Jump to content

Photo

Rogue/Stalker - Kde expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

#21 Tinka

Tinka

Deviling

• Supporters
  • 315 posts

Posted 15 August 2008 - 01:25 PM

Na soilech uz to mam hrozne ohrany :) uz ani nevim jak dlouho sem tam expil :mellow: , jinak to bowling bash je super (pokud jsou naky ochotni hraci ktery ti to hodi :) ), elementarni dyky mam (akorat potrebuju jeste water), ted mam lvl 85.
Kazdopadne diky za radu s tim ostatnim :)

nevedela som aky si lvl preto tie soily :)) na 85 tam je to tam uz nuda
mno ja som si musela zohnat vlastneho bowling bashera pretoze pisat na main vzdy ked mi to prepisali to bolo na nic :)
staci vyexpit knechtika na cca 60ty lvl a mas vlastne bb 10, to vyuzijes aj na stalkerovi predsalen nemusis nikoho otravovat
Ariadna- High Priest 99/70 po 3ch rokoch sa patrilo
PROUD MEMBER OF FINAL FANTASY GUILD Posted Image
Camille- Stalkerka Member of AMDMAPosted Image
Athox- Stalkerka 96/66 dex/int wizznicka spolu s Antym
Avery- Gypsynka 96/66 old, striptiz uz nebude
kawaii game--><3screen<3 2nd class
Trickster: Athox pure MA Lightning/Fire Bard 7x/6x Guilda FF
Posted Image
Nehram uz nic nemam cas. Real life, you're welcome.

#22 Keldorn

Keldorn

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 72 posts

Posted 15 August 2008 - 02:25 PM

Řek bych, že rogue a obzvlášť dagger se expí hodně dobře. Není závislej na maně, to jedině na portování, hide, snatch, může jet nonstop, stačí mu ctrlklik a nakládá slušně. Sice se to asi nedá srovnávat s wiznou, ale v porovnání třeba s knechtem, bs a alchem je na tom o dost líp .. nakonec dobrej rogue může bejt lepší a rychlejší než průměrnej hunt nebo sin.

feelin' blue, sleepy & lovestruck

#23 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 15 August 2008 - 02:34 PM

nakonec dobrej rogue může bejt lepší a rychlejší než průměrnej hunt nebo sin.

Chce to know how o hromadě skillů monster, elementární armory, aby ho missovaly skilly, které si může nakopírovat místo trifecty a jde si pro ni znova :)

Sleeper s pickem rox, stačí naučený throw sand od npc a nepřepíše to nic :mellow: Jen škoda toho ID tam se skilly přepíšou dost rychle i přes tu flee třeba sedmičkovým BBčkem nebo něčím jiným i přes swordfishe

Edited by Vertol, 15 August 2008 - 02:35 PM.

Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#24 Mukotsu

Mukotsu

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 48 posts

Posted 17 August 2008 - 12:10 PM

Dagger rogue na mensich lvlech se paradne expi na mavkach (neni z moji hlavy) ale od 70 tam uz bude asi nuda a krom soilu nwm kam pak jit...
edit: mam na dual priesta

Edited by Mukotsu, 17 August 2008 - 04:29 PM.

The End

#25 Leninjezpet

Leninjezpet

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 37 posts

Posted 29 August 2008 - 10:52 PM

Tak děcka, řeknu Vám jak se tahá moderní rogue na Rebornu.

Thief - kde se dá, lognete si priesta a mage a taháte se na metalinzích a soilech, na vyšších levlech pak na Framech přes archer class a kombo.
Rogue - hardcore blázni expí na argiopkách popř. někde kde rogue může expit sám - Sleepeři a nemusí se tahat (zásadně nedoporučujeme, když se taháte vyjde to líp a radostněji), zbytek se tahá na framech, přes gladiátora na kuličkách v Odinu, na dracích, dokud byly Kasy na Kasách, prostě stylem urvi co se dá. Zásadně neexpit sami! Nechte se tahat!

No a 95+ už v labu.

High Thief - stejně jako thief, pokud se s Vámi bude tahat High Mage můžete aspoň spolu naříkat jak Vám to oběma neleze.

Stalker - nechte se tahat jako s Roguem, můžete zkusit Majo, pokud vám to všechno bude někdo tahat a nejlépe Wizna někde zabíjet, vy můžete být v hidu a koukat se Smokiem jak jim to jde od ruky - !Pozor na heaven´s Drive!, a 90+ lab, možná budete i snatchovat, ale to nedoporučujeme, mohli by totiž být i prospěšní, a navíc je to nebezpečné.

