Jump to content

Photo

Nový Patcher

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 04 May 2011 - 07:12 PM

Kvuli neustalym problemum s Reborn patcherem jsem se rozhodl ho celej prepsat... A poradne. A proto poradte mi nejaky novy funkce ktery vam chybej.. Pripadne co byste vylepsil oproti soucasnymu :)
  • 0

#2 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 04 May 2011 - 08:31 PM

Kvuli neustalym problemum s Reborn patcherem jsem se rozhodl ho celej prepsat... A poradne. A proto poradte mi nejaky novy funkce ktery vam chybej.. Pripadne co byste vylepsil oproti soucasnymu :)

Možnost zapnout/vypnout Antishake
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#3 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 05 May 2011 - 10:16 AM

Jestli to jde udělat jakýsi sloty na GRFka, člověk by při zapnutí mohl zvolit s více druhů grf, aby se furt nemuseli překopírovávat.
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#4 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 05 May 2011 - 10:24 AM

Moznost zapnout hru i kdyz se nepodari opatchovat
  • 0
Posted Image

#5 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 May 2011 - 11:05 AM

spis bych bral kdyby ste mi poslali svy soubory s osekanyma grf efektama / whatever... a ja to pridam do patcheru stejne jako jsou tam dneska osekany efekty....

Voltron: proc by se nemelo podarit patchovani?
  • 0

#6 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 05 May 2011 - 11:25 AM

Voltron: proc by se nemelo podarit patchovani?

Je spustena hra a clovek zapina dual.
  • 0

#7 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 May 2011 - 11:29 AM

ok, v tom pripade je to malickost
  • 0

#8 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 May 2011 - 11:38 AM

Novej patcher si muzete vyzkouset tady: http://k3dt.eu/renewal/Patcher.exe (budu prubezne aktualizovat), Muzete taky ocekavat Renewal exe (k dispozici ve stejnym adresari, funguje jen na test server zatim) a ochrana rebornu nebude resit CRC rexe.exe, tudiz ho muzete patchovat dle libosti. Taky s troskou sikovnosti rozjedete ochranu Rebornu na vlastnim exe.
  • 0

#9 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 05 May 2011 - 02:01 PM

aby se odkazy v novinkách zobrazované v patcheru otevíraly ve výchozím prohlížeči.
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.

Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#10 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 May 2011 - 02:05 PM

To je pruser internet exploiteru a vubec celejch windows ale mrknu jestli s tim neco pujde udelat... :)
  • 0

#11 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 05 May 2011 - 02:45 PM

Aby se bylo mozne veci z novinek kopirovat pres ctrl+c. (mylsim ze to neslo, ted nemuzu overit) :)
  • 0

#12 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 May 2011 - 03:09 PM

betr: to by povolilo vsecky IE zkratky jako napr. F5... a to nechci....
  • 0

#13 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 May 2011 - 03:55 PM

aby se odkazy v novinkách zobrazované v patcheru otevíraly ve výchozím prohlížeči.

tak s tim byla fakt mega sranda...

v html strance to chtelo:

<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {
$("a").click(function(){
window.external.OpenURL( $(this).attr('href') );
return false;
});
});
</script>

v c# zas:

public void OpenURL(String url)
{
Process.Start(url);
}

ale uz to jede...
  • 0

#14 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 05 May 2011 - 04:35 PM

Díky :no1:
  • 0

#15 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 05 May 2011 - 04:39 PM

Vratit do horniho pravyho rohu pocet online hracu (a doleva hodit treba uptime, nebo ping, nebo tak neco). :)
edit: po opetovnem kliknuti na nastaveni ho zavrit

Edited by betr, 05 May 2011 - 04:40 PM.

• 0

#16 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 05 May 2011 - 04:52 PM

Muzete taky ocekavat Renewal exe (k dispozici ve stejnym adresari, funguje jen na test server zatim)

Nějak ho v adresáři http://k3dt.eu/renewal nevidím
  • 0

#17 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 May 2011 - 05:21 PM

Nějak ho v adresáři http://k3dt.eu/renewal nevidím

jde o soubory:
http://k3dt.eu/renew...eexe_nodata.exe
http://k3dt.eu/renewal/roi.dll
http://k3dt.eu/renewal/data.reb

bacha do hry se s tim prihlasit nejde, jen na test server.
  • 0

#18 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 05 May 2011 - 10:23 PM

Pri pokusu o reset patche se objevi chyba, ktera nejde zkopirovat .. :(
Nelze smazat soubor "roi-hook.dll". Restartujte pocitac a zkuste to znova.
Stacktrace:
v Patcher.formPatcher.PatchClient()
Pokud problem atd.
  • 0

#19 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 06 May 2011 - 10:10 AM

betr: no mas porad aktivni starej antimakro engine kterej jsem uz zmenil... takze restartuj pocitac a dej znova reset patchu (hlavne nepoustej hru... Ale dik za report :) Vim jak to udelam jinak....a zkopirovani chyby do schranky udelam...
  • 0

#20 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 07 May 2011 - 12:29 PM

spis bych bral kdyby ste mi poslali svy soubory s osekanyma grf efektama / whatever... a ja to pridam do patcheru stejne jako jsou tam dneska osekany efekty....

http://www.uloz.to/8904558/reborn-grf
Některým lidem to může přijít proti srsti, ale já už si zvykl a neměnil bych, hezčí čísla, všecko takový menší, osekaný efekty, zvírazněný to co je třeba, možnost měnit lvl magnetu a cart termu, popsaný minimapy, většinu toho asi tvořil Zereges pokud se nemýlim. Doufám, že se nebude zlobit za šíření.
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users