Jump to content
Reborn fórum

Thief - Kde expit?


Shadow

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Muj postup na daggera

lvl 12-3x

Pyramida, mapa s thief guildou - zabijet zezacatku familiary, tak od lvlu 20 muzete zkusit i poporingy

3x-5x

Culvert, 3f na male thief bug, expu je za ne vic nez za poison spore, zezacatku to chce hodne dopovat (maso rox)

Pokud to nestaci a jdete z 50 jobu tak zbytek uz podle toho na co mate (jaky mate staty)

Link to comment
Share on other sites

Mno 50. job, to je problem, ja to delal (upozornuji ze na pre[ /omg ]e ratech, ted jsem z 50 jobu nesel) bud v Umbale (popravde nic moc), v Niffu (popravde dost HC) nebo v Toy Factory 2f (to tam jeste nebyli Baby hatii)

 

Leafcaty jsou takova tutovka :wub:

Link to comment
Share on other sites

Mno 50. job, to je problem, ja to delal (upozornuji ze na pre[ /omg ]e ratech, ted jsem z 50 jobu nesel) bud v Umbale (popravde nic moc), v Niffu (popravde dost HC) nebo v Toy Factory 2f (to tam jeste nebyli Baby hatii)

 

Leafcaty jsou takova tutovka  :wub:

16338[/snapback]

 

naprosto ve vsem co si napsal s tebou souhlasim :wub:

Link to comment
Share on other sites

Tak to ja zacinal podobne, ale pri vetsim lvlu jsem chodil s aco na Sandmany a pozdeji na Side Windery ( vse v pousti ). 40 - 50 JOB mi nadherne sel na Gargoylech po Morrocem, je to tam docela HC, ale staci mit schopneho aco s pneu ... :wub: Ale jak rikam, tohle mistecko se mi docela dost zamlouvalo.

Link to comment
Share on other sites

Tak to ja zacinal podobne, ale pri vetsim lvlu jsem chodil s aco na Sandmany a pozdeji na Side Windery ( vse v pousti ). 40 - 50 JOB mi nadherne sel na Gargoylech po Morrocem, je to tam docela HC, ale staci mit schopneho aco s pneu ...  :wub: Ale jak rikam, tohle mistecko se mi docela dost zamlouvalo.

16370[/snapback]

 

Heh, no tak sidewindery, to teda nevim, pac je na ne potreba 233 flee s cimz ma problem i sin na 99 a ta dmg je taky docela velka, asi bych zrovna tohle nedoporucoval :wub:

Link to comment
Share on other sites

Heh, no tak sidewindery, to teda nevim, pac je na ne potreba 233 flee s cimz ma problem i sin na 99 a ta dmg je taky docela velka, asi bych zrovna tohle nedoporucoval :wub:

16395[/snapback]

 

jestli ma objetaveho ACO kterej ho bude imrvere healit tak to de :wub:

Link to comment
Share on other sites

Heh, no tak sidewindery, to teda nevim, pac je na ne potreba 233 flee s cimz ma problem i sin na 99 a ta dmg je taky docela velka, asi bych zrovna tohle nedoporucoval :wub:

16395[/snapback]

 

Jasne, zalezi na buildu ... Ja hodne sazim na crit ( vlastne vse :wub: ) a crit ti ignoruje flee. Pravda, ze na cca 40 lvlu tech criticalu moc nebylo, ale ja osobne hral s aco, co jel na FS, takze si je rad tankoval. Rikam mistecka, kde se mi dobre expilo a slo to dost rychle.

 

BTW - tim " dmg je taky docela velka " si myslel co ? 240-320 ti uleci kazdej aco na 35 lvlu ... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, zalezi na buildu ... Ja hodne sazim na crit ( vlastne vse  :wub:  ) a crit ti ignoruje flee. Pravda, ze na cca 40 lvlu tech criticalu moc nebylo, ale ja osobne hral s aco, co jel na FS, takze si je rad tankoval. Rikam mistecka, kde se mi dobre expilo a slo to dost rychle.

