Jump to content
Reborn fórum

Rogue/Stalker - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

Tahání­ sux, spravní­ chlapy dÄlají­ hunty :wub:

 

Gilthas, novice založen ve Ätvrtek odpoledne.

 

Do base 8 na huntech v novice arene, ppo přestupu na thiefa se přesunul na zombie hunt do Payon cave.

Po dokonÄení­ zombie huntu (lvl 20) jsem přeÄel na Cookie hunt, tam jsem udÄlal bÄhem 3 huntů lvl 40+ a poté jsem se přesunul na Porcellia pomahat kamarádovi huntit kartu.. tam jsem vydržel do přestupu bez problémů do přestupu.

 

Po přestupu následovaly 3 Verit hunty, komplet Sandman a 12 Wild rose huntů.... za dva dny s obyÄ. equipem (rankerské element. dýky, whisper) a boostama ve mÄstÄ mam lvl 60/30 a leze to pořád sluÄnÄ :)

 

Chystám se na sérii OCA huntů a pak asi s pickem na Sleepery :)

Link to comment
Share on other sites

...

 

Sice neví­m o co ti jde... ale když nÄkdo chce rychle stalkera tak ho leechuje nÄkde, kde to leze. Kdo nechce leechovat tak hraje solo, to je vÄc každého. Kdo chce pure gank rogue (jako já) na vydÄlávání­ penÄz tak na nějaký leech prdí­ a expí­ zrovna tam kde vydÄlává prachy... a kdo nedÄlá nic tak nic nemá :)

 

JeÄtÄ bych ten tvůj post troÄku poopravil- od 10-60 lvlu anubové přes ress lí­stky, pak anubové leech priestem, od 95 bio3

 

 

Abych nebyl OT :wub: Jedna nudná metoda jak expit pure gank rogue:

low lvl do 10-40 pay cave

40- přestup na rogue siromy... wind kudla/endow na kartovanou zbrař

do 60 lvlu pořád siromy pak podle možností­- icepick- sleeper, stalactit golem/magma do aury, i ice dung se v klidu dá bez intimidiate... :wub:

bez picku- bathorky, tamruani, hill windi, HOÄka a hromada jiných lokací­ kde staÄí­ pro pohodový exp jeden element a hromada flee :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kde expit bow intimdate (bohuzel jen 5 vic nezbylo) rogueho 83+? Myslim neco zajimavejsiho nez soily a gea, diky.

predpokladam ze jedes i vultures eye a DS na 10, takže, stingy, bathorky, hill windi , a spousta dalsich lokaci kde je neco pomalyho... zkopiruj si treba repel a mas to

Link to comment
Share on other sites

Kde expit bow intimdate (bohuzel jen 5 vic nezbylo) rogueho 83+? Myslim neco zajimavejsiho nez soily a gea, diky.

Podivej se do archer classu kde expit klasickeho agi+dex hunta/dancku, je to podobne. K tomu co tu bylo receno pripocitej treba Mermany, mas-li spravny luk klidne treba Galiony atd.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mno, nakonec jsem na to prisel. Jednoduche, uzitecne a ani ne pomale. Od novice zony az po 99lvl delat s roguem hunty. Jedno jake. Ja takhle za 4mesice hrani(ne cisteho, od 2-4hodin hrani denne) udelal 93lvl bow rogue. Delal jsem hunty + schaneni elementarnich karet(jako drain, Vadon atd) a bez problemu.

 

jo a neexpil jsem jen jeho, jeste k tomu byl bard a acolita takze to ani 4mesice nebyli

Link to comment
Share on other sites

Guest Yzeuth
Mno, nakonec jsem na to prisel. Jednoduche, uzitecne a ani ne pomale. Od novice zony az po 99lvl delat s roguem hunty. Jedno jake. Ja takhle za 4mesice hrani(ne cisteho, od 2-4hodin hrani denne) udelal 93lvl bow rogue. Delal jsem hunty + schaneni elementarnich karet(jako drain, Vadon atd) a bez problemu.

