Jump to content

Photo

Jakou chcete velikost party?

• Please log in to reply
40 replies to this topic

Poll: 12, 20 nebo 25 partu? (67 member(s) have cast votes)

12, 20 nebo 25 partu?

1. 12 vždy a všude (33 votes [49.25%])

Percentage of vote: 49.25%

2. 20 s omezenim na GW a endless na 12 (16 votes [23.88%])

Percentage of vote: 23.88%

3. 25 s omezenim na GW a endless na 12 (18 votes [26.87%])

Percentage of vote: 26.87%

Vote Guests cannot vote

#21 Ryuuki

Ryuuki

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 350 posts

Posted 18 March 2010 - 09:57 PM

Na majo i do jupu muzes jit jako pred x lety, vse je pri starem.

teraz je nova doba , vela spamu okolo niecoho ako jup , aby sa to upravilo a ked sa to upravi aj tak nikto tam nepojde ... tej party by som sa vobec nebal Mithe , kludne to zmen len to ozivy a nijako neublizi , keby boli statistiky part ake expia tak keby sa nasli 2 co maju full partu tak by to bolo vela
  • 0
Kenji
Nasty - Gypsy - guild master --) Posted Image
Saja - Sniper - 96/63
Jore - Gypsy - 95/64 (pvm/suport)
Kaoru - profka - 95/63 (gw)
Yufi - profka - 93/55 (pvm)
Darn - High Priest - Xx/Xx (full support)
Ingmar - Creator - xx/xx
Kenjiro - Sinx - 96/65 (gw)

#22 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 19 March 2010 - 02:15 AM

Na majo i do jupu muzes jit jako pred x lety, vse je pri starem.

Nebylo kdysi na majo min tech gargoyle ?

Ale jinak je fakt ze jen tak vytvorit vetsi partu je naprosto nemyslitelny. Dokonce aj sehnat jednoho cloveka na draky nebo do labu kde uz je vsechno rozjety je hodne tezky. Pred par lety stacilo napsat na main ze se vytvari parta nekam a hned prislo 10 pm, dneska aby clovek 10x napsal aby se vubec nekdo ozval. Coz me dost prekvapuje kdyz vidim kolik novejch lidi se objevuje na gw a ze by jich tolik melo adv. auru se rict neda.

Parta 12 lidi na exp staci - support: kombo, stringy, profa, 1-5 tahacu, pripadne hp, kiss, devo na kempu - to se vsechno vejde.

Jsem pro aby meli party jednotnou velikost a ne ze na gw max X, na ET max Y, jinak max Z.
  • 0

#23 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 19 March 2010 - 04:00 AM

Ja si aj tak myslim, ze parta 12 ludi a 12° pivo maju nejake vyssie prepojenie, ktore by sme nemali ignorovat.

12 ftw!
  • 0

#24 enia

enia

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 19 March 2010 - 09:26 AM

Nase guilda chodi expit ve vetsi parte nez 12, na namelessu a tak, ale ani to neberu jako duvod s tim nejak manipulovat. Resila jsem GW a ET, nic jineho mne zatim nenapadlo kde by se ta velikost party projevovala tolik.. jsem pro 12.

Btw Betr: vcera kdyz jsi vyvolaval at se prida nekdo do labu jsme o tom premyslela... ale nakonec jsme nesla ze dvou duvodu.. 1) mela jsem jeste dost prace s expenim lidi v guilde 2) v labu jeste dost lama ... tak jen abys videl ze jsou lidi kteri by se pridavali, ale mivaji duvody, byt nekdy by se zdaly hloupe, proc tak nakonec neudelaji..
  • 0
enia HP - Gumiméďa Silver Unicorns

#25 Idefix

Idefix

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 183 posts
  • Interests:-

Posted 19 March 2010 - 11:55 AM

Boze muj dejte tomu lock ...

Klidne to locknete me to je jedno, zalozil sem to tu jenom proto ze to majk chtel.

to galb : gw nechodis , v partach neexpis tak malo by ti to byt jedno .. + ludi do exp parti vzdy beries co najmenej aby to liezlo do party kde je 15 Ludi na share by som v zivote nesiel

ja tu nikde nerikam ze chodim nebo snad jo? me de o to proc zbytecne menit vec co je zabehla do zacatku servru tahle najednou

ME je tuto celkem ukradeny sem pro 20 lidi z historickyho hlediska ale mensi parta mi nevadi duvod zalozeni topicu vyse.

muj posledni psot zde
  • 0

#26 Tracy

Tracy

Baphomet

• Supporters
  • 1,038 posts

Posted 19 March 2010 - 11:58 AM

To ze se te chtel Majk zbavit, abys mu prestal hucet diru do hlavy nic neznamena :D

Edited by Tracy, 19 March 2010 - 11:58 AM.

