Jump to content
Reborn fórum

Wiki


Guest Aslay

Recommended Posts

Ahoj vsem ,

 

tuhle jsou koukala na Wiki,neb vite, ze delam skoleni novacku jednou mesicne + kdyz se nekdo zepta, jsem ochotna odpovidat a odkazovat vcetne vysvetleni,kde to najde na wiki a ouha. Mnoho stranek neni aktualizovano dle soucasneho stavu ve hre.

 

Tak mne napadlo, co to dat pomalicku zas dohromady, verte, je tezke, neco nove prichozim vysvetlovat, kdyz tam pak najdou neco jineho, nez rika hra.

 

Takze prvni vyzva je pro ty, co by radi se na aktualizaci v soucasne dobe podileli. Zacnem asi nejnutnejsi veci a to aktualizace charu a jejich skillu, pojmenovani dle skillu co jsou ve hre.

 

Zatim si prvni pomoc od vas ostatnim hracum predstavuji tak, ze se mne tu napisete - pouziji priklady:

 

Ahoj, jsem ve hre nick Petr3 a vzal bych si na starost prejmenovani skillu dle skutecnosti ve hre u charu Wizard, bude mne to trvat cca 14dni.

 

nebo

 

Petr3 - wizard - pojmenovani skillu, pripadne doplneni, hotovo cca za 14 dni.

 

Timto zpusobem bych vedela, fajn Wzarda mame, a tak jak se budete psat, nejenom ja, ale i ostatni budou vedet, co uz je obsazene a co ne. Az dokoncime sekci povolani, mozna se vrhnem na jinou. Jste pro?

 

Topic je zalozen vyslovene jen na praci na wiki, kdo co udela, pripadne by chtel udelat, bo jsme si vsimla, ze na forum chodite casteji.

 

Je to samozrejme vyzva nejen pro sluzebne starsi hrace, co uz maji povolani v malicku a nebude pro ne problem veci doplnit a prejmenovat, ale uvitam i nejakeho novacka, co ma znalosti, co se tyce upravy stranky dle sablon, ci prepsani neceho.

 

Pro novacky co pujdou na wiki psat mam upozorneni, je tam nejdrive nutna registrace a posilam odkaz, at vite, kde

mate hledat:

 

http://wiki.reborn.cz/doku.php

 

Tot odemne asi vse, predem za hrace, co vyuzivaji stranku aniz by se na jeji realizaci podileli dekuji.

 

A to nejhlavnejsi, dekuji urcite za vsechny i tem lidem, co dosud stranku upravuji, upravovali, ci vubec zalozili :)

 

Hezky den vsem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

snopinka - kouknu na linii mage, wizard a high wizard - opraví­m pří­padné nesrovnalosti v názvech skillů a doplní­m info do dalÄí­ch kategorií­:) vidí­m to tak max na týden

 

Edit: Skilly upraveny a doplnÄny i obrázky ke skillům..Äasem bych to mohla udÄlat i u ostatní­ch povolání­, ale je to pÄkná drbárna tak nějak postupnÄ

Edited by snopinka
Link to comment
Share on other sites

Taibur - champion - témata pří­mo se týkají­cí­ monků a championů upraveny nÄkdy před třemi týdny, vÄetnÄ doplnÄní­ "nových" ingame pojmenování­ a z velké Äásti i revize popisků na wiki. jestli je to tí­mhle způsobem vyhovují­cí­, tak si to snad můžeÄ odÄkrtnout taky. Jenom poznámku: kdyby se nÄkomu chtÄlo aktualizovat gw equipy nebo buildy, tak do toho, tohle pro mÄ moc není­.

Edited by Taibur
Link to comment
Share on other sites

Taibur - champion - témata pří­mo se týkají­cí­ monků a championů upraveny nÄkdy před třemi týdny, vÄetnÄ doplnÄní­ "nových" ingame pojmenování­ a z velké Äásti i revize popisků na wiki. jestli je to tí­mhle způsobem vyhovují­cí­, tak si to snad můžeÄ odÄkrtnout taky. Jenom poznámku: kdyby se nÄkomu chtÄlo aktualizovat gw equipy nebo buildy, tak do toho, tohle pro mÄ moc není­.

