Jump to content
Reborn fórum

Crusader - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

  • 4 months later...

Jsem se pustila do vÄech možných rad a porad ( :) ), takže ani v tady nemůžu neprudit... Pokusí­m se tu napsat reálnÄ poskládatelný equip pro GCsadera...

 

Na expení­:

Helm [1] s Elder willow card (+2 INT), Tiara, Poo-poo, KoÄka (nebo jiná redukce, která se vám právÄ hodí­).

Fin helm (nepostradatelná vÄc pro sworda :) )

Iron cain (bez téhle "ozdoby" jsem nikdy nikam neÄla :) )

Full plate [1] s Peco peco card (+10% HP)

Shield [1] (chce to mí­t aspoř 3, v nich karty s redukcemi - Thare, Khalizburger a pod.)

Haeddongum [2] - ideální­ se dvÄma André c. (není­ Äpatné mí­t "v záloze" sadu VVS elementární­ch flambergí­)

Manteau [1] - jedno s Isis card, jedno s Raydricem

Boots [1] - může být Verit c., Matyr c., Sohee c., Eggyra c.

Earrings - jako acc, 2x

 

Na guild wars:

Poo-poo

Iron cain

Fin helm

Full plate [1] - Marc c., popř. Peco peco c. (ale Marc c. je lepÄí­ a dvoje nepotáhnete)

Shield [1] - Thara c.

Haeddongum [2] - opÄt 2x André c.

Manteau [1] - Raydric c.

Boots [1] - ideální­ Matyr c., Verit c.

Earrings - jako acc, 2x (nebo 2x Earring [1], jedna Smokie c., druhá Horrong c. )

 

UrčitÄ existují­ i lepÄí­ kombinace, já jsem si vÄak s tÄmito vždy vystačila...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Máte nÄkdo zkuÄenosti se statusy u Grand Crossu? Tzn. když budu mí­t ve zbrani třebas stun, tak jestli se projeví­? Podle toho jak jsem to zkouÄel na testu tak ne. Ale spí­Ä by mne zají­malo jestli fungují­ karty +20% proti demi-human a podobnÄ. Dí­ky.

 

Edit: Dí­ky

Link to comment
Share on other sites

Statusy GC neprenasi, karty proti race s GC nefunguji - nejlepsi karty proto sou + ATK, tedy Andre, pro bohatsi Zipper Bear(ale bacha, ten zas zere SP za kazdou zasazenou potvoru a jelikoz GC dava 3-4 rany, tak se spotreba SP docela zvetsi).

 

Co ovsem funguje s GC je Autocast zbrani(pravdepodobne i WindGhost Accessory, ale nezkousel sem). Tedy za kazdou ranu GC, plati pro kazdou zasazenou potvoru sance na Autocast.

 

Dokonce je mozne s GC cruzem expit afk, jako alchove, jen to chce trosku equipu a vhodnou mapu. Autocast zbran, Loli Ruri na heal a Shield(Buck/Guard/Whatever) of Retaliation(HO karta).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Hele lidi kdyz si chci udelat ritual palu tak jaka zbran je asi tak nejlepsi? uvazoval sem nad +10 blade s hydrama s sw ale ted nvm jestli na ritual ma ucinek i plusovani

 

Plusování­ nemá uÄí­nek na Ritual.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ChtÄl bych se zeptat na nějaký dobrý eq pro Sacri crusse zatí­m mám slotovou helmu, Grave's s Golden Acidus card, shield s ant egg, co by jste mi jeÄtÄ doporučili? Zatí­m dí­k =)

Link to comment
Share on other sites

Chybí­ tam, k Äemu má ten equip sloužit. To, co napsal LuKe_p je tak maximálnÄ na stání­ v kempu při expení­.

 

Pokud by to byly GW, určitě bych si nebral Helm [1] s Grand Pecem. Dá to tři VIT, což není­ nic extra a jen ti budou včichni nadávat, že mají­ delay po Glorii :mml: V brnÄní­ Peco - tí­m si ří­káÄ, aby jsi strávil polovinu GW v ledu. Takže na hlavu spí­Ä Poo, Beret, Feather Beret. Do brnÄní­ Marca. 4x fabre ano, kdyby jsi náhodou chtÄl zabí­jet potvory sám, něco s elementem. (Flamberge). Ideální­ boty by byly asi Valkyrie´s Shoes s Green Acidusem, ale sežeř si to, že... Jinak Boots, Greaves s Matyrem. Ští­t ideálnÄ Valkyrie Shiel s Tharou, jinak Mirror Shield s Tharou. Do Garmentu : Manteau (Valky Manteau) s raydricem.

