Jump to content
Reborn fórum

Black/White smith - Kde expit?


hemp

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Pokud chcete trochu "pestrejsi" expeni, nez Zenorky, takhle jsem na to sel ja:

do 30lvl - kdekoliv (Rockeri, Condori, Savage babe, pozdeji Pecopeco atd....)

30-35 lvl - prvni poporingove, Steineri, Coco (pripadne payon cave f1)

35-45 lvl - Byaland island

45-66 lvl - Caramelove + veskera havet okolo

67-73 lvl - Sohee (pozor na Ninetailku :rolleyes: )

73-78 lvl - Koboldi

78-82 lvl - Argiopy + Coal mine F3 (tam veskere havetstvo)

82- ..............kam vas napadne

 

Vybiral jsem si celkem zamerne neagresivni monstra (jako merch) a pak monstra dle dropu (sel jsem po equipu). Neslo to nejhur, pokud jste solisti, jedna z moznosti. Pokud chodite v parte, pak je asi uplne jedno, kam pujdete. Moznosti je hafo, map je hafo a haveti je take hafo :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mno ja pridam kde sa fajn expi v particke :)

HO clock- good Staci priest a wizz a BS

Penomeny v clocku ja len sedkam a wizz s Priestom ma expikuju :))

Niff-vsetko s aspersiom sa davaju dost slusne rany ale bahc ana disgusie s aspersiem im davam mensi dmg

 

Solo- v podstate to co povedal ladik len na tych Zenorckov sa da uz aj od 66 lvl

a daju sa aj thary :) teda nic moc expi ale do 70 sa tam da :) a karta na nezaplatenie. Este aj Minorusovia sa daju pada z nich Two Handed Axe [2] taktiez sa hodi na expeni..... :)

 

Sole pre tych ktorych nesli z 50 jobu (flakaci :D )

PAyon cave , Orc dung 1f, Gobliny o nic loot az na buckler [1] ale rychle to expi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
45-66 lvl - Caramelove + veskera havet okolo

 

to si celkem blezen ne?!? ja sem lvl 56 a jdu z 50job a mam 45 - expim sam na leaf catech a dava mi 0.7% do jobu !!!! mimochodem nevite kde se taha merch na 50 job ?? poradte prosim :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

to si celkem blezen ne?!? ja sem lvl 56 a jdu z 50job a mam 45 - expim sam na leaf catech a dava mi 0.7% do jobu !!!! mimochodem nevite kde se taha merch na 50 job ?? poradte prosim :closedeyes:

9132[/snapback]

 

Me neslo JEN o job lvl :) prece nepudu s battlem na leaf caty <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja si dodelaval job na leaf catech leze to tam rychle :) ale kombinoval sem to s jinyma lokacema (payon f2-f3,GH-tam to moc nelezlo ale zabiti par gargu ti neco da,Zenorci-s vetsi partou :) ) a kombinoval sem to proto abych na smithe :) nevylezl z 40base lvl :) a na tech leafech to celkem de

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Poradte prosim nejakou lokaci kde to aspon trochu leze a pada dobrej loot...Chodim na Zenorky, ale loot nic moc a expi uz taky moc nelezou. :P

Jedu STR/VIT battlesmitha(76/47) predem  /thx

20890[/snapback]

Loot nic moc ? :P)) Je tam jeden z nejdrazsich v pomeru zeny/h. Teda ted se znicenou ekonomikou elu a ori moc ne...ale jinak je to tam fajn. Na tvojem lvlu mozna minorousove/pasany..ale chce to redukcni equip a/nebo priesta. Highorci jsou taky fajn. Niff solo nebo v parte.

 

edit: Uuu nevsimnul jsem si toho, ze chces hlavne loot ;) Tak potom ten niff no.

Link to comment
Share on other sites

Loot nic moc ? :P)) Je tam jeden z nejdrazsich v pomeru zeny/h. Teda ted se znicenou ekonomikou elu a ori moc ne...ale jinak je to tam fajn. Na tvojem lvlu mozna minorousove/pasany..ale chce to redukcni equip a/nebo priesta. Highorci jsou taky fajn. Niff solo nebo v parte.

 

edit: Uuu nevsimnul jsem si toho, ze chces hlavne loot :P Tak potom ten niff no.

20894[/snapback]

Jo tak dik.Zkusim solo ten niffik ;)

Link to comment
Share on other sites

Můžete poradit kde expit solo 90+ BS? už to totalnÄ nikde neleze =( a na obyÄ. lokací­ch kde chodí­m teÄ dám za +-5 hodin ani ne 2% =(

21250[/snapback]

Tak zkus niffek,solovka to tam poleze(pomalu ale kdyz chces expit solo tak to lespi nebude,aspon na tvem lvlu).Nejlepsi je proste parta niff/jup a sehnat partu neni tak tezky..do 15 minut mas velkou partu takze :) .Nebo si porid druhej ucet, na nem priesta a expi nekde jinde...Kde se treba i trefujou. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Od posledniho prispevku uplynul nejaky ten patek...je nova doba, vice lokaci, vice smithu, vice zkusenosti :-)

