Jump to content
Reborn fórum

velkonocny event


yellow4

Recommended Posts

Dakujem za rady, skusim to ak to bude nevyhnutne,.. pri poslednom reset patchov som musel kompl. nastavovat Bm a vsetko v alt+1-9 atd vsetky nastavenia v listach, takze radsej to necham tak a pokial mi hra bezi, obetujem velkonocny event a necham hru v 100% poriadku.( pre mna je hra dolezitejsia ako nejaky event). Este raz vdaka za rady.

Jsi supporter, tak si v cp uloz bm a pokud se ti smazne, tak si ho nacti. (Nezkousel jsem, ale melo by to fungovat.)

 

me pomohlo prehodit upravene grf za ty stare udelal sem si cepicku a dal si zas upravene

Taky moznost, ale pokud pouzivas upraveny grf ktery neaktualizujes, tak se ti casem nebudou normalne zobrazovat predmety a hra zacne padat.

 

 

Btw. bylo by mozny dat pod Downloads i samostatny aktualni reborn.grf ? :megalol:

Link to comment
Share on other sites

- Reset patchu nesmaze zadne nastaveni, pouze znovu nahraje reborn.grf.

- Pokud mate upravene grf, je zde vysoka pravdepodobnost, ze patcher nebude patchovat nebo to neudela spravne. Patcher vyzaduje verzi grf 0x200, bez kodovani. GRF Factory umi delat 0x200...

 

Btw. bylo by mozny dat pod Downloads i samostatny aktualni reborn.grf ? :megalol:

Kdyby byla moznost, jak to udelat automatizovane, urcite by to slo, ale podle me je to zbytecny, kdyz se muze dat reset patchu (vysledek je stejny). A taky lenost hraje svou roli, mozna nejvetsi :)

Link to comment
Share on other sites

- Reset patchu nesmaze zadne nastaveni, pouze znovu nahraje reborn.grf.

- Pokud mate upravene grf, je zde vysoka pravdepodobnost, ze patcher nebude patchovat nebo to neudela spravne. Patcher vyzaduje verzi grf 0x200, bez kodovani. GRF Factory umi delat 0x200...

 

 

Kdyby byla moznost, jak to udelat automatizovane, urcite by to slo, ale podle me je to zbytecny, kdyz se muze dat reset patchu (vysledek je stejny). A taky lenost hraje svou roli, mozna nejvetsi :megalol:

Tohle jsem nevedel, diky za info.

(V tom pripade je to opravdu zbytecny.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdar - z tohtoroÄného velkonocného eventu mi ostalo niekolko truhlí­c s pokladom, ale zistil som, že z nich už po rozklikaní­ niÄ nepadá. Vtedy som si ich odložil na neskí´r, lebo som nevedel, Äo s prsteřmi a lunatik vajcami ;)

 

Bolo to o to neprí­jemnejčie zistenie, že som niekoÂľko z nich predal - naÄÂťastie som mohol zaplateníş sumu na mieste vrátiÂť.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...