Jump to content
Reborn fórum

Black/White smith - Kde expit?


hemp

Recommended Posts

Jing Guai mÄ dří­v ani nenapadli, ale natrefil jsem na nÄ při hunt questech:) Což ví­ceménÄ platí­ pro vÄechna povolání­, prolézt hunt questy a behem nich natrefit na spoustu potvor (aÂť už na exp nebo na expy):)

 

 

 

Zkusí­m jeÄtÄ knockery. Mám přecjen horÄí­ pomÄr base a job lvlu než biolab harcovní­ci:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Prosil bych o tip na nějakou negeo, nezenorc neclock lokaci kde by se dalo jit s BSkem +-60... výbava 2*Ring, Ragamuffin mantak, crystalky, lehky armor s removerem, Feather bereta/orc helma, gangster mask, Observer, Two handed axe (1)

 

Jinak... Guai jsem zkouÄel a Älo to ( s dual priestem ) ... než jsem potkal Grizzlyho kterej mÄ rozsekal

Link to comment
Share on other sites

 

No ten equip je otřesný, zkus sehnat alespoř whispera a rank element sekerky. S dual priestem by jsi už mohl zvládat i HOÄka s nějakým tí­m equipem, ale pokud máÄ na dual i endowera tak np. Když máÄ použitelnou flee tak úplně easy hill windi (tam i něco vydÄláÄ), roween, ID1 a siromy, baylan s marcema a swordfishama. Od 80+ můžeÄ se slaughterem a endowem na Goaty, kde taky něco vydÄláÄ a taky se dají­ už HOÄka v clocku (mapa vedle penomen)- tam se dá vydržet až do aury. Bathorky s epsilonkou. Od 90+ asi niff1. Nebo za pár Äupů koupit hearbreaker, pak s endowem do magmy, sleepeři, stalactiti a hard core ID3 :megalol: (vychází­m z toho, že nejspí­Ä nemáÄ icepick a linkera)

 

A zkus i i nějaké hunt questy, nÄkdy narazí­Ä na dobrou lokaci a ani tÄ normálnÄ nenapadne :)

Link to comment
Share on other sites

rank element sekerky ... Od 80+ můžeÄ se slaughterem a endowem na Goaty,... Bathorky s epsilonkou ... (vychází­m z toho, že nejspí­Ä nemáÄ icepick a linkera)

Dotazy: :megalol:

1/ ZnáÄ nÄkoho kdo aktivnÄ kove?

2/ Slaughter je zí­skatelný jen z lvl4weapons questu?

3/ Na Bathorky je potřeba Key of Underground,...?

4/ Ano, nemám IP ani SL

Link to comment
Share on other sites

 

ad. 1/ Ladika jsem dlouho nevidÄl, ale můžeÄ zkusit na foru... a nÄkdo z Gangsta Niggas guildy má login na Armese, tak se zkus poptat a přemluvit

ad. 2/ Podle mÄ jde jeÄtÄ sehnat z truhel, draze jsem si ho dÄlal přes quest a pak jsem ho vidÄl nÄkolikrát za 500k na trhu :megalol: (a jeÄtÄ jde podle mÄ zí­skat za 1,5k medalu z hugel monster races xD )

ad. 3/ Ano :)

ad. 4/ Pak platí­ to co jsem psal s hearbreakerem na high def potvory

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 

No já vždycky preferoval na exp flee garment- whispera a tak. Nejví­c expů jsem s lvlem 90+ BS dal v clocku na HOÄkách na mapÄ nalevo od penomen, tam tÄ za pár drobných hodí­ NPC v prontÄ pod námkem (tam jsem tehdy vydržel až do aury). Ale lokace co pí­Äe perth to je klasika

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

jen mala otrazka

uz se tu dlouho nic nenapisalo o novyvh lokaci jestli teda nake jsou ,a ja sem zrovna prestoupil chci se zeptat naka dobra lokace pro WSko 80+-??

Mam k dispozici rank elemnt sekyrky light elipsionku a to je tak vse diky

Link to comment
Share on other sites

jen mala otrazka

uz se tu dlouho nic nenapisalo o novyvh lokaci jestli teda nake jsou ,a ja sem zrovna prestoupil chci se zeptat naka dobra lokace pro WSko 80+-??

Mam k dispozici rank elemnt sekyrky light elipsionku a to je tak vse diky

tak si k tÄm rank sekyrkám sežen jeÄtÄ uÄebnici gramatiky, slovní­k ÄeÄtiny, do party si vem učitelku ÄeÄtiny a hurá do svÄta

Link to comment
Share on other sites

tak si k tÄm rank sekyrkám sežen jeÄtÄ uÄebnici gramatiky, slovní­k ÄeÄtiny, do party si vem učitelku ÄeÄtiny a hurá do svÄta

a filtr na spamera

 

jestli bys sehnal partu a immaterial slo by zkusit termovat morroc ghosty :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Tade a kde bych mel prosimte expit na dual se snipou?krome thoru.

sniper může expit skoro kdekoliv, kde mají­ mobové málo def a slabost na elementy (známe historky a sniprovi co udÄlal auru na mermanech, že?), to že si !@#$%^& a neznáÄ nic jiného než thor, to už je s prominutí­m tvoje blbost

 

btw wrong topic ne? :)

 

edit: nemá cenu se bavit s nÄkým, kdo druhým postem popře svůj první­ :D

Link to comment
Share on other sites

sniper může expit skoro kdekoliv, kde mají­ mobové málo def a slabost na elementy (známe historky a sniprovi co udÄlal auru na mermanech, že?), to že si !@#$%^& a neznáÄ nic jiného než thor, to už je s prominutí­m tvoje blbost

 

btw wrong topic ne? :D

Ako ja som nepovedal ze nic ineho neznam vies?ja se pitam na radu a zatim co si tady zrovna ty napsal mam pocit ze to moc nesouvisi s otazkou na kterou sem se ptal

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja osobne se vzdy rad zaparkoval na hill windech (ti oproti lesavkam nehazou bleeding ;p) a vydelal si penize na ice pick. Pak uz nasledovali sleeperi until the end...chces-li expit nejak akcne a pritom se vyhnout stereotypu, tak muzu doporucit hunty, jsou celkove vseobecne a aspon si vyzkousis svuj char na ruznych mapach ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...