Jump to content

Photo

(High) Wizard - Equip

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#21 Levellak

Levellak

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 19 June 2010 - 07:09 PM

Ahoj lidi neporadil by mi nekdo ten NEJLEPSI eqip na wiz na INT ? na penezich nezalezi :D . diky

#22 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 20 June 2010 - 02:04 AM

Ahoj lidi neporadil by mi nekdo ten NEJLEPSI eqip na wiz na INT ? na penezich nezalezi :D . diky

http://calcx.wushuang.ws/pvp.html?cazbLbiababazbLbLabEjaakwjhGhGaaaalkaa4aaaaaaqJhMd7hMnbiMbnnDhVnEh0lYbMlYbMaaaaadfakbkkaaaaaacbkaaaaaaadafaaaaaaaaaadaaaaaaakaaaa

#23 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 20 June 2010 - 06:31 AM

http://calcx.wushuang.ws/pvp.html?cazbLbiababazbLbLabEjaakwjhGhGaaaalkaa4aaaaaaqJhMd7hMnbiMbnnDhVnEh0lYbMlYbMaaaaadfakbkkaaaaaacbkaaaaaaadafaaaaaaaaaadaaaaaaakaaaa

Taky záleží jestli pvp nebo pvm, do pvp si asi nebudeš brát agava a thana despera.
Místo 2x isilla - 2x Evil Snake Lord
do pvp nechat tak
do pvm : +10 2Int kniha s thana desperem, místo edčka agav a více int jídlo. (tuším že to je 5/6int)
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#24 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 20 June 2010 - 12:24 PM

Taky záleží jestli pvp nebo pvm, do pvp si asi nebudeš brát agava a thana despera.
Místo 2x isilla - 2x Evil Snake Lord
do pvp nechat tak
do pvm : +10 2Int kniha s thana desperem, místo edčka agav a více int jídlo. (tuším že to je 5/6int)

Isilla tam neni kuli inte ;)

#25 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 20 June 2010 - 08:11 PM

Isilla tam neni kuli inte ;)

Tušil jsem že tam chceš double sufru, ae s tou dexou to není až tak potřebné. A držel sem se "názvu" postu
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.

Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#26 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 21 June 2010 - 12:23 AM

A držel sem se "názvu" postu

oba jste vedle. misto toho co by jste se toho kluka zeptali jako vzdy "co od toho charu ceka", jestli pvm/gw/int/matk/dps... tak radeji typujete a zkousite to naslepo.
Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#27 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 21 June 2010 - 02:01 AM

oba jste vedle. misto toho co by jste se toho kluka zeptali jako vzdy "co od toho charu ceka", jestli pvm/gw/int/matk/dps... tak radeji typujete a zkousite to naslepo.

DPS Wizna? To je co?
Int a Matk wizna je jedno a to same. Ten moj build je jasne na GW. Ak to z neho nevidis, tvoj problem.
Takze vedle si ty.

#28 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 21 June 2010 - 02:21 AM

DPS Wizna? To je co?
Int a Matk wizna je jedno a to same. Ten moj build je jasne na GW. Ak to z neho nevidis, tvoj problem.
Takze vedle si ty.

Ty zas vubec nevis Rodixi. Intu preci HW jedou, aby meli velkej regen(spravna wizna totiz nechodi pretizena na GW, aby mohla poradne regenit), naopak matk wizna je na dmg, ta totiz regen nepotrebuje. No a dps wizna je ta co ma 99 agi a 99 int a spamuje jupiky s instant castem, protoze ma dva belzebuby, orlean plate kombo, a dark iluzi s dark lordem. Jako fakt noob, jeste ze tu mame takoveho profika jako je Heliodor.

#29 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 21 June 2010 - 09:29 AM

DPS Wizna? To je co?
Takze vedle si ty.

int wizna dle me nosi equip ktery mu da co nejvice int, tedy +10 book of charm s desperem, aliota, spiritualy, pripadne i toho ESLa.
na matk bych zase vzal +10SoD, agava, sing acessory, orlean glovku.
a u dps by mi bylo jedno jak silne to dava rany, ale spise na to jak rychle dokazu spamovat, tedy dex equip a prave ty dve isilly.
pokud ale chtel neco na GW tak by musel vybirat jiny equip. a proto je dulezite vedet k cemu ten HW ma byt. ba z vety: "
Ahoj lidi neporadil by mi nekdo ten NEJLEPSI eqip na wiz na INT ? na penezich nezalezi ;)" si nejsem ani uplne jisty zda se opravdu jedna o HW a nema to byt jen wizard. ten by mel pak nektere equipove omezeni.

#30 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 21 June 2010 - 09:58 AM

DPS wizna neexistuje, existují high int stringy a meteor storm, který neovliňuje motion delay.
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#31 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 21 June 2010 - 10:47 AM

DPS wizna neexistuje, existují high int stringy a meteor storm, který neovliňuje motion delay.

pouze s BC nebo za predpokladu ze mas porad dostatek mobu na kterych bys honil isilly.
za normalnich okolnosti mi prijde v pvm vyhodnejsi spolehat na dexu a na to ze udrzis 2 plosaky misto jednoho i kdyby byl sebesilnejsi.
edit: me pro zmenu nejde do hlavy k cemu radi rodix vzit si fallena a k tomu EDa pro GW HW.

Edited by Heliodor, 21 June 2010 - 10:50 AM.

