Jump to content
Reborn fórum

Blacksmith - Buildy


comr4d

Recommended Posts

ak pocitas s pomocou Priesta a Gippsiny tak:

Gloria +30LUK

Marionette control - +1/2 statov od Gippsiny

15860[/snapback]

no glori ti da +33luk a marionette control ti hodi tak 60-75 dex ... tak bych spis daval do LUK pokud mate znamiho nejakyho clowna/gypsy :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
no glori ti da +33luk a marionette control ti hodi tak 60-75 dex ... tak bych spis daval do LUK pokud mate znamiho nejakyho clowna/gypsy :hypocrite:

15902[/snapback]

Pokud vim tak maximalni pocet bodu, ktery muze MC pridat je 49(99/2 zaokrouhleno dolu) a jelikoz nemuze pocet bodu pridanych MC presahnout 99, tak nejvhodnejsi se mi zda mit 50 DEX(bez bonusu a equipu) a zbytek LUK, pokud teda znate clowna/gypsy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Dostal jsem napad na takovej funny build :

str- 50 \

agi - 99 aspd s takovyma tima blbostma je mzslim 181

vit 13

int16

luk 70

kdzy jsem k tomu hodil crit equip 2x kobold crystsalky tak jsem dostal crit cca 35

a tedka jsem se cht3el zeptat jestli je dobre si davat SS kartz do axny ktera bude mity neutral element bo je lepsi si udelat vice seker s elementy a ject to bey SS karet

a jestte co si mam dat asi tak na hlavu ;):o:)

OMG nesnasim anglickou klavesnici ;D

Link to comment
Share on other sites

Kam se ti podÄla dex? Sice jako BS máÄ +20 hit, ale mí­t dex 30 neuÄkodí­.

Jak je to u crit BS neví­m, ale kdybych to bral podle jiných povolání­, je lepÄí­ mí­t crit equip na hlavÄ, v accessory atd, ale zbrař hlavnÄ na dmg, takže element. A nebo SS karty + endow :)

Link to comment
Share on other sites

Kam se ti podÄla dex? Sice jako BS máÄ +20 hit, ale mí­t dex 30 neuÄkodí­.

Jak je to u crit BS neví­m, ale kdybych to bral podle jiných povolání­, je lepÄí­ mí­t crit equip na hlavÄ, v accessory atd, ale zbrař hlavnÄ na dmg, takže element. A nebo SS karty + endow :o

nj jsem zapomnel dex 20 plus nejaky ty pluska a takovy ty hracicky

:);)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ahoj, chci se jen zeptat, jak byste jeli smithe, at je z neho dobry kovar ale zaroven at se rychle expi, kdzy s nim nechci chodit na GW... Je jasne ze na kovani staci vysoka DEX a LUK, ale je vubec realne takoveho mercha naexpit?

 

Co nejak takto:

 

STR 82

AGI 27

VIT 67

DEX 62

LUK 30

INT 25

 

Bez eqipu a bez blessu. Slo by to?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, chci se jen zeptat, jak byste jeli smithe, at je z neho dobry kovar ale zaroven at se rychle expi, kdzy s nim nechci chodit na GW... Je jasne ze na kovani staci vysoka DEX a LUK, ale je vubec realne takoveho mercha naexpit?

naexpit sam dobreho kovara je dost tazke.. ak ma byt dobry v kovani tak najlepsie je ho naexpit tak ze ho potiehnes s archerom na druhom accounte alebo v nejakej parte

ak nepotrebujes sancu na kovanie az taku vysoku a staci ze budes kovat na 2-4 pokus tak to co si napisal je celkom vpohode.. ale jak pise romulus vit netreba daj to radsej do dex a luk

inac este dex a luk maju na kovanie rovnaky vplyv cize je lepsie ich mat na rovnakej hodnote a tym usetris par bodikov.. navyse ak si zozenies na kovanie marionetku tak do dex z nej dostanes pekny bonus

Link to comment
Share on other sites

Fajn, dik moc za rady... Tahat archerem se mi to prave nechtelo no, ale asi to nakonec zrobim... Jinak INT a AGI staci tak jak je?
No, pokud ho hodláÄ jenom tahat, tak staÄí­ jen DEX a LUK. Ale pozor, nezabije sám vůbec nic, prí­padnÄ něco hodnÄ slabého...
Link to comment
Share on other sites

No, pokud dáÄ skilly na kování­ (a to asi jo :D ), tak kovat bude umÄt, i když bude mí­t DEX, LUK 1. Jen bude Äance horÄí­.

 

To, co napsali Sepora a Elessi je fakt. VIT je pro tebe na nic, DEX a LUK vyrovnané. Vezmi ty body z VIT a dej je mezi LUK a DEX, možná, jen možná, jeÄtÄ trochu k AGI. Pak si sežeř equip na kování­ (myslí­m, že tady v jednom topicu je napsaný) a kovář by mÄl kovat celkem sluÄnÄ.

