Jump to content
Reborn fórum

(High) Wizard - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Guest rodix-

oba jste vedle. misto toho co by jste se toho kluka zeptali jako vzdy "co od toho charu ceka", jestli pvm/gw/int/matk/dps... tak radeji typujete a zkousite to naslepo.

DPS Wizna? To je co?

Int a Matk wizna je jedno a to same. Ten moj build je jasne na GW. Ak to z neho nevidis, tvoj problem.

Takze vedle si ty.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

DPS Wizna? To je co?

Int a Matk wizna je jedno a to same. Ten moj build je jasne na GW. Ak to z neho nevidis, tvoj problem.

Takze vedle si ty.

 

Ty zas vubec nevis Rodixi. Intu preci HW jedou, aby meli velkej regen(spravna wizna totiz nechodi pretizena na GW, aby mohla poradne regenit), naopak matk wizna je na dmg, ta totiz regen nepotrebuje. No a dps wizna je ta co ma 99 agi a 99 int a spamuje jupiky s instant castem, protoze ma dva belzebuby, orlean plate kombo, a dark iluzi s dark lordem. Jako fakt noob, jeste ze tu mame takoveho profika jako je Heliodor.

Link to comment
Share on other sites

DPS Wizna? To je co?

Int a Matk wizna je jedno a to same. Ten moj build je jasne na GW. Ak to z neho nevidis, tvoj problem.

Takze vedle si ty.

int wizna dle me nosi equip ktery mu da co nejvice int, tedy +10 book of charm s desperem, aliota, spiritualy, pripadne i toho ESLa.

na matk bych zase vzal +10SoD, agava, sing acessory, orlean glovku.

a u dps by mi bylo jedno jak silne to dava rany, ale spise na to jak rychle dokazu spamovat, tedy dex equip a prave ty dve isilly.

pokud ale chtel neco na GW tak by musel vybirat jiny equip. a proto je dulezite vedet k cemu ten HW ma byt. ba z vety: "

Ahoj lidi neporadil by mi nekdo ten NEJLEPSI eqip na wiz na INT ? na penezich nezalezi ;)" si nejsem ani uplne jisty zda se opravdu jedna o HW a nema to byt jen wizard. ten by mel pak nektere equipove omezeni.

Link to comment
Share on other sites

DPS wizna neexistuje, existují high int stringy a meteor storm, který neovliňuje motion delay.

pouze s BC nebo za predpokladu ze mas porad dostatek mobu na kterych bys honil isilly.

za normalnich okolnosti mi prijde v pvm vyhodnejsi spolehat na dexu a na to ze udrzis 2 plosaky misto jednoho i kdyby byl sebesilnejsi.

edit: me pro zmenu nejde do hlavy k cemu radi rodix vzit si fallena a k tomu EDa pro GW HW.

Link to comment
Share on other sites

pouze s BC nebo za predpokladu ze mas porad dostatek mobu na kterych bys honil isilly.

za normalnich okolnosti mi prijde v pvm vyhodnejsi spolehat na dexu a na to ze udrzis 2 plosaky misto jednoho i kdyby byl sebesilnejsi.

edit: me pro zmenu nejde do hlavy k cemu radi rodix vzit si fallena a k tomu EDa pro GW HW.

 

NepotřebujeÄ instacast na spam meteorů přes sebe

A já reagoval jen na termí­n DPS wizna, tj jen o spamu meteoru. Nepsal jsem nic o tom, že je to výhodnÄjÄí­ ;)

 

ED se občas pro wiznu hodí­, kromÄ imunity na dva statusy jeÄtÄ na bonus na int a taky na imunitu na provoke

Link to comment
Share on other sites

NepotřebujeÄ instacast na spam meteorů přes sebe

A já reagoval jen na termí­n DPS wizna, tj jen o spamu meteoru. Nepsal jsem nic o tom, že je to výhodnÄjÄí­ ;)

 

ED se občas pro wiznu hodí­, kromÄ imunity na dva statusy jeÄtÄ na bonus na int a taky na imunitu na provoke

jop vim ze jsem se spatne vyjadril, myslel jsem proste dex wiznu ktera i se slabsi int nebo matk stihne vic kouzel, vic ran a tedy i vetsi dmg za sekundu.

