Jump to content
Reborn fórum

Crusader - buildy


Gwaihir

Recommended Posts

Přátelé, hlavnÄ se kvůli mÄ nepoperte ;)

GW (já ze zvyku ří­kám PvP) opravdu nepujdu, toho se vážnÄ nemusí­te bát. MnÄ stačilo vidÄt z toho dvÄ videjí­Äka a tuhle před pár dny vidÄt event "zabijte si svého GM" a nebudu tu lhát, jakej jsem lidumil nebo tak či tak, přiznám na rovinu: Na PvP nemám. Neumí­m, a nikdy umÄt nebudu. Nestí­hám koukat (mám dost Äpatný oči), nemám postřeh a poskakování­ obrazovky při meteorech mi způsobuje psotní­k, nestí­hám pořádnÄ ani hlí­dat co dÄlám já, když mi stoupne adrenalin, natož co dÄlají­ ostatní­. Takže: GW nepujdu :ninja:

(teda určitě ne s Crusem)

 

Jinak debatu sleduju, dÄlám si poznámky a rozmýÄlí­m. Pak dám vědět ;)

A samozřejmÄ dÄkuju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply
a nic v zlom respektujem kazdeho kto o tom nieco vie ale k tomuto tvojmu clanku....skus si popozerat existujuci equip a skus potom spocitat 1+1 co je najidealnejse

11919[/snapback]

Takze, dal sem si tu praci a spocital si v kalkulatoru, ze kvuli 232,5 dmg(pro celkovy dmg GC, ne jednotlivy udery!! pri 120 INT, samozrejme se muze lisit od potvory) navic z 3 slotovyho Saberu musis dat do INT o 3 body vic(coz se rovna 33 skill pointu)a pokud nedas tak budes mit dokonce o 375 dmg min nez kdybys mel Haedongum. Vazne se ti to vyplati? Ani Bazzerald(nebo jak se to menuje) neni tak efektivni jako Haedongum[2].

Nejdriv tu zastavas vic DEX, ale kdyz muzes nejaky bodiky usetrit na INT, tak se na to vykasles. Vys kolik bys mohl mit DEX navic za tech 33 bodiku? Nebo VIT?

Pak tu taky pises ze na GW radsi rychlejsi kouzleni, nez vetsi dmg a to ti prave Haedongum umoznuje. Tech +-200dmg navic nebude na GW ani znat(kvuli redukcim) ale ty i presto radsi vemes Saber.

Se mi nejak zda ze si trosku protirecis, ne? :ninja:

Je to samozrejme tvoje vec, ja ti do toho nemam co kecat, jen sem chtel zduvodnit PROC si myslim ze je Haedongum lepsi nez Saber.

a dalsa vec to s tym 1GC za sekundu a 2 za 2.5 sek je to pekna kravina ;) a ked sa nad tym zamislis zistis to iste bo pokial sa nevykasle na dex a nepojde zo str na 100 taq to moc velky rozdiel nebude... ajj int 120...to som aj napisal moze si vybrat rychlejse GC abo o nieco silnejse GC.. a dalsa vec je to ze nezabudaj ze ked castis GC mas znizenu obranu o 2/3 to znamena ci dostanes od vlaciku za 2k abo 4k je dost velky rozdiel (priklad povedane) to samo zalezi od atack speedu mobu...ale pokial budes castit GC 2.5sek bude ta to kurewsky boliet...

11915[/snapback]

 

Pokud se podivas o par postu zpet tak zjistis ze ja mu taky navrhoval mit celkem slusnou DEX, ale ne zas zbytecne velkou, protoze je jednoduse zbytecna(myslim ze tak 60 je idealni hodnota).

Mno, a k te snizene obrane, pokud zacnes kouzlit GC dal od mobu/bosse/etc tak by mel dostat GC nez te stihne prastit, pokud neni nejak zvlast neprehledna situace, nebo rychly monstra(da se takhle dat Abyss, aniz by te skrabnul). Navic jestli chce hrat jen PvM a obcas MvP(bosse) tak neni nic lehciho nez mit priesta za zadkem co te leci a dava Sufru.

