Jump to content
Reborn fórum

Reborn Koncil


Zereges

Recommended Posts

VÄera v 16:00 to zaÄlo a vypadalo to tak že nám GMka popsali cestu ke koncilu. Tam jsme zjí­stili, že do koncilu patří­ 4GMka - Mith, Kenny, Elli a Ren. Dozvěděli jsme se, že po kliknutí­ na GMko se stane agresivní­ a budou nás chtí­t zabí­t (moc velký problém v tom nevidí­).

První­ pokus.

Pak už to bylo lepÄí­, sice tam pořád byli lidi kteří­ nám navláÄkovali vÄechny 4bosse do kempu a tí­m nás zabili.

Cí­lem eventu je pozabí­jet vÄechny GMka ;), jenže mno ehm. Mitheress má 100M HP, ostatní­ 60M HP. Na mapÄ se itemy, které se použijou přes skill neodeÄtou (bomby zadarmo, safetky bez gemů, EDP atd.). Jsou zakázány skilly teleport a ress (ress ressne, ale zabije ressera ;)). Je to omezené na 10minut. Taktika vÄerejÄí­ veÄerní­ party (OSD + LEH + RNR + nějací­ bezguildovní­ dobrovolní­ci) vypadala asi tak, že se uprostřed mapy postavil kemp ve složení­ Stringy, Kiss, Gospel. 5-10HP, 10-15Demařů, zbytek. Doprava dolů jsme dali dualové ressovací­ priesty, 1HP se postavilo ke Kennymu (SinX), 2hé k Renovi (HW) a ElliannÄ (HP) a MS Champ k Mithovi. Champ to zapl a vzal si mitha, Kennyho odvedli trochu bokem a HP a HW úplně doprava nahoru. Po 2minutách zuřivého demování­ padl Mith a dovedl se Kenny. Jenže po zabití­ první­ho moba se ostatní­ chovali malinko jinak (HP castilo sanctuarko a spolu s HW safetky) a v intervalu asi 1minuty castí­ 5s EarthQuake, přiÄemž se musí­ od mobů odbÄhnout smÄrem dolů a pak se vrátit zpátky nahoru (NezkouÄeli jsme jak moc je ten EQ silný a jak moc by se dal přeží­t s ghostem). Dobili jsme SinXe (mezití­m nám jeÄtÄ nějací­ lidi pochcí­pali na EQ) a natáhli wiznu (BTW přibil jí­ cca 8miÄkový jupitel), bombili jsme už asi jen v 1/3 poÄtu Rena a zjí­stili že nám vyprÄel Äas = mobové si nahodí­ fury a hodí­ instatní­ EQ = Smrt ;).

Nezabili jsme je (resp neví­m jak to pokraÄovalo po 11veÄerní­), ale jisté je že dneska se to může zopakovat a bez chyb jako je neschopnost utéct EQ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Behem, dneska tam opravim nekolik chybicek, ktere se vloudily a zase to spustim :)

 

 

Doufam, ze jedna z opravenych chybicek je to, ze se event spusti 2í a GM je dvojnasobny pocet xD

 

Jinak je to velmi zdarile, jen je trosku skoda, ze se jedna o event pro silnejsi chary a ne pro vsechny.

 

 

Dalsi problem byl nespolupracovani lidi. Na VT se domluvi postup, zakrici se prez celou mapu a stejne se najde par "cenzured", kteri si delaji co chteji. Krasnym prikladem byla akce, kdy champ natahoval Mitha ke kempu, najednou na Mitha zacalo snezit. Mith pravdepodobnenema rad zimu a otaci se na wizu, ta leha po prvni rane a Mith zakerne vrazdi dalsi chary kolem a champa si nevsima. Kdyz uz se na x-ty pokus povede Mitha dotahnout, schyta estun, esma a jde po lince - FAIL...

