Jump to content
Reborn fórum

Vzducholod


k3dT

Recommended Posts

Spí­Ä jen připomí­nka.

 

LetuÄky na letiÄti v Yuno mi řekly, že poplatek za vzducholoÄ je 1.200 zeny, ale pokud budu mí­t Free Ticket for Airship, bude to zadarmo. OvÄem aby mi holčina řekla, kde ho můžu zí­skat, to už ne. Pokud je na to potřeba nějaký quest, mohly by aspoř navést nÄkam, kde se dá zahájit, takhle ví­m, že Free Ticket existuje, ovÄem ví­c nic :-(

Link to comment
Share on other sites

Už jsem zjistil taky, zrovna letí­m do LHZ, snad na palubÄ nestráví­m mládí­ :), prodal jsem vÄecko, co jsem mohl, abych dal 1200z, pak honí­m Ätvrt hodiny v lesí­ch u Alberty letuÄku, stihl jsem to tak tak a nakonec mÄ pustila na palubu zadara - tak co to ta dÄvÄata na letiÄti v Yunu poví­dala o 1200z a Free Pass Ticketu? Trénujou na dobu, až to bude zpoplatnÄný? :)

 

Dí­ky za odpovÄÄ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Letusky v Prontere a Ayothaye zrejme zahajily stavku :D

Zkousel jsem nastoupit ve dvou zastavkach po sobe na vzducholod a bezuspesne. Podle letoveho planu mela byt v miste vzducholod, ale letuska tvrdila, ze tam zadna neni :drool:

Prosim zvysit plat letuskam, nebo propustit... :D

 

edit: tak beru zpet... zrejme je vse ok, na jinych stanicich to zatim funguje... az budzas pronta, vyzkousim...

Link to comment
Share on other sites

Zustanou neplacene.

 

:D I pres neplacenou vzducholod se porad budou pouzivat i lode a jina doprava. Prece nebudu vzdy cekat 30 min na vzducholod, abych se nekam dostal.

 

Pokud si dobre vzpominam, nemeli sme uz kdysi vzducholod na Rebu? Ci to bylo Czechro? Kazdopadne, nestudoval sem jeste letovy plan, ale zda se mi, ze vzducholod litala porad jakoby do kolecka. Takze byla moznost dostat se prakticky z jakehokoli mista kamkoli jinde. Clovek si zjistil na kteremkoli letovem planu casy, v jakych odleta od urcite letusky, pak mrknul na casy prileti do destinace, kde ma namireno a chvilicku pred odletem vyrazil. Presne vedel v kolik to leti, jak dlouho a kdy pristane.

 

Pokud to presne takhle ted funguje i tady, pak parada a ma omluva za spam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Upne nejefektivnejsi je juknout se na letovy plan kdyz dete do nejake lokace kde se neda warpnout...pokud tam leti rekneme do 30minut max hodky vzducholod tak si zajdete do pvp:D nez tam rekneme do 5-10 minut pred priletem-pak se staci fofem dopravit na nektere s letist a nastoupit:D za ten poplatek vas tam pusti kdykoliv nebo muzete si udelt qvest na par jizdenek zdarma:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...