#32 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 21 June 2010 - 10:55 AM

pouze s BC nebo za predpokladu ze mas porad dostatek mobu na kterych bys honil isilly.
za normalnich okolnosti mi prijde v pvm vyhodnejsi spolehat na dexu a na to ze udrzis 2 plosaky misto jednoho i kdyby byl sebesilnejsi.
edit: me pro zmenu nejde do hlavy k cemu radi rodix vzit si fallena a k tomu EDa pro GW HW.

Nepotřebuješ instacast na spam meteorů přes sebe
A já reagoval jen na termín DPS wizna, tj jen o spamu meteoru. Nepsal jsem nic o tom, že je to výhodnější ;)

ED se občas pro wiznu hodí, kromě imunity na dva statusy ještě na bonus na int a taky na imunitu na provoke
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#33 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 21 June 2010 - 11:05 AM

Nepotřebuješ instacast na spam meteorů přes sebe
A já reagoval jen na termín DPS wizna, tj jen o spamu meteoru. Nepsal jsem nic o tom, že je to výhodnější ;)

ED se občas pro wiznu hodí, kromě imunity na dva statusy ještě na bonus na int a taky na imunitu na provoke

jop vim ze jsem se spatne vyjadril, myslel jsem proste dex wiznu ktera i se slabsi int nebo matk stihne vic kouzel, vic ran a tedy i vetsi dmg za sekundu.

ohledne toho EDa... ja mit fallena, tak uz si i ten MB necham hodit a tu 1 int hledam radeji jinde.

#34 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 21 June 2010 - 02:04 PM

jop vim ze jsem se spatne vyjadril, myslel jsem proste dex wiznu ktera i se slabsi int nebo matk stihne vic kouzel, vic ran a tedy i vetsi dmg za sekundu.

Aspon, ze to vis. ;)

ohledne toho EDa... ja mit fallena, tak uz si i ten MB necham hodit a tu 1 int hledam radeji jinde.

Switch?

#35 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 21 June 2010 - 03:21 PM

Tak, ale okrem miltovho wtf vysvetlenia aky je rozdiel medzi matk a Int wiznou, ty si mi to este stale nevysvetlil. Tak sup. Cakam, co mudreho splodis.
To, ze matk wizna nosi matk veci a int wizna int veci je snad este vacsia volovina, ako to, ze int wizna nosi int equip koli regenu.

Ked je raz wizna na DMG, tak nosi najlepsiu moznu kombinaciu matk a int veci. Konecne si uvedom, ze int a matk wizna je jedno a to iste.

#36 Levellak

Levellak

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 21 June 2010 - 06:45 PM

panove ,
diky za rady ale ja z toho este vytahl o 9 int vice. a chtel jsem vedet Eqip ktery da maximum int co na rebornu jde. proste jenom tohle a nic vic. ;)

Edit: tak prosim jestli poradite ja to vytahl na 99 + 50 INT na vsechno ostatni kasli proste jenom full int nebo co nejvetsi Matak to mam mezi 2442~4098 na RO calx. dokazete z toho nekdo este vice vytalcit ?

Edited by Levellak, 21 June 2010 - 06:48 PM.

#37 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 21 June 2010 - 07:37 PM

Edit: tak prosim jestli poradite ja to vytahl na 99 + 50 INT na vsechno ostatni kasli proste jenom full int nebo co nejvetsi Matak to mam mezi 2442~4098 na RO calx. dokazete z toho nekdo este vice vytalcit ?

Na serveru se stat resetem můžeš trickovat s marionettou (stat reset, marionetta, naklikat int) což ti přidá 49int. 10int jídlo, 20int z gospelu, na gwčkách 5int od Gumy z Battle Orders, BoD, Rice Cake a Rune Strawberry Cake na 35Matk, místo těch necromanů Entweieny (ubere ti to int, přidá 100matk), 3int hidden armor enchant, jako pet munak (+1int, zvedne ti to nepatrně maximální, ale o dost minimální matk) nebo dokebi (+1% matk, zvedne nepatrně oba - maximální je vyšší než s munakem)
Dál nevím, celkem to dělá 230(231)INT a 5553~10296(5796~10221) Matk je bez entweienu (calc je tam nemá)

Edited by Nerosan, 21 June 2010 - 07:44 PM.

#38 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • 1,128 posts

Posted 21 June 2010 - 07:48 PM

panove ,
diky za rady ale ja z toho este vytahl o 9 int vice. a chtel jsem vedet Eqip ktery da maximum int co na rebornu jde. proste jenom tohle a nic vic. ;)

http://img229.images...orn1161un0.jpg/
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#39 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 21 June 2010 - 11:08 PM

...To, ze matk wizna nosi matk veci a int wizna int veci je snad este vacsia volovina...

a chtel jsem vedet Eqip ktery da maximum int co na rebornu jde. proste jenom tohle a nic vic. ;)

si tu fakt pripadam jako medzi PFkama.

maximum int co na rebornu jde.

Na serveru se stat resetem můžeš trickovat s marionettou...

to povidam.

#40 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 22 June 2010 - 12:46 AM

si tu fakt pripadam jako medzi PFkama.

Prepac, ja vlastne o tej hre nic neviem. Nevedel som dokonca ani to, ze Int a Matk Wizna su 2 rozne veci.
Vy urcite viete, lebo to hrate dlhsie a mate skusenosti z X serverov.