 

BTW - tim " dmg je taky docela velka " si myslel co ? 240-320 ti uleci kazdej aco na 35 lvlu ...  :wub:

16413[/snapback]

 

To je crit ti ignoruje flee vim, ja myslel tvoje flee a jejich hit :wub:

 

Jinak pokud si dobre pamatuju tak sidewinder ma pierce, kterym dokaze dat ranu klidne k 1k a mas pravdu, aco to uleci jenze otazka je jak dlouho mu vydrzi SP :wub:

 

Jo btw. ja nekritizuju expeni na sidewinderech, ja jen rikam ze bych ho obecne asi moc nedoporucoval :wub:

Link to comment
Share on other sites

To je crit ti ignoruje flee vim, ja myslel tvoje flee a jejich hit  :wub:

 

Jinak pokud si dobre pamatuju tak sidewinder ma pierce, kterym dokaze dat ranu klidne k 1k a mas pravdu, aco to uleci jenze otazka je jak dlouho mu vydrzi SP  :wub:

 

Jo btw. ja nekritizuju expeni na sidewinderech, ja jen rikam ze bych ho obecne asi moc nedoporucoval  :wub:

16414[/snapback]

 

JJ, souhlasim s tebou. Kazdy si musi najit mistecko(a), ktery mu vyhovuji. Mne sedli do noty tihle hadi :wub: A s tim pierce, tusim, ze neco takovyho daval, ale vzdy se to pohybovalo cca 2x330.

 

BTW - z officu nekdo radil takhle :

level 21-30 sign up as a volunteer in prontera chivalry and fight within

culverts. thiefbug, tarou, familiar, and spore. buy lots of fruits to stay

alive.

level 31-40 creamy can be found one map south of the culverts entrance. byalan 1

and 2 have an endless spawn of monsters. martin and smokie in payon 2 (not the

one infested with munak and bongun).

level 41-55 steel chonchon, and anacondaq can all be found two maps south

of morroc. andre, piere, deniro, and vitata in ant hell are good levelling spots

as well (but beware of mobs as well as phreeoni and maya). try to get a vitata

card if possible.

level 56-65 sandman (one map east of the hode map as well as at the assassin

temple). soldier skeleton, archer skeleton, munak, bongun, sohee, and greatest

general in payon 4 (i skipped payon 3 because the mobs of munak and bongun are

more dangerous when compared to the mobs in payon 4).

Link to comment
Share on other sites

Jasne, zalezi na buildu ... Ja hodne sazim na crit ( vlastne vse  :)  ) a crit ti ignoruje flee. Pravda, ze na cca 40 lvlu tech criticalu moc nebylo, ale ja osobne hral s aco, co jel na FS, takze si je rad tankoval. Rikam mistecka, kde se mi dobre expilo a slo to dost rychle.

 

BTW - tim " dmg je taky docela velka " si myslel co ? 240-320 ti uleci kazdej aco na 35 lvlu ...  ;)

16413[/snapback]

 

SIN ma 2nasobnou sanci a crit ale ne THIEF tak jaky s tim thiefem mam omg LUK????

aby si daval casto crity potreboval bys pekne vysoke luk...nebo SS karty v dageru ;)

 

edit: k tomu BTW by me zajimalo jak dlouho trva nez ho umlatis + aco nema az tak moc SP ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Já to dÄlám jednoduÄe s každym charem first class. Pay dung, Gef dung, Metalingove... sice to leze blbÄ ale budete second class. Stojí­ to za to. Thiefovi to tam jde skvÄle ale ke konci je to dÄs. /hmm

 

VáÄ Indián Abahachi /bo

Divest bow rogue

lvl 6x/4x /hmm /omg zatim :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Já to dÄlám jednoduÄe s každym charem first class. Pay dung, Gef dung, Metalingove... sice to leze blbÄ ale budete second class. Stojí­ to za to. Thiefovi to tam jde skvÄle ale ke konci je to dÄs.  /hmm

17905[/snapback]

 

jj toto mozem potvrdit....u metalingov kysnem vzdy mrte dlho, su to u thiefa expy zadara, sice mensie, ale to sa da vydrzat...a este si tam aj clovek zarobi...potom uz blizsie ku 2nd class aj porcelio ide...