• 0

st červenec 25, 2007 : " Co dělat, když se na vás řítí banda rozzuřených Friendu? Klidně se poserte, stejně vam už nic nepomůže. "
JaneSlingerova : drzte hubu. takovy zku.rveny buz.eranty poslouchat nebudu. sbohem
[Nekdo] : Jooo souboj IQ: White Sniper vs Rodix :))))))
(K/P/V) 'veruka' : dam za vyexpeni 2000 za procento mam59 chi sedet
Guilda XXX shani do svych rad vypomoc na Rafflesia hunt, odmeny jiz od 2000 zabitých, výplata po ukoneni huntu // hunty pro zabavu, ne pro odmenu
Thorondor[2001947]: @set_hp Thorondor 99999
Thorondor[2001947]: @server_lags 300
Thorondor[2001947]: @set_player_lags casper 500

Tracy,Tracynka,Charlotte,Erotica,antiTracy

#27 Essex

Essex

Deviling

• Supporters
  • 305 posts

Posted 19 March 2010 - 11:59 AM

To ze se te chtel Majk zbavit, abys mu prestal hucet diru do hlavy nic neznamena :)

Kdepak, on totiz nechtel uverit mym argumentum tak jsem mu rekl, at si o tom zalozi na foru topic a ze mu lidi reknou uplne to stejny co ja.
A stalo se :D
  • 0
ende

#28 enia

enia

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 19 March 2010 - 12:03 PM

ja tu nikde nerikam ze chodim nebo snad jo? me de o to proc zbytecne menit vec co je zabehla do zacatku servru tahle najednou

Zivot je plny zmen, nic neni dokonale a pokud je moznost neco vylepsit, proc to neudelat a trvat na "historickem hledisku"? To bychom ted meli zit v jeskynich a mlatit se klacky i v realu:) Samozrejme ze jsou zmeny vedouci ke zlepseni a jsou takove co dobre nejsou, ale pokud posuzujes zmenu ciste jen tim, ze to neni podle "historickeho hlediska", pak to posuzovani nepovazuju za adekvatni.

Ehm, dopisuji... z historie se mame poucovat, to jo :D

Edited by enia, 19 March 2010 - 12:04 PM.

• 0

#29 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 19 March 2010 - 12:21 PM

...

Tak me je to celkem jedno, expim uz jen kdyz nemam chut delat cokoliv jinyho. Jedinou postavu na exp mam linkera od kteryho jsem chtel jedinou vec a to full linku na priesta kvuli huntum ... ted mi na lajne chybi necelej lvl do aury.
V labu nez se zacne poradne expit, tak je potreba to tam "uklidit", coz trva pul hodiny az hodinu. Kdysi se lidi predhaneli kdo by se moh pridat a psali treba po hodine znovu, jestli uz se neuvolnilo misto v parte ... ale je fakt ze od ty doby se mnohe zmenilo - evidentne pribylo dost dalsich zajimavejch lokaci.

OT ad. historie

PS: Nevotravujte porad s lockovanim ! Jsou lidi co to tu necteou 10x denne (ale k tem ja nepatrim :D ).
  • 0

#30 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 19 March 2010 - 02:23 PM

V labu nez se zacne poradne expit, tak je potreba to tam "uklidit", coz trva pul hodiny az hodinu. Kdysi se lidi predhaneli kdo by se moh pridat a psali treba po hodine znovu, jestli uz se neuvolnilo misto v parte ... ale je fakt ze od ty doby se mnohe zmenilo - evidentne pribylo dost dalsich zajimavejch lokaci.

PS: Nevotravujte porad s lockovanim ! Jsou lidi co to tu necteou 10x denne (ale k tem ja nepatrim :teehee: ).

taky nebyvalo tolik dualu. ted si lidi radeji sami pologuji chary ktere byvali pred par lety aktivni. ale to je ot.
k partam: 12!
  • 0
Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#31 surya

surya

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 140 posts

Posted 19 March 2010 - 05:22 PM

Aka parta bude mimo WoE a ET je mi uplne jedno aj ked si myslim ze pokial boly myslene skilly pre 12 clene party tak by to tak mohlo fungovat

Trochu nerozumiem preco by to malo zneprijemnit expenie. Dufam ze expenie na rebu neprislo az ku takemu extremu ze 1 hrac taha 24 hracov .