Myslim, ze nejen ja ocenim, kdyz se zkusene BSka, WSka podeli o par expycich lokaci (nejlepe 80+.90+)

 

Me konkretne jde o exp na dual (....njn jednou dual,porad dual...) HP+ BSko a to do 92 lvlu - tam me build konci, WSko nechci :) , k dispozici mam bloody axe, elementarni rank sekyrky a sekyrku na demi-human /gg

 

-chci si ten char uzit a ne to tahat na anubech (nedopuste at se to stane :) )

- jde me spise o exp lokace, nez o to, jaky kde pada loot popr. equip

 

Diky :)

Link to comment
Share on other sites

Ze zkuÄenosti:

 

Nej solo expy s dual priestem a endowerem Clock tower s HOÄkama. Dával jsem tam s BSkem 95lvl+ 4-5M expu/hod. Nic tam nevydÄláÄ, spousta karet do kapra questu:)

 

Goati, endownutý Slaughter- asi poloviÄní­ expy než na HOÄkách, ale sluÄný loot, který se dá sbí­rat greedem. A taky spousta karet do kapra questu:) + nutnost vypnout zvuky

 

Bathorky, +- to samé jako Goati a to i bez asperka + sluÄné karty. Otravný skill NPC stop.

 

Hill windi, tzv. okamžité prachy. S overchargem se z toho daj vytří­skat prachy u NPC, expy nic moc.

 

Dali by se i anoliani, isisky, ličky a tailové. S icepickem a linkou sleepeři a ice dung & ice titani:) Cart revování­ orc dungu taky není­ Äpatné, ale spí­Ä pro nižÄí­ lvly. ídajnÄ docela sluÄné prachy/hod.

 

 

JeÄtÄ poznámka, je to dÄlané s exp buildem, který mÄl +-220 flee

Link to comment
Share on other sites

Lokace, co napsal Marwel jsou klasika :) Zajmena Goati, tam se uz zblaznilo hezkych par BS/WS.

Ja bych mel jeste jeden tip, mapku, kde jsou jen Punkove a Daemon punkove --- velice dobry pomer HP/EXP/Zeny/velikost mapy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem si v DB nasel mistecko na exp..treba to bude pro vas dobry tip... a to na medusy do comoda.

Jen paradoxne na exp na medusach je potreba medusa card (na stale noseni ED nemam flee). Navic maji vice HP, takze aby to slo nejak peknej, tak by se musela udelat specialni sekyrka (nejspis +X orcish axe, 3x strouf + SW) a tolik do toho investovat nechci.

Zkusim zajit i na ty punky, nevypada to zle.

 

Diky za kazdou radu, BS/WS nehraje moc lidi, tak sem rad, ze jste se chytli :)

Link to comment
Share on other sites

Na medusy jsem se byl mrknout zrovna vÄera s WSkem a zabí­jet se dají­:) Kdyby mely alespoř 50% weakness na nějaký element tak si na nÄ klidnÄ udÄlám sekeru:) Celkem klidná lokace, ale chce to ED. Ští­t s medusou nemám. Loot takový ani dobrý ani Äpatný, ale nějaké prachy se tam vydÄlat daj. Radči testni ty punguse:) Sice se to nezdá, ale sluÄné expy a prachy fakt pořádné, starsandy, drahý loot a krásná status kartiÄka do armoru:) Jen trochu zrada, pungus má 48 def, oba moby co tam jsou mají­ spoleÄnou jen size a i weakness na element mají­ jinou, takže s nějakou allround zbraní­ do té lokace moc nepoÄí­tej. ÂŽe by koneÄnÄ využití­ pro heart breaker? :)

Link to comment
Share on other sites

Na medusy jsem se byl mrknout zrovna včera s WSkem a zabí­jet se dají­:) Kdyby mely alespoň 50% weakness na nějaký element tak si na ně klidně udělám sekeru:) Celkem klidná lokace, ale chce to ED. Ští­t s medusou nemám. Loot takový ani dobrý ani špatný, ale nějaké prachy se tam vydělat daj. Radši testni ty punguse:) Sice se to nezdá, ale slušné expy a prachy fakt pořádné, starsandy, drahý loot a krásná status kartička do armoru:) Jen trochu zrada, pungus má 48 def, oba moby co tam jsou mají­ společnou jen size a i weakness na element mají­ jinou, takže s nějakou allround zbraní­ do té lokace moc nepočí­tej. Že by konečně využití­ pro heart breaker? :)

 

Na punky je mozne tahat Epsilonku a prehazovat s earth sekyrou, ale Punk ma tak malo HP a nizkou def oproti Demon punkovi, ze ja to mlatim vsechno Epsilonkou. No, samozrejme vyuzivam Maximum power thrust, s BS by to tam slo asi hure, nez s WS. Myslim, ze neni potreba vyrabet si spesl zbrane na Punky :) , jde to i tak slusne.

 

A tady neco pro rychly job exp pro "cerstve" WS:) http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?map=lo...01&srcwarp=1294

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...