Autor vyexpil Stalkera na 94/6něco na Argiopkách, Sleeperech, Majo, na Dracích (stydí se za to) a v labu (kde poctivě vysnatchoval 94). Návod lze použít na jakékoli jiné povolání. +-.
Tornak Stalker,
Leninisback Creator,
PFT.

#26 Ar.Ulric

Ar.Ulric

Hyegun

• Supporters
  • 451 posts

Posted 30 August 2008 - 12:18 AM

Tahání sux, spravní chlapy dělají hunty :wub:

Gilthas, novice založen ve čtvrtek odpoledne.

Do base 8 na huntech v novice arene, ppo přestupu na thiefa se přesunul na zombie hunt do Payon cave.
Po dokončení zombie huntu (lvl 20) jsem přešel na Cookie hunt, tam jsem udělal během 3 huntů lvl 40+ a poté jsem se přesunul na Porcellia pomahat kamarádovi huntit kartu.. tam jsem vydržel do přestupu bez problémů do přestupu.

Po přestupu následovaly 3 Verit hunty, komplet Sandman a 12 Wild rose huntů.... za dva dny s obyč. equipem (rankerské element. dýky, whisper) a boostama ve městě mam lvl 60/30 a leze to pořád slušně :)

Chystám se na sérii OCA huntů a pak asi s pickem na Sleepery :)

~~Ancri Dam - High Priest~~

~La Muerte - Sniper~

~Na WoE občas znásilňuji: Brnkac Kytarowy - Clown~

~~Proud member of Posted Image ~~

#27 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 30 August 2008 - 09:22 AM

...

Sice nevím o co ti jde... ale když někdo chce rychle stalkera tak ho leechuje někde, kde to leze. Kdo nechce leechovat tak hraje solo, to je věc každého. Kdo chce pure gank rogue (jako já) na vydělávání peněz tak na nějaký leech prdí a expí zrovna tam kde vydělává prachy... a kdo nedělá nic tak nic nemá :)

Ještě bych ten tvůj post trošku poopravil- od 10-60 lvlu anubové přes ress lístky, pak anubové leech priestem, od 95 bio3

Abych nebyl OT :wub: Jedna nudná metoda jak expit pure gank rogue:
low lvl do 10-40 pay cave
40- přestup na rogue siromy... wind kudla/endow na kartovanou zbraň
do 60 lvlu pořád siromy pak podle možností- icepick- sleeper, stalactit golem/magma do aury, i ice dung se v klidu dá bez intimidiate... :wub:
bez picku- bathorky, tamruani, hill windi, HOčka a hromada jiných lokací kde stačí pro pohodový exp jeden element a hromada flee :)

Edited by Vertol, 30 August 2008 - 09:23 AM.

Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#28 Guest_Yzeuth_*

Guest_Yzeuth_*
  • Guests

Posted 11 September 2008 - 08:44 PM

Kde expit bow intimdate (bohuzel jen 5 vic nezbylo) rogueho 83+? Myslim neco zajimavejsiho nez soily a gea, diky.

#29 Melt

Melt

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 12 September 2008 - 04:45 AM

Kde expit bow intimdate (bohuzel jen 5 vic nezbylo) rogueho 83+? Myslim neco zajimavejsiho nez soily a gea, diky.

predpokladam ze jedes i vultures eye a DS na 10, takže, stingy, bathorky, hill windi , a spousta dalsich lokaci kde je neco pomalyho... zkopiruj si treba repel a mas to
Neplačte, že něco skončilo, radujte se, že se to vůbec stalo.
Posted Image

#30 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 12 September 2008 - 12:09 PM

Podivej se do archer classu kde expit klasickeho agi+dex hunta/dancku, je to podobne. K tomu co tu bylo receno pripocitej treba Mermany, mas-li spravny luk klidne treba Galiony atd.

#31 Sadness

Sadness

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 17 posts

Posted 01 October 2008 - 09:27 AM

Mno, nakonec jsem na to prisel. Jednoduche, uzitecne a ani ne pomale. Od novice zony az po 99lvl delat s roguem hunty. Jedno jake. Ja takhle za 4mesice hrani(ne cisteho, od 2-4hodin hrani denne) udelal 93lvl bow rogue. Delal jsem hunty + schaneni elementarnich karet(jako drain, Vadon atd) a bez problemu.

jo a neexpil jsem jen jeho, jeste k tomu byl bard a acolita takze to ani 4mesice nebyli

Edited by Sadness, 01 October 2008 - 09:28 AM.

Hmm...můj první dojem z vás je....nemám vás rád!