 

ohledne toho EDa... ja mit fallena, tak uz si i ten MB necham hodit a tu 1 int hledam radeji jinde.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

jop vim ze jsem se spatne vyjadril, myslel jsem proste dex wiznu ktera i se slabsi int nebo matk stihne vic kouzel, vic ran a tedy i vetsi dmg za sekundu.

 

Aspon, ze to vis. ;)

 

ohledne toho EDa... ja mit fallena, tak uz si i ten MB necham hodit a tu 1 int hledam radeji jinde.

 

Switch?

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

Tak, ale okrem miltovho wtf vysvetlenia aky je rozdiel medzi matk a Int wiznou, ty si mi to este stale nevysvetlil. Tak sup. Cakam, co mudreho splodis.

To, ze matk wizna nosi matk veci a int wizna int veci je snad este vacsia volovina, ako to, ze int wizna nosi int equip koli regenu.

 

Ked je raz wizna na DMG, tak nosi najlepsiu moznu kombinaciu matk a int veci. Konecne si uvedom, ze int a matk wizna je jedno a to iste.

Link to comment
Share on other sites

panove ,

diky za rady ale ja z toho este vytahl o 9 int vice. a chtel jsem vedet Eqip ktery da maximum int co na rebornu jde. proste jenom tohle a nic vic. ;)

 

Edit: tak prosim jestli poradite ja to vytahl na 99 + 50 INT na vsechno ostatni kasli proste jenom full int nebo co nejvetsi Matak to mam mezi 2442~4098 na RO calx. dokazete z toho nekdo este vice vytalcit ?

Link to comment
Share on other sites

Edit: tak prosim jestli poradite ja to vytahl na 99 + 50 INT na vsechno ostatni kasli proste jenom full int nebo co nejvetsi Matak to mam mezi 2442~4098 na RO calx. dokazete z toho nekdo este vice vytalcit ?

Na serveru se stat resetem můžeš trickovat s marionettou (stat reset, marionetta, naklikat int) což ti přidá 49int. 10int jídlo, 20int z gospelu, na gwčkách 5int od Gumy z Battle Orders, BoD, Rice Cake a Rune Strawberry Cake na 35Matk, místo těch necromanů Entweieny (ubere ti to int, přidá 100matk), 3int hidden armor enchant, jako pet munak (+1int, zvedne ti to nepatrně maximální, ale o dost minimální matk) nebo dokebi (+1% matk, zvedne nepatrně oba - maximální je vyšší než s munakem)

Dál nevím, celkem to dělá 230(231)INT a 5553~10296(5796~10221) Matk je bez entweienu (calc je tam nemá)

Link to comment
Share on other sites

panove ,

diky za rady ale ja z toho este vytahl o 9 int vice. a chtel jsem vedet Eqip ktery da maximum int co na rebornu jde. proste jenom tohle a nic vic. ;)

 

Edit: tak prosim jestli poradite ja to vytahl na 99 + 50 INT na vsechno ostatni kasli proste jenom full int nebo co nejvetsi Matak to mam mezi 2442~4098 na RO calx. dokazete z toho nekdo este vice vytalcit ?

 

http://img229.imageshack.us/f/screenreborn1161un0.jpg/

Link to comment
Share on other sites

...To, ze matk wizna nosi matk veci a int wizna int veci je snad este vacsia volovina...

a chtel jsem vedet Eqip ktery da maximum int co na rebornu jde. proste jenom tohle a nic vic. ;)

si tu fakt pripadam jako medzi PFkama.

maximum int co na rebornu jde.

Na serveru se stat resetem můžeÄ trickovat s marionettou...

to povidam.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

si tu fakt pripadam jako medzi PFkama.

Prepac, ja vlastne o tej hre nic neviem. Nevedel som dokonca ani to, ze Int a Matk Wizna su 2 rozne veci.

Vy urcite viete, lebo to hrate dlhsie a mate skusenosti z X serverov.