 

Mithe, neber si prosim osobne, ze jsi byl prvni na rade a nejcasteji mrtvy, nebalo v tom nic osobniho :devil2:

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

Doufam, ze jedna z opravenych chybicek je to, ze se event spusti 2í a GM je dvojnasobny pocet xD

to, ze se to pusti dvakrat, je fail u vas, nemate klikat tak zurive :devil2: Ale koukala jsem, ze nekteri chodili pred EQ do warpu, aspon nekdo se tam podival :)

 

Ale musim vas pochvalit, slo vam to moc pekne (zvlast, kdyz jste pochopili, ze me nemate mlatit :) )

Link to comment
Share on other sites

Taky bych chtÄl podÄkovat vÄem kteří­ se připojili hlavnÄ Ordo, nam, par RNR a tem co zbyli. Ke konci uz sme na VT vymysleli dobrou taktiku, kterou hodlame vyuzit, a proto jsme se na VT dohodli, ze v 17:00 budeme pokracovat (pokud to constik zapne :devil2:) Ti co byli u nas na vt snad se tam znova sejdem :)

Link to comment
Share on other sites

Pekny evet :), dobra zabava len mi tam chybal trosku dej (pokial to nekonci sundanim bossov tak som nic nepovedal :))

 

Nvm ci tu budem na pokracovanie ale ked nie tak si skuste zohnat, sniperov (SS v lady luck,A Drum on the Battlefield), sinxov na REN :devil2: s tym demom to slo pomaly

Link to comment
Share on other sites

Po restartu budou v boji s koncilem nasledujici zmeny:

 

- nepujde vubec ressovat (zadnym skillem)

- event se uz nezasekne, opraveno presne vymezeni bojiste

- GM se nepocitaji do hracu (uz nemusime umirat s vama, kdyz na vas cucime)

- pridany 2 warpy do druhe faze, tedy celkem budou tri + pridan aktivni range warpu

- warpy se nebudou spawnovat na mrtvych hracich, totemy ano

- opraven kick pri uplnynuti casu

- pri boji nelze vejit na mapu, warp vas proste bude ignorovat

- nelze vysummonovat vicero bossu naraz

- plant cultivation apod uz bude brat itemy, takze si klidne sazejte :devil2:

- pasti pri remove trap nebudou pribyvat

- relog = smrt :)

 

 

To je snad vse, pustim to presne v 21:00.

 

GL :)

Link to comment
Share on other sites

Dojmy?

parada! takove eventy se mi libi, ma to napad, stmeluje to kolektiv a vsichni museji jet na 105%.

moc dekuju GMkum ze nam to umoznili a dekuju i cele parte ze to nevzdali, dva dni to tvrde zkouseli metodou pokus-smrt, a nakonec jsme byli odmeneni vybornou zabavou:) a kdyz jsem se dozvedel ze jsme to dali 9 sekund pred skoncenim limitu, tak to semnou malem seklo.

 

ALE! Zereges to nahraval, takze by melo byt videjko :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Moc pÄknej event, vÄem se nám to lí­bilo (o tom svěděil i ten závereÄný řev před koncem). DÄkujeme moc Mithovi za moc krásný event u kterého jsme asi poprvé dokázali že aÂť je to RNR nebo LEH nebo OSD i bez guildy, tak že jsme schopní­ se domluvit a sehrát!!!

NatáÄel jsem video, tak ho sem potom postnu.

Jinak screen na zaÄátku - http://filebeam.com/f9c49b0ea28792f814ad8ca39b3b0347.jpg

Screen na konci - http://filebeam.com/da3b38f70ba9fe94a4cd09bd9d929f11.jpg

BTW, dali sme to 9sekund před koncem :devil2:

Bohužel nemám video kdy 30lidí­ najednou dosáhlo 3 íşspÄchů protože mi to potom celé zbÄlalo a já už castil poslepu

Link to comment
Share on other sites

Jj, super akce, jsem rad ze jsem se mohl zucastnit dokonce jako leader party :devil2:

Poslouchat na VT komentare nejruznejsich hracu tesne po GW po tom co RNR predvedli solidni fail .. to me fakt bavilo. :)

Dalsich par ucek taky neni k zahozeni, super ze jsme nikdo nechcip.

Jediny minus bylo to ze se mi nepodarilo vysockovat creaturu z RNR gildy ac tam ma crea snad kazdej druhej

a hraju tam tak rok a pul, na druhou stranu nebyl problem vypujcit si crea z jiny gildy.

A ty hlasky na VT .. na kolika toho moba nechame abychom ho nahodou nezabili? Tak 5M hp? - Radsi 10M. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...