Jump to content

Photo

Thief - Kde expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
72 replies to this topic

#21 Fallcon

Fallcon

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 40 posts

Posted 20 November 2005 - 08:59 PM

ja expim thiefa vzdy na baylanu, je tam skvelej dropik, a leze to tam slusne az do 40 jobu, samozrejme doporocuju sebou vzit nakou wind zbran nebo neco jako triple saharic stilleto . Jinak potom chodim na cobolty, je tam hodne slusnej drop steelu (samozrejme i bucklery, crossbow, gladiusy), a ty se vzdycky hodej na kovani. Jinak sohee taky skvely

View Post

A to je kde ?? :thumbup:) <_< :pinch:
[!@#$%^*]
Ragnarok uz nehraju ~_^ !! Pekny roky uz mam za sebou {uff} .. aaale rozumim tomu porad..snad :]
Kdysi >> HR?Gumi?Kori?FF!
Posted Image
Posted Image
[h4J pr1sT?]
>> Zrozeni k Boji ! :-* <<

#22 Gildor

Gildor

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 74 posts

Posted 21 November 2005 - 01:41 AM

no baylan je lodi z izlude (severovychodni ostruvek). Ale aby expeni bylo efektivni, tak to chce tu wind zbran.
Lord Nugatu - paladin - xx/xx

Tady muj zivot konci...

#23 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 21 November 2005 - 02:48 PM

no baylan je lodi z izlude (severovychodni ostruvek). Ale aby expeni bylo efektivni, tak to  chce tu wind zbran.

View Post

Nebo dobrej luk a wind sipy :D - samozrejme pokud delate bow thiefa/rogue(assassin se s lukem expi tezko :))

Edited by Moon, 21 November 2005 - 02:50 PM.

Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#24 Alex Cortex

Alex Cortex

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 11 January 2006 - 11:06 AM

Mám těžce noobskou otázku..kde seženu wind zbraň?tím nemyslím jen,že koupim od hráče,ale spíš mě zajímá jak ji vyrobit.. :(

#25 oggi

oggi

Deviling

• Supporters
  • 257 posts

Posted 11 January 2006 - 01:21 PM

Alex Cortex: musis sehnat kovare co ti to ukove ...musis mit suroviny nejlepe na vic pokusu snace na vyrobu neni 100% :( podle topiku thiev te asi zajimaji dyky takze treba damackus stoji 60 steel 4 ori 1 zircon 1 ori kladivo 1x element
何時も処刑で なんで?
それで処刑!!

#26 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 11 January 2006 - 01:24 PM

Mám těžce noobskou otázku..kde seženu wind zbraň?tím nemyslím jen,že koupim od hráče,ale spíš mě zajímá jak ji vyrobit.. :(

View Post

sežeň si kováře a ...
EDIT: píšu nějak pomalu, oggi byl rychlejší :(

Edited by jahy, 11 January 2006 - 01:26 PM.

Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#27 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 13 January 2006 - 08:34 PM

podle me je nejlepsi expit Thiefa takle lvl 40+ :
pokud jedete sina tak asi takle
40-50 houbicky v geffu
50-57 metalingove
57-63 zenorci
hodi se pokud je moznost jit na leafy

jestli znate lepsi mista tak me ukamenujte

Edited by Ralok, 13 January 2006 - 08:35 PM.

Posted Image
Creator/Champion player

#28 Retro

Retro

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 138 posts

Posted 13 January 2006 - 10:42 PM

Muj postup na daggera
lvl 12-3x
Pyramida, mapa s thief guildou - zabijet zezacatku familiary, tak od lvlu 20 muzete zkusit i poporingy
3x-5x
Culvert, 3f na male thief bug, expu je za ne vic nez za poison spore, zezacatku to chce hodne dopovat (maso rox)
Pokud to nestaci a jdete z 50 jobu tak zbytek uz podle toho na co mate (jaky mate staty)
lol -> koho to zajima vic

