Jump to content
Reborn fórum

Anketa: Otevrit WoE SE hrad?


Arcik

Otevrit WoE SE hrad?  

79 members have voted

  1. 1. Otevrit WoE SE hrad?

    • Ano
      48
    • Ne
      31


Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ad instanty: Nekdo hleda zpusoby, nekdo duvody. Aneb, kdyz jsem nechtel padat na sonic jak 90% champu tak jsem jednoduse nahodil vic def do equipu. Vzdycky to jde.

 

Aha a jaky mas reseni na instant od asury?:) kdyz nechci padat na 90% asur tak si jednoduse nahodim co do equipu? ghosta? jen tak jednoduse jako def...

Link to comment
Share on other sites

Aha a jaky mas reseni na instant od asury?:) kdyz nechci padat na 90% asur tak si jednoduse nahodim co do equipu? ghosta? jen tak jednoduse jako def...

 

hiding clip a trochu cviku, nebo natlacit vic HP nez da champ asuru, sice to nebude 90% ale nahnat dost def na GW equipu taky neni zadna yummy :)

 

edit: doufam, ze nebude dalsi takovejhle post typu "omg, jak zresim tohle / tamto" kdyz jsou tady nejmene rok zauzivane postupy :|

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Oficiální­ nastavení­ není­ dÄlané na servery jako je reborn. Na ofiku se nestane, že by dva asuráci vyskákali půlku íştoku. Je tam prostě ví­c cí­lů. To samé crossové. WSka tam jsou na hammerfall a ploÄné rozbí­jení­ equipu (dobře to není­ instant :) ). To samé jako creatura. Za bomby co tu utratí­ za hodinu a něco udÄlá, na ofiku s tí­m samým materiálem udÄlá prd. Snad to jako argument proÄ nechat assu staÄí­ :)

Link to comment
Share on other sites

Oficiální­ nastavení­ není­ dÄlané na servery jako je reborn. Na ofiku se nestane, že by dva asuráci vyskákali půlku íştoku. Je tam prostě ví­c cí­lů. To samé crossové. WSka tam jsou na hammerfall a ploÄné rozbí­jení­ equipu (dobře to není­ instant :) ). To samé jako creatura. Za bomby co tu utratí­ za hodinu a něco udÄlá, na ofiku s tí­m samým materiálem udÄlá prd. Snad to jako argument proÄ nechat assu staÄí­ :)

 

Jedinej problem vidim v creatorech. Ostatni "instant" chary jsou kontaktni a navic lehce odzbrojitelne (pokud nechceme pocitat MB Wiznu se 170 int). A pokud 2 champove vyskakaj pulku utoku tak je nekde chyba :|

Creator je jednoduse nutnost na GW, pac pokud je ma jenom jedna strana tak ma velkou vyhodu. Ale stejny je to s wiznama nebo profou.

Link to comment
Share on other sites

Jen k te koncepci GW:

Urgent v beznem nastaveni = fujky fuj! Neblaznete, jestli to zapnete znicite GW. Nebude se bojovat ale probihat s linkovanejma stalkerama do empa a volat guilda. Ale presto uznavam, ze nekdy by byl urgent velmi vyuzitelny. Mam tedy otazku...

 

Jde nastavit urgent recall tak, aby sel hodit jenom 1x za cely GW? Pak by si lidi dali sakra pozor kdy to hazej a nemusel by z toho na druhou stranu byt takovej hnusnej stalkerovaci gulas. :)

 

zbytek na VT :)

Link to comment
Share on other sites

hiding clip a trochu cviku, nebo natlacit vic HP nez da champ asuru, sice to nebude 90% ale nahnat dost def na GW equipu taky neni zadna yummy :)

 

edit: doufam, ze nebude dalsi takovejhle post typu "omg, jak zresim tohle / tamto" kdyz jsou tady nejmene rok zauzivane postupy :|

 

 

Hele ty tedko asi hrajes na czehru kde chappove neznaj ruwach a stringy ne? :)

Poradnou asuru nehidnes a kdyz jo, tak dostanes druhou hned potom co si champ hodi ruwach.

Stejne tak plati ze poradnou asuru bez ghosta(mozna i devila) neprezijes a kdyz jo tak s lexou ne.

 

podobne je to s EDP sonikem, podobne je to s AD(u nekterych postav) kdyz je to poradna postava s poradnym eq a zkusenej hrac tak muzes tak akotat doufat ze te nekdo (profa soulburnem dispelem pavucinkou...) vytahne z bryndy...

Link to comment
Share on other sites

Jen k te koncepci GW:

Urgent v beznem nastaveni = fujky fuj! Neblaznete, jestli to zapnete znicite GW. Nebude se bojovat ale probihat s linkovanejma stalkerama do empa a volat guilda. Ale presto uznavam, ze nekdy by byl urgent velmi vyuzitelny. Mam tedy otazku...

