Jump to content

Photo

První anime

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Idefix

Idefix

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 183 posts
  • Interests:-

Posted 23 January 2010 - 01:42 PM

Zdravim, docela by mě zajímalo, které byli první animme které jste viděli, případně co vás k anime přivedlo? U mě to byla asi Princezna Mononoke, nebo neco o cem si nejsem jistej ze je anime (melo to takovy ty tvarovy grimasi, ale byli to zvířata :laughing1:, vysílali to kdysi na tom co bylo před Primou)

Edited by Idefix, 23 January 2010 - 01:48 PM.

• 0

#2 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 23 January 2010 - 01:50 PM

mononoke hime mám stažené a když sem si to pustil, tak tam řvali "ashitaka sama" tak sem se hodně zasmál ;)
jinak první bylo samozřejmně FMA... :laughing1:
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#3 Kenthan

Kenthan

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 15 June 2010 - 11:57 PM

Tak myslím že hodně lidí z nás /včetně mě/ by muselo popravdě přiznat že první anime, co kdy viděli byl Pokemon ( ano, taky se tam počítá :) ). Ale pokud se tu bavíme o prvním, které jsme si pustili přímo s tím záměrem že chceme sledovat anime, tak to u mě byl Elfen Lied, který stále zůstává i mým nejoblíbenějším i po dalších zhruba 200 zhlédnutých sériích. :D
  • 0

#4 katuschka

katuschka

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 22 June 2010 - 05:17 AM

heheh takze pokemon :] a potom o par let pozdeji, kdyz jsem si vsimla a+ (animax), tak jsem sledovala slayers a tooo.. kiddy grade ;) .. a prvni anime co jsem shledla cele bylo nejspis full metal panic (a fumoffu a tak dale :3).
  • 0
Odette - sinka, rada hazi kaminky v pvp .. AMDMA :]

Loving a person isn’t about logic or reason.
- Paradise Kiss

#5 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 22 June 2010 - 08:57 AM

a tooo.. kiddy grade :)

kiddy grade je bozi, mam ho strasne rad a kdyz me omrzi svet, tak jdu koukat na tohle :P
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#6 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 22 June 2010 - 12:07 PM

Hmm, nevim, jestli to budete brat jako anime, ale, jestli mi ma pamet dobre slouzi, moji prvni byli Dobrodruzi z vesmiru (Uchūsen Sagittarius) :)

Edited by prcek, 22 June 2010 - 12:08 PM.

• 0
Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#7 joechip

joechip

Deviruchi

• Supporters
  • 171 posts
  • Interests:EMA

Posted 22 June 2010 - 02:00 PM

Hmm, nevim, jestli to budete brat jako anime, ale, jestli mi ma pamet dobre slouzi, moji prvni byli Dobrodruzi z vesmiru (Uchūsen Sagittarius) :)

Dobrodruzi byli SUPER! Docela bych je dal znova, da se to este nekde sehnat?
  • 0
iro 99'

#8 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 22 June 2010 - 02:44 PM

Dobrodruzi byli SUPER! Docela bych je dal znova, da se to este nekde sehnat?

Zkousel jsem to, ale bohuzel bez uspechu. Kdyz je nekde nahodou nekdo najde, tak mu budu moooc vdecny...:)
  • 0
Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#9 joechip

joechip

Deviruchi

• Supporters
  • 171 posts
  • Interests:EMA

Posted 22 June 2010 - 03:21 PM

Zkousel jsem to, ale bohuzel bez uspechu. Kdyz je nekde nahodou nekdo najde, tak mu budu moooc vdecny...:)

nasel jsem toto: http://www.volny.cz/...br/download.htm ale bohuzel nemam ucet na rapida / nebo torent v japonstine / eng tit nejsou..

Jinak to bylo me prvni anime.. jinak asi Vampire Hunter D nebo Cowboy Bebop uz si nepamatuji..

Posted Imagetak a dobrodruzi uz se tahaj..

Edited by joechip, 23 June 2010 - 02:41 PM.

• 0
iro 99'

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users