Muhahahahahaha

#29 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 13 January 2006 - 10:46 PM

ten 50 job ...ten trn v kazdem kurim oku ten bych asi doporuccoval delat na leafech jinou moznost moc nevidim
Posted Image
Creator/Champion player

#30 Retro

Retro

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 138 posts

Posted 13 January 2006 - 11:06 PM

Mno 50. job, to je problem, ja to delal (upozornuji ze na pre[ /omg ]e ratech, ted jsem z 50 jobu nesel) bud v Umbale (popravde nic moc), v Niffu (popravde dost HC) nebo v Toy Factory 2f (to tam jeste nebyli Baby hatii)

Leafcaty jsou takova tutovka :wub:

Muhahahahahaha

#31 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 14 January 2006 - 07:45 AM

Mno 50. job, to je problem, ja to delal (upozornuji ze na pre[ /omg ]e ratech, ted jsem z 50 jobu nesel) bud v Umbale (popravde nic moc), v Niffu (popravde dost HC) nebo v Toy Factory 2f (to tam jeste nebyli Baby hatii)

Leafcaty jsou takova tutovka  :wub:

View Post

naprosto ve vsem co si napsal s tebou souhlasim :wub:
Posted Image
Creator/Champion player

#32 Typhoon

Typhoon

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 24 posts

Posted 14 January 2006 - 11:51 AM

Tak to ja zacinal podobne, ale pri vetsim lvlu jsem chodil s aco na Sandmany a pozdeji na Side Windery ( vse v pousti ). 40 - 50 JOB mi nadherne sel na Gargoylech po Morrocem, je to tam docela HC, ale staci mit schopneho aco s pneu ... :wub: Ale jak rikam, tohle mistecko se mi docela dost zamlouvalo.

#33 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 14 January 2006 - 04:31 PM

v tom mas asi pravdu ale nejak moc 1st classu ve mestech videt neni takze schanet nekoho do party byva problem ale na druhou strandu ted nejede CZRO tak je tu hodne novacku
Posted Image
Creator/Champion player

#34 Retro

Retro

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 138 posts

Posted 14 January 2006 - 05:51 PM

Tak to ja zacinal podobne, ale pri vetsim lvlu jsem chodil s aco na Sandmany a pozdeji na Side Windery ( vse v pousti ). 40 - 50 JOB mi nadherne sel na Gargoylech po Morrocem, je to tam docela HC, ale staci mit schopneho aco s pneu ...  :wub: Ale jak rikam, tohle mistecko se mi docela dost zamlouvalo.

View Post

Heh, no tak sidewindery, to teda nevim, pac je na ne potreba 233 flee s cimz ma problem i sin na 99 a ta dmg je taky docela velka, asi bych zrovna tohle nedoporucoval :wub:

Muhahahahahaha

#35 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 14 January 2006 - 06:56 PM

Heh, no tak sidewindery, to teda nevim, pac je na ne potreba 233 flee s cimz ma problem i sin na 99 a ta dmg je taky docela velka, asi bych zrovna tohle nedoporucoval :wub:

View Post

jestli ma objetaveho ACO kterej ho bude imrvere healit tak to de :wub:
Posted Image
Creator/Champion player

#36 Typhoon

Typhoon

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 24 posts

Posted 15 January 2006 - 11:22 AM

View Post

Jasne, zalezi na buildu ... Ja hodne sazim na crit ( vlastne vse :wub: ) a crit ti ignoruje flee. Pravda, ze na cca 40 lvlu tech criticalu moc nebylo, ale ja osobne hral s aco, co jel na FS, takze si je rad tankoval. Rikam mistecka, kde se mi dobre expilo a slo to dost rychle.

BTW - tim " dmg je taky docela velka " si myslel co ? 240-320 ti uleci kazdej aco na 35 lvlu ... :wub:

#37 Retro

Retro

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 138 posts

Posted 15 January 2006 - 11:33 AM

Jasne, zalezi na buildu ... Ja hodne sazim na crit ( vlastne vse  :wub:  ) a crit ti ignoruje flee. Pravda, ze na cca 40 lvlu tech criticalu moc nebylo, ale ja osobne hral s aco, co jel na FS, takze si je rad tankoval. Rikam mistecka, kde se mi dobre expilo a slo to dost rychle.

