Jump to content
Reborn fórum

Testovací­ server


k3dT

Recommended Posts

Guest jirkan
VáÄ názor? Kdysi to fungovalo a neví­m jestli je to jeÄtÄ k nÄÄemu třeba když se zmÄny v eAthenÄ ví­cemenÄ ustálily...

Nazor - je to zbytecnost.

GMkum to nepomuze popr. maji doma vlastni na vyvoj kam si muzou pustit koho chteji, budes porad dokola resit ze tam ten a tamten dela bordel, budes nastvanej a otravenej, ....

 

A hraci kdyz to mysleji s buildama opravdu vazne, tak neni problem aby si rozjeli test server vlastni a tam testovali co hrdlo raci :D

 

Edit: 2Ageku: Vzdycky muzes rict nekomu kdo ten test ma, i od toho jsou gildy :D

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

VáÄ názor? Kdysi to fungovalo a neví­m jestli je to jeÄtÄ k nÄÄemu třeba když se zmÄny v eAthenÄ ví­cemenÄ ustálily...

podle tech moznosti nechapu jestly to ma byt test server nebo jen obycejny hi-rate. Pokud by to mel byt test server, tak by v nem snad mely byt stejne rate, ale povoleny vsechny prikazy, ktere by neomezovaly ostatni hrace.

 

Jirkan: Celkem to chapu, ale pokud vim reborn je plny construm uprav. Podle me by prohresky na testu nemusely ani GM resit. Stejne nijak nemuzou hrace potrestat, krome IP banu, ktery by za takove hovadiny co tam hraci muzou udelat snad GM ani neda

Link to comment
Share on other sites

A hraci kdyz to mysleji s buildama opravdu vazne, tak neni problem aby si rozjeli test server vlastni a tam testovali co hrdlo raci :D
a vymýÄlet si reborn nastavení­ u sebe... test byl skvÄlá vÄc jak si otestovat snadno a rychle něco, co se jinak řeÄí­ přes gm (a funguje to a to? a funguje tamten a tamten skill? a co když?...)

 

a dÄlat z toho highrate je imho blbost, na to maji lidi feelRO apod, navic by urcite byly povoleny prizaky typu blevel apod ne? :D

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

Já bych byl pro test server. Sice není­ problém si rozjet vlastní­ server popří­padÄ je free RMS. Ale tam prostě nejsou podmí­nky jako na rebu... stačilo by, aby se spouštěl třeba každý druhý den v určitou hodinu

Link to comment
Share on other sites

Jsem zásadnÄ proti... neví­m proÄ se nervovat jako tenkrát, když si lidi vesele summonili v mÄstÄ MvP atd. TeÄ bych řekl, že to bude jeÄtÄ horÄí­.

 

Z toho pohledu, že by jste dí­ky testu zabanovali spoustu lidí­ a tak to tu pročistili od zlounů jsem pro, kdyby se to zapnulo jednou za týden aby si lidi vyzkouÄeli nastavení­ atp jsem taky pro... ale aby si tam lidi honili ego, vy by jste se zbyteÄnÄ nervovali a íşsilí­, které do toho dáte by mohlo jí­t do questů, eventů a feature... to mi to připadá zbyteÄné.

Link to comment
Share on other sites

Jsem zásadnÄ proti... neví­m proÄ se nervovat jako tenkrát, když si lidi vesele summonili v mÄstÄ MvP atd. TeÄ bych řekl, že to bude jeÄtÄ horÄí­.

vsak by to bylo to same jako reborn (aspon sem to tak nejak predpokladal), takze zadne pvp ve mestech, hordy mpv... jak to byvalo, navic co se za to davaly tresty i na reborn server, tak uz se nic takoveho nedelo

Link to comment
Share on other sites

On existuje prikaz na zvyseni base a job lvlu? Mno pokud je tomu tak, chci resetovat svoje hodnoceni... jiste poznate ktere to je... ted dokud je to cerstvy :) Kdyztak nekdo soupnete PM kde najdu jaky prikazy vsechny existujou, urcite by sem zjistil plno noveho. :)

EDIT: chybky

Edited by Aritma
Link to comment
Share on other sites

Navrhuju pustit test server permanentne.. s tim ze po odlogu by se promazal automaticky account s postavama - tudiz by se clovek nemohl vracet ke stejnym postavam a robit bordel.. raty bych nechal stejne a povolil prikazy.. krom vyvolavani - to neni treba. Misto toho bych zavedl treba v Prontere testovaci cile ... treba s 1mega HP.. ktery by se spawnovaly.. cloveku jde na test serveru o to otestovat buildy, ne o to si neco vyvolavat popripade summonit si equip ktery ho napadne. a Zbytecne to zatezovat. To by znamenalo ze by se server nemusel porad wipovat.