Link to comment
Share on other sites

No, pokud dáÄ skilly na kování­ (a to asi jo :D ), tak kovat bude umÄt, i když bude mí­t DEX, LUK 1. Jen bude Äance horÄí­.

 

To, co napsali Sepora a Elessi je fakt. VIT je pro tebe na nic, DEX a LUK vyrovnané. Vezmi ty body z VIT a dej je mezi LUK a DEX, možná, jen možná, jeÄtÄ trochu k AGI. Pak si sežeř equip na kování­ (myslí­m, že tady v jednom topicu je napsaný) a kovář by mÄl kovat celkem sluÄnÄ.

 

Dobra, diky moc za rady, equip o kovani jsem si uz cetla... Naexpit to snad pujde taky jakz takz slusne, kdyztak to budu tahat... Jinac jaky byste doporucovali skilly z jobu 40 a 50?

Link to comment
Share on other sites

no erhm ber to zas takhle: tady nemáÄ 1000+ onlinÄ lidí­ takže si tim kování­m nevydÄláÄ vzhledem k tomu že už tu sou známý firmy :D takže esli ti můžu doporučit tak jeÄ čiÄtÄ pvm/pvp :D protože tady si kování­m fak na důchod nevydÄláÄ

Link to comment
Share on other sites

no erhm ber to zas takhle: tady nemáÄ 1000+ onlinÄ lidí­ takže si tim kování­m nevydÄláÄ vzhledem k tomu že už tu sou známý firmy :D takže esli ti můžu doporučit tak jeÄ čiÄtÄ pvm/pvp :P protože tady si kování­m fak na důchod nevydÄláÄ

 

Toz ja chcu teho mercha hlavne na prodavani... Hrat za neho nechcu, toz proc by pak aspon nemohl umet kovat? Nebo si myslis, ze alcha zuzitkuju vic? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mam tedka Battlesmitha na lvl 67 a chcem vyskusat nieco taketo.

 

STR 90+6

AGI 80+2

VIT 50+6

INT 1+2

DEX 36+12

LUK 1+2

 

Mne sa osobne zda, ze tie bodiky do toho LUK su dost zahodene a daju sa lepsie vyuzit. Preto mam LUK na 1. A INT 1 preto, lebo itak na GW budem musiet nakupit BP takze to je jedno. :)

Chcel by som sa opytat na vas nazor, ci to bude ficat aj v GW, lebo v MvP mi to zatial velmi ide.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Na GW to ma moc agi. A vit, str ani dex nemas zaokrouhlenou a bez boostu, bez equipu. BS ma bonus na hit, takze ji az tak moc nepotrebujes, ale dal bych tak aby jsi mel se vsim vsady i s blessem alespon 50 dex. MáÄ málo vit... BS je tank a ty máÄ na GW vit jako low vit char... A ehm myslel jsi mvp nebo pvm? :P

Link to comment
Share on other sites

Mně se to lí­bí­, BS není­ tank, stačí­ mu dát 4 do vit, aby měl 60, a ubrat z agi tak, aby si zaokrouhlil s equipem str. Agi>vit hybrid mi přijde jako nejvhodnější­ možnost.

 

edit: Napří­klad 99+21 str (bez čehokoli na str, jen crazy uproar; s 2x mantis a hbb // 2x mantis a aliot // mantis, cramp, tarou a alice dá 99+31), agi 65+15 (179 aspd; dát 180 by bylo moooc drahý na body), vit 53+6 (není­ kde brát, zaokrouhlení­ stejně není­ důležitý), dex 38+22.

 

edit2: ><

Link to comment
Share on other sites

Ale pokud bych už jel build s tak malou vit tak bych možná dal i něco do luck. Alespoř podle mÄ může potom empbreakovat :P

 

EDIT: jeÄtÄ jedna vÄc... BS má bonus na hit, je tedy nutné 38+22 (60) dex? NestaÄí­ 28+22?

Link to comment
Share on other sites

Nechci Vám do toho moce kecat ale u BS bych jel asi STR>AGI>DEX :P ... se sluÄnou Flee a ASPD se dá určitě rychleji naexpit, než VIT build, :P pokud ale BlackWingu plánujeÄ se u BS zdržet -tj, že nemáÄ dost Äasu, nebo chceš chodit a přeží­vat na GW co nejdří­v už s BlackSmithem :P , tak bych jel asi STR>VIT>AGI>DEX nebo STR>AGI>VIT>DEX ... :P výbÄr je ale na tobÄ a můžeÄ třeba hrát i nějakýho INT>AGI=LUK smithe :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...