Jump to content
Reborn fórum

Zmena pasti, quagmire a bonusu expu v parte


.Jakubicek.

Recommended Posts

Tak doufal jsem,ze uz se tu bude diskutovat k novinkam a ono nic ?! :)

Tak ja to teda rozjedu,z meho pohledu :

 

1) stringy > krasa,krasa,krasa,ale prijde mi to dost prehnany,ten spam z kvalitnich stringu je az neuveritelny,nadruhou stranu to muze znova probrat nektere umirajici chary jako gypsy/clown apod.,sam za sebe rikam "vratit zpet"

 

2) pasti > trochu me mrzi ta doba trvani v pasti,ale verim,ze uz nebude velke mnozstvi pasti na GW ,tudiz se to trochu vyvazuje,nicmene je to zmena se kterou se ted musi kazdy naucit hrat a trochu to potrva (a kdo na to prijde prvni jak nejlepe s tim zachazet,bude mit vyhodu)

 

3) quagmire > stejne jako pasti,akorat nevim jak to je spravne,ale ma funguvat efekt quagu i na sesilatele ? To mi prijde trochu divny no.

 

4) bonus exp parta > ma to sve +/- ,paklize by to slo nejak osetrit,udelal bych aby byl alespon bonus za 3-4 hrace,takovy stringar,tahac,profa je timto predem odepsan z party,ale jestli nema existovat zadny bonus a je to jen ciste reborn uprava,tak bych to nechal.

 

Ostatni zmeny se me az tak nedotykaji,takze se k nim ani nebudu vyjadrovat.

Edited by .Jakubicek.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3) quagmire > stejne jako pasti,akorat nevim jak to je spravne,ale ma funguvat efekt quagu i na sesilatele ? To mi prijde trochu divny no.
Jojo. Přece bys nechtÄl Älapat do pasti, která nepozná, Äí­ seÄ, a chytí­ tÄ. Bahno taky nepozná, Äí­ seÄ :)
Link to comment
Share on other sites

Jojo. Přece bys nechtÄl Älapat do pasti, která nepozná, Äí­ seÄ, a chytí­ tÄ. Bahno taky nepozná, Äí­ seÄ :)

 

gelle tvoje vysvetleni me vzdy fascinuje :) ,v tom pripade by ti melo ublizovat i SG pac prece snih si taky nevybira ne ?! :)

Link to comment
Share on other sites

...

"- zrusen 15% bonus do exp za kazdeho clena party, misto toho bonus 25% za kazdeho clena party ktery je v parte aktivni (tzn zasahne monstrum)."

 

Opravdu se bere za aktivniho clena jenom ten, ktery bouchne do moba? Vetsinou chodime do thoru sniper/HP/profa - vsichni aktivni, takze to znamena ze bonusy dostava parta jenom za snipa??? (popripade i za HP,ktery do kasy obcas bouchne ale za profu nic?)

Link to comment
Share on other sites

...

"- zrusen 15% bonus do exp za kazdeho clena party, misto toho bonus 25% za kazdeho clena party ktery je v parte aktivni (tzn zasahne monstrum)."

 

Opravdu se bere za aktivniho clena jenom ten, ktery bouchne do moba? Vetsinou chodime do thoru sniper/HP/profa - vsichni aktivni, takze to znamena ze bonusy dostava parta jenom za snipa??? (popripade i za HP,ktery do kasy obcas bouchne ale za profu nic?)

 

by chtelo nejak nastavit aby to nedavalo ten party exp jen tem, co maj vic jak jeden logly ucet v parte z jednoho IP. TZN ze si nikdo nebude expit v TE parte dve a vice postav. Ale jen jedne to da ten bonus exp.. (snad sem to vysvetlil tak, ze se to da pochopit.... Protoze takhle by se totalne zrusilo expeni v parte a kazdy kdo dokaze zabit si kasu by si ji zabijel SOLO.

Link to comment
Share on other sites

...

"- zrusen 15% bonus do exp za kazdeho clena party, misto toho bonus 25% za kazdeho clena party ktery je v parte aktivni (tzn zasahne monstrum)."

 

Opravdu se bere za aktivniho clena jenom ten, ktery bouchne do moba? Vetsinou chodime do thoru sniper/HP/profa - vsichni aktivni, takze to znamena ze bonusy dostava parta jenom za snipa??? (popripade i za HP,ktery do kasy obcas bouchne ale za profu nic?)

