Jump to content
Reborn fórum

Mage - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

hmm to je možný ale stejnÄ sou jednoduÄí­í­ geo a lezlo mi to tam vždycky dobře .. a když už vertical firewall (o kterej sem se nikdy nepokouÄel páÄ sem nemÄl potřebu) tak radči clocky nebo hodnÄ srandy na raydrickách :mml:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Mage

 

cha_new_m.gifV novice zóně DEX nechat na 10+- a jet jen INT.

cha_mag_m.gif12-14lvl chodit na nějaký zakladní­ (Lunatic atd.) pro zvýšení­ INT a hlavně pro FIRE BOLT

cha_mag_m.gifa pak hned =>14-24lvl (+-) Mandragory 1020.gif

cha_mag_m.gif25-35lvl (+-) Metalingove (super drop) 1613.gif

cha_mag_m.gif35-kam se vam bude chtit (+- :megalol: ) tak na Geographer 1368.gif

cha_wiz_m.gifNa Geo se dá vydržet až na 80lvl, ted vydrží­ to jen ty fakt vytrvalí­... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

prosim vás a jak se dostanu na ty leaf caty dolu k chrámu, mÄ ten týpek nechce pusitt a ří­ka něco o tom , že mu musí­m ukázat čistou (holy) duči, neví­te jak na ot?.)

Musis mit holy threads, do druhyho patra dungu pak este holier threads. Quest na vyrobu je krasne popsanej ve WIKI. Jinak bych rek ze expit na kockach je blbost a nevyplati se to:)

Link to comment
Share on other sites

Musis mit holy threads, do druhyho patra dungu pak este holier threads. Quest na vyrobu je krasne popsanej ve WIKI. Jinak bych rek ze expit na kockach je blbost a nevyplati se to:)

 

A kde jeto lepÄí­ na geographerech ?:) soily nevim co znamená takže naty jí­t nemůžu a na alarmy (ty hodiny) jsem hroznej newbie:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Malej Herber

Ja jsem s magem expil v levo od geffenu asi do 17. LvLu, potom jsem přeÄel dolu k hradu (Geff.pravo.dolu) Jsou tam Poporingové a Amberniti. Se Soul Strikem je to tam pohoda :(, Až udÄláte 25 Base, muzete sklidem jí­t na Metalingy, ale chce to mit Firebolt! Od 40 INT s Arc wandkou se už dá jí­t s LvL 10 Fireboltem na Gea.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

FB se nejezdí­ ani tak jako prekvizita jako spí­Ä kuli sobě samému, přece je to jen sluÄný íştok fire elementem (třeba právÄ na soilech, se sluÄnou dex toho moba ani nepotřebujeÄ předtí­m zastavit, a jeÄtÄ máÄ +100% do způsobeného dmg oproti +75% s LB do zmraženého moba) a naví­c je hodnÄ silný v kombinaci se stone cursem, protože lidi s marcem FDÄkem nezastaví­Ä, a i v PVM se SC občas hodí­.

LB se hodí­ na semi-wiz sagovi, ale pro wize který má JT (a já neznám wiznu která by jej nemÄla) je ví­c než lvl 1 / lvl 4 plýtvání­ bodů.

Link to comment
Share on other sites

FB se nejezdí­ ani tak jako prekvizita jako spí­Ä kuli sobě samému, přece je to jen sluÄný íştok fire elementem (třeba právÄ na soilech, se sluÄnou dex toho moba ani nepotřebujeÄ předtí­m zastavit, a jeÄtÄ máÄ +100% do způsobeného dmg oproti +75% s LB do zmraženého moba) a naví­c je hodnÄ silný v kombinaci se stone cursem, protože lidi s marcem FDÄkem nezastaví­Ä, a i v PVM se SC občas hodí­.

LB se hodí­ na semi-wiz sagovi, ale pro wize který má JT (a já neznám wiznu která by jej nemÄla) je ví­c než lvl 1 / lvl 4 plýtvání­ bodů.

 

Mno..chtel jsem jet SW10 a wizze se vsim co muze ( vyjma Meteoru ) takze pocitej se mnou

Thunderstorm 5 aby byl

FD 6 aby byl

SC 1

SW 22 aby byal na 10

Sight 1

22+1+1+6+5= 35 bodu.. zbyva 14 bodu..

kdybych to nacpal do FB tak nemam zadny poradny zastavovaci skill (FD,SC) na vetsim lvlu nez 5

kdyz to nacpu do FD/SC ... tak mi zbude5 bodu..a lvl 5 FB bo lvl 10 CB je to na nic ( FB maly lvl skillu, CB nevyuzije zadny zastavovaci skill) takze jsem to nacpal do LB protoze je to jedno...