 

Jde nastavit urgent recall tak, aby sel hodit jenom 1x za cely GW? Pak by si lidi dali sakra pozor kdy to hazej a nemusel by z toho na druhou stranu byt takovej hnusnej stalkerovaci gulas. :)

 

zbytek na VT :)

 

A co nastavit to aby sel urgent call delat jenom mimo gw mapy. Jakoze tam co se da normalne hodit wp.

I tak by to bylo super, gildmastr by pak byl velkej sef :)

Link to comment
Share on other sites

 

Nejsem terminator abych chodil 1v5 :/ Navic hidnout jde i pres ruwach a chainovanou asuru z palm push striku, takze v tom nevidim problem. A pokud jde jednotlivec proti champovy, ktery je naboostovanej nebo ma za sebou FS char, tak jeho smula.

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

 

uznavam ze to moze zniet niekomu uletene urgent na woe 1.0 ale gw nemaju bit o istote ale o taktike, zohranosti atd.. preto ked si predstavis ze ti pribudne tato moznost tak budes muset pocitat ze empo musis strazit pozornejsie a cela hra podla mna nabere na rychlosti :rolleyes:

 

a mimochodom nie je nic co by sa na gw okrem navstevi GM postavy nedalo znicit pokial team funguje :)

 

z osobnej skusenosti mozem povedat ze te je to super :)

Link to comment
Share on other sites

lol snad se neurazis, kdyz reknu, to si delas kozy :rolleyes:

ten eq neni mozny pustit mezi lidi

nehovorim ze to je finalny drop samozrejme sa bude upravovat ale prepocitaj si nakolko to pada co pre to musis spravit ako sa to da vyuzit a hlavne si to porovnaj z platinovou truhlou :)

 

pokial narazas na

 

Platinum box - je to vec ktoru by som navrhoval pustit len v pripade normalnych gw a vtom pripade ten 100 invest nieje taka sranda :) ( bolo by to len ak ma hrad 100 invest nie 99... a dropovalo by len cca 5 - 10 truhiel bez spolocnych )

 

WoE Badge - itemy ktore su na jeden acc zozenies ich za dost dlhy cas + z nastaveniamy bez asu atd to nie je az take extra super :)

 

povoleny God Items Quest 2 - cas na zohnanie itemu a prejdenie toho super questu tak oproti tomu je ten equip nic a nieje to hlavne nieco co by ovplivnilo gw ako trebars itemy z God Items 1 :)

Link to comment
Share on other sites

 

God Item Quest 2 je uplne v poho. Misto 12h delaye das 48 hodin delay v pripade failu a v pripade, ze vyrobis ten item tak das delay na vyrobu dalsiho 2 tydny. Plus se stridanim hradu bude trvat hodne dlouho nez nahrabes vubec ty suroviny.

 

Ad SN WoE: je o tohle zajem? resp. pritahne tohle lidi na WoE? Dle meho kdyz se hodi jedny smisene WoE tak to bude zajimavejsi z toho duvodu, ze guilda, ktera brani hrad + pevnost musi nejak delit sily. Tim padem se oslabi kempeni jednoho hradu, nebo je pak ta guilda nucena hrad / pevnost proste obetovat. Nemluve o "cepicka boxu"...srsly neni jich dost uz z questu / huntu / whatever?

 

Ad pocet hradu:

- viac ako 1 hrad je na reborn vela pokial nebude chodit cca 90 hracov staci podla mna jeden a nech sa pekne bojuje :rolleyes:-> vic hradu umoznuje i nejake taktiky mimo primeho boje (vylakavani a pod.), plus pokud prijde nejaka nova nebo slabsi guilda tak ma sanci mit hrad...a ano i hrad na jedny GW s 0 investem dokaze lidem v takovehle guilde zvednout hodne moralku, za predpokladu ze maj trvalejsi zajem o GW a nejakou ctizadost. Jsu spis za 3 WoE 1.0 hrady / 1 WoE 2.0 hrad, pokud se osvedci tak mozna i 2.

edit:

mam pocit ze to je vsetko tam - Goddess Tear, Valkyrie's Token, Brynhild Armor Piece, Hero Remains, Andvari's Ring :)

^ fixed.

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Ad surya: na vyrobu Brynhildy tam nemas vubec suroviny v dropech. Sice GW nadsenci budou nejspis mit volbu jasnou v pripade Aesprika vs Brynhild, ale je lepsi mit vzdy na vyber. Uz jenom kvuli skodolibosti kdyz se nekdo uklikne.

 

 

mam pocit ze to je vsetko tam - Goddess Tear, Valkyrie's Token, Brynhild Armor Piece, Hero Remains, Andvari's Ring :)

 

Ad SN WoE: to by bolo nieco na pobavenie skor ako doplnkove gw miesto toho aby boly gw len 2x do tyzdna :) a preca nemozu mat normal gw drop preto tie ciapocky :rolleyes:

 

3x normalne gw do tyzdna je podla mna zatial moc :) predsalen ked ludom das cas tyzden na pripravu bude to mozno lepsie a gw qvalitnejsie

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

 

WoE 2x do tydne se mi nezda. Jednak kvuli terminum WoE v tydnu ve vztahu k dropu a pak ten navrh smisenych WoE nabizi vetsi moznosti / zabavu pro WoE hrace. A sehnat materialy na WoE neni problem, zvladli jsme to predtim, zvladnem to i ted.

