Jump to content
Reborn fórum

Mage - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

jj expit na metalinzich pres FW je blbost, lip to leze na soilech nez na geographerech, nevim jak to leze na metalinzich... aby z nich byla nejaka kloudna expa tak jich musi byt hodne

 

EDIT: tak na jobu 47 dostavam z metalinga 0.1% do jobu ze soila 1.1% takze se uz moc neoplati

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

jaj sak to je jasnee mag od cca 40 basu s FW a s fire ballom aspon na 5 ide predsa na soily!

mantis nemoze robit problem a ak hej tak si ich odvleciete prec.. :)

 

alarmy nemam rad je tam mrte knih a mimikou.. fuuj

 

na tych soiloch to ide aj do 70 lvlu.. ozaj co hovorite na petitou, oplatia sa???

 

gl

 

AVE

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Geo sou sice v pohode ale je to hrozna nuda, pokud ses fire kouzelnik(Fbolt,FW) tak C_tower je celkem dobry misto na expy- znalost vertikalni zdi vyhodou. Soily jeste vetsi pohoda

 

Fireball- je na *****

 

Ma nekdo vyzkousenou nejakou lokaci na expeni SW a SS mage?

Link to comment
Share on other sites

Ma nekdo vyzkousenou nejakou lokaci na expeni SW a SS mage?

 

No zalezi co k tomu mas. SS je strasne narocnej na SP a SW ti vubec nepomuze, ta je fajn na bossy. Takze zalezi jestli mas fire nebo FD a lightning. Pak muzes alarmy, clocky nebo geo. Ale se SS se da jit na wrighty. Spis na dorazeni nebo neco rychle zabit.

Link to comment
Share on other sites

sw neni na nic.. nahodí­Ä quagmire na vláÄek za sebou na sebe SW a pustí­Ä ploÄřák :) když to nÄgdo nedává dost rychle než mu vyžerou SW tak jeÄtÄ phena + vitatu :) jo taky varianta udÄlat ice wall lvl 10 obházet to kolem sebe a ty pří­Äery to nemlátÄj jenom tam stojí­ jak tupý takže v klí­dku plosřák posbí­ráme loot a jdeme dál

Link to comment
Share on other sites

prave chci zkusit wiznu se SW, ale kde ji expit solo jako mage - krome lokaci, ktery poradej vsichni- Geo, C_tower, soily

Kdekoliv jinde, ale lip to nepoleze :) Btw, SW wiz se od normalniho Fire maga vubec nelisi :) Porad mas Firebolt a je i moznost mit Firewall lvl 10(ja to tak na CzRO mam a expilo to pekne :)).

Link to comment
Share on other sites

Kdekoliv jinde, ale lip to nepoleze :) Btw, SW wiz se od normalniho Fire maga vubec nelisi :) Porad mas Firebolt a je i moznost mit Firewall lvl 10(ja to tak na CzRO mam a expilo to pekne :)).

No jet FW a SW je podle me blbost(poked obe dve lvl 10), clovek se pak musi vzdat treba WB nebo SC a to neni dobre. A obe zdi stejne nevyuzijes pak na 100%

Link to comment
Share on other sites

No jet FW a SW je podle me blbost(poked obe dve lvl 10), clovek se pak musi vzdat treba WB nebo SC a to neni dobre. A obe zdi stejne nevyuzijes pak na 100%

Tak to se moc a moc pleteÄ. SW a FW má naprosto odliÄné využití­ a nedat FW je imho veliká chyba. Pokud jedeÄ SW tak se vyplatí­ dát si FW a radÄji oželet druhý ploÄřák

Link to comment
Share on other sites

No jet FW a SW je podle me blbost(poked obe dve lvl 10), clovek se pak musi vzdat treba WB nebo SC a to neni dobre. A obe zdi stejne nevyuzijes pak na 100%

No, vyuziti WB je pomerne dost omezene, videl bych ho jako expici/MvP skill(a to jeste jen na par mistech), na GW se da krasne upotovat, dokonce i s low HP charem(ale pak to chce slusny poty/mastely :P).

 

To radsi ozelim expici skill a budu expit pomaleji, ale budu na GW vetsi reznik :P

Link to comment
Share on other sites

No, vyuziti WB je pomerne dost omezene, videl bych ho jako expici/MvP skill(a to jeste jen na par mistech), na GW se da krasne upotovat, dokonce i s low HP charem(ale pak to chce slusny poty/mastely :P).

 

To radsi ozelim expici skill a budu expit pomaleji, ale budu na GW vetsi reznik :P

 

Mno dovolim si s tebou nesouhlasit,jedina pravda je,ze jsi omezen na lokace s vodou,ale i tech je celkem dost,v cem teda s tebou nesouhlsim je ze na GW "podle me" WB neni slaby.Ja ho rad pouzivam at uz v emproomu v geffu nebo v alde a reknu ti ze maji hraci casto problem ho ustat a nejsou to jen low HP chary.Kdyby to slo tak bych nejradeji pouzivaj jen WB :P Ale jak rikam,kazdy rad to,druhy zase ono.

Link to comment
Share on other sites

Ja sem nerek ze je slaby, ale ze neni efektivni a to ze stejnyho duvodu jako treba normalni utoceni od assassina s EDP je slabsi nez EDP sonic blow a to i kdyz ma normalni utok mnohem vetsi dmg/sec - da se lip upotovat. Jo, je to obrovskej zrout potu, to je vyhoda, ale ze by byl nejak smrtici, to ani ne :P

Link to comment
Share on other sites

Tak kdyz je to dobry na bossiky tak to asi musi byt dobry i na GW ne ? :P

No porovnavat bosse s hracema se sice da, ale neni to ono. U nekterych by se dalo rict ze sou zhruba stejne inteligentni, ale u vsech to platit nebude :P Boss vetsinou reze do tanka a necha te v klidu castit, nezacne ti zdrhat kdyz de do tuhyho a nezavola si na pomoc kolegy, kteri sou priblizne stejne schopni jako on(ne, summony vazne nepocitam :P). Navic bossove nemaj demi human redukce a uz vubec ne GW redukce(a o tom ze by meli resist poty taky nevim :P)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

4blacinka:

yuno, jih, jih, jih - tam se da jit prakticky uz s lvl 1 boltem. nejdriv poporingove, pak metalove, pak geo..

ale ma to nevyhodu, ze se nenaucis pouzivat skilly.....

takze lepsi je pay cave a az bude FW tak aldebaran, jih, jih a tam kuchat hmyzaky (mantisa, pavouk a argiop) a pak do clocku - to je skola..... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...