Link to comment
Share on other sites

Tak valky shoes ani golden aciduse bych na sebe nevzal :mml: UrčitÄ toho matyra (nebo green feruse).

Při expení­ může bejt na max HP lepÄí­ goibne's kombo, pokud se k nÄmu dostaneÄ. Sice nemá nijak velkou def, ale HP přidá dost.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

no tk GC crus by mel mit vsecko na INT...

a ostatni buildy cruse osobne bych si udelal Goibne's combo..

jeste se vratim k tomu Gc

tkze bych si udelal morpheus hood.....urcite

a nebo hlava>>frigg's circlet

body>>>legion plate armor s peco peco c.

boots>>s veritem nebo green ferusem

acesory>earring 2x

zbran>>haedonggum a v tom 2x andre

a na oci budto fin helm anebo nejlepsi sou red glassky :teehee::)

98387917.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ahoj jen tak by mÄ zají­malo, co včichni vidí­ tak íşžasného na angelingovi na GC crusovi/palovi. Sice si neberete tÄch pár dmg od vlastní­ho GC, ale chytáte vÄtÄí­ rány od shadow íştoků, který vÄtčina potvor kam GC chodí­ maj (teda je pravda, že s valky Ätí­tÄm chytáte od shadow íştoků zase stejnÄ, ale mí­sto toho byste mohli mí­t třeba stone shield a chytat jeÄtÄ o 5% mí­n od vÄech íştoků od large monster (raydrici, AK, atd.)). Já osobnÄ mnohem radči nosí­m na svým GC crusovi bathorku, protože i když si dávám lehce vÄtÄí­ dmg, tak to není­ nijak výraznÄ ví­c a zí­skám tí­m imunitu na shadow íştoky. SamozřejmÄ na takovým GC stalkerovi už je angeling dí­ky absenci faithu potřeba, ale u toho cruse neví­m neví­m. Jak to vidí­te vy ostatní­?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj jen tak by mÄ zají­malo, co včichni vidí­ tak íşžasného na angelingovi na GC crusovi/palovi. Sice si neberete tÄch pár dmg od vlastní­ho GC, ale chytáte vÄtÄí­ rány od shadow íştoků, který vÄtčina potvor kam GC chodí­ maj (teda je pravda, že s valky Ätí­tÄm chytáte od shadow íştoků zase stejnÄ, ale mí­sto toho byste mohli mí­t třeba stone shield a chytat jeÄtÄ o 5% mí­n od vÄech íştoků od large monster (raydrici, AK, atd.)). Já osobnÄ mnohem radči nosí­m na svým GC crusovi bathorku, protože i když si dávám lehce vÄtÄí­ dmg, tak to není­ nijak výraznÄ ví­c a zí­skám tí­m imunitu na shadow íştoky. SamozřejmÄ na takovým GC stalkerovi už je angeling dí­ky absenci faithu potřeba, ale u toho cruse neví­m neví­m. Jak to vidí­te vy ostatní­?

Muj nazor je takovy, ze stejne, ikdyz mas angelinga ti vetsina mobu se shadow utokem da tak malou komickou ranu a tak malokdy, ze je stejne lepsi si v tech lokacich vzit angela(myslim si, ze ta rana stejne bude celkove mensi, nez to kolik si das tema ranama z bathorky plus gccka pri kazdem spellu), kdyz ho mas, anebo neni problem switchovat, mimoto, klidne muzes mit i pri angelingovi stone buckler a magnisku , ja osobne taham vzdycky defense kombo na nejakych 62 az 64 def, jedina lokace, kde nepouzivam angelinga na crusovi/palovi jsou nekra, takze asi tak, btw u toho stalka nejde ani tak o absenci faithu jako celkove o to, ze se ten stalk vetsinou jede na 1 vit a ma tudiz celkove mizerne hp plus mensi prirustek hp z povolani, takze je pak rozdil si davat gc do 20k nebo do 9k hp, ale tak to vime oba.

 

Celkove vzato je to asi otazka vkusu, kazdopadne je i hodne lokaci kde jdes s crusem a shadow utoky nepotkas plus jak uz sem rekl treba na takovych raydrikach, kteri maji 5 procent sanci na shadow utok, ktery je stejne komicky je take lepsi angeling, dkyz si vemes, ze je to jedno gcckovy mob a dokazes jich na nabeh zabit strasne hodne, tak spis angela a neubirat si hp, nez si davat tafky a po kazdem gc si davat heal-

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...