A ze casem mozna prijde GW na chut, to je pravda, je to dost pravdepodobny, ale ver mi, ani s buildem 99 INT(netvrdim ze ma jet 99INT, ale i stim se to proste da), 60 DEX, 60 VIT, zbytek STR se na GW neztrati(mam to odzkouseny). Na GW stejne VIT charaktery nezabijes, takze vetsinou des po Huntech/Wiznach a to tim zpusobem ze ho Bashujes dokud neni ve stunu a pak GC(Wizny este vetsinou Provokujes, abys jim rusil precast). Wizna/Hunt se tezko probere ze stunu, nez stihnes hodit GC(i kdyz mas "jen" 60 DEX) pokud nema za zadkem Priesta s Stat. Rec.

Link to comment
Share on other sites

Projela jsem to jen velmi zbÄžnÄ a mám jen takovou malou poznámku - vláÄkovat HO s GC crussem je reálné až tak od INT 100+ (pak je témÄř jisté, že je jedno GC smete). Vzhledem k tomu, že na to je potřeba docela dost VIT, vypadá to, že je lze vláÄkovat tak od 93 lvl. Ale to už to tam moc neleze a vyplatí­ se expit v jiných lokací­ch.

 

Naví­c na "pohodlné" sklí­zení­ expů na HO je dobré vlastnit anti-demihuman equip (podobnÄ jako na GW - thara c., raydric c., poo poo...). Ale to tady moc lidí­ nemá.

 

Od INT 55+ a s GC aspoř na 6 doporuÄuji expit na Zenorcí­ch v Orc Dungu F2, leze to tam vcelku sluÄnÄ tak do 75 base. A jeÄtÄ si člověk přijde na sluÄný loot (nějaká r. ori a r. elu se také najdou, naví­c zde padá vcelku cenÄná Orc Skeleton c.) ;)

 

4 Silver: Tenhle topic je po celou dobu NO FLAME topic, kde si lidi radí­ a vzájemnÄ neosoÄují­, tak se to prosí­m snaž dodržovat také... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Takze, rozhodl jsem se porovnat vyhody a nevyhody Saberu[3] a Haedongum[2], aby z ty moji maly neshody se Silverem meli neco i ostatni.

Nejdriv par veci co maji spolecne:

- jsou to lvl 3 zbrane

- obe padaji z Drake a OBB/OPB

 

Saber[3]

- vetsi utok (priblizne o 200-400 dmg pri GC) -pri GW zanedbatelne

- ma vetsi sanci na Drop(navic pada este z Khalitzburgu)

- musite mit bud 99 INT a 2x Earring +7(job bonus), nebo Helm[1] a Glasses/Sunglasses[1](kdyby nekdo mel navic, tak mi dejte vedet :ninja:) s Elder Willow c. abyste dosahli 120 INT(s blessem)

 

Haedongum[2]

- levnejsi, protoze se hodi jen GC cruzum, zatimco Saber[3] pouzivaji i jina povolani(napr. Rogue/Stalker) = vetsi poptavka po Saberech (to je samozrejme jen odhad, ale logicky by to melo bejt takhle)

- potrebuje jen dve karty

- dava + 3 k INT, coz na vetsich hodnotach(= 90+) je dost bodu. Ve vetsine pripadu muzete pouzivanim Hae usetrit az 33 bodiku

- pokud pouzititm Hae dosahnete dalsiho min dmg/max dmg bonusu, tak budete mit vetsi dmg, nez se Saberem(resp. budete mit driv vetsi dmg, pokud budete mit Saber, musite dat do INT este 3 bodiky, abyste dosahli dalsiho(stejneho)bonusu k dmg) - snad sem to napsal srozumitelne ;)

- je lehci(docela dulezita vec, kdyz nemate zrovna hromadu STR na tahani nekolika tun flasek ;))

- nemusite mit 2x Earring jako Accessory, abyste dosahli 120 INT a ani nemusite mit Helm[1] s Elder Willow C., tim padem muzete Earringy nahradit trebe Nimble Earringama, nebo Nimble Gloves(samozrejme musite upravit base INT podle toho co chcete pouzivat jako finalni equip)

Takze kazdej si ted muze rozmyslet co je pro nej lepsi....