Äí­st snad umí­Ä ne? na czro (kde to funguje takhle) se třebas v labu expí­ tak že se mob rootne a každý si bouchne a pak až se zabí­jí­... takže za profu kteri sedí­ na zadku (bez práce nejsou koláÄe :) ) nic nebude

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

Rekl bych ze tohle je nejjednodusi reseni jak udelal papa dualovymu stylu expeni a ukazat lidem ze expeni v parte muze byt sranda ktera je dobre ohodnocena. Zadny IP adresy fakt neresit. Zadny slozitosti. Ono staci dat potvore lexu u priesta, 1 bolt u profa... nic slozityho... klidne dat dmg 1 a bonus se zapocte. Z toho vypliva ze se nevyplati moc vlackovat pripadne aby parta byla rozhazena po celym dungu... vyplati se chodit do novejsich tezsich dungeonu kde driv se dalo naexpit temer prd... ale ted to tam muze byt velice zajimavy. A zakladejte prosim novy topicy na kazdy tema... at se v tom kazdej vyzna.

Link to comment
Share on other sites

4) bonus exp parta > ma to sve +/- ,paklize by to slo nejak osetrit,udelal bych aby byl alespon bonus za 3-4 hrace,takovy stringar,tahac,profa je timto predem odepsan z party,ale jestli nema existovat zadny bonus a je to jen ciste reborn uprava,tak bych to nechal.

 

MáÄ vidÄt exp videa z jRO, třeba thor. Tam i profa hodí­ do moba bolt a clown přehodí­ na luk a hodí­ shower nebo melody strike. Priest to na sebe natáhne s HL.

 

EDIT: jinak souhlas, možná tu budeme mí­t aktivní­ stringy a aktivní­ profy v pvm!!1! :)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Zadny slozitosti. Ono staci dat potvore lexu u priesta, 1 bolt u profa... nic slozityho... klidne dat dmg 1 a bonus se zapocte. Z toho vypliva ze se nevyplati moc vlackovat pripadne aby parta byla rozhazena po celym dungu

 

Ten prist a profa musi byt v expici parte co?:)) protoze to uz se pak vyplati spise expit bez party bonusu.. Protoze to jsou dalsi postavy navic na expy.. Malokdo dneska taha s HP/P co je vparte. vsecko support. To same prof. Vetsina hraje za nejaky support char co neni v parte a s postavou co expi, je na kempu.. (nehlede na to ze kdyby si mela ta postava bouhcnout do moba kvuli party bonusu, tak umre)

Edited by Johny16
Link to comment
Share on other sites

Äí­st snad umí­Ä ne? na czro (kde to funguje takhle) se třebas v labu expí­ tak že se mob rootne a každý si bouchne a pak až se zabí­jí­... takže za profu kteri sedí­ na zadku (bez práce nejsou koláÄe :) ) nic nebude

 

ano, Äí­st umí­m a profa v naÄem pří­padÄ nesedí­ na zadku ale chodí­ aktivnÄ po throu se snipem a HP, což jsem taky psala...Tí­m jsem myslela to slovo "aktivnÄ". Sezeni v kempu nepokladam za aktivní­ hraní­, ale taky mi přijde divný, proÄ nedostávat bonus expy za postavu, která aktivnÄ hraje a bez který se snip neobejde pokud nechce nedostatek sp řečit jiným způsobem...

Link to comment
Share on other sites

nic ve zlem ale umis si predstavit jak 12 -20 lidi zabiji napr.kasu

musis pockat dokud vsichni nezasahnu kasu tak to budeme expit tak 2 roky at se vyexpime

no nevim nevim

 

To poslední­ byla ironie, tahle zmÄna se mi taky nelí­bí­ :) I kdyby se dalo plnÄ využí­vat toho exp bonusu za každého aktivní­ho člověka, tak např. v labu se to daleko rychleji přeexpí­ poÄtem mobů (za starých podmí­nek)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Mno, mohu vas ujistit, ze expit to s tim jde :-D v thoru sme tim na czechro taky expili a moc problem to nebyl... :) Meli ste to tu moc jednoduchy... :)

A k tomu quagu... nejlepsi efekt bude mit ta zmena na ventrilu... -> "Ty ****** ses uplnej ****** kam ten quag hazis!" :) a tohle od deseti a vice lidi co do toho vlastniho stoupli :)

