mno z toho skillu pro priesta nejsem zrovna odvazanej ale ostani jsou docala zajimave :)

...

11095[/snapback]

 

Nelibi se ti ze se budes moct hrde a statecne obetovat za ostatni? Polozit sve % za jejich zivot? No ono to stejne bude asi fuk, protoze nez to vycastis (4s) tak te stejne nejspis zabije to co zabilo je :)

 

Pouzitelnost tohohle skillu bych si mozna dokazal predstavit kdyz by slo 20 lidi na MvP :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...