Link to comment
Share on other sites

STR 43+7

int 94+6

vit 53+7

dex 64+11

agi 9+2

luck 12+5

11896[/snapback]

IMHO tam máÄ málo vit a moc str, já osobnÄ bych dal vit 73+7 a str 13+7, zbytek dex (při int 94 asi 65).

 

2x Gloves +Zerom

11896[/snapback]

NejlepÄí­ je nosit accessory, které ti zvedá nejvyÄÄí­ stat, protože jeho zvedání­ stojí­ moc bodů. 2x nimble glove ti uspoří­ 8 dex, tj 7x8 + 1x9 = 65 bodů, zatí­mco 2x nimble earring s +2 int a +6 dex je 2x11 + 6x8 = 70 bodů. Tudí­ž máÄ ví­c volnejch statpointů, který vrazí­Ä jinam ;) (ale úplně nejlepÄí­ by byly ancient earringy s kartou na +3 int :ninja: )

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se tí­m nějak prokousal a zanalyzoval a ...

 

váhám mezi dvÄma buildy:

1) STR 33+7 a INT 99+5

2) STR 43+7 a INT 94+5

Ostatní­ staty jsou buÄto v obou buildech stejné, nebo se liÄí­ jen o bodí­k či dva, kvůli tomu, že prostě pár bodí­ků zbyde. VIT 71+7, DEX 47+3

btw: Snažil jsme se dostat VIT na 73+7 (krzevá bonusu v def při každých 20 bodech, ale nepovedlo se, no imho to stejnÄ není­ nijak zásadní­)

 

Pro konktrétní­ představu to celé vypadá takhle:

BUILD 1 BUILD 2

STR 33+7 43+7

AGI 1+2 2+2

VIT 71+7 71+7

INT 99+5 94+5

DEX 47+3 47+3

LUK 10+5 11+5

 

Na obou buildech se mi něco lí­bí­ a něco ne. Rozhodnul bych se určitě snadno i sám, ale ... vůbec netuÄí­m jak tÄžké nebo naopak lehké bude shánÄní­ itemů, equipu, karet a dalÄí­ch vÄcí­, které přidávají­ k INT. Rád bych se totiž dostal alepsoř na hranici 105 INT, páÄ tam se krásnÄ láme jak min. tak max. matk.

INT MATK

104 300-504

105 330-546

ShánÄní­m myslí­m nejen to, dozvědět se, co jak kde z Äeho padá, ale jeslti je to vůbec možné nají­t právÄ tou postavou, pro kterou to potřebuji (abych nemusel cosi pro cruse lovit mágem a podobnÄ) Taky jestli je možné potřebné vÄci sehnat bÄžnÄ, tzn. i když nevládnu mocné guildÄ, která mÄsí­c nÄdÄlá nic jiného, než že mi hledá equip :ninja:

 

Uvažuju totiž takto:

"Když equip neseženu, nevadí­, mám staty. Když equip seženu, bude ot jen plus."

Ale na druhou stranu ... co když ...? :-)

Já už teÄ prakticky vÄechno likviduju BASHem (mám dost INT už teÄ) a STR jen 22+3. Jedu bash dokud nevidí­m, že má potvora ménÄ než 200 HP, pak ji prostě seknu jen tak. BuÄ jendou nebo dvakrát. TeÄ dojedu sí­lu na tÄch 33 a pak budu stát před zásadní­m rozhodnutí­m, jestli ji už nechat nebo jet do 34.

 

No a tak jsem tu zase a prosí­m znovu o radu. (Doufám, že už nejsem moc otravnej)

DÄkuju.

 

P.S.

