Jump to content
Reborn fórum

Blacksmith - Buildy


comr4d

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Dá se ří­ct, že je to pomÄrnÄ univerzální­ build, nejuniverzálnÄjÄí­ by byl s trochou luk na crity, protože BS má problémy s hidef potvůrkama (pokud nemáÄ icepick :P ) a naví­c luk zvyÄuje status def, takže i s ní­žÄí­ vit budeÄ mí­t i nějaký ten resist na stun. Není­ to build "pure prasnica" ale i na pomÄrnÄ sluÄný exp, což v dobÄ, kdy na bojiÄtí­ch vládnou transcendenÂťáci je k nezaplacení­ :P Ale IMHO pokud chceš mí­t pure GW build tak bych té agi možná vážnÄ ubral...

 

btw. to že bych tohle nehrál já jsem neřekl :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Můj build na BSko

Critical Battle BlackSmith

Str 75+25

Agi 77+15

Vit 38+6

Dex 36+24

Luck 56+4

 

MaxHP 8672

MaxSP 475

DEF 51

HIT 159

FLEE 211

Critical 36

ASPD 181

 

EQ:

+4 Bone Helm

Alarm Mask :sorcerer:

+7 Chain Mail s Pupou

+7 Buc s Tharou

+7 Mantau s Whisper

+7 Boots s Matyr

2* Ring s Kobold

 

+4 War Axe se Soldier Skeleton card

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Už mám buildí­k vymyÄlený tak ho sem postnu aÂť mi vynadáte ;) MÄl by být univerzální­ jak na exp tak na GW, tedy...

 

180 aspd s chainem

120 str s equipem a vÄí­mm (mohl bych nekde ubrat a dat +5 str a 5 str za papani na 130, ale char tí­m bude trpÄt)

60 vit + stalactic, troÄku nouzovka na stun :)

50 dex s blessem a vÄí­m

žádná int, žádný luk... podepsal jsem si ortel smrti při expení­ :)

 

Na charu se už nedá moc zmÄnit, má finální­ staty u agi i dex, momentálnÄ vytahuju str. Prosí­m o komentář ;)

Link to comment
Share on other sites

S tí­m poÄí­tám, chybí­ mi toho dost jeÄtÄ sehnat, ale to se poddá :D A equip nebude nijakej uber, do tÄch vyÄÄí­ch levlů budu expit na tom z Äeho mi padaj sluÄné vÄci... i když se to tak pÄknÄ protáhne. Na GW poÄí­tám spí­Ä s tí­m že budu hammerfall otrok a sem tam nějaké to wizní­tko zmlátí­m :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zas a znovu mám problém s aspd, jako obvykle :P Naprosto netuÄí­m jestli mám brát vážnÄ aspd z doddlera, protože mi při 91 + 15 agi a 28 + 22 dex s adrenaline rushem a sekerou ukazuje aspd 182,85 a ve hře je aspd už zaokrouhlená na 183 aspd. Opravdu jsem na nic nezapomnÄl. Můžu postnout i screeny :D Může nějaká dobrá duÄe helpnout a vysvÄtlit?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Komu mám napsat o vykování­ elementární­ zbraně, když mi kováři z výpisu po pří­kazu /blacksmith neodpoví­dají­? :)

 

No, nejlepe psat pres mail system ve hre - me se jeste nestalo, ze bych si nevsiml, ze nekdo shani meho kovare pres mail.

PM .. to je trochu horsi, chat mam vetsinou vypnuty :shuffle:

 

Nebo koupit hotove :)

Link to comment
Share on other sites

Na dual na anubisech by se expil určitě dobře... ale expit něco takového, hodnÄ ÄtÄstí­ :shuffle: Klasické str agi BSko s troÄkou vit se expí­ docela dobře i bez vláÄkování­ (4-5M/hod na načich ratech neni problém). Ani na 2nd class GW si nedokážu představit roli vit int smitha, plechovka co přežije cokoli a rozdává HF, ale to je tak vÄecko

Link to comment
Share on other sites

Viem si priblizne predstavit ako by sa to dalo expit, ale to chce tak trosku pownzor Dark Lord kartu :shuffle: To je tak jedine co ma napada. Neviem ako by sa to expilo na anubisech. Ako Fireblendom? Ak by to predsa chcel expit listkami tak to skor Dex Luk. Fakt nvm, jedine co ma napada je ten Dark Lord. A robit buildy na to si na reborne moze dovolit len jeden :)

Link to comment
Share on other sites

Rodi, to byla ironie. Tahat na anubisech priestem jako XY jinych soloexpitelnych postav:)

Tak vesmes moje BSko na rychlo soloexpení­ mÄlo 120 str, 183 aspd sekerou, 50 dex se vÄí­m, nějakou int a zbytek ve vit. A i build na DL kartu je dost svazují­cí­...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdarec chtÄl bych se zeptat jaký built se nejlip expi.