 

 

Na tu otazku odpovidam, postupne snad to vse dame dohromady, jinak dekuji a uz sem i podekovala shora i za upravy uz udelane. :)

Link to comment
Share on other sites

JJ sikulky, jen tak dal, delate nejenom mne radost, tomu verte.

 

Byla jsem sice k tomu napadu zalozit topic ze zacatku skepticka, ale je videt, ze jsem udelala dobre, hrajou tu fajn lidi, co jim zalezi i na ostatnich :)

Link to comment
Share on other sites

Tak ja som nejak prepisal profa ale este sa musim naucit poriadne scriptovat :air_kiss: ale nejak to dopracujem v priebehu :beg:

Scriptovat ? Tak uz tomhle se rika scriptovani? :beg:

 

Jinak k tomu HP beru samorejme aj Priesta a acolytu.

 

Jeste k tem upravam, prijde mi lepsi aby u postav zmizel odkaz Quest skilly a ty se presunuli pod Schopnosti s tim ze by se za to pripsalo ze se jedna o questovy skill.

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Tak ja som nejak prepisal profa ale este sa musim naucit poriadne scriptovat :beg: ale nejak to dopracujem v priebehu :air_kiss:

JeÄtÄ bych upravil ty obrázky u skillů (co jsou nahradit rebonáckými, co nejsou udÄlat reborřácké - viz betrův post).

Ted mÄ tak napadá přidat k popisku skillu i iRO jméno.

Link to comment
Share on other sites

Jeste k tem upravam, prijde mi lepsi aby u postav zmizel odkaz Quest skilly a ty se presunuli pod Schopnosti s tim ze by se za to pripsalo ze se jedna o questovy skill.

Souhlasí­m s betrovým návrhem na zmÄnu Äablony pro quest skilly. betre, můžeÄ nám udÄlat vzor, kterého se chytí­me a upraví­me to jednotnÄ? :)

Link to comment
Share on other sites

Souhlasí­m s betrovým návrhem na zmÄnu Äablony pro quest skilly. betre, můžeÄ nám udÄlat vzor, kterého se chytí­me a upraví­me to jednotnÄ? :D

Hotovo (snad je to ok).

Link to comment
Share on other sites

tak teda předbÄžnÄ hotovo :)

upravila jsem i build a skilly co tam patří­ :D

Jeste muzes pokracovat, koukal jsem jen na dancku a ... vsechny skilly nemaj ikonky a nejsou razeny dle abecedy, predmety na prestupak nejsou jako odkazy na wiki a nemaji obrazky, quest skill zaradit pod schopnosti a zrusit tuto stranku a odkaz ze stranky charu, pokud by ses nudila tak muzes u skillu, statu, charu, ... predelat bezny text na odkazy, prepsat veskery text z cestiny do ÄeÄtiny (vcetne vsech skillu), do Buildy a vybaveni doplnit odkazy na reborn forum a dopsat tam vhodne lokace na expeni.

 

Jsem dneska v praci zjistil ze toho je na upravu celkem mrte. Kdyztak mrknete na aco/p/hp (jeste to zdaleka neni dokoncene). :P

Link to comment
Share on other sites

Jeste muzes pokracovat, koukal jsem jen na dancku a ... vsechny skilly nemaj ikonky a nejsou razeny dle abecedy, predmety na prestupak nejsou jako odkazy na wiki a nemaji obrazky, quest skill zaradit pod schopnosti a zrusit tuto stranku a odkaz ze stranky charu, pokud by ses nudila tak muzes u skillu, statu, charu, ... predelat bezny text na odkazy, prepsat veskery text z cestiny do ÄeÄtiny (vcetne vsech skillu), do Buildy a vybaveni doplnit odkazy na reborn forum a dopsat tam vhodne lokace na expeni.

 

Jsem dneska v praci zjistil ze toho je na upravu celkem mrte. Kdyztak mrknete na aco/p/hp (jeste to zdaleka neni dokoncene). :P

 

gypsy buildy mám v " ÄeÄtinÄ " ikonky už bych mÄla mí­t taky tak nÄak udÄlaný ... tu abecedu nemám to je fakt :)

ale zase jako neumim toho tolik jako ty :P s tou wiky jsem zaÄala dneska takže jsem nováÄek co se uÄí­ :P

jinak máÄ pravdu,je toho fakt docela mrtÄ co se tam dá udÄlat :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...