Pro přehlednost přikládám jeÄtÄ výÄe zmí­nÄný buildy princezny Irulán:

(je dost daleko zpátky, tak aÂť ho nemusí­te hledat.

----

STR 43+7

AGI 11+2

VIT 71+7

INT 94+5

DEX 47+3

LUK 2+5

Mám k tomu jeÄtÄ vymyÄlený equip, takže to pak dá jeÄtÄ ví­c int (elder willow,

earrings, haedongum, CoM nebo Tiara...)

----

 

 

Dodatek: každou chví­li se rozhodnu pro opaÄnou možnost, než pro kterou jsem se rozhodl před pár minutami. Hrozný :-))

Naví­c mi přijde, že to možná moc komplikuju, dyk je to jen hra, no ne?

Link to comment
Share on other sites

Ten můj build je docela otestovaný bÄhem beta verze Rebornu, dokonce dvakrát a vždy se osvěděil... Možná můžeÄ dát o 10 - 20 menÄí­ STR a pak to dát třeba do DEX. AvÄak DMG pokud se nemýlí­m závisí­ také na STR a Ty jsi chtÄl nějaký equip huntit sám... Tzn. že budeÄ potřebovat elementární­ zbranÄ (nejlépe flamberge) a právÄ zmiřovanou STR, abys mohl moby BASHovat... GC není­ ultimátní­ skill do vÄech lokací­ :D

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se tí­m nějak prokousal a zanalyzoval a ...

 

váhám mezi dvÄma buildy:

1) STR 33+7 a INT 99+5

2) STR 43+7 a INT 94+5

Ostatní­ staty jsou buÄto v obou buildech stejné, nebo se liÄí­ jen o bodí­k či dva, kvůli tomu, že prostě pár bodí­ků zbyde. VIT 71+7, DEX 47+3

....

.

.

.

 

11981[/snapback]

 

Pokud vim tak VIT bonus uz neni za kazdych 20 VIT(bylo to tak driv), ale jen 10 VIT(nekdo tvrdi ze i jen 5, ale znate to " Jedna pani povidala..." :D). Takze bych doporucil mit VIT delitelnou 10, cili 70(i s bonusama). Zbyle bodiky bych dal do DEX.

INT nemusis mit 99, teda pokud nechces poslechnout Silverovy rady a sehnat si Saber[3] misto Haedongumu[2].

INT s bonusama bych videl asi takhle 98(base) +5(job bonus) +3(haedongum) +2*2(2*Earring)+10(bless).

Nebo pokud chces vazne jen PvM build(cili nepotrebujes mit PooPoo hat na GW, etc.), tak muzes este dat Elder Willow kartu do Helmy, coz je +2 k INT

=>96+5+3+4(2 Earringy)+2(elder willow)+10.

Vsechen tenhle equip se relativne dobre shani s vyjimkou Earringu a mozna Slotove Helmy, ale neni to zas super vzacny equip kterej by nikdo nemel, proste to jen chce trochu trpelivosti :) .

Pokud bys mel dostatek penez a nebo stesti a dostaly se ti do rukou slotovy glasses/sunglasses(velmi nepravdepodobne), tak muzes ubrat este dalsi 2 INT(+2 k INT z dalsi Elder Willow c. v tech brejlich :)) z base(=94) a zbytek nacpat do DEX, nebo dotahnout tu VIT na 80.

Prebejvajici bodiky do STR(protoze GC dmg zavisi i na STR, ale mnohem min nez na INT, protoze se tam nepocitaj ty bonusy za kazdejch 10 STR).

LUK se snaz mit delitelny 5ti(1 dmg navic za kazdejch 5LUK) nebo 10ti(lucky dodge), ale pokud ti budou zbejvat bodiky tak je dej spis do LUK nez do AGI(na status resist).