 

PřemýÄlel jsem ořejakém bsku s vysokým agi a s guelotine vzhuru do labu (i když je to asi blbost... :) )

 

Tak mi prosim poraÄte dí­k za odpovÄdi :)

Když dáÄ mobovi comu tak z toho nemáÄ plnej poÄet expů, takže jsi to zhodnotil celkem hezky :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ahoj chtel bych znat vas nazor na toto BS melo by bejt na takove expenicko toto je build s lvl 98/50

str 90+21 dorovna se equipem je s blessem

agi 70+14

vit 54+6

int 12+12

dex 38+22

luk 1+2

 

HP-na 98 lvlu bez vybaveni - 7800 cca

SP-498

flee 182

hit 178

ASPD- s berserkerem a AR a s chainem v ruce -179.55

 

Chtel bych porposit o vas nazor jestli by se to dalo expit treba na bathorkach bo HOckach mlatit to revolutionem napada me mozna zvysit int .. necham si radsi poradit nez zbabrat postavu a cas dik cus

Link to comment
Share on other sites

str 90+21 dorovna se equipem je s blessem

agi 70+14

vit 54+6

int 12+12

dex 38+22

luk 1+2

Asi bych ubral 10 STR a dal to do AGI, pokud nechceš na GW tak můžeÄ i menÄí­ VIT. Já jsem zabí­jel vÄechno po jednom, neví­m jak by Älo expit s cart revo. Možná když bys mÄl hodnÄ dobrou def, raydrika a redukÄní­ Ätí­t. Na 99 jsem mÄl STR80+21 AGI86+(flee 236-undershirt s whisperem +pantie :) ) VIT50+6(7780hp) INT1 DEX33+12 LUK23+2. Do lvl83 jsem byl na hill windech a pozdÄji, pokud jsem expil sám, jsem chodil niff2 nebo na sleepery(heart breaker+aspersio/endow).

Ale určitě není­ na tom buildu nic, proÄ by se mÄl pozdÄji mazat. Jen by to Älo s tou agi bez priesta hodnÄ pomalu. A STR zaokrouhli na násobek 10. 80+20 nebo 90+20. Já to mÄl tak blbÄ protože jsem se rozhodoval až do konce jestli 100 nebo 110, ale než jsem sehnal equip na STR, tak jsem byl 99 :)

Link to comment
Share on other sites

ok trochu sem zmenil ale nechal sem int protoze se bojim ze mana s revolutionem dochazet bude

 

STR 80 p

agi 86 l

vit 44 u

dex 38 s

int 24 job bonusy a bless str bude s mantisama v ringu a wingama str na 110

luk 1

 

 

Takto bych to nejspis jel :)

Link to comment
Share on other sites

No pokud to má byt jen na expení­ tak neni problém dát mí­ř vit. Mobů kteří­ ti budou dávat stun až tolik neni a vyplatí­ se spí­Ä flee.

 

Na pure exp/huntÄní­ bych u nového BSka jel:

 

90 + 30 str

93 + 14 agi

24 + 6 vit

10 + 14 int

28 + 22 dex

1 + 2 luk (crity vÄtčinou omrzí­ a v dobÄ heart breakeru...)

 

Jediné vÄci na +staty, jsou dva mantis ringy, earsy a CoMka. 183 aspd sekerou, hit 168, flee pres 220 a s nějakýma trapnýma vidarkama to bude mí­t přes 650 SP na 98 lvlu, což imho na nějaké selfboostÄní­ a nějaké CR/greed úplně staÄí­, spí­Ä luxus :)

Link to comment
Share on other sites

ok trochu sem zmenil ale nechal sem int protoze se bojim ze mana s revolutionem dochazet bude

 

 

 

Na revo se vykasli, pokud jedes build jen na expeni (tedy AGI/STR), je mnohem rychlejsi a ucinnejsi brat moby po jednom, nez si delat vlacek :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...