Jump to content
Reborn fórum

Mage - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Mne se osvedcil pro muj sage build zpocatku jiny postup.

Hned na zacatku dostat expenim treba na roda frogach (leceni pres first aid) LB na 10 a pak hura do bybalanu na hydry a casem mariny. Na zacatku je to pomaly, ale velice rychle to prechazi do pohodlneho expeni. Dal se da jit vicero cestami...

Link to comment
Share on other sites

jj ty alarmy uz neni co byvalo vsude tam je sami rideword a mimic. Pro ty co se nechteji stvat pri poslednich par jobech na alarmech radim misto ayotaya doprava tam s FW + FB zabijejte leaf cat sice tam cesta stoji 10k ale na jobu 48, 49 a 50 davaji okolo 0,5% a pri jejich poctu to je o hodne lepsi expiste jobu nez alarmy (

navic si muzete na tech leaf cat prijit na docela slusny loot)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prave teraz si robim Saga (zatial je Mag) s FD/LB buildom.

Ja som najprv expil v Baylone - kym nemate TB tak 7-10 tak na plankonoch, potom na marinach, hydra, kukre (marina sa da dobre stylom dat jej TB10, kym ju to mlati tak utiect o 1,5 obrazovky a potom sa vratit (zabudne na vas) a dorazit ju dalsim TS).

Potom som expil na Generaloch a ked presali davat expy, tak som siel na argiope stylom, snazit sa ich zmrazit a potom do nich supovat TB (zo zaciatku dost tazke, idu na 2 zmrazenia + 2TB, mozu byt problemy s mantismi, ale po chvili si na to zviknete a je to pohodka). Teraz dorabam Job na 50 na Leaf catoch (styl zmrazit a TB). S FB by to slo lepsie, ale clovek nemoze mat vsetko :D

Link to comment
Share on other sites

mage se da expit prakticky na vsem co je pomaly (mam jednoho jen pro fun na lvlu 16 a davam ambernity)

 

pak se urcite hodi tak lightening 2 ajit do byalanu (hodis zdrhnes technikou)

 

jen bacha na cast detect u vadona a cornutuse

Link to comment
Share on other sites

Jakmile mate Fire Wall(FW) tak muzete jit klidne na Argiopy a to i na velmi malym lvlu, pokud zvladate vertical FW(VFW).

 

Tak ok 35lvlu(base!!) muzete zkusit Clocky, ale musite uz dobre zvladat VFW a vzit si hodne Wingu. Jakmile uvidite cokoliv jinyho nez Clocka/Punka tak Wing. Clock se da zabit na 2-3 FW a 2 maximalne 3 FB, teda pokud nemate vsechno nacpane v DEX namisto v INT(coz je IMO pekna hloupost).

 

V Clocku zustat az do 50. jobu, pokud vas to na Clockach nudi, muzete prejit na Alarmy. Jsou pomalejsi, ale vydrzi vic a pada z nich Clip[1].

Link to comment
Share on other sites

Jakmile mate Fire Wall(FW) tak muzete jit klidne na Argiopy a to i na velmi malym lvlu, pokud zvladate vertical FW(VFW).

 

Tak ok 35lvlu(base!!) muzete zkusit Clocky, ale musite uz dobre zvladat VFW a vzit si hodne Wingu. Jakmile uvidite cokoliv jinyho nez Clocka/Punka tak Wing. Clock se da zabit na 2-3 FW a 2 maximalne 3 FB, teda pokud nemate vsechno nacpane v DEX namisto v INT(coz je IMO pekna hloupost).

 

V Clocku zustat az do 50. jobu, pokud vas to na Clockach nudi, muzete prejit na Alarmy. Jsou pomalejsi, ale vydrzi vic a pada z nich Clip[1].

9199[/snapback]

 

No já bych tam zapojil i Leaf caty. Když je nedáÄ jední­m FB10, tak staÄí­ FW, nebo trochu poodbÄhnout. Jsou z nich dost dobrý Jobxp, ale hlavnÄ supr prachy. Jen Äkoda, že z nich nepadá nic za vÄtÄí­ obnos, ani karta není­ nic moc. :-(

Link to comment
Share on other sites

Leaf cat suckz, drzet se od nich co nejdal, job sice ujde (schvalne rikam ujde, protoze clock / sting davaj vic) ale base ..... <_<

9460[/snapback]

To asi jo, ale rozhodne si z nich tolik nevydelas. Na Leaf Cats se dají­ vydelat slusny penize. Není­ dobrý na nich expit extra dlouho, ale chvilku se to hodí­.

Link to comment
Share on other sites

To asi jo, ale rozhodne si z nich tolik nevydelas. Na Leaf Cats se dají­ vydelat slusny penize. Není­ dobrý na nich expit extra dlouho, ale chvilku se to hodí­.

9523[/snapback]

 

 

 

v tomdle souhlasim opravdu jen chvili uz jen proto ze je to proflaknuta lokace

 

jinak mage se expi skvele do tak 35 basu na metalingach

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tss....nikde to neleze tak dobre jako v clocku, expit maga na leaf catech je zcestny, v clocku leze job skoro stejne a base uplne skvele, kdyz budete od nakyho 40+ lvl expit v clocku tak ste wizzem/sagem na 63-64 urovni behem jednoho dne (odzkouseno). v clocku to dobre leze az do 70 urovne pri minimalní­ namaze. Pokud ma clovek partu tak to este slusne leze HO u orc village (tank, mage, aco). V solo dou treba este argiopky, slusny expi a padaj boots

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mno taxem pred par dny zase udelal maga na 50job ,tedy pisi me osvedcene prisery na solo exp...