 

EDIT: jo, jeste sem zapomel, ze na GC cruze se equip shani docela snadno, nemusis lovit zadny Hydry a Skeleton Workery, abys mel zbran ktera by stala za to(navic jen proti demi-humanum). Stacej ti 2(3kdyz mas Saber) Andre karty proti jakymukoliv druhu potvor(teda pokud je chces zabijet hlavne GC). Nemusis ani shanet Slotove accessory a odpovidajici "pekelne drahe" karty (Zerom, Mantis, etc.). Jedina vec ktera je drazsi nez u ostatnich buildu/charakteru jsou ty slotove glasses(pochybuju ze je nekdo ma), ale ty vubec nejsou nutny(a hlavne jsou hrozne drahy).

 

No, snad sem vic otazek zodpovedel, nez vyvolal :)

Link to comment
Share on other sites

mno Moon k tomu tvojmu prispevku na mna.....ano mas pravdu nemam vzdy pravdu a to ze som napisal co som napisal...taq sa ti vazne musim ospravedlnit bolela ma hlava a mal som vazne pod psa naladu takze prepac  :D

12068[/snapback]

 

No, jasne kazdej to hraje jinak, ale i pri 120 INT a mene DEX dokazes dat 1v1(pri GW) kohokoliv kdo nema moc velkou status resist(na stun), cili Wizny(a i kdyby ti utek, tak co? utikajici wizna nehazi SG v precastu a to je taky dobre), Hunty, Assassiny(no, ty mozna nezabijes, protoze maj Cloak a po pvnim GC ti zdrhnou, ale porazis je, to staci), Rogue ktery nemaj moc VIT(plati to samy co pro Siny, Stalk je svinstvo :P)a Sage(i kdyz SC je fakt hnus).

To je docela dost charakteru a pri PvP duelu(=zakazany poty) das i AGI BSka, AGI Knechty.

S dalsima Crusaderama to je nastejno, protoze ty mu GC skoro neublizis a on, pokud je Shield Sader, tak te zas nezabije kvuli Healu.

Tvuj build by byl urcite lepsi proti charakterum ktery maj vic VIT, nebo Cloak/Stalk/Hide, protoze bys je zabil rychlejc nez by stihli zdrhnout, cili je asi univerzalnejsi na GW(protoze vetsina lidi na GW ma nejakou tu VIT).

Na PvM je zas asi lepsi mit hodne INT a o neco min DEX, protoze je lepsi zabit jednim GC(=GC te zrani jen jednou a jen jednou budes mit zredukovanou DEF) nez dvema(=GC te zrani dvakrat ...etc.).

Na MvP dokaze nedostatek DEX nahradit Sufra, takze ji taky neni potreba moc.

Link to comment
Share on other sites

mno ten vycet chrakteru s malou status resistanci bych troska zredukoval )

wizna a hunt

 

dobre postavenej sin ma status status ress srovnatelnej s 65 70 vit

rogue to stejny

gw sage ma asi 80+ vit, takze se stunem taky asi moc neuspejes

12081[/snapback]

Bylo mysleno samozrejme pro non-GW/VIT fanatiky(coz jsem ja:)). Ne kazdej ma trpelivost expit Sage s 80 VIT :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kam si mam davat stat. pointy s crusem? A dalsi otazka: Na co potrebuje mit crus vymaxovanou inteligenci?

15958[/snapback]

To se nedá tak jednoduÄe ří­ct, je nÄkolik typů crusaderů a každý si bude dávat staty jinam. Napří­klad, jak uvádí­Ä, typ s namaxovanou INT je určitě Grand Cross Crusader, tedy crus použí­vají­cí­ jako hlavní­ íştok skill Grand Cross. ProÄti si tenhle topic a určitě něco pochytí­Ä...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdravim..pí­Äu sem protože hned tak paladin nebudu a chtÄl bych poradit se svym dlouho vymýÄlenym buildem na cruse...až mÄ zaÄalo sr*t jak je crus straÄnÄ def postava..mÄl sem shieldra i sacriho(nic moc zabava) ale cruse mam prostě rád a chci z nÄj udÄlat killera schopnýho vraždit i na GW....tak je tady tohle: /gg

