Jump to content
Reborn fórum

(High) Wizard - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Mno ja bych to spis videl:

 

Angeling hat

opera mask nebo glasses s mardukem (glasses clovek jen tak nesezene)

silka s marcem (da se i evil druid ale u wizny asi neni tolik potreba)

rod s 4xdrops (je dobry si spocitat celkovou int buildu..kdyztak se da jet i arc wand atd.)

mufler s marse (hodi se i dalsi s raydricem)

guard s tharou

shoesky s matyrem

rosary nebo gloves se zeromem (vetsina dava gloves me prijde o fous lepsi rosary)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

GW equip :(

 

hlava - Apple of Archer

oci - Neutral sunglasses ( :) )

pusa - gangster mask

armor - unfrozen silk robe

zbran - rod se ctyrma dropsama

shield - cranial guard

garment - immune muffler

boty - shoesky s veritem nebo matyrem, nejlip s firelockem :P

acc - 2-nimble glove

 

čí­m ví­c + tí­m lí­p :)

 

přijemnou zábavu s wizničkou :mml:

 

a jestli máte nervy a štěstí­ na karty, tak si sežeňte na expění­ Loli Ruri card combo (parasite, harpy, evil nymph, bloody butterfly, miyabi doll) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No ten headgear a ta zbran zavisi na tom jak ti vychazej staty. To same acc, protoze INT potrebujes mit nejak rozumne delitelnou, a pokud se nepletu tak DEX ne. Takze ja se ridim podle INT a podle toho:

 

Headgear- AoA, Tiara/Crown, pripadne Angeling hat

Weapon- Staff+3xdrops,Arc Wand+2x Drops, Evil Bone Wand, anebo pripadne ta Survival Rodka+drops

Acc- nejlepsi jsou ty Nimble gloves, a kdyz ne glovky tak zase v zavislosti na int earringy.

 

Add combo: jednu dobu jsem ho chtel ale,kdyz jsem to pak uvazil tak si myslim ze na expeni sou lepsi veci.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Napruzenej tak trochu jsem,dnes jsem toho moc nenaspal,ale spis me nastvalo ze misto toho aby Max nebo Tulpik napsali jestli se da jit i vic tak tu hledaji zatim uplne neco jinyho.

 

Ale dobre reknu ti jak to vidim realne ja:

Tiara(1) nebo Crown(1) + elder willow +3

Glasses(1) + elder willow +2

Valkyrie's Armor(1) + evil druid +2

Wizardry Staff +6

Muffler(1) + aliot +2

2x earring nebo Vesper core 01 +4

 

INT + 70 job +116

jidlo +10

BC +20

Bless +10

Battle orders ci jak se to jmenuje +5

 

CELKEM 180

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Imho se vyplatí­ survivorska s fabre/drops a k tomu survivors manteau, pokud teda zrovna nehoní­te int, redukce jsou fajn, hp jeÄtÄ ví­c no a ta trocha vit... do PvM dobrá, do PvP se s tí­m dá smí­řit. A hlavnÄ narozdí­l od Wizardry staff můžete mí­t Ätí­t. Neví­m co sem vůbec cpete rod s 4* drops...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...
Rád bych se zeptal nÄkoho znalého na equip pro High(Wizarda) čistÄ non GW postava. Tato wizna je pouze pro PvM a vÄude se doÄí­tám jen o equipu pro GW wizny. Dí­ky

 

Zas tak moc velkej rozdí­l v tom nebude =] Musí­Ä poÄí­tat s tim že budeÄ mí­t support takže dex equip nepotřebujeÄ (sufra,stringy by mÄly být) Takže udÄlat si eq na matk. Tak bych vidÄl SoD+X (záleží­ na vkusu a penÄzí­ch), Lifka s vamberkem, Muffler s Aliotem, Mage Coat s Agavem, Spiritual Ringy, Father's masku a botky netusim, možná nějaký Valk s matyrem :) Jsem ale delÄí­ dobu ze hry takže netučim jestli teÄka není­ v módÄ něco lepÄí­ho =]

Link to comment
Share on other sites

Zas tak moc velkej rozdí­l v tom nebude =] Musí­Ä poÄí­tat s tim že budeÄ mí­t support takže dex equip nepotřebujeÄ (sufra,stringy by mÄly být) Takže udÄlat si eq na matk. Tak bych vidÄl SoD+X (záleží­ na vkusu a penÄzí­ch), Lifka s vamberkem, Muffler s Aliotem, Mage Coat s Agavem, Spiritual Ringy, Father's masku a botky netusim, možná nějaký Valk s matyrem :) Jsem ale delÄí­ dobu ze hry takže netučim jestli teÄka není­ v módÄ něco lepÄí­ho =]

 

to ja bych zase doporucil ten dex eq pac v pvm neni potreba hnat ten matk do zavratne vyse. v kazdem pripade plati ze ten samej eq co si schani GW wizna, tak si obstarava i pvm wiz, pac i ten GW wiz stravi 90% casu huntenim a expenim pvm. tedy bych doporucil ramen hatku, red glasky, ninja scroll, [orlean]glove se zeromem, silku/orlean robe s pupou/removerem/succubou, survivor manteau s int/dex palickama, memory book/book of charms s race redukcemi/hodremlinem, botky na wiznu treba vidarky a u HW rozhodne valk s matyrem/veritem/g.ferusem/acidem.

 

taky neni nikdy na skodu udelat si tu int variantu eq [i kdyz dexovou nosim 80% casu, vlastne vzdy kdyz nejsu na kasach nebo mvp]. krome toho co jsem vyjmenoval [stit, brejle, int surv rodka...] se da pridat lifka/crown/valk bandka ne s vanberkem ale isillou, libovolnej plast [asi nej je skin of ventoss] s aliotem/salamanderem, spiritual ringy jen v pripade ze jsou potreba na zaokrouhleni int nebo do comba, osobne bych radsi tahal sign a orlean glovku se zeromem ale ne vzdy to jde :) co se palicek tyce tak SoD me moc neoslnila. je fajn ze da solidno matk ale jeji vaha a obourucnost mi neprijde moc vhodna na pvm. radeji bych volil staff of piercing [co nejvic plus] nebo nejakou jinou hulku, vsak je jich celkem slusny vyber.

 

co se tyce pridavneho equipu jiste to bude nejakej smokie/vitata/phen/enriched ring v acessorkach a podobne uzitecne blbosticky:)

no to jsem vyjmenoval asi veskery muj soucasny/planovany equip :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Taky záleží­ jestli pvp nebo pvm, do pvp si asi nebudeÄ brát agava a thana despera.

Mí­sto 2x isilla - 2x Evil Snake Lord

do pvp nechat tak

do pvm : +10 2Int kniha s thana desperem, mí­sto edÄka agav a ví­ce int jí­dlo. (tuÄí­m že to je 5/6int)

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

Taky záleží­ jestli pvp nebo pvm, do pvp si asi nebudeÄ brát agava a thana despera.

Mí­sto 2x isilla - 2x Evil Snake Lord

do pvp nechat tak

do pvm : +10 2Int kniha s thana desperem, mí­sto edÄka agav a ví­ce int jí­dlo. (tuÄí­m že to je 5/6int)

Isilla tam neni kuli inte ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...