Jump to content
Reborn fórum

Mage - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

  • 9 months later...

Ja osobne mam toto:

 

 

Hlava:

+7 AoA ( +3 Dex, 4.9 DEF )

Opera Mask ( 2 DEF )

 

Telo:

+6 Hard Silk Robe ( +700HP, 7.2 DEF )

+6 Guard( thara ) ( -30% od demihuman, 7.2 DEF ) /

+6 Guard( Orc Warrior ) ( -30% od brute monster, 7.2 DEF )

 

+7 Rod ( 4x Drops ) ( +4 DEX )

 

 

+8 Muffler( Raydrick ) ( -20% od normal attacku, 7.6 DEF )

+6 Shoes( Eggyra ) ( 15% sp recovery, 6.2 DEF )

 

Accessory:

Healing Clip

Clip Under a Cast

Clever Glove

Clever Glove

 

 

 

PvM equip.

 

Edit: celkova defence je 35+karty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

zdravim, mel bych takovy novackovsky dotaz. Kde se daji tyhle veci sehnat? Nebo koho mam zabijet, abych mohl dostat veci jako

+8 muffler

+7 AoA (at je to co je to)

wizardry staff

mage coat?

Dik za odpoved...

 

Podivej se do online databaze sem...Tam najdes kde, co z ceho a na jakou sanci pada...taky co to dela apod...

 

ty pluska znamenaji, na kolik jsou tve veci zdokonalene...Plusuje se u Kovare v kazdem vetsim meste...na +4 muzes bezpecne zlepsit jakykoliv armor...na vic je to s rizikem, ze se to znici...¨

 

AoA je Apple of Archer...Jablko na hlavu co pridava dex...

 

hmm, Mith je rychlejsi...:sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 7 months later...

Ví­m že nemám nijak svÄtoborný equip, ale mám takovýto a nestÄžuju si zatí­m

 

Sunglasses

Friggs Circlet +4

Unfrozzen Silk robe

+4 Brutal stone buckler (30% redukce na brutal - orc warrior card)

+4 shoes (zatí­m bez karty chci do ní­ dát asi verita přemýÄlí­m, isilla s nahodnym kastem je o nicem nefunguje jak by bylo idealni, mozna sohee card)

+5 vital survivor staff (ta co dává +400 HP - mám v ní­ fabre card + 3int dává)

+4 angelic hood (redukce na undead)

2x earring + na stidani s jednim mam clip na neprerusenej cast.

 

Jelikoz nektere vÄci je tezke ziskat ono se napise mej tohle a tohle, ale ziskat to muze byt pro nektere problem, proto si myslim ze si zatim vystacim s timto a neco casem budu doplnovat za lepsi treba staff mi vystaci dlouho prvni bych mel asi obmenit ten hood s accesory jsem zatim spokojen.

Link to comment
Share on other sites

takvy detail sunglasky bez slotu jsou nesmysl, red glasky nejsou zas tak tezke kdyz zalezes na den, dva na punguse s tahacem

issila neni do bot ale do headgearu

do garmentu by byl fajn ray, pripadne survivor mantak

jeste creamy v clipu na switch kvuli teleportu :D

Link to comment
Share on other sites

Jelikoz nektere vÄci je tezke ziskat ono se napise mej tohle a tohle, ale ziskat to muze byt pro nektere problem, proto si myslim ze si zatim vystacim s timto a neco casem budu doplnovat za lepsi treba staff mi vystaci dlouho prvni bych mel asi obmenit ten hood s accesory jsem zatim spokojen.

Na hood kasli, s timhle to na auru dotahnes (at mas cokoli jako low wiznu te stejne vetsina zajimavych potvor da na jednu ranu) a jako HW potom mas uplne jine veci na vyber, napr. kombo Wool Scarf (s rayem/noxiousem) + Tidal Shoes (neco jako verit/green ferus/....) takze skoda penez/casu ted. Jestli chces "lepsi" boty, tak spis Vidarky, jsou univerzalni a po prestupu ti nezbudou na ocet.

 

Casem (po prestupu) zmenis staffku asi na Staff of Piercing (co nejvic plus, ale pro zacatek i ta bezpecna +5 za par drobaku neco udela :D ), brutal stone buclik je imho v pohode zaklad na sadu redukcnich stitu (ciste pro wiznu je sice tezkej, ale za tu univerzalnost... taky je mam). Casem to bude krome intoveho equipu chtit i dexovy, ale kdyz mas stringy neni tolik duvodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
takze +5 dava vetsi utok jak normalni? ja myslel ze plusovani nema vliv na magical attack

ee staff of piercing ma jako bonus ze obejde 10% nepratelovy mdef + 1% k tomu navic za kazdy refine rate.

tedy +5 staffka dava 15% a +9 zase 19%. tedy zakonite plati ze cim vic plus, tim vic mdef nepratelum obejdes. hodne je ten rozdil videt treba na kasach, ktere toho hodne znesou. a ano, do zacatku staci treba ta +5, casem uz budes mit urcite i lepsi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...