Jump to content
Reborn fórum

Mam prani... :)


Mitheress

Co bych rad videl na Rebu co nejdrive?  

117 members have voted

  1. 1. GM zamerte se prosim na tohle!

    • Rozsireni huntu - moznost pridat nove
      37
    • Dodelat script BG
      14
    • Rozsirit ucka
      7
    • Pokracovani Reborn koncilu
      8
    • Dodelat konecne nove GD
      31
    • Spustit new world
      46
    • Zapracovat na implementaci 3rd class
      44
    • Vic narazovych eventu
      10
    • Zavest guild mesta
      16
    • Pridat nove questy na cepicky
      21
    • Nedelat radsi nic, stejne to je ku neprospechu
      3


Recommended Posts

Zdravim,

 

populace na serveru nam roste a to nejen merchu na trzisti :) Mam na vsechny hrace skromny dotaz. Prace kolem serveru je mnoho a casu malo. Proto se ptam, vcem vidite prioritu a kam by se nase kapacity mely zamerit? Co vam na rebu chybi z toho co bylo slibeno, navrzeno nebo planovano a nikdy se nestalo? Pripojil jsem malou anketu o vecech, o kterych to vim a lezi mi na stole.

 

Zajima me vas nazor.

 

Topic bude moderovan, tedy nesmysly budu mazat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jsem skromnej, mne staci kdyz budou GM kontrolovat dodrzovani pravidel a opravovat bugy.

 

PS: jeste jednou diky za dnesni zasach "vule bozi" :)

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro každou novinku a obživení­ Ragnaroku proto hlasuju pro 3rd Class. Z toho co jsem si mohl vyzkouset v jakesi fail beta verzi se mi to celkem libilo a svym zpusobem by to hru obzivilo. Je mi ale jasny ze na tom je spousta práce a vyplatí­ se dodÄlat nejdří­ve menÄí­ projekty. V tento moment bych byl pro dodÄlaní­ BG a Guild Dungu a hlavne bych byl rad kdyby se podarilo nejak konecne obzivit GW aby hralo vic lidi i kdyz je to slozitejsi problem. Tot muj nazor.

Link to comment
Share on other sites

Pacia sa mi zmeny, ktore tu prebehli poslednou dobou. Zmeny ktore dokazu udrzat novych hracov dostatocne dlho aby si ziskali zavislost. A ta je potrebna nato aby sa z neho mohol stat pravidelny hrac. A tam uz je to len kusok aby chcel ist aj na GW :-)

 

Pises ze populacia vzrastla, pokial je to tak, mozem len gratulovat, ako rychlo sa zmeny prejavili. Z dlhodobeho hladiska hrac potrebuje nieco co ho chyti a co nesplni za jeden den. Prave nato tu ma hunty, ucka, cepicky, lovecku sezonu, rybareni, poklady atd. To su prave veci ktore zlepsovat a pridavat nieco podobne, nieco v com bude rebricek, v com bude jasne dane kolko toho treba a najlepsie nieco co nikdy neskonci.

 

Som sice GW hrac, preto by som mal pisat aby ste uprednostili zmeny tykajuce sa GW, no pravdupovediac vela dobrych zmien sa uz spravilo, tym ze ste zoficialnili nastavenia. Konecne ste prekonali strach urobit GW statistiky a vela ludi si to rad pozrie. Co sa tyka GW dungu, nvm co tam chcete robit, ten je predsa v novych SVN, staci update servru.

Link to comment
Share on other sites

conste cim skor tie guild dungy , kym ludia chodia na gw ... dlho tu neboli kvalitne gwcka ako su poslednu dobu a ak chceme udrzat ludi tak nove guild dungy + dokoncit teda opravit tie investy by bola super motivacia .. uprimne do tych custom dungov by chodil asi kazdy ak by boli dobre poriesene

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval jsem za implementaci 3rd class. Nevim, jak by to zamavalo GW, ale popravde mne osobne to moc nezajima (pohled noGW hrace). Spousta novych lokaci je pro obycejne advanced "smrtelniky" uz trochu mimo a rad bych je nekdy navstivil :) .