Mozno by bolo zaujimave urobit pri expeni viac part cim by sa pokrylo ako uzemie tak aj nezmyselny exp bonus do party.
moj osobny nazor :teehee:
  • 0
vesper :) Riders in Clouds

#32 Lord Excalibur

Lord Excalibur

Deviruchi

• Supporters
  • 143 posts

Posted 16 April 2010 - 04:16 AM

tak můj osobní názor:
1) to omezení party na 12 mě v první řadě docela překvapilo, ale pak jsem to pochopil. na ET to je moc jednoduché s 12+ lidí.

2) PVM akce bych vrátil tak na těch 20. je zde hned několik důvodů: tradice, do exp party pamatuju že nás jednou bylo i 25, docela pravidelně i těch 20.
dále thanatos tower, neříkám že to v 10 lidech nejde, ale když je online 20 lidí z guildy (občas se stane) a někdo napíše poďme thanatos. tak chce většina jít.

v souhrnu: nováčci a low level chary party velikosti 12+ většinou nedají dohromady, podle mě to hodně ublíží expení adv 90+, MVP hunt a podobné, většinou guild akce. přikláním se k verzi PVM 20 lidí, jednak kvůli tradici a jednak že to postačí. je zde taky možný protiargument, že když nebudou velké guildy takto rychle expit, tak se tu udrží více hráčů. ovšem to je úplně jedno, oni si ty chary poexpěj vždy, sice postupně, ale rychleji.
  • 0
Lord Excalibur - semi-elementalist warlock
Lord Export - FS HP
Ergee - baby maestro
Lady Tanecnice - FS wanderer
Mhuire Iarann - MVP shura
Wyrda - GW hybrid linker
~and so on~

#33 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 16 April 2010 - 07:28 AM

Bonus exp do party je do 12 lidi max. Takze expit ve vice lidech je fail. Kazdou pvm akci mimo instanci muzes chodit treba ve 120 lidech v 10 partach, v tom problem nevidim.
  • 0
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#34 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts
  • Interests:Kočičky :)

Posted 16 April 2010 - 08:16 AM

Ja myslim ze jsme tu horni hranici 12 lidi pro bonus rusili a ze to jede dal, ikdyz parta je max 12 ted tak to nema smysl resit :devil2:

Kazdopadne nevim jak moc technicky slozite by bylo menit velikost party pro ruzne mapy a situace (mysleno obecne) a jestli to vubec mozne je.
  • 0

#35 enia

enia

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 16 April 2010 - 08:46 AM

Kez by to slo aspon pro Endless tower:) treba jako specialitka questu.. je to tezke vyrazit do veze a z 15 lidi co jsou online a chteji jit vybirat 12 :devil2:
  • 0

#36 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 16 April 2010 - 09:10 AM

Zrovna konkrétně thanatos se dá pokořit ve dvou lidech (4 chary + jeden na průchod do trojky). A jestli tam někdo jde v 15+ lidech tak proč neuděláte dvě party? Thana neni na instance, mělo by k němu mít přístup víc part, když je otevřený poslední warp.

Edited by Vertol, 16 April 2010 - 09:11 AM.

• 0
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#37 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 16 April 2010 - 11:03 AM

Kez by to slo aspon pro Endless tower:) treba jako specialitka questu.. je to tezke vyrazit do veze a z 15 lidi co jsou online a chteji jit vybirat 12 :devil2:

Kdyby prosel takovyto navrh tak nic neresi, jelikoz muze kdokoliv napat "je to tezke vyrazit do veze a z 18 lidi co jsou online a chteji jit vybirat 15" , z 20 vybirat 18 atd.
  • 0

#38 enia

enia

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 16 April 2010 - 12:50 PM

Kdyby prosel takovyto navrh tak nic neresi, jelikoz muze kdokoliv napat "je to tezke vyrazit do veze a z 18 lidi co jsou online a chteji jit vybirat 15" , z 20 vybirat 18 atd.

to těžko, když v guildě je 25 lidí :devil2: Takže max. hranice by byla jasná :P
  • 0

#39 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 16 April 2010 - 12:58 PM

to těžko, když v guildě je 25 lidí :) Takže max. hranice by byla jasná :)

Na to, ze je vas mimo GW tolik aktivnich, tak na tech GW ty pocty nic moc teda. :)
  • 0

#40 enia

enia

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 16 April 2010 - 01:28 PM

Na to, ze je vas mimo GW tolik aktivnich, tak na tech GW ty pocty nic moc teda. :)

Oproti memu ocekavani nas chodi dost, to mi staci:)
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users