Link to comment
Share on other sites

ano, Äí­st umí­m a profa v naÄem pří­padÄ nesedí­ na zadku ale chodí­ aktivnÄ po throu se snipem a HP, což jsem taky psala...Tí­m jsem myslela to slovo "aktivnÄ". Sezeni v kempu nepokladam za aktivní­ hraní­, ale taky mi přijde divný, proÄ nedostávat bonus expy za postavu, která aktivnÄ hraje a bez který se snip neobejde pokud nechce nedostatek sp řečit jiným způsobem...

expa jsou pokud ví­m za "aktivní­" zabití­ monstra, ne za prohazování­ sp :) a ta poslední­ vÄta je fakt fajn :))

Link to comment
Share on other sites

expa jsou pokud ví­m za "aktivní­" zabití­ monstra, ne za prohazování­ sp :) a ta poslední­ vÄta je fakt fajn :))

 

 

no tak pokud považujeÄ za ativni hrani pouze zabiti monstra tak ok, mÄ Älo spí­Ä o hraní­ v partÄ a o to, proÄ je bonus pouze za toho, ktery se monstra dotkne...JasnÄ, jak tady napsali jini, neni problem bouchnout nějakym boltem....Reborn mÄ bavi i bez bonusu, takže dal to rozebirat nehodlam, pouze jsem napsala svuj nazor

Link to comment
Share on other sites

exp z jRO mne vubec nezajima tady si na reborne

predstav si situaci v thore. mas aktivnich tim myslim AKTIVNICH 2x HP, profa,sniper

sniper zabije kasu v thore 4-5sec

-myslis ze taka profa ma cas hazet bolt kdyz chce peknej bonus??

-myslis ze taka profa kdyz hazi sp neak este hodi bolt kdyz chce peknej bonus?

-myslis ze take druhe HP ktere tam stoji 2 kasy (mozno 3) mas cas pri healovani hazet neaku lexu ktera ma delay jak prase na tu kasu, kteru stoji jine HP kdyz chce peknej bonus??

samozrejme mluvim o tom ze o ten bonus support pride protoze sniper tu kasu zabije ani se neotocis a to nemluvim kdyby ty kasy zabijel SGckem (star gladiator) to uz si ani neuprdnes

a cekat dokud vsichni hodi aspon nakej skill aby se videlo ze su aktivni to je trosku mimo

takze vlastne pridou o krasnej bonus

neni to trosku nespravodlive voci support postavam ktere su SUPPORT a nezabijeji protoze neni na to cas pri supporteni??

 

 

jsou opravene i stringy, divil by jsi se, jak se da spamovat lexa bez delay :)

Link to comment
Share on other sites

ono to bude asi nejvic o tom,ze jsem/me byli na neco zvykli a ted to holt musim/e zacit delat trochu jinak :)

bud budes expit s tim,ze se to kazdemu rozdeli bez navyseni nebo bude nekdo sikovny a bude se snazit navysit zisk z expu

Edited by .Jakubicek.
Link to comment
Share on other sites

Neřečil bych expy, zkrátka bude jen share a nebudou nějaký vopiÄárny s Rootování­m ( pokud se to Fakt nevyplatí­ )

 

Ví­c mÄ dÄsí­ ten quagmire, vyjma solo High wizze který má to ÄtÄstí­ a vlak má od sebe dost daleko už nevidí­m využití­..

 

HP táhne vlak- HW hodí­ quag HP projde první­ dostane hitlock umře--> HW s trochou ÄtÄstí­ docasti ploÄřák

aspoř na partu by fungovat nemusel když teda chcete podporovat jednopartovy expeni :)

Link to comment
Share on other sites

jsou opravene i stringy, divil by jsi se, jak se da spamovat lexa bez delay :)

 

 

ja nerikam ze se lexa neda spamovat ve stringach, ale pak pride o bonus stringac :) anebo jedine cekat ze vypne stringy bouchne si kasa se otoci na nej a zabije ho ups procento dole

a pak muze sniper zabit kasu to je neskutecne zdrzovani

mne jen de o to, ze pak stojis a cekas dokud si vsichni nebuchnou aby meli bonus kdyz ho chteji samozrejme

ale kdyz uz je ten bonus tak proc ho nechtit ze jo?

a kdyz sniper zabije kasu driv tak o ten bonus vlastne pridou a proc by meli byt ukraceni o bonus?? a co kdyz si v situaci kdy tu kasu musis zabit jinak lehnou vsichni zase pridou o bonus je to nefer vuci support bez kterych se neobejdes a chces je, a potrebujes je (myslim boosty atd...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...