#32 Guest_Yzeuth_*

Guest_Yzeuth_*
  • Guests

Posted 01 October 2008 - 01:37 PM

Mno, nakonec jsem na to prisel. Jednoduche, uzitecne a ani ne pomale. Od novice zony az po 99lvl delat s roguem hunty. Jedno jake. Ja takhle za 4mesice hrani(ne cisteho, od 2-4hodin hrani denne) udelal 93lvl bow rogue. Delal jsem hunty + schaneni elementarnich karet(jako drain, Vadon atd) a bez problemu.

jo a neexpil jsem jen jeho, jeste k tomu byl bard a acolita takze to ani 4mesice nebyli

Delat hunty urcite doporucuju naexpis, neco vydelas, a neni to takovej stereotyp...
Ja dal od 1 do 85 bow rogueho presne za tyden kdyz sem hral tak sem byl jenom zalezlej na mavkach a po tom tydnu se mi to hrozne zhnusilo (nekomu to nevadi) ale ted uz se mi za nej hrat nechce.

#33 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • 1,128 posts

Posted 01 October 2008 - 03:55 PM

Od novice zóny až po 99lvl dělat s roguem hunty. Jedno jaké. Já takhle za 4 měsice hraní (ne čistého, od 2-4 hodin hraní denně) udělal 93lvl bow rogue. Dělal jsem hunty + shánění elementarních karet (jako drain, Vadon atd.) a bez problemů.

jo a neexpil jsem jen jeho, ješte k tomu byl bard a acolyta takže to ani 4 měsíce nebyly

acolyta (jen?) a bard jsou záležitost pár dní, a gratuluji, do aury ti tímle tempem zbývá jen tak +-10 měsíců :shifty: když připočtu že ti pak zbydou težší hunty kde není problém umřít (bych o rybiích na 98 lvlu mohl vyprávět :) ) tak bych to zaokrouhlil na rok :laughing1:

a dovolil sem ti editnout tvůj post, schválně je porovne který je hezčí, jestli upravený nebo orginál :laughing1:
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#34 Tote

Tote

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 362 posts

Posted 01 October 2008 - 05:16 PM

acolyta (jen?) a bard jsou záležitost pár dní, a gratuluji, do aury ti tímle tempem zbývá jen tak +-10 měsíců :laughing1: když připočtu že ti pak zbydou težší hunty kde není problém umřít (bych o rybiích na 98 lvlu mohl vyprávět :) ) tak bych to zaokrouhlil na rok :laughing1:

kazdy ma cile hry jine

Posted Image
~Sicario, Eletto, Perenne, Tote, Sangre, Suerte, Morts a Chtahac~
~sinx, HP, profka, sniper, WS, champ, sinxka a HW~

#35 *PEpiNO*

*PEpiNO*

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 26 November 2008 - 12:18 AM

Sice uz si nepamatuju, kde sem udelal muj zatim lvl 97, ale u dagger intimidate rogue neni spatny expit na demon pungusech (hodi se EQ proti blindu a stone curse). Chce to samozrejme nake to flee, no a IP by tam nebylo na skodu (zatim nemam ;) ), vlacky neni dobre delat nake ohromne, staci tak +- po 5 (a nake ty Punky co se tam motaji ;) ) no a pak uz jen BB, BB, BB, BB :) , a loot co tam pada je pekny ;) .
Jak uz sem zvykly, ze me to solo uz nikde moc neexpi, tak tady mi to zatim pride jako alternativni misto (kdebych mozna mohl dodelat auru? /! ) kde by se dalo taky pekne expit.

btw: co si pamatuju, tak sem delal casto hunty ;)
laurea (rikejte mi ve hre Hardy) - Stalker - lvl - 90+
Nena - priestka 90+
Svyatoslava - Hunterka - v rozbehu

Death Angels Guild

Posted Image

Uz zadna aktivita ve hre.

Básnička od nemrtvých by Snitch
Nemrtví brýle nasadí, do pohody tě naladí
Enny sonic dává, prach ze země vstává
Tao za nim přijede a všechnu havěť zamete
Vzápětí Haruno uhodí - nikdo ho nevidí
Dává totiž grimtooth, když mají vždycky lexy
Na toto nám zbraně dělá vždycky jenom pixi
Občas si i kreslí a nato má on fixy
Pak tu máme naše huntry - Archlonga a Aussi
healujou nás high priesti - nejlepší ve svém oboru
Jsou to Ynie, Tori Lord (a ten je na moonu)
Za chvíli mezi nimi bude i Yuufka, která zatím doufá
Zato teď si dává grand bossy, vždycky když jde na bossy
Stačí zavolat Snitchi a šípy už sviští.
Nebo taky White Snipere a ten nám to všem natře
Často i Saravok arrow dává steel crow
Naopak Simson umí enchant poison
Zato zase laurea se hidne a pak všechny strafne
Angel ol Loony - naše crusna, která se nezdá
Nakonec nám Fujiwara zatančí,…Počkat! Nikdo se neloučí! O.o
Tohle jsme jen my! Vždy a pro Vás - Nemrtví!