1, spear cruss bez agi /pif

str 99+6 agi 35+2 vit 71+6 int 21+5 dex 40+3 luk 1+5

spear mastery 10 quicken 10 peco 1 peaco mastery 5 faith 10 HC 10 - 3 body zbydou..dejte je kam chcete

 

2, stí­tovej crus - toho si asi udÄlám

str 99+6 agi 14+2 vit 80+7 int 21+5 dex 40+3 luk 1+5

vÄechy stí­tový skilly na plno(dokonce i def aura)

faith 10 HC 4

nebo se muze vynechat aura odebrat bod z guardu a dát HC 10,ale nevidim v tom moc smysl, když je tu bash

 

jinak obÄ varianty vycházej ze sworda na 45jobu-což se jeÄtÄ dá celkem vyexpit

one hand 10 HP rec 10 provoke 10 endure 4 bash 10

 

co vy na to?? prosí­m konstruktivní­ kritiku...moc se tÄčim na odezvu /no1

Link to comment
Share on other sites

Mno, moc nechápu tu STR, proc 99+6 ? To ti vyjde 105 (s Blessem 115), což je dost na nic. BuÄ přidej equip a zarovnej na 110 (120), nebo uber body. Jinak problem Cruse je právÄ nedostatek íştoÄných skillů, ano, je to převážnÄ defenzivní­ postava. VlastnÄ jen ten Bash. Smite je dobrej, ale moc s ní­m nezabijeÄ. Jinak Endure pridavá MDEF, možná by stalo za to, mí­t ho na 10 a ubrat Provoke, nebo vydržet a jí­t z vyÄÄí­ho Jobu.

 

KaždopádnÄ, pokud chceš mí­t něco íştoÄného, ber radči knechta. (myÄleno v oblasti plechovek, pokud chceš být mass-killer, ber wiznu /gg )

Link to comment
Share on other sites

Pokud chces zabijet na GW, tak mas docela malou DEX, coz by ale slo resit VS zbrani a bashem.

U druhyho buildu bych AGI nechal na 1(pripadne 5, nebo 9 pokud sis je tak nastavil nazacatku).

LUK zkus upravit tak aby bylo delitelny 5(za kazdejch 5 bodu dostanes +1 k ATK), nebo 10(za kazdejch 10 dostanes Lucky Dodge).

 

EDIT: aj, Nanaki byl rychlejsi :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdraví­m vÄechny, jsem na Rebornu a i v celým RO prvnÄ. Protože sem byl moc nedoÄkavej, tak sem se do toho pustil a neprostudoval si rady na fóru

:) No moje chyba.

TeÄ bych vás chtÄl požádat o radu. Rozjel jsem si sworda s tim, že bych rád na GC cruse (vÄtčinou budu hrát sám a nevim, jestli se nÄkdy dostanu na GW).

 

TeÄ jsem na tom takhle:

level 35/26

 

STR 28+2

AGI 13

VIT 23

INT 20

DEX 15+2

LUK 8

 

Sw skills:

HP recovery 4

Sword mastery 8

Provoke 1

Magnum break 2

Bash 10

 

Rád bych se přiblí­žil buildu, který je vyzkouÄený - lí­bí­ se mi ten co má Princezna Irulán, ale ten už vzhledem k rozdÄlení­ bodů nezvládnu.

Build Princezny Irulán:

STR 43+7

AGI 11+2

VIT 71+7

INT 94+5

DEX 47+3

LUK 2+5

 

Proto bych se chtÄl zeptat, zda se z tohoto jeÄtÄ dá udÄlat schopný build? A jak rozdÄlit ty zbývají­cí­ body. Nerad bych zaÄí­nal úplně znovu.