BTW - tim " dmg je taky docela velka " si myslel co ? 240-320 ti uleci kazdej aco na 35 lvlu ...  :wub:

View Post

To je crit ti ignoruje flee vim, ja myslel tvoje flee a jejich hit :wub:

Jinak pokud si dobre pamatuju tak sidewinder ma pierce, kterym dokaze dat ranu klidne k 1k a mas pravdu, aco to uleci jenze otazka je jak dlouho mu vydrzi SP :wub:

Jo btw. ja nekritizuju expeni na sidewinderech, ja jen rikam ze bych ho obecne asi moc nedoporucoval :wub:

Edited by Retro, 15 January 2006 - 11:34 AM.

Muhahahahahaha

#38 Typhoon

Typhoon

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 24 posts

Posted 15 January 2006 - 11:47 AM

To je crit ti ignoruje flee vim, ja myslel tvoje flee a jejich hit  :wub:

Jinak pokud si dobre pamatuju tak sidewinder ma pierce, kterym dokaze dat ranu klidne k 1k a mas pravdu, aco to uleci jenze otazka je jak dlouho mu vydrzi SP  :wub:

Jo btw. ja nekritizuju expeni na sidewinderech, ja jen rikam ze bych ho obecne asi moc nedoporucoval  :wub:

View Post

JJ, souhlasim s tebou. Kazdy si musi najit mistecko(a), ktery mu vyhovuji. Mne sedli do noty tihle hadi :wub: A s tim pierce, tusim, ze neco takovyho daval, ale vzdy se to pohybovalo cca 2x330.

BTW - z officu nekdo radil takhle :
level 21-30 sign up as a volunteer in prontera chivalry and fight within
culverts. thiefbug, tarou, familiar, and spore. buy lots of fruits to stay
alive.
level 31-40 creamy can be found one map south of the culverts entrance. byalan 1
and 2 have an endless spawn of monsters. martin and smokie in payon 2 (not the
one infested with munak and bongun).
level 41-55 steel chonchon, and anacondaq can all be found two maps south
of morroc. andre, piere, deniro, and vitata in ant hell are good levelling spots
as well (but beware of mobs as well as phreeoni and maya). try to get a vitata
card if possible.
level 56-65 sandman (one map east of the hode map as well as at the assassin
temple). soldier skeleton, archer skeleton, munak, bongun, sohee, and greatest
general in payon 4 (i skipped payon 3 because the mobs of munak and bongun are
more dangerous when compared to the mobs in payon 4).

#39 Retro

Retro

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 138 posts

Posted 15 January 2006 - 02:37 PM

....
martin and smokie in payon 2 (not the one infested with munak and bongun).
....

View Post

No tohle je tusim dost stary rozlozeni mobu :)

Muhahahahahaha

#40 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 16 January 2006 - 02:01 PM

Jasne, zalezi na buildu ... Ja hodne sazim na crit ( vlastne vse  :)  ) a crit ti ignoruje flee. Pravda, ze na cca 40 lvlu tech criticalu moc nebylo, ale ja osobne hral s aco, co jel na FS, takze si je rad tankoval. Rikam mistecka, kde se mi dobre expilo a slo to dost rychle.

BTW - tim " dmg je taky docela velka " si myslel co ? 240-320 ti uleci kazdej aco na 35 lvlu ...  ;)

View Post

SIN ma 2nasobnou sanci a crit ale ne THIEF tak jaky s tim thiefem mam omg LUK????
aby si daval casto crity potreboval bys pekne vysoke luk...nebo SS karty v dageru ;)

edit: k tomu BTW by me zajimalo jak dlouho trva nez ho umlatis + aco nema az tak moc SP ;)

Edited by Ralok, 16 January 2006 - 02:03 PM.

Posted Image
Creator/Champion player