 

jo a neexpil jsem jen jeho, jeste k tomu byl bard a acolita takze to ani 4mesice nebyli

Delat hunty urcite doporucuju naexpis, neco vydelas, a neni to takovej stereotyp...

Ja dal od 1 do 85 bow rogueho presne za tyden kdyz sem hral tak sem byl jenom zalezlej na mavkach a po tom tydnu se mi to hrozne zhnusilo (nekomu to nevadi) ale ted uz se mi za nej hrat nechce.

Link to comment
Share on other sites

Od novice zóny až po 99lvl dÄlat s roguem hunty. Jedno jaké. Já takhle za 4 mÄsice hraní­ (ne čistého, od 2-4 hodin hraní­ dennÄ) udÄlal 93lvl bow rogue. DÄlal jsem hunty + shánÄní­ elementarní­ch karet (jako drain, Vadon atd.) a bez problemů.

 

jo a neexpil jsem jen jeho, jeÄte k tomu byl bard a acolyta takže to ani 4 mÄsí­ce nebyly

acolyta (jen?) a bard jsou záležitost pár dní­, a gratuluji, do aury ti tí­mle tempem zbývá jen tak +-10 mÄsí­ců :shifty: když připoÄtu že ti pak zbydou težÄí­ hunty kde není­ problém umří­t (bych o rybií­ch na 98 lvlu mohl vyprávÄt :) ) tak bych to zaokrouhlil na rok :laughing1:

 

a dovolil sem ti editnout tvůj post, schválnÄ je porovne který je hezÄí­, jestli upravený nebo orginál :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

acolyta (jen?) a bard jsou záležitost pár dní­, a gratuluji, do aury ti tí­mle tempem zbývá jen tak +-10 mÄsí­ců :laughing1: když připoÄtu že ti pak zbydou težÄí­ hunty kde není­ problém umří­t (bych o rybií­ch na 98 lvlu mohl vyprávÄt :) ) tak bych to zaokrouhlil na rok :laughing1:

kazdy ma cile hry jine

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sice uz si nepamatuju, kde sem udelal muj zatim lvl 97, ale u dagger intimidate rogue neni spatny expit na demon pungusech (hodi se EQ proti blindu a stone curse). Chce to samozrejme nake to flee, no a IP by tam nebylo na skodu (zatim nemam ;) ), vlacky neni dobre delat nake ohromne, staci tak +- po 5 (a nake ty Punky co se tam motaji ;) ) no a pak uz jen BB, BB, BB, BB :) , a loot co tam pada je pekny ;) .

Jak uz sem zvykly, ze me to solo uz nikde moc neexpi, tak tady mi to zatim pride jako alternativni misto (kdebych mozna mohl dodelat auru? /! ) kde by se dalo taky pekne expit.

 

btw: co si pamatuju, tak sem delal casto hunty ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Zo zaciatku zenorky neskor si spravit trple smashing gladius , hodit si element a tuto sa da expit dost dlho ... ono sa da aj aura na tom expit ale chce to pevne nervy :) ..... kto ma IP tak sleepre + element alebo aj ice titani s elementom idu paradne ... chce to hlavne agi a na titanov nejakeho priesta a dost vit na ich BB -_-

Myslim ze zaklad je spravit si sage na elementy ... zas tak moc vam to nezabere spravit si sage aby vam sli expi 2x rychlejsie a na 90+ lvloch je 2x viac expov dost potrebnych :confused1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ak mí´žem, tak napí­Äem kde som expil zatiaÂľ ja :)

 

(mal som za riÂťou priesta)

1-20+ som expil napravo od Payonu. Willow a tak od 10 Spore.. 1-20 zabralo cca 30 miníşt

 

20-30 Payon->dole->dole - Wolf .. cca 30 miníşt znova

 

30-57 Nakíşpil som si Frilly a Earthworm Peeling a robil repeatable questy (hode a frildeck).. za cca 1m som dal 53 lvl .. cca 10 miníşt :D

Potom som robil Hode hunty, Äo som teda nemusel, lebo to bola len strata Äasu.. cca 3 hodky (flákal som to :D)

