Jump to content
Reborn fórum

Assassin (Cross) - Kde expit?


Stilgar

Recommended Posts

ONo sinovia ani sinXovia niesu odpisani, len ich budes musiet expit tak ako vacsiu meele charov. Cize po jednej potvore. Alebo ak si veris vlez niekam ku demonom, ghostom alebo insectom a vlacky sa ti rozutekavat nebudu, len neradim brat viac ako tri potvory naraz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Nejde o to, jak se expi/neexpi ostatní­ chary, nebo o to, že sin jde expit i jinym způsobem než pomocí­ hidu a grimu. Jde o to, že tyhle skilly ztrácejí­ svůj původní­ význam a body vložený do tÄchle skillů sou v podstatÄ vyhozený.

Link to comment
Share on other sites

To taktiez nieje pravda, hide ti moze zachranit kozu, grim sa da pozuit na GW na masove sirenie status efektov (trocha prehanam ale ano da sa). A ked mas trocha nervy a dost agi tak sa s nim da aj expit. Nevravim ze zmena je prijemna, ale zasa nieje to ani nic tak strasne ze uz nikdy nikdo nebude hrat a expit sina.

Link to comment
Share on other sites

.... ztrácejí­ svůj původní­ význam a body vložený do tÄchle skillů sou v podstatÄ vyhozený.

10896[/snapback]

 

Mno puvodni vyznam hide je imho utek z nebezpecne situace, vyhybani se silnym nepratelum apod. Grim jak ho vidis vubec neni puvodni, zahraj si sina na CZro.

Navic co jsem slysel tak grim ma pri zasahu dost drasticky zpomalovat, takze jeho vyhody na GW jsou zrejme ....

Link to comment
Share on other sites

Mno puvodni vyznam hide je imho utek z nebezpecne situace, vyhybani se silnym nepratelum apod. Grim jak ho vidis vubec neni puvodni, zahraj si sina na CZro.

Navic co jsem slysel tak grim ma pri zasahu dost drasticky zpomalovat, takze jeho vyhody na GW jsou zrejme ....

10907[/snapback]

Netrep, grim ma sin aj na CZRo a da sa s nim expit.

Link to comment
Share on other sites

Tak to asi hrajem každý na jinym serveru, protože když se nalepí­ velkej hafec pří­Äer na mÄ, tak je v pohodÄ nezabiju. Mno, možno řáký poringy :confused1:

 

VÄc názoru - grim ztratil význam, kterej mÄl dří­v... aspoř pro mÄ.

Link to comment
Share on other sites

v hidu moc daleko neuteces  :)

10917[/snapback]

 

Zkus si udelat rogue, on te ten quest nauci <_<

 

Netrep, grim ma sin aj na CZRo a da sa s nim expit.

10951[/snapback]

 

Na CZro ma grim tak ubohy dmg ze se rozhodne nevyplati to ani zkouset, znal jsem jedinyho sina kterej expil grimem. :P

Link to comment
Share on other sites

Niffelheim. 1,5% za hodinu. Pokud se ti to zdá na 98 málo....tak s tí­m nic nenadÄláÄ :) Stejnou rychlostí­ to leze sólo i na bathory a v turtle dun. S tí­m rozdí­lem, že je to dražÄí­ expení­ než v niflu.

Link to comment
Share on other sites

Mno do niffu asi nak takhle... Z umbaly musi nahoru pak do stredu mapy jeste jednou do stredu mapy a pak na mape na ktere nevidis klasicky tu mapu vpravo nahore tak na tutej mape se musis dostat nahoru doprava k warpu a pak ses pokud se nemilim v niffu f1 ;) pobral...? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Mno do niffu asi nak takhle... Z umbaly musi nahoru pak do stredu mapy jeste jednou do stredu mapy a pak na mape na ktere nevidis klasicky tu mapu vpravo nahore tak na tutej mape se musis dostat nahoru doprava k warpu a pak ses pokud se nemilim v niffu f1  ;)  pobral...? :ninja:

11939[/snapback]

 

njn takhle mi to popisovali lidi z guildy.... je to trochu na delsi dobu a vetsi pocet wingu ;)

Link to comment
Share on other sites

njn takhle mi to popisovali lidi z guildy.... je to trochu na delsi dobu a vetsi pocet wingu :ninja:

11958[/snapback]

 

No ja to bezne chodim tak na 15-20 wingu coz neni zas tak moc a navic sin ma vyhodu ze muze neco projit v cloacku a tak se vyhnout neprijemnym mobum

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...