 

Ad guardian stony: Guardian stony urcite nechat byt. Bez opravitelnych guardian stonu / neznicitelne barikady / guardu je to pro utok az moc jednoduche.

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Tak z tycho +- 20 prispevkov som uplne blazon a idem sa vysetrit do 15. pavilon v kosickej FN, jedinene co mi vadi naGW SE su gaurdiani(su neadkvatne silni(taktika-odtiahne ich niekto do nevidim)-spriateleny LK ich pritiahne naspat (skusenosti z GW) staci ak guardiani budu tak silni ako na normalnych GW. Na normalnych GW su guardiani adequatne silni, na GW SE su tak silni, ze okrem HP daju kazdeho.

Link to comment
Share on other sites

Tak z tycho +- 20 prispevkov som uplne blazon a idem sa vysetrit do 15. pavilon v kosickej FN, jedinene co mi vadi naGW SE su gaurdiani(su neadkvatne silni(taktika-odtiahne ich niekto do nevidim)-spriateleny LK ich pritiahne naspat (skusenosti z GW) staci ak guardiani budu tak silni ako na normalnych GW. Na normalnych GW su guardiani adequatne silni, na GW SE su tak silni, ze okrem HP daju kazdeho.

 

Kamenujte me dyztak, ale na CzRO si dovedou poradit s jeste silnejsima guardama. A kdyz to jde tam, tak to pude i tu. Je na rebornu neco co by tomu mohlo branit, nebo by zlepsovalo ty guardy oproti CzRO?

Link to comment
Share on other sites

 

 

pokial poznas nastavenia czechra kde maju teda neopravitelne barikady zaujimalo by ma ako funguju guard stouny ? po opraveni postavia nultu barikadu ci sluzia len na respawn guardianov ?

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

pokial poznas nastavenia czechra kde maju teda neopravitelne barikady zaujimalo by ma ako funguju guard stouny ? po opraveni postavia nultu barikadu ci sluzia len na respawn guardianov ?

 

Stony jsou opravitelne po 5ti minutach od rozbiti, kazdej stone spawnuje guardy (stejne jak tady kdysi), kdyz jsou postavene oba stony tak automaticky stoji i neznicitelna barikada bez ohledu na to jestli uz byla rozbitim stonu znicena utocniky nebo ne tzn. je to jedina "opravitelna" barikada.

Link to comment
Share on other sites

Trochu ty Guardiany precenujete... ja pamatuju, ze jsem jednoho dokazal uchlastat s FS Bardem. Uznavam, nemel na sobe zadnej boostik ale tak sileny to neni. Navic proti czechru byste meli mit sakra velkou vyhodu, a to asumptio v hrade. A pokud ne... tak co, vsak ono mu jde utect. :) Berte to jako skupinku nepří­liÄ inteligentní­ch martyr paladinu :rolleyes::) třeba...

 

EDIT: Chybky chybky chybky... to bych nebyl ja

Edited by Aritma
Link to comment
Share on other sites

Stony jsou opravitelne po 5ti minutach od rozbiti, kazdej stone spawnuje guardy (stejne jak tady kdysi), kdyz jsou postavene oba stony tak automaticky stoji i neznicitelna barikada bez ohledu na to jestli uz byla rozbitim stonu znicena utocniky nebo ne tzn. je to jedina "opravitelna" barikada.

tak tak :rolleyes:

guardian stouny se daji znicit, jakmile jsou oba zniceny zmizi nerozbitna brana, pak maji obranci moznost po 5ti minutach opravit guardian stouny, musi opravit oba dva aby se brana opet obnovila, pokud jim pak jeden kamen znici, brana porad stoji dokud nepadne i ten druhy. proto vzdy bylo lepsi stahnout obranu jen na jeden kamen, i za cenu ze prijdete o guardiany z jednoho kamene.

 

1 guardian stoun ma pevny pocet guardu, v zavislosti na def investu, pod ktery nemuze pocet klesnout. takze pri def investu 1 jsu to 2 guardi na kamen pokud nejakeho zabiji, ihned se respownuje. pokud znicite kamen, umrou i jeho guardi.

takze pri obou kamenech s def investem 1 jsou vzdy v hradu minimalne 4 guardi, pri def investu 71+ je to 10guardu

dale pak kazdych 15 minut co guardian stoun stoji si vyvola dalsiho guarda. Takze pokud je nikdo nezabiji na konci hodinovych gw s def investem 71+ tam muze byt 16 guardianu :)

 

nevim co mate tady za guardy, ale u nas nejde asu v hrade, a guardi maji aspd 190 a atak jako ti v thoru :) jsou boss a vidi v hidu, jdou na ne boosty :) a docela kousou :)

Edited by FirstKnight
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...