Link to comment
Share on other sites

jj toto mozem potvrdit....u metalingov kysnem vzdy mrte dlho, su to u thiefa expy zadara, sice mensie, ale to sa da vydrzat...a este si tam aj clovek zarobi...potom uz blizsie ku 2nd class aj porcelio ide...

17918[/snapback]

 

Taková stupidní­ otázka, kde najdu matalingy? V rodatabase jsem žádnou takovou potvoru nenaÄel. /hp

Link to comment
Share on other sites

A to tak jeÄtÄ dávat na nich 50 job ... to teprve musí­ být fun :)

18188[/snapback]

 

to urcite jeden kamos tot am delal :)

 

Pepsik: taky de mapa pod einbrochem..aspon te neotravuje ungoliath (ale s archem kolem 40 lvlu je sranda ho davat :))

Link to comment
Share on other sites

/gawi Normalne si sezente archera a od 24 lvlu (kdyz si nasadite Gladius a Damascus /heh ) expete na metalingach .. (yuno 3x dolu) leze to celkem slusne,akorat bacha na bossika (Ungoliant je to docela srajda,ale na lvlu 30+- vas killne levou zadni :) ) a az dosahnete lvlu 43+- bezte o lakaci dolu (Porcellion,Geographer) Thief bije Porcelliony a archer Geographery .. leze to celkem dobre a je to osvedceny u kazdy postavy /gg :)

 

 

 

REBORN 4EVER :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

jsou 2 mista ktera muzu doporucit do jobiku 40: TOY FACTORY F1: slusny XP a dobrej drop lecitek

M-E-T-A-L-I-N-G: XP vynikajici /kis a za hodku exp... eh fanatickeho vrazdeni metalingu si de vydelat az 50k coz celkem ujde :) je docela o hubu je sekat celej den s budoucim monkem (kterej je zdaleka neusoluje) na sharu zkuste si to :)

eh uchylka :) usoluje ale rychleji to de kdyz bufuje a heali :)

mel bych vic chrnet pac mozek vynechava.. vic nez jindy a to vedci tvrdi ze vic to nejde :)

 

jinak job 50 se da udelat na hill windech (einbroch dolu-doleva, licht nahoru-doprava-dolu

flee staci tak 160-170 ale pokud chcete 5% sanci na hit tak dejte flee :) 187 /no1

Link to comment
Share on other sites

Mno, nejlepÄí­ mí­steÄko na expení­ zlodÄjí­Äka je opravdu stejnej postup, jako je psáno již vejÄ: payon cave 1f, geffen tower 1f a metalingové.... A samozřejmÄ je tu zmí­nka o Leaf Catech, za které je nádhernej JOB EXP.... ale problém je v tom, že v ayothaya field 01 jich je celkem asi 5... :clap: Mno, kámoÄ přiÄel na jeden fajnovej quest, dí­ky kterému vás pustí­ ten dÄda (stojí­cí­ na levé Äásti mapy a kecají­cí­ něco o ruinách, za které vás nemůže pustit. páÄ nemáte "holy"něco.....)

stojí­ nÄkde tady:

mapa%202.gif

do takové lokace (náhodou nesoucí­ název "ayothaya field 02", kde se mí­sto 5 koÄek nachází­ cca 35 koÄek a to sou už paneÄku dobré expy... naví­c na 43 levelu dostanete za koÄku cca 1,2%, což není­ málo.... :) Takže pokud neví­te, kde expit, tak toto je můj tip.

 

Co na quest potřebujete?

Sežeřte si po jednom kusu:

Spool, Needle packet, Solid Husk, Holy Water

 

a jdÄte s tí­m vÄí­m tady:

mapa%201.gif

Je to mimochodem pří­mo mÄsto Ayothaya.... jen pro ty, kerí­ to nějak nepoznali z obrázku.... (mimochodem, i já patří­m mezi nepoznávají­cí­... :)

Pokecáte nejdří­v s jední­m, pak s tí­m druhým a hotovo...:) můžete smÄle expit...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...