Ak máte za riÂťou priesta a nemáte ten 1m, tak Vlci do 40 mí´žu byÂť, ak máte, tak Hode hunt je fajn. Nazbierata Earthworm Peelingy + zabí­janie

Hodov.. Krásne a celkom jednoduché expy :)

Tu odporíşÄam zohnaÂť si Fire Damascus, ten rozdiel je fakt poznaÂť :) Neskí´r sa zí­de na Lesavky

 

57-58 Spravil som si quest na Moscoviu, 20 miníşt

 

58-75 Zabí­janie Les a robenie questov zo Sharp Leafov. Zabralo mi to cca 6-8 hodí­n, Äo nie je až tak veÂľa si myslí­m.

Okrem toho som zarobil cca 1,3m (Stem, Green Herb).

 

Takže tíşto cestu mí´žem len odporučiÂť :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Cauko, chcel by som sa poradit, planujem robit Stalkera so zameranim na Snatchovanie v BioLabe. Neviem, ako mam rozdelit staty, bol by som rad, keby niekto poradil. Kedtak vopred diky. :)

Myslí­m že lepÄí­ topic by byl buildy na stalkery a ne kde expit.

 

Skilly, posledni bod si muzeÄ dát ví­ceménÄ kam chceš

Staty, zbrař potřebujeÄ takovou tu vykovanou, earthovou aby nikdy nemissla a ty neví­m jak vypadají­ (kolik mají­ slotů, atd, jedna z mála vÄcí­ co fakt neví­m, protože mÄ nikdy nezají­mala). Staty bych si dal tak nějak, vit abys přežil při snatchování­, dex na cast Chase walku, agi abys mohl kdyžtak tahat Seyreny, pří­padnÄ aby tÄ nehitlocknul spawnutý howard.

Link to comment
Share on other sites

Zereges:

Zbraň - very (very) strong cokoli (čím rychlejší tím lépe - dagger). Sloty to nemá (ne v pravém slova smyslu), nejsem si jistej jestli vůbec na elementu sejde (osobně bych si na to, že je to úplně jedno, protože libovolný element (ze 4 základních) co funguje na Seyra, nefunguje na cecilu a stalkeři v pohodě snatchují oboje). Ono pro snatchování je to celkem zásadní, tak to sem hodim jak to chápu já...

 

Kovaná zbraň má 4 potenciální sloty - jako snad každý kus equipu. Tyto sloty mohou být využity nebo ne (plně jsou využívány vlastně jen u některých zbraní). Sloty mohou být:

- slot na kartu

- star crumb

- element

- jméno

- enchant

 

Při kování máš možnost využít všech slotů - jeden je defaultně využit pojmenováním a další 3 jsou už dle volby kováře. Kovář si každým využitým slotem snižuje šanci na kování a může využívat jen star crumbů a (jednoho) elementu. Nemusí využít snad vůbec žádný. Tak či tak, zbraň nebude mít žádný slot pro karty. Prostě zůstane nevyužitý.

 

Btw prý u very very very strong zbraně je (nebo aspoň byl) bonus +50 atk navíc (tedy u zbraně, která sice nemá element, ale má v sobě 3 star crumby).

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Btw prý u very very very strong zbranÄ je (nebo aspoř byl) bonus +50 atk naví­c (tedy u zbranÄ, která sice nemá element, ale má v sobě 3 star crumby).

+40 u normalni, +50 u rankerske u 3x very, 1x a 2x very se chovaji normalne (+5/+10, ranker tusim dalsich +10) - ale neni to bonus do ATK, ale pridavna damage (presne).

Taky proto expim s VVVS kudlickou merchy na Porcellkach a vetsina ran je za 40 bo jinak miss. ;)

Ale u stalka je to fuk, tam na snatch staci jedine very.

 

Edit: Jinak ciste technicky u kovaneho equipu: Card1 = 254, pak Card2 = element+crumby, Card2 = char_id:low, Card4 = char_id:high, ale to je jen detail, na tom co pises to nic nemeni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...