Jump to content
Reborn fórum

Vasuv beh


Lambisko

Recommended Posts

Ispirací­ pro tento bÄh byl legendární­ íştÄk Gustava Erikssona Vasy z dánského zajetí­ v roce 1520, který se snažil uprchnout poté, co se mu nezdařil puÄ proti Kristianovi II., jenž vládl Dánsku i Švédsku zároveř. Ve ví­sce Mora ve střední­m Švédsku lidé nejdří­ve Vasovo volání­ po novém odporu proti králi zamí­tli, a Vasa se tak vydal smÄrem k hranici s Norskem. O něco pozdÄji si ale v Moře vÄechno rozmysleli a vyslali dva nejlepÄí­ lyžaře, aby Vasu dohonili a oznámili mu, že lidé z kraje Dalarna jeho plán podpoří­. Gustav Vasa, jenž byl o dva roky pozdÄji prohláÄen za Kristianova nástupce na Ävédském královském trůnu, byl dostižen v oblasti jménem Sí¤len. Vasův bÄh, založený 400 let poté, tak startuje v Sí¤lenu a konÄí­ v Moře.

 

I my si trochu zasportujeme.

Zacatek eventu bude v patek 20.11. a konec bude 29.11., takze bude dost casu si "beh" splnit. Startovni NPC hledejte v novice zone :vava:

 

Mala rada: Peclive ctete, co Vam NPC rika, nebo nedobehnete. A pripravte si tuzku a papir, bude potreba ^_^

Odmena? to zjistite sami, treba zadna neni :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...

Už jsem si ří­kal co organizujeÄ za protest :vava:

 

BÄhací­ eventí­ky já rád... naví­c když je trochu dlouhodobÄjÄí­ => :shifty:

No pokud tomu dobře rozumí­m... bÄhat se bude s novicema? Kvůli rozdí­lům v movement speed což?

 

Po delÄí­ dobÄ event, co bude delÄí­ než jeden den... chválí­m a určitě se zíşÄastní­m.

Link to comment
Share on other sites

Po delÄí­ dobÄ event, co bude delÄí­ než jeden den... chválí­m a určitě se zíşÄastní­m.

Reborn koncil byl delsi nez jeden den .. trvalo nam to dva dny :shifty:

Jinak predpokladam ze se pred vanocema zase otevrou vanocni hunty a budou darecky (tj. event na urcite vice nez jeden den) :vava:

Link to comment
Share on other sites

No pokud tomu dobře rozumí­m... bÄhat se bude s novicema? Kvůli rozdí­lům v movement speed což?

jojo, s novicema :shifty: o movement speed tu ani tak nejde, spis jsem si myslela, ze to bude zajimavejsi a hlavne se ho muze zucastnit i uplnej noobik :vava:

Link to comment
Share on other sites

Koncil jeste neskoncil :shifty:

Ja bych rek ze prozatim skoncil. Sice se chysta pokracovani, ale to zatim neni a to co je se stejne neda spustit, nebo se pletu a uz to funguje jako instace pro 25 lidi ? :vava:

Pokud jo, tak shanim do party 20 creaturu, 2x hp se safetkou, profu a stringy ^_^

Link to comment
Share on other sites

No já myslí­m že dokud nezabijeme vÄechno co pro nás mith připrqaví­ tak z toho instance nebude

To neni az tak pravda, hlavni problem je ten, ze system instanci jak je ted, je totalne na co? na ho... vubec nevim jak to funguje, resp vypada to, ze instance nelze pridavat a cely system je jen pro endless. Proto nafunguje ta druha, ale my na to prijdem :)

Link to comment
Share on other sites

Tak ja bych chtel timto podekovat Lucce a spol za velmi hezky provedeny event. :D Jako otazky umerne obtizne, lokace umisteni NPC velmi obtizne :) Umirani a vzkriseni jsem si uzil dosytosti....Predpokladam ze to byl ucel evntu proverit zda-li jsou hraci ochotni spolupracovat, i kdyz se vubec neznaji.Z vlastni zkusenosti jsem se presvedcil ze mohou. Doufam ze i novi GM nam do budoucna pripravi nejaky podobny event. Pac a pusu autorce :)

 

Btw. Cepicka je obchodovatelna? Jen mne to zajima, rozhodne ji nehodlam prodat :)

Edited by sweetleming
Link to comment
Share on other sites

Taky se musí­m přidat k samým pochvalám. Event byl super, hezky vymyÄlené, občas i záludné otázky a nÄkdy ne zrovna lehké lokace..dÄlat to bez support charů by bylo velice zají­mavé:) ale jak už nÄkdo psal v pří­spÄvků výÄ..museli jsme se stmelit a pomoct si jako parta, což bylo taky moc fajn. ÄepiÄka je super, mrzí­ mÄ troÄku jen ten pirate dagger, paÄ bych ho radči mÄla na své hlavní­ postavÄ než na novicce, kterou už nejspí­Ä v životÄ nepoužiju:/Ale jinak jeÄtÄ jednou moc moc chválí­m a už se tÄÄí­m na dalÄí­ (snad brzký:D) eventí­k.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...