Mandragory

Flory

Agriope/Leaf Cat

Geographerove+Porcelia

Alarmy

 

ked som prestupoval taxem mel lvl64 a to i prez to, ze jsem expil dost na leaf catech. Diky tem hnedejm brouckum co tam pobihaj leze taky trochu i ten base. Na Leafy jsem chodil v obdobi, kdy ostatni vecinou mlati housenky, ale me se proste zdaji moc tezke a navic jsou tam ty rychli Mantisove. Chce to ale dost wingu kvuli Wootan Fighterum (imunita na FW :) ). Geographerove a Porcelia urcite na FB, Porcelia maj na ohen dost velky weakness takze i mensi lvl kouzla casem jdou. A na misto Clocku davam Alarmy, protoze se mi zdaji mnohem snazsi na zabiti, jsou pomalejsi ale zase musite vic kouzlit (nemaji slabost pro ohen...jak chcete :P . Tj asi vsecko, co jsem zkousel , jenom asi i na mensich lvl by sel Toy Factory a zabijet Cookies (zeleny).

 

asi jedine potrebne skilly na tento zpusob expu jsou FW10 a FB10.

Doufam ze timto alespon trosku pomuzu tem, co nevi kam chodit :P

Link to comment
Share on other sites

Agriope/Leaf Cat

 

ked som prestupoval taxem mel lvl64 a to i prez to, ze jsem expil dost na leaf catech. Diky tem hnedejm brouckum co tam pobihaj leze taky trochu i ten base. Na Leafy jsem chodil v obdobi, kdy ostatni vecinou mlati housenky, ale me se proste zdaji moc tezke a navic jsou tam ty rychli Mantisove. Chce to ale dost wingu kvuli Wootan Fighterum (imunita na FW :) ).

14500[/snapback]

 

Proc vsichni honi leafcaty tam, kde skoro zadni nejsou? Dyt o mapu vedle jich je 60 a tech par ghoulu/whisperu/crabenu oproti wootan fighterum ani nestoji za rec, ne? Teda pokud se bavime o wingovani pryc :P

Link to comment
Share on other sites

u alarmu je nevyhoda ze v tom patre je hodne mimicu a ridewordu takze si sebou vemte hoodne wingu alebo port clip

14574[/snapback]

U alarmu je to prave bezpecnejsi nez u clocku, protoze je tam vsechno dobre videt. V F2 je takovej rideword schovanej za rohem docela problem(vetsinou smrt), ale tady si ho vetsinou vsimnes uz z dalky a muzes se mu vyhnout, pripadne wingnout. Jedina nevyhoda alarmu je ze jsou neutral, takze dostavaj od vsech kouzel stejne, narozdil od clocku(bonus od fire) a tim padem se pomalejc zabijej.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

hned po zmene na mage

-mandragory, rockerove, poporingove -Hit & Run

s vyssim jobem

-Greatest Generals, Flora, Metalingove

az budete mit dostatecny Matk

-Geographerove, Porcelia, Leaf Cats

A ja po jobu 45 chodil uz jenom na Alarmy, nevim proc, ale Clocky nemam rad.

Je dobry v clocku zabijet i Ridlewordy, jsou z nich hodne dobry EXP.

 

Mage a Archer jsou jedni z nejsnazsich na vyexpeni tak si nestezujte :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zabijej potvory Georapher - az budes silnejsi tak i porcelia.

- Ty expej solidne.

Zabí­jet geopraphery je pro mága Äkoda. Mnohem lépe se naexpí­ na metalingách a hned jak bude firewall tak mi gao (increase soil)

Link to comment
Share on other sites

Zabí­jet geopraphery je pro mága Äkoda. Mnohem lépe se naexpí­ na metalingách a hned jak bude firewall tak mi gao (increase soil)

 

 

Je to samozrejme otazka nazoru, jestli chces chcipat na metalingach ktery ti nevhodne nabehnou do firewallu a pak te vymammonitujou, nebo v klidu expit na gegrapherech kde jediny co ti hrozi je to ze se jeden z nich spawne rovnou za tvym zadkem.

 

Zkousel jsem oboje a na geo to jde rychleji. A karta z geographra se taky hodi.

Link to comment
Share on other sites

Je to samozrejme otazka nazoru, jestli chces chcipat na metalingach ktery ti nevhodne nabehnou do firewallu a pak te vymammonitujou, nebo v klidu expit na gegrapherech kde jediny co ti hrozi je to ze se jeden z nich spawne rovnou za tvym zadkem.

 

Zkousel jsem oboje a na geo to jde rychleji. A karta z geographra se taky hodi.

Na co zabí­jet metalinga přes FW? Metaling nemá cast detect, takže akorát zakouzlí­Ä takovej level boltu aby jsi ho zabil. Pokud jeÄtÄ nemáÄ dostatek INT tak mu dáÄ maximální­ level boltu a kousek popobÄhneÄ než tÄ ztratí­ jako target a opakujeÄ. Takhle naexpí­Ä až 2x rychleji než na geo. Geo má 26 MDEF a 84 int/vitMDEF takže je zvláÄÂť pro zaÄí­nají­cí­ mágy nevýhodné a anuluje to výhodu fire elementu. PomÄr exp/HP je u metalinga skoro dvojnásobný oproti geo

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...