Skilly bych vidÄl takto:

SW

HP recovery 10, Sword mastery 10, Provoke 7, Magnum break 2, Bash 10 , Endure 10

 

Crus

Heal 10, GC 10, Peco riding 1, HC 6, Faith 10, Cure 1, Divine protection 3, Demon Bane 5 - a zbytek zatí­m neví­m

 

Prosí­m o rady a kritiku. Dí­ky

Link to comment
Share on other sites

No, pokud by slo o me, tak bych ho rozjel znova(35 lvlu se da dat celkem rychle) a to tak ze bych AGI uplne vynechal(myslim tim AGI 1), ale pokud nechces delat postavu znova, tak neni nic jednodussiho nez normalne pokracovat podle buildu Iru, stim ze nebudes mit tolik STR, nebo DEX.

Link to comment
Share on other sites

No, pokud by slo o me, tak bych ho rozjel znova(35 lvlu se da dat celkem rychle) a to tak ze bych AGI uplne vynechal(myslim tim AGI 1), ale pokud nechces delat postavu znova, tak neni nic jednodussiho nez normalne pokracovat podle buildu Iru, stim ze nebudes mit tolik STR, nebo DEX.

18304[/snapback]

 

Dí­ky za radu, asi to tedy rozjedu znovu. AÂť to stojí­ za to. Mám jeÄtÄ 2 otázky.

1) Skilly - v různejch pří­spÄvcí­ch sem vyÄetl, že je dobrý mí­t vyÄÄí­ provoke. Takže bych sem investoval ty body mí­sto Magnum break.

2) Mám pár vÄcí­ a nějaký ty zeny. Jde to převést na novou postavu (třeba prostřednictví­m kafry a banky)?

 

Dí­k

 

VlastnÄ jeÄtÄ třetí­ - kam investovat volný body z AGI (pokud dám AGI 1). Do INT (na 99) a zbytek do VIT?

Link to comment
Share on other sites

Ja bych Magnum Break(MB) nedaval, protoze je vcelku zbytecny a navic, pokud bys ho preci jen chtel, tak se da sehnat Marine Sphere karta, ktera dav lvl 3 MB(do accessory).

 

Pri tvorbe postavy si budes muset zvolit mezi AGI a LUK, takze bud muzes dat 9 AGI a 1 LUK(coz bych nedaval), nebo 5 AGI a 5 LUK(takova stredni cesta) a nebo 1 AGI a 9 LUK(coz je podle me nejlepsi, protoze LUK ti zvysuje status resistenci a taky pridava trosku k ATK - 5 LUK = 1 ATK).

Dal bych ale do AGI ani do LUK uz zadny body nedaval(leda na konci kdy ti zbydou treba 2 bodiky a nebude je kam jinam dat) a zbytek daval do INT/DEX/STR/VIT(nejdriv asi STR na rychlejsi expeni, nebo INT, kdyz mas FIreblend/Ice Falchion).

DEX jen tolik aby ses trefoval a s VIT bych to taky zezacatku neprehanel.

A az budes mit Cruze, tak INT dokud nebudes mit tolik kolik chces mit, pak DEX a nakonec VIT(za Cruze uz STR nedavej).

 

Veci jdou prenyst na ostatni postavy(jen pokud jsou na stejnym uctu) tak, ze je das do Kafry a s druhou postavou si je vyzvednes. Penize se daj podobnym zpusobem prevest pres Bankovniho urednika(jeden je treba v pronte, nalevo-dolu n fontany).

Link to comment
Share on other sites

NesnÄdla jsem vÄechnu moudrost svÄta, ale vřele doporuÄuji můj build na GC-sadera, protože je otestovaný mnoha hodinovým hraní­m :)

 

Dávám Moonovi za pravdu ohlednÄ problematiky LUK/AGI... Ale přestup na adv. class to stejnÄ řeÄí­ :)

18577[/snapback]

 

No já sem zjistil, že je lepÄí­ se zeptat dří­v zkuÄenÄjÄí­ch, než pozdÄji litovat.

 

Jen nemám jasno ve skills. Můj návrh zatí­m asi takto:

 

Heal 10, GC 10, Peco riding 1, HC 6, Faith 10, Cure 1, Divine protection 3, Demon Bane 5 - a zbytek zatí­m neví­m

 

MůžeÄ mi poradit? Dí­k

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...