Jump to content
Reborn fórum

Assassin (Cross) - Kde expit?


Stilgar

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ja nechodim nikam expit :) expim jen huntama, i kdyz priznavam ze obcas by se jenom expeni hodilo :) :)

nechápu jakýkoli význam... snad jen PH

 

assassin muze az do 90ky naderne vydrzet na isiskach, staci fire katar a smokac

pak jsou dve moznosti.. bud az do 95 lisky, HO, rachel pres grim, nebo vypujcit IP a jit na sleepery/titany/stalactic golemy

95+ uz nevidim problem s infikem ( idealne se slotem s hydrou/sw) jit grimovat HW, HP, WS do labu :)

Link to comment
Share on other sites

No ty tam sou jen tři a nejsem si jistej, jestli se je vyplatí­ zabí­jet s tí­m, kolik maj hp .. bych je radči ignoroval a vzal si něco, s Äí­m budou isis padat rychlejÄ.

třeba kartovanej speciality jur se stroufama kterej ma kazdej v kafre :-)

jinak kvuli mummy, ktery muzes zabijet cestou i na jeden sonic... a asperko zas nema takovej bonus abych si ho tahal.. to si radsi vysetrim na jinci lokace

Link to comment
Share on other sites

Tak stroufové jsou drahý karty, ale na nÄ staÄí­ i jur se santa poringama, pořizovací­ cena tak 1,5M. KlidnÄ i bez asperka a ten katar pak využijeÄ i jinde :)

 

Jinak přes grim se naexpí­ podle mÄ ví­c na liÄkách/jupe, alespoř to si pamatuju než jsem sehnal pick a expil sinku/crossku v ID/sleepeři a to s minimální­m equipem.

Sám můžu potvrdit, že solo neni nad ID. DvÄ kudly, knocker, roween, AAR.

Pokud jde člověk po penÄzí­ch, tak chodí­vám na sleepery. Za hoÄku to vychází­ nějak na 1-1,3M zeny.

A co se týÄe labu s obyÄ sinem (nepoÄí­tám sonikování­ s EDP- cross) tak budou expy srovnatelný i s ménÄ nároÄnými lokacemi. A zabí­její­ se jen wizny a priestky, howada mají­ blbý element a je na nÄ lepÄí­ bloody roar kvůli velké def.

 

Není­ Äpatný i ctrlclick expení­ s katarem a chick hatkou (taky se hodí­ AAR) + grim, když se to nÄkde namobuje. I s gw katarem se může takto třeba na bathorky (tam spí­Ä starsandy... ;) )/pasany atd.

Link to comment
Share on other sites

urco jsem to tu uz nekde psal, ale zopakuju se:)

ja vydrzel do 97 na nightmarech [je potreba grimm lv5, smokie, bathorka a fire katar, level je irelenvantni, klidne od 70].

ze jsem gurman tak jsem tahal i mimica, mist case a ray archera, slusne to tam lezlo [treba priesta nebo poty, blue poty na sp napadaji a herby odkladat na vareni nebo prodej], docela jsem vydelal [jen z gift boxu jsem mel asi 13 zlata :)] a hlavne mi padlo asi 8 infiku na lamani.

obcas jsem to stridal s rachelem, sem tam na lisky, pripadne niff1 solo a niff2 s priestem a crit eq.

auru jsem dodelal na banshee.

 

opravdu myslim ze zrovna sin je spis povolani kde clovek nema nouzi o expici lokace a muze si docela vybirat dle nalady. ba bych az rekl ze kdyz vynecham low lvl moby a ptakoviny formatu zelvy a mavky, tak to sinovy dokaze lezt snad vsude.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 years later...

Kde mam expit sina 70 lvl

Staty: str 43

agi 80

dex 22

luk 24

 

mam pouze fire katar, smokieho jsem zatim nesehnal jsem novacek, par lidi tu pise expit v lokaci HO - marne se snazim zjistit co je to za dung :D diky za komenty ;)

Link to comment
Share on other sites

high orcové...

obvykle tady:

http://db.reborn.cz/...?map=gef_fild14

případně tady:

http://db.reborn.cz/...?map=alde_dun02

 

Problém je, že na ně potřebuješ water. S fire katarem můžeš zkusit vláčkovat a grimmovat dryády a pak na další expení (nebo na prodej) používat sharp leafy, co z nich padají.

 

Btw kde se vzala ta úchylka jet assassiny bez str? Vždyť je to k ničemu...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Me se osvedcilo jit na lesky hned po prestupu cely quest me vysel na 100k a 15 minut meho casu a pak si staci sehnat fire katar (jde to i z normalnim) a vlackovat si je. jeden vlacek tak 10% na levelu 67 mi jedna davala 0.4%. A navic je tam slusny drop. Udelal sem tam 10 levelu za 2 hodky.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...