#36 Liero

Liero

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 318 posts

Posted 28 November 2008 - 03:37 PM

Na doexpeni jobu doporucuji Wind Ghost
Pavel Landovský:
Člověk, jak stárne, tak zjistí, že od jistého věku se musí vyhýbat blbcům - je to důsledek toho, že ztrácí fyzické síly a nabývá rozumu. V tomhle věku totiž člověk ví, že blbec je nebezpečnej, že ti může vypíchnout oko, bodnout nožem atd.

Oscar Wilde:
Požehnáni budiž ti, kteří nemají co říct a drží zobák.

Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří nemusíme být vždycky šťastní.

Neplatit účty je jediný způsob, jak se uchovat v paměti obchodních kruhů.

Peta:
Přestupák na monka je otázkou skillu a počtu speed potů.

Ronin:
Co pořád všichni mají s tím, že campíme prvý warp! My jen čekáme až se nám načtou stringy.

#37 Setokaiba

Setokaiba

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 21 May 2009 - 12:19 PM

Zo zaciatku zenorky neskor si spravit trple smashing gladius , hodit si element a tuto sa da expit dost dlho ... ono sa da aj aura na tom expit ale chce to pevne nervy :) ..... kto ma IP tak sleepre + element alebo aj ice titani s elementom idu paradne ... chce to hlavne agi a na titanov nejakeho priesta a dost vit na ich BB -_-
Myslim ze zaklad je spravit si sage na elementy ... zas tak moc vam to nezabere spravit si sage aby vam sli expi 2x rychlejsie a na 90+ lvloch je 2x viac expov dost potrebnych :confused1:

#38 Belquerst

Belquerst

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 29 January 2011 - 09:05 PM

Ak môžem, tak napíšem kde som expil zatiaľ ja :)

(mal som za riťou priesta)
1-20+ som expil napravo od Payonu. Willow a tak od 10 Spore.. 1-20 zabralo cca 30 minút

20-30 Payon->dole->dole - Wolf .. cca 30 minút znova

30-57 Nakúpil som si Frilly a Earthworm Peeling a robil repeatable questy (hode a frildeck).. za cca 1m som dal 53 lvl .. cca 10 minút :D
Potom som robil Hode hunty, čo som teda nemusel, lebo to bola len strata času.. cca 3 hodky (flákal som to :D)
Ak máte za riťou priesta a nemáte ten 1m, tak Vlci do 40 môžu byť, ak máte, tak Hode hunt je fajn. Nazbierata Earthworm Peelingy + zabíjanie
Hodov.. Krásne a celkom jednoduché expy :)
Tu odporúčam zohnať si Fire Damascus, ten rozdiel je fakt poznať :) Neskôr sa zíde na Lesavky

57-58 Spravil som si quest na Moscoviu, 20 minút

58-75 Zabíjanie Les a robenie questov zo Sharp Leafov. Zabralo mi to cca 6-8 hodín, čo nie je až tak veľa si myslím.
Okrem toho som zarobil cca 1,3m (Stem, Green Herb).

Takže túto cestu môžem len odporučiť :)

#39 Seakerr

Seakerr

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 01 January 2012 - 02:53 AM

Cauko, chcel by som sa poradit, planujem robit Stalkera so zameranim na Snatchovanie v BioLabe. Neviem, ako mam rozdelit staty, bol by som rad, keby niekto poradil. Kedtak vopred diky. :)

#40 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 01 January 2012 - 01:20 PM

Cauko, chcel by som sa poradit, planujem robit Stalkera so zameranim na Snatchovanie v BioLabe. Neviem, ako mam rozdelit staty, bol by som rad, keby niekto poradil. Kedtak vopred diky. :)

Myslím že lepší topic by byl buildy na stalkery a ne kde expit.

Skilly, posledni bod si muzeš dát víceméně kam chceš
Staty, zbraň potřebuješ takovou tu vykovanou, earthovou aby nikdy nemissla a ty nevím jak vypadají (kolik mají slotů, atd, jedna z mála věcí co fakt nevím, protože mě nikdy nezajímala). Staty bych si dal tak nějak, vit abys přežil při snatchování, dex na cast Chase walku, agi abys mohl kdyžtak tahat Seyreny, případně aby tě nehitlocknul spawnutý howard.
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.