Link to comment
Share on other sites

Prepac, ja vlastne o tej hre nic neviem. Nevedel som dokonca ani to, ze Int a Matk Wizna su 2 rozne veci.

Vy urcite viete, lebo to hrate dlhsie a mate skusenosti z X serverov.

nevim, hraj si kde chces, ale predstav si ze on vazne nechtel build na GW ale jen seznam equipu s kterym lze vytahnout max int.

 

a to by melo byt nejak takhle: glarice doll hat s evil snake lordem, brejle s evil snake lordem, mage coat s evil druidem, +10 book of charms s thanatos desperem, soul staff, plast s aliotem, boty s amon ra, 2x earing.

to da 28 int.

 

 

v pripade zavedeni BG equipu se da nahradit plast, boty a armor Warlock setem [jako combo +3 int].

dokonce kdyby melo jit jen o experiment s intou a ten wizard by mel nejakou str tak by se dalo uvazovat se shelter kartou do armoru.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

a to by melo byt nejak takhle: glarice doll hat s evil snake lordem, brejle s evil snake lordem, mage coat s evil druidem, +10 book of charms s thanatos desperem, soul staff, plast s aliotem, boty s amon ra, 2x earing.

to da 28 int.

 

Odkdy je Soul staffka http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=1472 one handed? Nebo te wizne narostla treti ruka? A kdyz uz davat dobrej equip, tak proc jen nejake noob earing a nedat dva spiritaky?

Link to comment
Share on other sites

TO: Heliodor

+28int trosku slabe nemyslis ? kdyz sme to vytahli uz na +50 :).Jo a co jsi navrhl neni kompletni expip este tam zbyva misto pro Head lower atd.

head low nemas nic na int, leda na matk a tj 1% z ninja scrollu / father´s mask

 

misto soul staffky bazik ( dava taky +5, no ne? )

int 28 + 10 bles + 20 gospel = +58

Link to comment
Share on other sites

Odkdy je Soul staffka http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=1472 one handed? Nebo te wizne narostla treti ruka? A kdyz uz davat dobrej equip, tak proc jen nejake noob earing a nedat dva spiritaky?

omlouvam se, muze to byt treba arc wanda s dvema necromancerama nebo bazik. byl jsem jeste rozespanej kdyz jsem to psal.

a spiritualy samozrejme byt muzou, treba i vesper core. stejne tak misto mage coatu muze byt VA, jsou to proste jen ruzne varianty s rovnakym efektem, a nechtelo se mi vypisovat vsechny. urcite bych si ani na vsechny nevspomel.

 

TO: Heliodor

+28int trosku slabe nemyslis ? kdyz sme to vytahli uz na +50 :).Jo a co jsi navrhl neni kompletni expip este tam zbyva misto pro Head lower atd.

ja jsem vyjmenoval pouze equip, bez job bonusu, bez blesu a pod. pokud jde o ruzne boosty, jidla a kdesi cosi tak jsem ja osobne dopocital [bez marionety a bez peta] asi 99+90[+94 se shelter] int. a je dost pravdepodobne ze jde i vic. rozhodne si ale nemyslim ze +28 je "trosku slabe" kdyz je k tomu potreba 3 mvp karty.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ahojte, precital som tento topic ale je uz vyse 2 rokov stary tak neviem na kolko je este aktualny (pre mna je v nom samy novy equip :D)

 

aky equip na High Wiznu na PvM v parte? a nie nejaky sialeny typu MVP karty :-)

 

staty asi 99int/99dex/25vit

 

nikdy som wiznu aktivne nemal tak vopred dakujem :-)

Link to comment
Share on other sites

Glarice Doll Hat (1) Isilla card

(Sun) Glasses (1) Isilla card

Father s Mask / Ninja Scroll

INT+3 neco (1) Agav card

Staff of Piercing

Book of Charms vol.2 (1) nejaka card

Naght Seiger Flame Manteau / jakykoliv garment co obleces (1) Salamander Card

Variant Shoes

2* (Orleans) Glove (1) Zerom card

 

140 int 12x dex

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...