Link to comment
Share on other sites

 

Třeba na RMS testu mi to přiÄlo dobře poÄéfený, po lognutí­ do hry se pokaždý objeví­ v inventáři 30BB. Po rozkliknutí­ BB se otevre okno, do kterého se napí­Äe ID pří­Äery. Pokud pří­Äeru nikdo nezabije, tak po odlognutí­ zdechne. Ale permanentní­ spuÄtÄní­ by mÄlo jednu výhodu- omezilo by to ten efekt, kdy se pustí­ test jednou za týden a nÄkdo si jde honem zablbnout :) A určitě to bude lepÄí­ i pro GM. Mí­sto dotazů jak fuguje totok a tamtok si to můžou lidi prostě zkusit na testu. A pokud se každý den wipne tak alespoř nebude držet tolik dat.

Link to comment
Share on other sites

Když už tu včichni řeÄí­, co tam mí­t a nemí­t... možná by bylo pří­jemné, mí­t co nejmenÄí­ respawny na MVP a ostatni potvory co ho maj delsi. Aby se server neotevrel, neprisel prvni clovek zkouset MVP a dalsich 30 lidi by ten den nemelo co zabijet. To plati predevsim za predpokladu, ze by to bylo jen nekolik hodin v urcity den. U trvaleho otevreni test serveru by to ale taky neuskodilo. Jeste jde o to jestli by se to nekomu chtelo vsechno menit. :)

Link to comment
Share on other sites

Test server bude fajn. Navic bude soucasti rebornu a hraci co hraji na tomhle serveru nebudou muset chodit nikam jinam- urcite velke plus pro server.

Co vsechno to obnasi a co vsechno budou muset resit GM je uz vec druha a velmi dulezita, aby to nakonec nedopadlo tak, ze vsechna prace a snaha prijde nazmar po nekolika incidentech ze strany hracu. Pripadne aby se GM team zbytecne vic nezatizil resenim problemu na testu (faktor hracu).

 

Pokud se test zavede, tak jsem tez pro otevreni na nekolik hodin. Nezapomenout tam dat neprehlednutelnou cedulku, pripadne nejake informace do textu po lognuti o prikazech, ktere bude mozno pouzit (bez potreby napsat /h). Aby clovek nestravil hodinku prosenim ostatnich hracu "jak zmeni povolani a jak si udela level".

 

Ja test k nicemu nikdy nepotreboval, krome zablbnuti si. Vsechny buildy/equip jsem tvoril v kalku a informace cerpal z fora, zkusenosti a zkusenych hracu a stacilo to. Ale neni to jen o tom, coz jsem si uvedomil pozdej a ukvapene jsem dal treti moznost. Jsem pro prvni.

Link to comment
Share on other sites

jj:

- okno po lognuti urcite bude..prehled prikazu a varovani ze zneuzivani prikazu a otravovani hracu se nebude prehlizet.

- nebude treba se registrovat, test server bude spjaty s ucty na hernim serveru.

- pvp nebude. Bude jen @duel

- povolene budou jen prikazy na praci s postavou a @item (zadny @refine, @alive, @monster, @warpto, @recall, @wap, @go, @speed atd)

- respawny monster budou 100x rychlejsi

- server bude fungovat kazdy den od 19.00 do 20.00, pri kazdem spusteni se vsecko vymaze.

Link to comment
Share on other sites

- server bude fungovat kazdy den od 19.00 do 20.00, pri kazdem spusteni se vsecko vymaze.

 

Muzu poprosit i o nejakou jinou hodinu? My co mame povic deti, tak zrovna ukladame ratolesti ke spanku ;-) Idealne 22:00 - 24:00 :blum:

 

/thx

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...