a ze FD nezastavi lidi s Marcem? No super tj jasny ale ED ma taky spousta lidi a MOBaci marcy nemaj a GW chodit je nesmysl.... zatim

 

Tj vse co k tomu chci rict..aspon prozatim :shifty:

Link to comment
Share on other sites

nezapomí­nej že můžeÄ doplnit mágovské skilly joby od wize :shifty:

takže, osobnÄ bych LB hodil na 4ku, ví­c určitě ne, zručil bych IW, pokdu ji tam mermomocí­ chceš tak nechat lvl 1

když takhle obÄtujeÄ i jeden nebo dva bodí­ky ze safetky, tak můžeÄ mí­t buÄ SC, pří­padnÄ FB na 10 (za íşÄelem expení­ bych spí­Ä byl pro to FB, přece jen, není­ problém naexpit 50tý job jen s FB, a za wize pak použí­vat kombinaci FD + JT

Link to comment
Share on other sites

nezapomí­nej že můžeÄ doplnit mágovské skilly joby od wize :shifty:

takže, osobnÄ bych LB hodil na 4ku, ví­c určitě ne, zručil bych IW, pokdu ji tam mermomocí­ chceš tak nechat lvl 1

když takhle obÄtujeÄ i jeden nebo dva bodí­ky ze safetky, tak můžeÄ mí­t buÄ SC, pří­padnÄ FB na 10 (za íşÄelem expení­ bych spí­Ä byl pro to FB, přece jen, není­ problém naexpit 50tý job jen s FB, a za wize pak použí­vat kombinaci FD + JT

 

uprimne ja chtel udelat build bez FB ciste jako test jestli to smysluplne jde :shifty:

a nemam rad doplnovani skillu z bodu urcenych dalsimu classu :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
nezapomí­nej že můžeÄ doplnit mágovské skilly joby od wize :shifty:

takže, osobnÄ bych LB hodil na 4ku, ví­c určitě ne, zručil bych IW, pokdu ji tam mermomocí­ chceš tak nechat lvl 1

No jestli si ji nechce uzit az od cca 95lvl (cti: full dexa) and/or se stringama (v dobe kdy potrebuje clovek IW obvykle

stringy davno lezej) tak bych dal dvojku, tech 8s je silene malo. Jinak tech taktik je vic, da se to krasne pouzit na

expeni na vhodne mape u potvor co nemaji rude_attack port (to se pozna tak, ze v DB neni teleport1 v idle modu),

u tech co maji na rychle odportnuti (tam staci v klidu i jednicka - IW1 SG1 je rychle dost)

 

Ale tohle vsechno u wize spis zalezi na parte kterou ma/nema, jak moc soluje, na ktere mapy chce chodit, jestli

ma linku na duale...

 

uprimne ja chtel udelat build bez FB ciste jako test jestli to smysluplne jde wink.gif

a nemam rad doplnovani skillu z bodu urcenych dalsimu classu wink.gif

Ale jo vsechno jde, i kdyz pak je pakarna prestupak.

Cachrovani s bodama z 2nd se neboj, stejne smyslem zivota wizarda je co nejdriv se stat HW, realne jedine must-be

skilly jsou SG a Quagmire + cokoli co da damage tam kam planujes chodit :shifty:

Link to comment
Share on other sites

řekl bych, že i když se občas ukážeÄ s obyÄ wizznou na GW tak stejnÄ primární­m cí­lem bude expení­ expení­ a expení­ a to s tí­mhle skillbuildem moc nepude.

 

SW- bych vypustil, na mob control v pvm je imho lepÄí­ FW (a quag, IW, SG za wizznu) i když nefunguje vÄude

LB- nechal bych jako prereq pro JT a argumentovat tí­m, že toho mage potřebujeÄ vyexpit je hloupost s FB dáÄ 50 job mage na geo/soilech za dvÄ odpoledne, když se budeÄ flákat

FB 0- nejen, že se ochudí­Ä o dobrý skill a vyplácáÄ body do LB (který stejnÄ nakonec nahradí­ JTÄko), ale taky nebudeÄ moct dát FW... naví­c v téhle svn je už i imp karta

 

ToÂť snad vÄechno ke skill buildu, kdyby nÄkdo mrmlal tak je to na obyÄ wizznu- HW má už jiné možnosti :shifty:

Link to comment
Share on other sites

... naví­c v téhle svn je už i imp karta

 

Jasný, jenže tÄch jaksi nemám plnej komí­n jestli mi rozumí­Ä...

Ale jestli ty už máÄ dvÄ Imp karty tak to grat :shifty:

 

A stejne u wizzny je dulezityhlavne SG a quagmire a JT na 10 (quag5) ostatni uz je v podstate putna co bude :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...