Link to comment
Share on other sites

este malicky detajlik k 3rd classom , dufam , ze na reborne NIKDY nebudu .. kazdy kto sa do toho trosku vyzna vie , ze tu by to neslo .. aj ked tie postavy vizeraju zaujimavo , ale len pre priklad paladin armor 110def , 2x stit 80def z tharou , mrte redukcne a overbusted skilly , ----) vela skillou by sa upravovalo , assu ako pozname teraz by zvysovalo len jemne def cize by bolo na prd , tieto chary by nam boli viac na skodu ako na pobavenie :)

Link to comment
Share on other sites

este malicky detajlik k 3rd classom , dufam , ze na reborne NIKDY nebudu .. kazdy kto sa do toho trosku vyzna vie , ze tu by to neslo .. aj ked tie postavy vizeraju zaujimavo , ale len pre priklad paladin armor 110def , 2x stit 80def z tharou , mrte redukcne a overbusted skilly , ----) vela skillou by sa upravovalo , assu ako pozname teraz by zvysovalo len jemne def cize by bolo na prd , tieto chary by nam boli viac na skodu ako na pobavenie :)

 

Pokud vim tak def tam funguje ponekud jinak nez ted... takze 100def neznamena redukci dmg o 100% ... vubec, je tam jina mechanika fungovani veci. Proto me to prijde zajimavy. Lidi by zkouseli spousty novych vlastnosti jednotlivych charu, novy skilly, novy zpusoby fungovani. Obecne by to pak mohlo byt daleko zajimavejsi a zabavnejsi nez ted, kdyz uz to vsichni maji "osahany".

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Pokud vim tak def tam funguje ponekud jinak nez ted... takze 100def neznamena redukci dmg o 100% ... vubec, je tam jina mechanika fungovani veci. Proto me to prijde zajimavy. Lidi by zkouseli spousty novych vlastnosti jednotlivych charu, novy skilly, novy zpusoby fungovani. Obecne by to pak mohlo byt daleko zajimavejsi a zabavnejsi nez ted, kdyz uz to vsichni maji "osahany".

 

Ja to treba hraju skoro 4 roky a vubec si nepripadam, ze bych umel za kazdy char, vsechno co jde. :) Porad je hodne veci, co zlepsovat uz u advancu, 3rd classy smrdi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ak spravne chapem 3rd classy su spojene s renewalom (aby nenarusili balanc hry) a to je komplet zmena hernej mechaniky. Na Reborn sa mi to zda dost drasticka a narocna zmena.

 

Som za sustredenie sa na riesenie aktualnych veci, teda GUILD DUNGY, spustenie New worldu, ked bude cas BG.

 

edit: oh a aby som nezabudla aj hunty by boli fajn, mozno nejake spojene s novymi lokaciami.-

Edited by flosbellidis
Link to comment
Share on other sites

Som za sustredenie sa na riesenie aktualnych veci, teda GUILD DUNGY, spustenie New worldu, ked bude cas BG.

 

+100500

Hlasoval jsem pro to samé.

Neví­m proÄ, ale z 3rd classů nemám nejlepÄí­ pocit. Ani na ofiku to jeÄtÄ není­ balanced, natož to tu chtí­t zavést bez nejmenÄí­ch zkuÄeností­ s renewalem.

 

Kenji: to je spojené s renewalem, def se poÄí­tá úplně jinak, je jiná herní­ mechanika, to ovlivřuje vÄtčinu skillů. MATK, MDEF atd. A OP jsou vÄechny 3rd classy oproti advancedům, ale mezi sebou ne. Hra se posune jen do vyÄÄí­ch hodnot dmg a hp.

 

EDIT: jasný kenji, jsem taky proti zavedení­ na reborn :)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...