Jump to content
Reborn fórum

Thief - Kde expit?


Shadow

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Mam noobovskou otazkuj a velice se omlouvam ale nemuzu si pomoct:

Hraju az thiefa

Co mam vse udelat aby se ze me stal ASSASIN CROSS?

ve zkratce asi takhle: expit, expit, expit, expit, expit, expit...

 

přestoupit na assasina, naexpit u nÄj 99/50 level a pak můžeÄ přestoupit na high novice, naexpit 10 job, přestoupit na high thiefa, naexpit minimálnÄ 45 job a pak můžeÄ přestoupit na sincrosse :sadbye:

GL

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dobrý se mi zdají­ Rockeři v levo dole od Prontery... Dost dobrý sou od lvl15 i ty skákají­cí­ houby (teÄ nevim jak se jmenujou) ale akorát dost ubí­raj takže se spotřebuje dost vÄcí­ na léÄení­, ale exp dou rychle..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja osobne od Blvl 38 jsem na Karakasach a leze to tu pekne. Mozna by se dalo driv ale zalezi na buildu.Jen je dobre si davat pozor na Kaphy. Jsou silnejsi a rany od nich bolej. JobExp tu leze rychleji nez na metalingach.

Takze: BLvl 35 - Karakasa

 

 

NedoporuÄuju, člověk tam chodí­ jako idiot po ÄpiÄkách, bo kapha tÄ má cca na dvÄ rány. Samotné karakasy jsou v klidu, celkem padají­ drahé vÄci, ale expit se tam pořádnÄ nedá. TeÄ mám Blvl 45 a je to takové hluché mí­sto, na houbách to leze jeÄtÄ celkem v poho, ale dával jsem málo do agi (flee cca 124+2) a metalingové mÄ stojí­ moc penÄz...

Link to comment
Share on other sites

NedoporuÄuju, člověk tam chodí­ jako idiot po ÄpiÄkách, bo kapha tÄ má cca na dvÄ rány. Samotné karakasy jsou v klidu, celkem padají­ drahé vÄci, ale expit se tam pořádnÄ nedá. TeÄ mám Blvl 45 a je to takové hluché mí­sto, na houbách to leze jeÄtÄ celkem v poho, ale dával jsem málo do agi (flee cca 124+2) a metalingové mÄ stojí­ moc penÄz...

Bez na Creamy, exp sice nic moc(spis nic nez moc), ale az ti padne silka tak ji muzes prodat a vydelas penize na ty Metaly :lookaround:

Link to comment
Share on other sites

Dobré metalingové už jdou, jeÄtÄ jsem skouÄel gobliny a na tÄch se dá taky expit, ale blbÄ se k nim leze. Nic jiného mÄ zatí­m nenapadlo :lookaround:

 

EDIT: tak abych doplnil, docela dobře se mi teÄ (lvl 48) expí­ v payon cave druhé patro...

Link to comment
Share on other sites

Dobré metalingové už jdou, jeÄtÄ jsem skouÄel gobliny a na tÄch se dá taky expit, ale blbÄ se k nim leze. Nic jiného mÄ zatí­m nenapadlo :sorcerer:

 

EDIT: tak abych doplnil, docela dobře se mi teÄ (lvl 48) expí­ v payon cave druhé patro...

casem bych ti doporucil soily.pokud mas dost dex a par potiku navic :in_love:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

No, zo zaciatku je dobre miesto na expenie Prontera serwers- nielen pre thiefov - ak ste zamerany na boj.

Nez sa dostanete postupne na tretie poschodie, v pohode to vytiahnete na 40 :), i ked to dlhsie trva.

A naviac tam padaju herby a maso, takze nemusite pri troche stastia tak vela minat na poty.

Iba tie familiary.

Potom asi metaligov alebo orc lady, i ked je to tuchsie.

Ak si trufate, alebo ukecate dakeho priesta, tak na soily do 40 i 50 job, ak idete na blizko, je to tachsie, ale i tak sa to da.

Kdo ide na DS rogue, tak zvycajna kombinacia flory - geo - soily.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Guest Baalberith

nějak nevim jak se dostat na ty leaf caty, na czechro tam byl vždycky port a tady stojí­ chlápek a chce po mnÄ nějaký holy spirit :D

Použí­vame wiki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ok pokusim se schrnout moje expeni za thiefa (i kdyz jsem sel vic agi nez str coz se pozdeji ukazalo jako chyba co jsem zjistil hned kdyz jsem se u bigfoota snazil davat 1 dmg:D)

 

hned po prestupu na thiefa je payon 1 jasna volba. trochu se pomotat se skeletony a pak uz budete vyhledavat hlavne poporingy. pak presedlat na houbicky v geffenske vezi. pokud tam pujdete moc brzo tak to bude krapet financne ztratove ale behem par levelu se to srovna. asi od 40lvl [podle vybavy] je dle meho nejlepsi jit do payonu 2. kdyz uz ne kvuli expum tak rozhodne kvuli AoA, SS, skel. archer, eggyra a drainliar kartam... neco z toho snad i padne...

 

taky se mi osvedcili Hode na mape moc_fild17, maji jen 2282 hp a je za ne hezkych 1100/600exp [na ne jakmile bude 140 flee] a hned o mapu dal mate Sandmany [170 flee] kteri se vam budou vrazdit jedna basen jakmile ziskate nejakou fire dyku.

 

posledni joby jsem samozrejme delal na leaf catech.

 

taky se mi zdalo ze to pujde na priserkach jmenem Rafflesia [yuno dolu a nahoru;)], a to uz od 130 flee, jenomze me tam hrozne iritoval archangeling ke kteremu jsem mel hrozne stesti se portnout. no vy to rozhodne zkuste, treba vam to pujde lepe nez me...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ja hend po prestupu na thiefa dycky naexpim par lvliku na mape od payonu doprava abych davala pay cave..tam expim tak do 20 a pak du na wolfy zde expim cca +- do 40-45 a du na metaly....

takhle sem to parkrat dala ale ted kdyz delam thiefa tak expim jenom do 40jobu a dal se enchavam expit na geahc za penize....nac se namahat - penez dost

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja jsem to delal takto,po prestupu pay cave,udelal sem si zombie hunt,sel sem na poporingy,tak od 27lvlu sem sel na wolfy,pokud ste nejeli jen agi tak i docela dost masa,jenom ze zacatku,pak uz pochopite jak na to :) Nebo jina,rychlejsi,ale trosku vic nakladnejsi,vemte si luk,muzete mit klidne 10dex,vzit si peta,a hura na naky planiny,napr. GG,Geo... Pak prestoupit...a dal v dalsim topicu :laughing1::megalol: :megalol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Moji slečnu jsem expila od vyvrhnutí do světa Midgarského po 30 lvl v Pay Cavu f1, obohaceno o nával huntů se mi to jevilo jako zábavná varianta, následně wolfy, metalingové, Spoory ( radím mapu pod wolfy )leaf caty a další havěti, které se dají zahrnout i do Huntů. Díky nim neutratíte ani za poty, ani za maso, jelikož Vás automaticky zásobují samy. Já rozprodala loot a žiji víceméně z huntů. :-)

Všimla jsem si, že většinu nováčků odradí právě ,,rychloexp", kdy honem honem ať už jsem ten a ten lvl. Je lepší expení nevěnovat pozornost a jak furt něco mlátíte, ať už to dá expy nebo nedá, najednou jste 50 Job a hurray na další expedici :P

Také velmi doporučuji expení v partě, ať na tom světě nejste samy ! :-)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...